Moderator/ica: storm_raider

 
Zeus
Postovi: 89
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 11:07 pm

Cista pobjeda ko suza mogao je i penal svirati.
Sta se bunite za karte. ..lijepo vam je receno danima prije dobili ste 300 karti i organizovano nece uci vise niko.A vi ste to svatiti olako.
Jedan vas mi je pisao na onaj forum u pp rekao sam mu zao mi je momaka koji ce biti vraceni.
Morate svatiti da vas nemoze biti vise od odobrenog.
nasu ljubav ne kupuju :titula:
Mosa Bodaslo
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 11:08 pm

Jaozinho22 je napisao/la:Svaka čast momcima na pobjedi ujedno i stručnom štabu koji ne broji mnogo osoba ali se dobro držimo i vidi se da ljudi imaju volju da napreduju sto je najbitnije i bolje gledat jednog Edisa koji je 90 minuta s igračima nego nekog Ala stranog stručnjaka koji spava na klupi i nema ni sekunde srcanosti! Edis je Zeljo i svaka mu čast na tome. Zao mi je momaka koji su izvisili i ostali napolju i dobili su zvanično izvinjenje na orgu,ovo ne treba da nas sputava počeli smo da napredujemo u svim segmentima i treba da idemo dalje a ne da nazadujemo i usput ne razumijem kako oni misle osposobiti onu baraku od stadiona za Evropu :r
:palacgore:
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 11:13 pm

Stvarno steta zbog ovoga. Nadam se da cemo pronaci neki nacin da vratimo za ovo momcima koji nisu uspjeli uci. Uvijek je Zeljo imao tu podrsku, vjerujem da svi oni koji su isli na gostovanja sa Zeljom to znaju, i kada je bilo najteze mnogo su nam znacili Manijaci iz Brckog, Zivinica, Konjica i ostali. Morao je neko uci od nasih, kako god, neko bi opet i izvisio, ali sada trebamo pokazati svima da smo svi zajedno uz Zelju i da nas ovo nece udaljiti jedne od drugih. Vjerujem da ovdje ima momaka koji su u tim vodama i molim ih da smisle nesto da se ti momci ne osjecaju izdano. Vidjeli smo svi koliko Zelji nedostaju ujedinjeni i jaki Manijaci.
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 11:13 pm

Zeus je napisao/la:Cista pobjeda ko suza mogao je i penal svirati.
Sta se bunite za karte. ..lijepo vam je receno danima prije dobili ste 300 karti i organizovano nece uci vise niko.A vi ste to svatiti olako.
Jedan vas mi je pisao na onaj forum u pp rekao sam mu zao mi je momaka koji ce biti vraceni.
Morate svatiti da vas nemoze biti vise od odobrenog.
Glup potez s vase strane za smjestaj nasih, moglo se obezbijediti barem jos 200 stolica sa boljom organizacijom.
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 11:15 pm

sergejevic je napisao/la:Stvarno steta zbog ovoga. Nadam se da cemo pronaci neki nacin da vratimo za ovo momcima koji nisu uspjeli uci. Uvijek je Zeljo imao tu podrsku, vjerujem da svi oni koji su isli na gostovanja sa Zeljom to znaju, i kada je bilo najteze mnogo su nam znacili Manijaci iz Brckog, Zivinica, Konjica i ostali. Morao je neko uci od nasih, kako god, neko bi opet i izvisio, ali sada trebamo pokazati svima da smo svi zajedno uz Zelju i da nas ovo nece udaljiti jedne od drugih. Vjerujem da ovdje ima momaka koji su u tim vodama i molim ih da smisle nesto da se ti momci ne osjecaju izdano. Vidjeli smo svi koliko Zelji nedostaju ujedinjeni i jaki Manijaci.
Svaka cast! :pljesak:
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
dell21
Postovi: 2339
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 11:16 pm

Na tribinu gdje smo bili moglo je stati jos min 60 ljudi ako ne i vise, bilo je prostora. Mislim da onaj dio gdje smo bili prima oko 400 navijača.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 11:16 pm

Zeus je napisao/la:Cista pobjeda ko suza mogao je i penal svirati.
Sta se bunite za karte. ..lijepo vam je receno danima prije dobili ste 300 karti i organizovano nece uci vise niko.A vi ste to svatiti olako.
Jedan vas mi je pisao na onaj forum u pp rekao sam mu zao mi je momaka koji ce biti vraceni.
Morate svatiti da vas nemoze biti vise od odobrenog.
Kakav je to način da se 200 ljudi ostavi ispred stadiona? Da se mene pita, slijedeću utakmicu bih vam 30 navijača pustio na stadion, a preostalih 40 ostavio kod autobusa i zabranio da gledaju u semafor. Naravno, oduzeti im mobitele da ne mogu saznati rezultat..

slika

slika
MIZ'16 - Manijaci izuprave :kafa:
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 11:17 pm

Korak blize Evropi :zeljeznicar1:, neko napisa ocekuje 6.000 protiv olimpica, sta 6, sve ispod 8, 9 milja smo nula, od sutra odmah sve alarmirati da idu na tekmu. Pauza u pravo vrijeme da se malo osvjezimo, da se vrate Tiago, Aco, Sinisa zna li neko o kakvoj je povredi rijec? Volim te Zeljo!
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Zeus
Postovi: 89
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 11:18 pm

cala je napisao/la:
Zeus je napisao/la:Cista pobjeda ko suza mogao je i penal svirati.
Sta se bunite za karte. ..lijepo vam je receno danima prije dobili ste 300 karti i organizovano nece uci vise niko.A vi ste to svatiti olako.
Jedan vas mi je pisao na onaj forum u pp rekao sam mu zao mi je momaka koji ce biti vraceni.
Morate svatiti da vas nemoze biti vise od odobrenog.
Glup potez s vase strane za smjestaj nasih, moglo se obezbijediti barem jos 200 stolica sa boljom organizacijom.
Isto tako da ste se drugacije ponasali u proslosti i da niste pravili incidente vjerovatno bi i dobili vise.
Tako da nije bas ni do nas.
Pogotovo nakon pitarske smijurije od pokusaja.
nasu ljubav ne kupuju :titula:
Mosa Bodaslo
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 11:19 pm

Poslije svega što se desilo,mi smo digli frku oko ovoga.To nam ne treba.Taman kad pokazujemo ko smo i šta smo..
Ja prvi kažem,danas me duša zabolila kad sam vidio da moraju ići kući,ali je jasno iz grupe bilo 300 karti smo dobili i to je to.
Nikada niko nije važniji član od drugog to zapamtite,podružnice će uvijek imati ista prava kao i momci iz Sarajeva, jer mi svi isto volimo i za isto se borimo! Niko ne može reći ja volim Želju više od tebe i biti u prednosti na osnovu drugog.Toga nema.Svi smo isti,ali mi je glupo da iz neke "solidarnosti" mi bojkotujemo utakmicu i tako uskratimo veliku podršku Želji na ovakvoj teškoj utakmici.Razmislite prvo,prije nego što napišete.Ne osuđujem vas,nego kažem Željo je ispred svih nas,a da smo ga danas uskratili podrškom,ko zna kako bi utakmica završila.
Toliko,neću više ovde da pišem o grupi,nije navijački forum,i ja bih što se tiče grupe stavio tačku na ovaj forum.Samo diskusija o najvećoj ljubavi.
Pozz za sve podružnice širom Bosne,van Bosne,uvijek ćemo biti jedno! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

EDIT: ONO JE ČIST PENAL JAKUPOVIĆU SISO MUTAVA
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 11:19 pm

SILAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

VOLIM TE FAKAT

TONE TUZLA TONE SLOBODA
1987
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 11:20 pm

Ajzea je napisao/la:
Zeus je napisao/la:Cista pobjeda ko suza mogao je i penal svirati.
Sta se bunite za karte. ..lijepo vam je receno danima prije dobili ste 300 karti i organizovano nece uci vise niko.A vi ste to svatiti olako.
Jedan vas mi je pisao na onaj forum u pp rekao sam mu zao mi je momaka koji ce biti vraceni.
Morate svatiti da vas nemoze biti vise od odobrenog.
Kakav je to način da se 200 ljudi ostavi ispred stadiona? Da se mene pita, slijedeću utakmicu bih vam 30 navijača pustio na stadion, a preostalih 40 ostavio kod autobusa i zabranio da gledaju u semafor. Naravno, oduzeti im mobitele da ne mogu saznati rezultat..

slika

slika
MIZ'16 - Manijaci izuprave :kafa:

:klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 11:22 pm

Imal gdje snimak tekme da se na miru pogleda kad su zena i dijete zaspali :DD:
Srcu draga, boja PLAVA !
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 11:24 pm

fanaticZeljin je napisao/la:Imal gdje snimak tekme da se na miru pogleda kad su zena i dijete zaspali :DD:
počelo prije 10min na bht
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 11:25 pm

Za zeusa papka? Koliko je karti 3% od ukupnog kapaciteta stadiona?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 11:26 pm

LARSSON je napisao/la:
fanaticZeljin je napisao/la:Imal gdje snimak tekme da se na miru pogleda kad su zena i dijete zaspali :DD:
počelo prije 10min na bht
Hvala brate :palacgore:
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 11:27 pm

fanaticZeljin je napisao/la:Imal gdje snimak tekme da se na miru pogleda kad su zena i dijete zaspali :DD:
Vrati par stranica i naci ceš.LARSSN je ostavio snimak.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 11:28 pm

De ba ljudi zavrsite sa tom pricom i prepirkom ko je usao ko nije usao..U ovim trenutcima kad sve ide ko podmzanom bezveze se vodi polemika zbog necega za sta nismo mi krivi negeo uprava FK Sloboda koja je ogranisila nas broj,smjestila nas na mjesto gdje je taj broj jos vise stesan a i sami su svoje zeznuli jer je i njihovih navijaca sa kupljenim kartama ostalo vani..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2241
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 11:31 pm

fanaticZeljin je napisao/la:Korak blize Evropi :zeljeznicar1:, neko napisa ocekuje 6.000 protiv olimpica, sta 6, sve ispod 8, 9 milja smo nula, od sutra odmah sve alarmirati da idu na tekmu. Pauza u pravo vrijeme da se malo osvjezimo, da se vrate Tiago, Aco, Sinisa zna li neko o kakvoj je povredi rijec? Volim te Zeljo!
Nije ništa ozbiljno hvala Bogu
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 11:32 pm

67 minut utakmice pogledajte na snimku kako smo osteceni za cist penal

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija