Moderator/ica: storm_raider

 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 20, 2016 12:05 am

Odličan je najveća ocjena i nju danas mogu dobiti samo Lendra i Veca, pardon i Bogi.
Nedopustivo je da su igrači Slobode onoliko dominantni fizički po bokovima. Memija je nejak za malo jače ekipe. Stana naprijed više to nije to to, nikakav učinak, a nazad dezorijntisan. Zato kažem ako hoćemo jaku ekipu koju ne mogu nas ekipe slične Slobodi onako satrati da ne možeš tri pasa sastaviti, što je bilo većim dijelom utakmice, puno jači igrači tu moraju biti. Ovi mogu sa lošijim ekipama, ali sa jačim nemaju šta tražiti.
Zadnja izmjena: Rodom s mejtaša, dana/u ned mar 20, 2016 12:09 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 20, 2016 12:08 am

Mulalic Edis :klanjase2:
 
Zeus
Postovi: 89
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 20, 2016 12:13 am

Tryg.

Sta nije MUP odradio....
Jel se utakmice kupa odgodile i pomjerio termin jer MUP sarajevskog kantona je odbio da osigurava dvije utakmice isti dan. ..
Sto si nerealan.
Drugo zapad Tusnja ima oko 4400 stolica.
Sjever malo ispod 3500.
Dje problem.
Kukate bezveze.
nasu ljubav ne kupuju :titula:
Mosa Bodaslo
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 20, 2016 12:15 am

I po meni Stana je na beku bio los. To sam i prije govorio, ne volim kad igrac igra neprirodnu poziciju. Hajd da mi nemamo igraca na toj poziciji pa da krpimo ali imamo Kramarica koji je po meni odigrao sasvim dobro sve ove tekme kada je igrao. Za Memiju danas moramo shvatiti da je imao i povredu i da je takav htio igrati i potrudio se. Edis je rekao da mu je zglob lose izgledao ali da je stisnuo zube, svaka mu cast na tome. Bogicevic je sve nas pozitivno iznenadio igrama. Edis zna i on odredjuje postavu, podrska njemu i rezultati pokazuju da dobro radi svoj posao.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 20, 2016 12:23 am

Dino Pekić "punca niđe u pič.ku materinu,niđe punca" :rofl: :rofl: :rofl: :ganja:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 20, 2016 12:23 am

Ne znam vama, ali po meni Memija i Stana solidno igraju na ovim neprirodnim pozicijama. Danas su bili malo lošiji jer Sloboda ima paklenu desnu stranu, ali inače igraju dobro.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 20, 2016 12:23 am

Zeus je napisao/la:
Tryg je napisao/la:Za zeusa papka? Koliko je karti 3% od ukupnog kapaciteta stadiona?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Prvo to babi i mami tako se obracaj.
Drugo o svemu odlucuje policija.
Rekli su da ce osigurati 300 ljudi.toliko ste karti i dobili.
Da niste bili "papci" prosle godine nebi bilo problema.A uvjek skoro napravite incident i cudite se sto vam ogranicavaju broj...
Kao drugo kapacitet Tusnja je 7400 mjesta tako da i niste puno zakinuti.
Ako vam je prije par dana vec receno da cete dobiti 300 samo trebali ste se bolje organizovat a ne idemo ba moraju nas pustiti....ne moraju jarane pogotovo sto pravite sranje svaki put.dobro vam nisu zabranili dolazak uopste.
Sto se kluba Slobode tice nama je svejedno neka vas dodje 1000...pare su pare Ali prvo se moraju uslovi steci a vec ti rekoh MUP odlucuje tako da....
Hajde obojica lakse malo. Nakon onoga prije 7 dana sto su pitari uradili, shvatam zasto 300 mjesta. Danas, koliko god su se neki nadali nekim nemirima, navijaci korektni bili, pogotovo sa onim aplauzom. Nemojte da nekoga cude povici Edisu, toga je bilo i Amaru, cak i sa naseg sjevera. Pojedinacni klosari. Obojica spustite loptu molio bih vas, Tuzla je Sarajevu ipak dala jednog Kindjeta. Papci su jedino oni koji, kao sto rece Mulalic, nisu na stadionima zbog utakmice samo. :)
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3919
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 20, 2016 12:25 am

Ja vise necu ni rijeci o ovoj temi, samo jos to da on treba da zna da je uprava Slobode odredila 300 karti a ne MUP, sto kako radi cega po kojoj racunici to samo oni znaju.

Laku noc :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 20, 2016 12:28 am

Po meni Kramarić odigrao fino, zapravo puno bolji od Stane u svakoj tekmi koju je igrao pa čak i protiv Širokog kad se opteretio žutim kartonom u ranoj fazi.

Što se tiče Memije, on je po meni beskoristan na poziciji lijevog krila, nit može probiti niti može uputiti kakav centaršut, jedno veliko ništa izuzev što pomaže svom beku al' to bi trebalo raditi svako krilo u modernom fudbalu. Dakle, mislim da bi Stana više uradio od njega na onoj poziciji.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
cala
Postovi: 949
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 20, 2016 12:30 am

Mene Mulalic iz tekme u tekmu sve vise fascinira. Prilagodjava igru protivniku, pravi pametne izmjene, rotacije u formaciji, na vrijeme se zatvara, jednostavno razmislja i svaki potez ima smisla. Koliko god ga ismijavali, definitivno je u ovom trenutku medju najboljim trenerima ove lige.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 20, 2016 12:42 am

A tek mu je prva sezona rada na ovom nivou. Sa dolaskom iskustva će to biti još bolje.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 20, 2016 12:42 am

Isto tako moram pohvaliti Bogičevića koji kad hoće da igra jedan je od najboljih štopera lige. Tj. kad igra brzo i efikasno, ako uzme peljati loptu i praviti se pametan znalo je to da nas košta, uglavnom kad izbija loptu na prvu i riješava je se što je moguće brže tad je jedan od najboljih.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 20, 2016 12:48 am

Djulaga_ je napisao/la:Meni Memija danas odlican, ne znam za vas.
Memija je bio solidan pa on je sudjelovo kod gola lendrica , stana po meni nije bilo loss hodzurda je imo gresaka al sve u svemu , bitna su 3 boda da tuzlake malo spustimo na zemlju previse letee , neka sad zovu punca i amidzu :rofl: :rofl: husref placeee :rofl1:
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 20, 2016 12:50 am

Drago mi je sto su mi se zelje pred nastavak polusezone ispunile , bar do sada. Nekako sam ludo vjerovao da mozemo napraviti ludu seriju.
Govorio sam da nam treba malo i srece i mi je realno imamo , da se podignemo da udjemo u ritam, pogotovo zbog velikog broja novajlija. Nekako ispada da ni jednu tekmu nismo dominirali , a dobijamo rutinski.
Nije to cudno, imas sada jako velik broj dobrih igraca, ali opet radi se sve o novajlijama, i tu je neka fortuna bitna na pocetku. Jos uvijek mi zavisimo od nekog individualnog poteza, ali ja ne smijem ni zamisliti kako ce to dominanto biti kad se ekipa uigra i dosje do izrazaja potpuna hemija u timu.
Slican osjecaj sam imao prije par sezona kada smo se sa Borcem borili za titulu i kad sam vjerovao akonih izmemo u Banja Luci da cemo uci u opasnu seriju pobijeda do kraja.
Tako je i bilo , i tek smo u zadnjem kolu zijanili od Leotara, a svezali bruku pobijeda zaredom. Nesto i sad imam takav osjecaj.
Ove naredne 3 tekme dobiti i jos vise steci tu homogenost u ekipi. A onda ako Derby uzmemo svasta je moguce.
Protiv Olimpica ocekujem pun stadion, ovaj Zeljo je cudo ....
I da nista ne bude od ovog sto pricam, ne treba upadat u euforiju rezultata, ali treba sto duze zadrzat pa necu reci euforiju , nego ovu istinsku ljubav prema klubu i puniti stadion joa dugo i dugo, a ne da se zasitimo nakn jednog trofeja.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3087
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 20, 2016 12:58 am

Ja Memije kako se raduje ko malo dijete :klanjase2: Edis otiso slaviti, **** izjavu :rofl:, nego jesul pjevali igraci Slobode nama niko nista ne moze :lol:
Srcu draga, boja PLAVA !
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 20, 2016 1:02 am

Naredne dvije prvenstvene će biti strašno teške teže i od pitara sobzorom kako oni igraju :ganja: .
Olimpic i drina se bore za opstanak osim toga igraju jako dobro pogotovo drina i ova danasnja njihova pobjeda protiv radnika meni nije nikakvo iznenadenje .
 
DerekDuval
Postovi: 39
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 20, 2016 1:05 am

Malo me iznervirala izjava Husrefa Musemica.Razumijem da pokusava da odbrani sebe i svoje igrace nakon poraza, ali ovo je previse
arogancije. Da ne znam protiv koga je igrao i kakvu su partiju na terenu pruzili njegovi igraci pomislio bih da je danas iz Tuzle
bodove odnio Radnik iz Hadzica u utakmici u kojoj je Sloboda bila superiorna a ovi dali nekakav gol iz neke frljoke.Generalno
vidim da svi koji imaju neke veze sa Slobodom,to se cak moze cuti i na ovom snimku gdje on daje izjavu,imaju slicno razmisljanje.
Daleko je to od stvarnog stanja stvari.

Pobjeda na klasu,na misice kako hocete. Nije sto su nasi,ali ovaj Zeljo je sastavljen od pojedinaca koji su jednostavno prejaki za
ovu Slobodu. Musemic je potpuno takticki nadmudren da ne kazem neku tezu rijec i fino bi bilo da se to ne omalovazava. Sumnjam da on
nije toga svjestan ali glumi jer moze,jer u trenutnoj euforiji u kojoj se oni nalaze zapravo ne vide nista.
Mulalic jos jednom pokazao da ima materijala da postane veliki trener. Postavio je igru tako da ova Sloboda djelovala prosjecno i
zpravo sve sto se moze brojati kao nekakva prijetnja prema nasem golu plod je nase neozbiljnosti,nekih pocetnickih gresaka,loseg
terena,ponekad i sudijskih gluposti itd. Hocu da kazem da je sistem koji je postavio Mulalic bio izvanredan i da nije bilo gresaka
koje se ne smiju dogadjati Sloboda ne bi imala ni poluprilike. Sto bi reko Edis mi sami sebi zakuhamo. Vala bas.

Blagojevic i Hodzurda su nekako dekoncentrisano usli u samu utakmicu. Hodzurda je dva puta bas reagovao pocetnicki. Za prvu gresku
vjerovatno odgovornost snosi i los teren, ono kod gol aut linije je gubljenje duela bez ikakve potrebe i pomalo neodgovorno. Na svu
srecu oba puta se sve dobro zavrsilo.Blagoje petlja u petoj minuti umjesto da izbije loptu ili da je odmah vrati Stanicu,on ga
uvaljuje ovaj ne stize do lopte,Sloboda centrira Hodzurda ne izbija najbolje i eto suta eto najbolje prilike u prvom poluvremenu.
Nema driblanja na sesnaest kada su cetri protivnicka igraca oko tebe to ne radi ni Iniesta.Iako bi vjerovatno lopta isla vani
Vedran sjajno reaguje. U devetoj minuti opet Blagoje pusta igraca sa brojem 27 da centrira opasno,ali na svu srecu nema nista od
toga. Treci centarsut u tih za nas losih 15tak minuta je slaba reakcija Memije koji zbunjeno gleda igraca na zemlji ovaj ustaje i
opasno centrira. Sto uzrokuje povredu Stevanovica.
Ipak koliko Edis i momci vode racuna o svojim greskama i gledaju da ih isprave vidi se kada taj isti Blagojevic u 30 nekoj minuti
prati igraca Slobode onako kao sto je trebao i prvi put i ovaj ne moze ni da centrira a kamo li sta drugo.I Hodzurda se popravio u
drugom poluvremenu je bio dosta siguran.
Vrlo interesantna stvar da nakon ovoga sve sto je napravila Sloboda uglavnom je proizaslo iz brzih akcija nakon losih procjena
sudije.Sto je najtuznije ovaj sudija je jedan od najboljih nasih sudija,a njegovo danasnje sudjenje je iznad njegovih realnih
mogucnosti.Medjutim ne mogu se oteti dojmu da je takav nacin sudjenja zapravo vrlo opasan za igrace ne samo nase nego sve. Kada igranje laktom
u lice nije nikakav karton (u BL) ili danas u toj 15toj minuti nije faul nikako,to je zaista za osudu.
Mogli smo mi postici gol i u prvom poluvremenu, ne samo kada je Bekric mlako suturao.U 42goj minuti Blagojevic sjajno vuce kontru
umjesto Lendricu daje loptu Memiji. Opet Lendric pred sam kraj poluvremena u opasnoj situaciji sigurno onoliko opasnoj koliko su
bile opasne navedene situacije Slobode.

Proanaliziracu jos situaciju kod najopasnije situacije Slobode u drugom poluvremenu.Nase postavljanje u odbrani je bilo zaista
pocetnicko. Evo o cemu se radi.
Neshvatljivo je da su igraci rasporedjeni tako da Zolotic koji ima preko 185 cuva vanjski sut a Blagojevic sa svojih 170 stoji kao
jedini covjek u zivom zidu. Jedino logicno objasnjene bi bilo da je to uigravano tako sa Bekricem pa bi Zoloticevo stajanje na toj
pozicijei imalo smisla.Ako je tako onda je to bas pocetnicki. Po mom misljenju Zoloticevo mjeseto je bilo
ili u kaznenom prostoru ili da bude taj koji ce biti u zivom zidu a Blagoje da cuva vanjski sut. Jer bi i jedan i drugi bili puno
korisniji da su zamjenili mjesta. Ovo bi sigurno ma koliko se banalno cinilo omelo Zebu da tako dobro centrira.

Da ne duljim puno sto se ostalih stvari tice. Imamo u dvije situacije slabo postavljanje Bekrica i Blagojevica kod dva "opasna" napada
Slobode. Da su se samo nastavili kretati do njih ne bi nikako ni doslo. To su ipak stvari na kojima treba da se radi i da se trazi
maksimalna odgovornost u svakom trenutku,bas kao i kod kontri koje moraju biti tacne i precizne. Penal bi bio sigurno sviran na
suprotnoj strani.Edis je dao sah mat Husrefu kada je ubacio Zolotica u igru. Osim ovog velikog propusta kod slobodnog
udarca sa Zolom u igri Sloboda nije bila ni blizu da postigne pogodak.Zapravo tokom cijelog susreta nam nisu mogli gotovo nista i
kao sto sam rekao djelovali su mi kao prosjecna ekipa.To ovoj pobjedi daje sigurno vecu draz.
 
indexi
Postovi: 25
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Lokacija: korak od grbavice
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 20, 2016 1:05 am

najgori igrac hodzurda ono je smijesno kakve je greske pravio , nije imao duela da ga je dobio smlata prava covjek izgubljen na terenu
negdje oko 75 minute zahirovic jedva trcao ne znam sta je ono bilo i jeli iko primjetio ili je do mene
memija je imao isto propusta, pa covjek pade i uze mu loptu a on i dalje stoji ukopan
veca bez greske , on je sljedeci da ode za velike pare
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 20, 2016 1:11 am

miriše na aldina
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1595
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 20, 2016 1:12 am

Smrdi mislis?

Sent from my PadFone 2 using Tapatalk

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija