Moderator/ica: storm_raider

 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 21, 2016 2:35 pm

vrbanjusa je napisao/la:Mora se i @ajzea ugraditi u Džekin transfer. Da plati kauciju Slobodanki.
nezvanično saznajemo da je u vidno alkoholisanom stanju vikao ispred suda BiH: zatvorite mene, nemojte nju!
gradi željo boli te *****
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 21, 2016 2:47 pm

ChWilla je napisao/la:
vrbanjusa je napisao/la:Mora se i @ajzea ugraditi u Džekin transfer. Da plati kauciju Slobodanki.
nezvanično saznajemo da je u vidno alkoholisanom stanju vikao ispred suda BiH: zatvorite mene, nemojte nju!
Pravda za @ajzea i Slobodanku!
21 10 4

Petrović Slavko
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 21, 2016 2:51 pm

ChWilla je napisao/la:
vrbanjusa je napisao/la:Mora se i @ajzea ugraditi u Džekin transfer. Da plati kauciju Slobodanki.
nezvanično saznajemo da je u vidno alkoholisanom stanju vikao ispred suda BiH: zatvorite mene, nemojte nju!
Bilo je:"Slobo-Slobodo na qurac te nabodo"
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 21, 2016 2:55 pm

Dušmani, predvođeni agenturom sa Čvile, Bracinim jatakom te naposlijetku i ovim što odlaze i putuju sa planete. :kafa:
 
terabajt
Postovi: 376
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 21, 2016 2:57 pm

Plavi orkestar je napisao/la:
ChWilla je napisao/la:
vrbanjusa je napisao/la:Mora se i @ajzea ugraditi u Džekin transfer. Da plati kauciju Slobodanki.
nezvanično saznajemo da je u vidno alkoholisanom stanju vikao ispred suda BiH: zatvorite mene, nemojte nju!
Bilo je:"Slobo-Slobodo na qurac te nabodo"
:rofl1: :rofl1:
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 21, 2016 2:58 pm

Ajzea je napisao/la:Dušmani, predvođeni agenturom sa Čvile, Bracinim jatakom te naposlijetku i ovim što odlaze i putuju sa planete. :kafa:
:rofl1: :zeljeznicar1:
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 21, 2016 3:18 pm

Ko prvi uzme Hodzurdu na zub, taj je aldin :rofl:
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 21, 2016 3:18 pm

Ajzea je napisao/la:Valjda će Borac biti u stanju otkinuti bodove konama. Nakon toga, od srca im zelim strmoglavi pad, drugu ligu i konačno gašenje.
Borac:Sarajevo 1:0 Radinović '93
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
flux
Postovi: 660
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 21, 2016 3:32 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:
Ajzea je napisao/la:Valjda će Borac biti u stanju otkinuti bodove konama. Nakon toga, od srca im zelim strmoglavi pad, drugu ligu i konačno gašenje.
Borac:Sarajevo 1:0 Radinović '93
Može li Mance da im presudi? Onaj što ga Baho pitar i naš Buki gotive pravo? :rofl:
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 21, 2016 3:53 pm

Jedva cekam objavu o obnovi Istoka! Bas me zanima kako ce se to uraditi. Od svih me to najvise kopka jer tamo sam kao dijete dolazio i sada cu najradije na tu tribinu cim je otvore. Pitam se kako ce se prebaciti lokomotiva prema Jugu: velikom dizalicom ili postaviti neke sine u produzetku postojecih pa 'na guranje' prema Jugu! :)
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 21, 2016 3:53 pm

Varadero. :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:
slika
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 21, 2016 4:00 pm

Ajzea je napisao/la:
SWRA_1921 je napisao/la:
Velike su šanse da će bh. reprezentativac Edin Džeko na kraju sezone napustiti Romu.

Džeko je u Romu stigao na ljeto iz Manchester Cityja, međutim Spalletti je u razgovoru sa rukovodstvom kluba došao do zaključka da naš napadač nije ispunio očekivanja i sve je izvjesno da će na kraju sezone napustiti rimski klub. Navodno, najveći interes sa Džekino dovođenje je pokazao West Ham, koji je prema pisanju britanskih medija, spreman ponuditi svotu od 20 miliona funti u nadolazećem prijelaznom roku, i borbu će voditi sa Fenerom i Bešiktašom. Još jedan razlog za prodaju Džeke je veoma visoka plata od 4,5 miliona eura po sezoni.
:ganja: :ganja: :ganja:
Kako bi nam leglo ovo. :rofl:
Ko samar budali :P
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
nemojbabopujdu
Postovi: 55
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 8:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 21, 2016 4:06 pm

flux je napisao/la:
Eisenbahner1921 je napisao/la:
Ajzea je napisao/la:Valjda će Borac biti u stanju otkinuti bodove konama. Nakon toga, od srca im zelim strmoglavi pad, drugu ligu i konačno gašenje.
Borac:Sarajevo 1:0 Radinović '93
Može li Mance da im presudi? Onaj što ga Baho pitar i naš Buki gotive pravo? :rofl:
Buki :palacdole: nije naš, on je advokatov
 
Josip Bukal
Postovi: 30
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 3:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 21, 2016 4:07 pm

Dominic je napisao/la:Jedva cekam objavu o obnovi Istoka! Bas me zanima kako ce se to uraditi. Od svih me to najvise kopka jer tamo sam kao dijete dolazio i sada cu najradije na tu tribinu cim je otvore. Pitam se kako ce se prebaciti lokomotiva prema Jugu: velikom dizalicom ili postaviti neke sine u produzetku postojecih pa 'na guranje' prema Jugu! :)
I ja ovo jedva čekam. Kako sam načuo ;), bit ćemo svi prijatno iznenađeni planom uprave oko istoka ...
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 21, 2016 4:10 pm

nemojbabopujdu je napisao/la:
flux je napisao/la:
Eisenbahner1921 je napisao/la: Borac:Sarajevo 1:0 Radinović '93
Može li Mance da im presudi? Onaj što ga Baho pitar i naš Buki gotive pravo? :rofl:
Buki :palacdole: nije naš, on je advokatov
ama oni su nebitni pored , nasih ljepih desavanja u clubu moglo bit biti iduce kolo bas zanimljivo :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 21, 2016 4:15 pm

Josip Bukal je napisao/la:
Dominic je napisao/la:Jedva cekam objavu o obnovi Istoka! Bas me zanima kako ce se to uraditi. Od svih me to najvise kopka jer tamo sam kao dijete dolazio i sada cu najradije na tu tribinu cim je otvore. Pitam se kako ce se prebaciti lokomotiva prema Jugu: velikom dizalicom ili postaviti neke sine u produzetku postojecih pa 'na guranje' prema Jugu! :)
I ja ovo jedva čekam. Kako sam načuo ;), bit ćemo svi prijatno iznenađeni planom uprave oko istoka ...
slika
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
indexi
Postovi: 25
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Lokacija: korak od grbavice
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 21, 2016 4:18 pm

Josip Bukal je napisao/la:
Dominic je napisao/la:Jedva cekam objavu o obnovi Istoka! Bas me zanima kako ce se to uraditi. Od svih me to najvise kopka jer tamo sam kao dijete dolazio i sada cu najradije na tu tribinu cim je otvore. Pitam se kako ce se prebaciti lokomotiva prema Jugu: velikom dizalicom ili postaviti neke sine u produzetku postojecih pa 'na guranje' prema Jugu! :)
I ja ovo jedva čekam. Kako sam načuo ;), bit ćemo svi prijatno iznenađeni planom uprave oko istoka ...
zeznuto je stara je lokomotiva to ako se digne svasta se desiti moze nekako mi je logicnije da je preko sina doguraju.

mojne te price ko kaze sta za hodzurdu da je aldin prvi sam ga ja pljuvao nije mi za zelje al eto..
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 21, 2016 4:19 pm

indexi je napisao/la:
Josip Bukal je napisao/la:
Dominic je napisao/la:Jedva cekam objavu o obnovi Istoka! Bas me zanima kako ce se to uraditi. Od svih me to najvise kopka jer tamo sam kao dijete dolazio i sada cu najradije na tu tribinu cim je otvore. Pitam se kako ce se prebaciti lokomotiva prema Jugu: velikom dizalicom ili postaviti neke sine u produzetku postojecih pa 'na guranje' prema Jugu! :)
I ja ovo jedva čekam. Kako sam načuo ;), bit ćemo svi prijatno iznenađeni planom uprave oko istoka ...
zeznuto je stara je lokomotiva to ako se digne svasta se desiti moze nekako mi je logicnije da je preko sina doguraju.

mojne te price ko kaze sta za hodzurdu da je aldin prvi sam ga ja pljuvao nije mi za zelje al eto..
i ja se slazem za Hodzurdu :D :D :D
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 21, 2016 4:21 pm

Ovo sto se desava u i oko kluba, stadiona je san.

Na dva fronta se tim uspjesno bori, uprava radi perfektno, navijaci uz klub - dobre posjete i doacije koliko ko moze i kako. Ako Bog da i uz nasu pamet i trud na kraju sve krunisati europom na renoviranom stadionu.

:palacgore:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 21, 2016 4:22 pm

Izlija je napisao/la:U globalu svi se slažemo, utakmicu po utakmicu rješavati je primarni cilj radi mentalne olakšice SŠ i igrača ali mi smo Željo i uvijek je cilj što bolji plasman. Neki previše kalkulišu oko Olimika i Odovića a zaboravljaju da Edis zna šta i kako Odović radi a da Odović nezna Edisove mogućnosti. Edis jeste borac i tako koncepcira igru ali je njegovo taktičko znanje puno veće nego što mnogi misle. Nije nam potrebno bespotrebno trošenje igrača u borbi protiv Olimpika ali ih nećemo ni potcijeniti, na teren izvesti samo onoliko koliko je potrebno za sigurnu pobjedu...
olimpiku gori pod nogama i svaki meč im je ko finale lige šampiona
ako uzmemo da su za ligu 12 sigurno 6 klubova:MI,sloboda,zrinjski,široki,sarajevo,radnik
čelik,slavija i mladost su na dobrom putu da ostanu a vitez,borac i olimpic da se uguraju kao zadnji putnik u taj voz zvani PLBiH2016/17

tako da nikako, ali NIKAKO NE SMIJEMO upisivati bodove protiv Olimpika sve dok ih na terenu ne osvojimo
pogotovo jer naredno kolo Olimpikovi konkurenti imaju teške mečeve takođe, gdje im vise bodovi (Borac-Sarajevo,Mladost-Široki,Slavija-Zrinjski), a jedino je Vitez koliko-toliko "siguran" protiv Drine, što opet njima još više treba da bude motiv da pokušaju protiv nas ostati bar neporaženi

Nadati se da ćemo ih za 14 dana gurnuti u cvajtu :ganja:

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 29 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija