Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 18, 2016 7:19 pm

Izvinjavam se na današnjoj dezinformaciji, ali opet:

300 + TK :klanjase2: :zeljeznicar1:
1987
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 18, 2016 7:25 pm

Nasi kao i svaki put odali pocast Mustafi Hukiću..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet mar 18, 2016 7:28 pm

Tryg je napisao/la:
Ajzea je napisao/la:
BHDragons je napisao/la:"Frizerski salon GoodLook studio koji se nalazi na Trgu Heroja 5 podrzao akciju europske Grbavice"
Od sad se samo tamo šišam :rofl1:
Bolesni navijači Zelje. :)
Strasna tri momka, da smo pametni svi bi se tamo sisali, a vidim Benko je redovan isto :kafa:
Em sto su veliki Zeljovci em sto su raja prava. Poznajem ih jako dugo, manijaci od glave do pete.

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
AdoS
Postovi: 48
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 18, 2016 7:38 pm

Dzeko snosi troškove Acine maske (y)

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 18, 2016 7:48 pm

[quote="BHDragons"]Meni se čini da je zavladala prava euforija u vezi sa ovim donacijama za stolice. Dosta se raje interesuje i želi da donira novac. Ovo je dobra stvar što su omogućili za navijače koji žele podržati projekat uplatom gotovine na Stadionu Grbavica da mogu to uraditi u prostorijama Kluba. Posebno me raduje da će se evidencija uredno voditi o svakoj uplati kao i da će svi koji doniraju sredstva dobiti certifikat nakon okončanja projekta.


Posto ce se donacijama stolice kupiti bez ikakve dileme sigurno ce se sredstva koristiti i za druge potrebe. Zahvalnica/cetrifikat bi u tom slucaju mogao glasiti "..... zahvaljujemo se za donaciju koja je pomogla u nabavci čučevca za halu po UEFINIM kriterijima....." :)

Ovo sto rade nasi u posljednje vrijeme je nešto sto nam se ne pruza cesto, iskoristimo momenat maksimalno. Visestruko ce nam se vratiti
5. - 7. Okt 1992.
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 18, 2016 7:52 pm

Jedan na onom forumu napisa da ćemo biti smješteni gdje su i horde bile, e bgm biće ponovo svega gotov da se mozemo dohvatiti hehe.
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet mar 18, 2016 7:54 pm

damirfile je napisao/la:Jedan na onom forumu napisa da ćemo biti smješteni gdje su i horde bile, e bgm biće ponovo svega gotov da se mozemo dohvatiti hehe.
Ja imam drugačije informacije. Nisu valjda toliko glupi da dva put istu gresku naprave.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 18, 2016 7:55 pm

Ne bi me čudilo, svi znamo kakvi debili rade u policiji i na ovim obezbjeđenjima.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 18, 2016 7:57 pm

Ide se u sektor gdje su i kone, pricalo se da se pravio kavez, za kapacitet ne treba brinuti u tom sektoru ima malo jace od 400 stolica nagurat se moze i 500 ako bude trbalo..
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 18, 2016 7:59 pm

cikazubo je napisao/la:Ide se u sektor gdje su i kone, pricalo se da se pravio kavez, za kapacitet ne treba brinuti u tom sektoru ima malo jace od 400 stolica nagurat se moze i 500 ako bude trbalo..
Ja imam informaciju da idete u sektor A (ne mogu reći da je 100%, ali jeste bar 90%), što znači da ne bi trebali biti blizu sjeverne tribine.
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1147
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 18, 2016 8:02 pm

AdoS je napisao/la:Dzeko snosi troškove Acine maske (y)

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
Po ko zna koji put bravo za Dzeku! :pljesak:
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
swra
Postovi: 12
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 7:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet mar 18, 2016 8:02 pm

damirfile je napisao/la:Jedan na onom forumu napisa da ćemo biti smješteni gdje su i horde bile, e bgm biće ponovo svega gotov da se mozemo dohvatiti hehe.
Ako budemo na tom djelu tribine onda pamet u glavu jer ce biti provokacija kao i uvijek i ne smijemo dozvoliti da na bilo koji nacin nastetimo klubu jer smo kao ekipa beton i vjerujem u pobjedu i to imam neki osjecaj da cemo ih bas ubiti ali bas.

Pita me sad bas stari da li se moze donacija koja se skupi odnjeti direktno u klupske prostorije da se ne ide preko banke pa ako ko zna nek javne.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet mar 18, 2016 8:03 pm

swra je napisao/la:
damirfile je napisao/la:Jedan na onom forumu napisa da ćemo biti smješteni gdje su i horde bile, e bgm biće ponovo svega gotov da se mozemo dohvatiti hehe.
Ako budemo na tom djelu tribine onda pamet u glavu jer ce biti provokacija kao i uvijek i ne smijemo dozvoliti da na bilo koji nacin nastetimo klubu jer smo kao ekipa beton i vjerujem u pobjedu i to imam neki osjecaj da cemo ih bas ubiti ali bas.

Pita me sad bas stari da li se moze donacija koja se skupi odnjeti direktno u klupske prostorije da se ne ide preko banke pa ako ko zna nek javne.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
Može i ja sam tako
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
swra
Postovi: 12
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 7:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

pet mar 18, 2016 8:04 pm

BHDragons je napisao/la:
swra je napisao/la:
damirfile je napisao/la:Jedan na onom forumu napisa da ćemo biti smješteni gdje su i horde bile, e bgm biće ponovo svega gotov da se mozemo dohvatiti hehe.
Ako budemo na tom djelu tribine onda pamet u glavu jer ce biti provokacija kao i uvijek i ne smijemo dozvoliti da na bilo koji nacin nastetimo klubu jer smo kao ekipa beton i vjerujem u pobjedu i to imam neki osjecaj da cemo ih bas ubiti ali bas.

Pita me sad bas stari da li se moze donacija koja se skupi odnjeti direktno u klupske prostorije da se ne ide preko banke pa ako ko zna nek javne.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
Može i ja sam tako
Odlicno, hvala buraz.... pozzz od starog slika

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 18, 2016 8:06 pm

Ako budemo tako blizu treba se kamenja čuvati jer su poznati po tome i svaki put doleti.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 18, 2016 8:06 pm

swra je napisao/la:
damirfile je napisao/la:Jedan na onom forumu napisa da ćemo biti smješteni gdje su i horde bile, e bgm biće ponovo svega gotov da se mozemo dohvatiti hehe.
Ako budemo na tom djelu tribine onda pamet u glavu jer ce biti provokacija kao i uvijek i ne smijemo dozvoliti da na bilo koji nacin nastetimo klubu jer smo kao ekipa beton i vjerujem u pobjedu i to imam neki osjecaj da cemo ih bas ubiti ali bas.

Pita me sad bas stari da li se moze donacija koja se skupi odnjeti direktno u klupske prostorije da se ne ide preko banke pa ako ko zna nek javne.

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
Posle utakmice sa pitama mislim da ce sad obezbjedit utakmicu na najvisem nivou, tako da vjerujem da nece biti nikakvih problema.
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet mar 18, 2016 8:07 pm

leet je napisao/la:
cikazubo je napisao/la:Ide se u sektor gdje su i kone, pricalo se da se pravio kavez, za kapacitet ne treba brinuti u tom sektoru ima malo jace od 400 stolica nagurat se moze i 500 ako bude trbalo..
Ja imam informaciju da idete u sektor A (ne mogu reći da je 100%, ali jeste bar 90%), što znači da ne bi trebali biti blizu sjeverne tribine.
I ja imam tu informaciju

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 18, 2016 8:13 pm

Evo da se tuspasim :)
Kao što sam obečao :) uplatio sam 100e za stolice. Kažu ako ovi dole budu ažurni lova je na računu u pon.
Uz sve ostale račune koje sam danas sređivao na banci ja turnem uplatnicu. Dama u banci vidi da je donacija fudbalskom klubu pa uz osmjeh Jeli to amaterska ekipa iz vašeg sela? Ja povilenio, oči mi ispale, jedva se suzdržavam da ne napravim haos u banci. Da sam to napravio onda bi ispao glupi Bosanac. Ljuto i kulturno joj objasnim neke stvari :) , ona uzmucala i tres sa stolice :) . Dođe šef te expoziture da vidi šta se događa :) Nakon što je čuo priču nju pošalje nekuda... Sjeo čovjek odradio moje papire, uze uplatnicu, prepisa sve ponovo samo cifru popravio na 150e. Ovo što je rekao me je oborilo sa nogu. Moj otac je bio šef stanice u Ljubljani čitav život, kad je igro Željo vozom je išao na tekme, kad je igrao u SLO išla je cijela porodica. Plako je dva dana kada je u ratu gorila Grbavica. Umro je 2010 i ovih 50e je u njegovo ime. Ja šokiran, sao što nisam zaplakao....
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 18, 2016 8:16 pm

:( VOLIM TE ŽELJO! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 18, 2016 8:20 pm

Model1964 je napisao/la:Evo da se tuspasim :)
Kao što sam obečao :) uplatio sam 100e za stolice. Kažu ako ovi dole budu ažurni lova je na računu u pon.
Uz sve ostale račune koje sam danas sređivao na banci ja turnem uplatnicu. Dama u banci vidi da je donacija fudbalskom klubu pa uz osmjeh Jeli to amaterska ekipa iz vašeg sela? Ja povilenio, oči mi ispale, jedva se suzdržavam da ne napravim haos u banci. Da sam to napravio onda bi ispao glupi Bosanac. Ljuto i kulturno joj objasnim neke stvari :) , ona uzmucala i tres sa stolice :) . Dođe šef te expoziture da vidi šta se događa :) Nakon što je čuo priču nju pošalje nekuda... Sjeo čovjek odradio moje papire, uze uplatnicu, prepisa sve ponovo samo cifru popravio na 150e. Ovo što je rekao me je oborilo sa nogu. Moj otac je bio šef stanice u Ljubljani čitav život, kad je igro Željo vozom je išao na tekme, kad je igrao u SLO išla je cijela porodica. Plako je dva dana kada je u ratu gorila Grbavica. Umro je 2010 i ovih 50e je u njegovo ime. Ja šokiran, sao što nisam zaplakao....
I meni suze na oci a knegla u grlu.Svaka cast tebi i toj ljudini i njegovom pokojnom ocu.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 45 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija