Moderator/ica: storm_raider

 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 21, 2016 11:31 am

delinjo je napisao/la:
SWRA_1921 je napisao/la:Kako je meni retardirano ovo sto ako osvojimo kup krecemo od 2. pretkola. Znaci automatski gubimo 200.000 eura + 100% prepunu Grbavicu na kojoj cemo aBd igrati te evropske utakmice u prva 2 pretkola i to bi bila cifra od jos + 100-injak hiljada KM. Ako osvojimo kup, to znaci onda samo 1 tekma na Grbavici, bez ovih pola miliona KM. Normalno da je nama navijacima drazi jos jedan trofej u vitrinama, ali ta utakmica viska dobro dodje i kao uigravanje za 2. pretkolo, dobro dodje finansijski, dobro dodje navijacima da uzivaju na Grbavici, ali ebga zato nemas trofej.

P.S. FKZ1921, moze li vise detalja vezano za jos "novih" stvari vezanih za njihova namjestanja?
jeste buraz ali i u orvom pretkolu ima takozvanih mina koje nas mogu izbaciti ...kao sto smo mi prosle sezone u drugom Ferencqa izbacili...nece nam ubvijek dolaziti klubovi sa malte...znam ja sta ti pricas ali niko nam ne garantuje da bi prosli prvo jbg ...danas svi igraju fudbal :zeljeznicar1:
čisto igrački nama bi sigurno bolje došlo da nismo igrali sa maltežanima nego imali još 12 dana priprema. umor, put i sve, sve se to poslije vratilo.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 21, 2016 11:31 am

Najbolja opcija je biti treći i osvojiti KUP :DD: .
21 10 4

Petrović Slavko
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 21, 2016 11:33 am

vrbanjusa je napisao/la:Najbolja opcija je biti treći i osvojiti KUP :DD: .
To bi bilo savršeno, i biće ako Bog da :ganja:
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 21, 2016 11:33 am

ChWilla je napisao/la:
delinjo je napisao/la:
SWRA_1921 je napisao/la:Kako je meni retardirano ovo sto ako osvojimo kup krecemo od 2. pretkola. Znaci automatski gubimo 200.000 eura + 100% prepunu Grbavicu na kojoj cemo aBd igrati te evropske utakmice u prva 2 pretkola i to bi bila cifra od jos + 100-injak hiljada KM. Ako osvojimo kup, to znaci onda samo 1 tekma na Grbavici, bez ovih pola miliona KM. Normalno da je nama navijacima drazi jos jedan trofej u vitrinama, ali ta utakmica viska dobro dodje i kao uigravanje za 2. pretkolo, dobro dodje finansijski, dobro dodje navijacima da uzivaju na Grbavici, ali ebga zato nemas trofej.

P.S. FKZ1921, moze li vise detalja vezano za jos "novih" stvari vezanih za njihova namjestanja?
jeste buraz ali i u orvom pretkolu ima takozvanih mina koje nas mogu izbaciti ...kao sto smo mi prosle sezone u drugom Ferencqa izbacili...nece nam ubvijek dolaziti klubovi sa malte...znam ja sta ti pricas ali niko nam ne garantuje da bi prosli prvo jbg ...danas svi igraju fudbal :zeljeznicar1:
čisto igrački nama bi sigurno bolje došlo da nismo igrali sa maltežanima nego imali još 12 dana priprema. umor, put i sve, sve se to poslije vratilo.
upravo tako...jos imas pritisak da nesto moras proci jer se to ocekuje ...jos put i sve to sto si nabrojao poslije nas je sve stiglo...a pred mec sa standardom bi sigurno bar malo odmorniji da nismo igrali prvo..
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 21, 2016 11:40 am

Ma hajd da ne naprdjujemo, kako god igramo od 1. pretkola. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Hipoteticko pitanje, posto je druga tekma kupa mislim nakon zadnjeg kola lige, i da u tom slucaju budemo npr. 3, Sarajevo 4, Siroki 5, igramo finale sa Sirokim, da li bi bili za osvajanje kupa ili gasenje komsinica? :mrgreen:
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 21, 2016 11:41 am

Najvažnije je da je sve u našim nogama. Na - 2 smo od trećeg mjesta sa realnim izgledima da stignemo taj zaostatak čak i prije derbija. Ako kojim slučajem ne uspijemo to prije derbija onda imaš priliku u direktnom okršaju prestići pitare i to je to.
Niko ne igra za nas, niko ne odlučuje o našoj sudbini. Sami to radimo. To je najvažnije u ovom trenutku. Prva sljedeća prepreka ja Olimpic sa Odom na klupi. Smatram da će biti vrlo nezgodna utakmica zbog više faktora. Poslije Olimpica razmišljati dalje.
Naš zadatak se zna, članstvo, stolica ko može, dolazak na utakmicu, podrška.

Idemo dalje!
21 10 4

Petrović Slavko
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 21, 2016 11:42 am

SWRA_1921 je napisao/la:Ma hajd da ne naprdjujemo, kako god igramo od 1. pretkola. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Hipoteticko pitanje, posto je druga tekma kupa mislim nakon zadnjeg kola lige, i da u tom slucaju budemo npr. 3, Sarajevo 4, Siroki 5, igramo finale sa Sirokim, da li bi bili za osvajanje kupa ili gasenje komsinica? :mrgreen:
:rofl1: :rofl1: :rofl1: , ipak za trofej koga bi guzili naredne godine. Meni će biti draže da ih dobijemo na koševu nego da ne igraju evropu :shisha: .
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 21, 2016 11:42 am

vrbanjusa je napisao/la:Najbolja opcija je biti treći i osvojiti KUP :DD: .

meni je najbolja opcija biti prvi i osvojiti kup. 8-)
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
nemojbabopujdu
Postovi: 55
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 8:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 21, 2016 11:43 am

vrbanjusa je napisao/la:Najbolja opcija je biti treći i osvojiti KUP :DD: .
Najbolja opcija je osvojiti titulu i kup :titula:
Jutros sam ti rekao koja je kalkulacija za titulu :)
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 21, 2016 11:44 am

Nemojte biti ko pitari realnija je opcija da razmišljamo o kupu i osvajanju nego o osvajanju lige. O tome se može pričati tek za 4-5 kola dok vidimo šta će se dešavati preveliki je zaostatak.
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 21, 2016 11:44 am

nemojbabopujdu je napisao/la:
vrbanjusa je napisao/la:Najbolja opcija je biti treći i osvojiti KUP :DD: .
Najbolja opcija je osvojiti titulu i kup :titula:
Jutros sam ti rekao koja je kalkulacija za titulu :)
Najbolja jeste ali nije najrealnija :mrgreen:
21 10 4

Petrović Slavko
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 21, 2016 11:48 am

dell21 je napisao/la:Nemojte biti ko pitari realnija je opcija da razmišljamo o kupu i osvajanju nego o osvajanju lige. O tome se može pričati tek za 4-5 kola dok vidimo šta će se dešavati preveliki je zaostatak.
o tome se moze tek pricati kad odradimo ove 3 "lakse" utakmice sa 9 bodova ...e to ako uspijemo onda cemo imati malo jasniju sliku...kolo po kolo :D :D
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
nemojbabopujdu
Postovi: 55
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 8:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 21, 2016 11:51 am

vrbanjusa je napisao/la:
nemojbabopujdu je napisao/la:
vrbanjusa je napisao/la:Najbolja opcija je biti treći i osvojiti KUP :DD: .
Najbolja opcija je osvojiti titulu i kup :titula:
Jutros sam ti rekao koja je kalkulacija za titulu :)
Najbolja jeste ali nije najrealnija :mrgreen:
Zrinjski dva x i mi ih dobijemo 1:0. sloboda izgubi od Zrinjskog i isto odigra još dva x, a mi dobijemo sve do kraja :) Nadam se da Slavija sljedeće kolo na svojoj oranici neće izgubiti od Zrinjskog, kao i Mladost pretposljednje kolo... Radnik će im prodati
Sloboda gubi od Zrinjskog, Olimpic kući može izvući x i nadam se da će Široki ili futavci izvući x u gostima... Travnik i Velež neka dobiju ugostima.
Mi sa ovim kadrom možemo dobiti sve do kraja. Ako mlatnemo vještačku tvorevinu na derbiju mi imamo fine šanse za titulu
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 21, 2016 12:07 pm

Ma mene zadovoljava jedan trofej ove sezone.Na putu ka jednom trofeju smo blizu,dok za drugi trofej mi se ništa i ne pitamo,već zavisimo od drugih.Kup osvojit,sljedeće godine po duplu idemo.Vrijeme je više..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 21, 2016 12:14 pm

SWRA_1921 je napisao/la:Ma hajd da ne naprdjujemo, kako god igramo od 1. pretkola. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Hipoteticko pitanje, posto je druga tekma kupa mislim nakon zadnjeg kola lige, i da u tom slucaju budemo npr. 3, Sarajevo 4, Siroki 5, igramo finale sa Sirokim, da li bi bili za osvajanje kupa ili gasenje komsinica? :mrgreen:
Kakvo je ovo pitanje prijatelju? :roll:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 21, 2016 12:15 pm

pa nije ni tako lako... :mrgreen:
gradi željo boli te *****
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 21, 2016 12:17 pm

Ajzea je napisao/la: Kakvo je ovo pitanje prijatelju? :roll:
Ma dosadno mi... :mrgreen:
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 21, 2016 12:23 pm

U globalu svi se slažemo, utakmicu po utakmicu rješavati je primarni cilj radi mentalne olakšice SŠ i igrača ali mi smo Željo i uvijek je cilj što bolji plasman. Neki previše kalkulišu oko Olimika i Odovića a zaboravljaju da Edis zna šta i kako Odović radi a da Odović nezna Edisove mogućnosti. Edis jeste borac i tako koncepcira igru ali je njegovo taktičko znanje puno veće nego što mnogi misle. Nije nam potrebno bespotrebno trošenje igrača u borbi protiv Olimpika ali ih nećemo ni potcijeniti, na teren izvesti samo onoliko koliko je potrebno za sigurnu pobjedu, prvih pola sata kapitenu dati samo da prekine loš osjećaj i vrati sigurnost prije bitnijih mečeva ali zajedno sa Hodžurdom jer uz Acu i on će bolje da napreduje. Na klupu staviti kombinovani sastav jer ako zapne da ima ući neko ko će znati pomoći ali treba staviti i par novih nada ukoliko rano slomimo Vukove neka se kale.
Sada treba malo stisnuti redove i napuniti stadion, iskoristi pauzu pa svoj raji koja nije mogla prisustvovati utakmici sa Slobodom fnansirati dolazak i kartu za utakmicu protiv Olimpika. Mi smo nacija sami za sebe i o svojim "državljnima" se moramo brinuti kolektivno, ja sam da se podigne karta za 1 KM a da ta sredstva neka podmire troškove ovih 150-200 Željinih vojnika. Ako to nije moguće onda dajte da se organizujemo interno i to odradimo. Evo ja ću prvi finansirati 5 navjača koji su ostali uskraćeni u subotu, mi smo Željo i dajte da se ponašamo tako.
イビチャ・オシム
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 21, 2016 12:39 pm

Ima li kakvih radova na stadionu?
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
smurf_
Postovi: 101
Pridružen/a: pon mar 14, 2016 3:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 21, 2016 12:51 pm

Izlija je napisao/la:U globalu svi se slažemo, utakmicu po utakmicu rješavati je primarni cilj radi mentalne olakšice SŠ i igrača ali mi smo Željo i uvijek je cilj što bolji plasman. Neki previše kalkulišu oko Olimika i Odovića a zaboravljaju da Edis zna šta i kako Odović radi a da Odović nezna Edisove mogućnosti. Edis jeste borac i tako koncepcira igru ali je njegovo taktičko znanje puno veće nego što mnogi misle. Nije nam potrebno bespotrebno trošenje igrača u borbi protiv Olimpika ali ih nećemo ni potcijeniti, na teren izvesti samo onoliko koliko je potrebno za sigurnu pobjedu, prvih pola sata kapitenu dati samo da prekine loš osjećaj i vrati sigurnost prije bitnijih mečeva ali zajedno sa Hodžurdom jer uz Acu i on će bolje da napreduje. Na klupu staviti kombinovani sastav jer ako zapne da ima ući neko ko će znati pomoći ali treba staviti i par novih nada ukoliko rano slomimo Vukove neka se kale.
Sada treba malo stisnuti redove i napuniti stadion, iskoristi pauzu pa svoj raji koja nije mogla prisustvovati utakmici sa Slobodom fnansirati dolazak i kartu za utakmicu protiv Olimpika. Mi smo nacija sami za sebe i o svojim "državljnima" se moramo brinuti kolektivno, ja sam da se podigne karta za 1 KM a da ta sredstva neka podmire troškove ovih 150-200 Željinih vojnika. Ako to nije moguće onda dajte da se organizujemo interno i to odradimo. Evo ja ću prvi finansirati 5 navjača koji su ostali uskraćeni u subotu, mi smo Željo i dajte da se ponašamo tako.
Nije losa zamisao, samo je pitanje i kakvo je njihovo misljenje o tome. Ono kontam, mozda ti navijaci (barem oni koji nisu bas losi s parama) opet zele platiti ulaznicu jer znaju da to ide za evropsku Grbavicu. Iskreno, ne znam nikog od tih sto nisu usli na stadion, pa ne znam ni njihov stav, da li su ogorceni i na koga, al samo hipoteticki kazem ovo sve

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 40 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija