Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 6:17 pm

Jedna za Lendru ubicu :ganja:

phpBB [video]
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 6:18 pm

Mulalic nadmudri Husrefa znao je da ce se zaletiti da probaju dati brz gol i da su se potrosli vise od nas zbog toga i onakav los teren da nebi kontru mogli istrcati, Edis da sacekao pola sata i od tada voda na nas mlin.
Drugo da je igrac slobode pokosen kao Bekric u 16 bio bi penal sigurno pa opet ni faul nije sviran za start nad Stevanovicem a covjek izadje jer je povrijedjen vec druga utakmica,Stjepanovic je trebao dobiti drugi zuti ali nije, poklanja im kornere faul nad Zahirovicem koji ne svira itd, Po meni je sloboda imala vjetar u ledja od strane sudija ali imala je sa druge strane odlucnog Zelju. Ne bi analizirao nikoga pojedinacano ovo je pobjeda ekipe Zeljeznicara na celu sa Edisom koji je preskocio Husrefa ko kozlic a ekipa je dovoljno dobra da nam ni sloboda ni sudije ne mogu uzeti bodove.
slika
Zadnja izmjena: pile87, dana/u sub mar 19, 2016 6:27 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 6:21 pm

Ima malo problemcica u nasoj igri po ljevoj strani ali sto bi Edis rekao to ce se rjesiti interno. :mrgreen:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 6:22 pm

Veteran je napisao/la:
Okolele je napisao/la:Dobro je sto je Borac dobio,u sljedecem kolu ce zapeti protiv Sarajeva i mislim da cak mogu i dobiti ali izgubti ne vjerujem da ce..
Borac ostaje u ligi sigurno. I za to im trebaju sve pobjede kod kuće i na još nekim gostovanjima. Tako da protiv malenih uzimaju 100%. Vidiš malih drago im što smo mi dobili Slobodu, kao mogu se uključiti u borbu za titulu :DD: :DD: :DD: a nisu svjesni da niti Europe neće vidjeti.
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Ali fakat su smijesni..Gledam anamo na onoj im temi likovi se vise nafurali od nas ko da su oni dobili danas..Pa vece sanse mi imamo za titulu nego oni..Borca sigurno nece dobiti u narednom kolu..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
nemojbabopujdu
Postovi: 55
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 8:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 6:22 pm

Zna li iko koliko je ozbiljna povreda Stevanovica?
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 6:27 pm

Svaka cast momcima i strucnom stabu s Edisom. Veika pobjeda. Bilo je ocekivano da jedan potez rijesi utakmicu, mislim da mi imamo bolje pojedince i to je odlucilo da taj potez bude nas. Vedran skida zicer protiv Sirokog kod 0-0, odbrana onom protiv Mladosti kod 2-1, danas nekoliko sjajnih intervencija i moze se izracunati koliko nam je momak direktno donio bodova. Svaka cast Vedrane. Vidi se odmah koliko znaci kada imas pravog golmana koji aktivno ucestvuje u rezultatima, a ne lika koji je uvijek na liniji i ako ga sta pogodi, pogodi. Svaka cast i Lendricu, sada je jasno koliko bi mi imali vise bodova da smo imali covjeka koji zna zabiti gol i kome je dovoljna jedna polusansa da rijesi derbi, a ne napadac kojem trebaju tri zicera da zabije jedan gol. Uz sve to momak gine za plavi dres, igra i lijevo i desno, skace, cupa, a opet ima snage i mirnoce da pospremi loptu u mrezu. Svaka cast i ostalim momcima, svi su dali sve od sebe i na kraju zasluzeno pobjedili. Znali su sta hoce i to su uzeli. Bravo.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 6:29 pm

kako je Jakubovic sudio? jeli imao gresaka?
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 6:29 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:kako je Jakubovic sudio? jeli imao gresaka?
Imao par diskutabilnih odluka, ali sve u svemu može proći
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 6:30 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:kako je Jakubovic sudio? jeli imao gresaka?
Nije odavno bolje..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 6:36 pm

Mogao je onom igracu Slobode na sredini komotno da pokaze drugi zuti, par je puta faulirao Bekrica i prekinuo nam dobar napad.

Ali eto da ne trazimo dlaku u jajetu, uzeli smo tri boda.
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u sub mar 19, 2016 6:37 pm, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 6:36 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:kako je Jakubovic sudio? jeli imao gresaka?
Cini mi se da je mogao penal svirati na Bekricu,i onom Stjepanovicu dati drugi zuti,al bolje je ovako,nema primjedbi :zeljeznicar1:
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 6:41 pm

Okolele je napisao/la:
za_zivot_cijeli je napisao/la:kako je Jakubovic sudio? jeli imao gresaka?
Nije odavno bolje..
kako nije bilo gresaka penall cistt onda dr zuti stjepanovicu onda par ukradenih korneraaaa , znaci borili smo se protiv sudija slobodee . Strasnii :zeljeznicar1: Husreffffff :cry: :cry:
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 6:43 pm

pile87 je napisao/la:Mulalic nadmudri Husrefa znao je da ce se zaletiti da probaju dati brz gol i da su se potrosli vise od nas zbog toga i onakav los teren da nebi kontru mogli istrcati, Edis da sacekao pola sata i od tada voda na nas mlin.
Drugo da je igrac slobode pokosen kao Bekric u 16 bio bi penal sigurno pa opet ni faul nije sviran za start nad Stevanovicem a covjek izadje jer je povrijedjen vec druga utakmica,Stjepanovic je trebao dobiti drugi zuti ali nije, poklanja im kornere faul nad Zahirovicem koji ne svira itd, Po meni je sloboda imala vjetar u ledja od strane sudija ali imala je sa druge strane odlucnog Zelju. Ne bi analizirao nikoga pojedinacano ovo je pobjeda ekipe Zeljeznicara na celu sa Edisom koji je preskocio Husrefa ko kozlic a ekipa je dovoljno dobra da nam ni sloboda ni sudije ne mogu uzeti bodove.
slika
hahahaa al nasi navijaci nema punca ne bodovaaaa :klanjase2: vecaaaaaa :klanjase2: bogiii strasan svi su igrali odlicnoo ako nas ne bude sa olimpicom 6 miljaa nista smo
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
NerBec
Postovi: 13
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 9:27 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 6:43 pm

Po meni naša najlošija tekma u proljetnom dijelu, ima još par stvari koje se moraju znatno poboljšati, ali šta će tek biti kad momci proigraju kako znaju, jer mislim da ovo nije puni potencijal ekipe.. Uglavnom ovo je fantastično, ja sa svoje 34 godine skačem k'o majmun po kući..
Zadnja izmjena: NerBec, dana/u sub mar 19, 2016 6:48 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 6:44 pm

Zanimljivo mi je da nas Tuzlaci vecinom hvale anamo na onom forumu..Oceikavao sam da ce pljuvati sve redom i nas i sudije..Bas smo ih spustili.. :shisha:

PS: Rudar se neda 1:1
Zadnja izmjena: Okolele, dana/u sub mar 19, 2016 6:46 pm, ukupno mijenjano 1 put.
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 6:46 pm

**** te zivot kakav go rudar zabi :o :shock: hajde cuvajte x
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 6:48 pm

Strasan gold Rudara.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 6:48 pm

Komotno je mogao biti sviran penal nad Bekricem. Frajer ulijece, izbacuje ga iz kopacki i lopta ode u gol aut. Nit je dirao loptu, nit ista...
Komotno je mogao pokazati drugi zuti igracu Slobode nakon starta nad Bekricem na sredini terena.
Komotno je mogao masu puta pustiti igru, a svirao je faulove za Slobodu, a komotno mogao svirati par faulova za Zelju, a on je pustio da se igra.

Helem nejse, komotno je mogao puno bolje suditi po nas, ali valjda smo se i mi navikli da nas u jacim utakmicama zakidaju drasticnije nego danas pa nam je i njegovo nekomotno sudjenje danas uz pobjedu ispalo komotno.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 6:49 pm

Gdje gledate Svinjski-Rudar?
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 19, 2016 6:49 pm

Tryg je napisao/la:Gdje gledate Svinjski-Rudar?
Mislim da ima na stranici prije link
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija