Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 5:14 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
shzna je napisao/la:Ma svakako su retardiran sajt. Pitaš admina kojom se normom koriste njegovi novinari, on ti odgovara olimpijskom, ono "šukne" ti ga baš. A grešaka milion. Stvarno sramota ko sve danas radi kao novinar. :lol:
u norme ne zelim da ulazim... ali svakog statisticara boli kad vidi da je clanak pun gresaka... i to onih namjernih... razumjem ja kad neko nema neke podatke pa ih i ne moze iznijeti... ali kad se svjesno ignorisu neke cinjenice, to je vec amaterizam...
Greška za greškom. Novinari bi ipak trebali biti pismeni ljudi.

@Minjore Ništa od posla izgleda. :shisha:
1987
 
The_Power
Postovi: 6
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 5:29 pm

Sve mi se cini da barem zasad nema nista od Burekovica i Radinovica, sto je po meni u jednu ruku i dobro, s obzirom da je prevelika guzva trenutno u timu, a na ljeto su tu svakako, barem je za Radinovica 99% tako. Previse bi bilo 3 igraca da konkurisu za jednu poziciju, tri igraca slicne kvalitete - Kramaric, Burekovic i Mailson, jos ako racunas tu i Stanica, koji moze odigrati lijevog beka, puno brate.
 
Kare2404
Postovi: 17
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 5:30 pm

:zeljeznicar1:
Admin je napisao/la:
Ajzea je napisao/la:
Admin je napisao/la:Kad se svi skupite javite da se dogovorimo :D
Piće, klopa i zene sumnjivog morala na vaš račun?
Samo visoki moral sve ostalo ne :ugeek:

@ power slažem se. Ja ne želim da pominjem druge nije kolegijalno iako drugima nije mane kad je trebalo nas ispljuvati ali....

Helem dobili ste admine u vidu bokaća i storm raidera. Oni su određeni da se brinu o ovoj temi. Nadam se da neće biti bespotrebnog trollanja sa druge strane, jednako kao ni vašeg prema njima.

Otvorit ćemo temu u kojoj ćete moći da se prepucavate do mile volje

Hvala i sretno
I krv svoju za plavu boju!!!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 5:32 pm

Eh red je da i ja napisem svoje vidjenje novonastale situacije. Od pocetka godine samo se lijepe stvari desavaju, koje ce ubrzo biti jos ljepse. Krenemo li od skupstine , pa preko pojacanja, fantasticnog odziva navijaca i fantasticne podrske prema ovom "projektu". Izborom clanova Skupstine sam zadovoljan. Tu su ljudi koji znaju svoj posao, koji su dobri u svom poslu i koji vole Zelju. Mislim da nikad nismo imali ovako organizovan sistem sto me jako raduje. Drrago mi je sto je dosta forumasa i meni drage raje u toj Skupstini i to je dokaz vise da nije u pitanju samo interes od clanova Skupstine, vec da su birani ljudi koji iskreno to zasluzuju.
Što se pojacanja tice, svi smo svjesni da smo doveli veliki broj igraca, kvalitetnih i onih koji to tek treba da dokazu. Naravno, svi najvise ocekuju od M.Stevanovica, Bekrica i Zolotica. Na njima ce i biti, ajmo reci, najveci pritisak. Tu su i Kramaric, Bogicevic i Stevanovic. Kramaric je najveca nepoznanica. Odgledao sam XX treninga i cini se kao vrlo zahvalan igrac, kao i na pripremnim utakmicama ali sve u vodu pada kada pocne prvenstvno i kup i dodju ozbiljnije utakmice. Ocekujem od njega da ce nas pozitivno iznenaditi. Bogicevica manje-vise svi znamo i njegove mogucnosti. Jedino mi je drago sto se njegovog dolaska tice je to da ima autoritet i stav, sto treba ovoj ekipi, naravno uz Acu. Stevanovica S. sam gledao dok je igrao u Novom Pazaru i sasvim solidne nastupe je imao. Ta pozicija desnog beka je itekako vrela jer tu imamo tri strasno kvalitetna igraca, Stevanovica, Stanica i Memiju. Takodjer, mislim da se dosta ocekuje i od Lendrica i Djermanovica. Smijem se kladiti da ce ispuniti ocekivanja, jer su jako zahvalni igraci te da ce na kraju sezone na kontu imati oko 10ak golova zajedno. Zao mi je zbog povrede Dade Sadikovica jer sam od njega ocekivao najvise ovo proljece. Pogotovo sad jer Amira nema. Dadi je krajnje vrijeme za iskorak, ako misli ostati igrac ala Benjo Colic i vrtit se premijer ligi, nek nastavi sa partijama koje nit mirisu nit smrde.
Takodjer, dotakao bih se i Kjosevskog. Zbog tog momka mi je dosta drago, bas sinoc gledam slike iz Splita s turnira, nekad 2006 godine kad smo igrali. Taj momak je ostao uvijek profesionalan, od prvog dana treniranja do dana danas. Mislim da ce sve oduseviti i da ce pokazati koliki je potencijal i da ce u buducnosti biti kandidat za A tim.
Dotakao bih se i teme navijaca. Prema informacijama koje imam za 5,6 dana se uclanilo oko 300 ljudi, sto znaci da pozitivan rad uprave se osjeti i djeluje na navijace. Nit je bilo kakve medijske hajke nit reklama za te clanske, jedino po facebooku sto je raja furala ostale da se uclane, ako vec nisu. Svi smo svjesni da veci broj clanova privlaci investitore, a i napredak u Klubu je evidentan. Ja se ne sjecam kad je ovoliko pozitivna atmosfera oko Kluba bila, medju navijacima i simpatizerima. Zadnji put je ovako bilo kad smo uzeli duplu krunu. No ne trebamo puno zaleta uzimat, jer smo u nezahvalnoj situaciji. Moramo biti svjesni svega toga i strpljivi. Sto prije shvatimo da je ovo projekat za duze staze, a ne za polusezonu, bice nam bolje. Pregovara se i sa 12im igracem, jedan povratnik, On ako se vrati, bicemo 10 puta jaci.
Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar :zeljeznicar1:
 
Avatar
braco
Postovi: 123
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 5:34 pm

The_Power je napisao/la:Sve mi se cini da barem zasad nema nista od Burekovica i Radinovica, sto je po meni u jednu ruku i dobro, s obzirom da je prevelika guzva trenutno u timu, a na ljeto su tu svakako, barem je za Radinovica 99% tako. Previse bi bilo 3 igraca da konkurisu za jednu poziciju, tri igraca slicne kvalitete - Kramaric, Burekovic i Mailson, jos ako racunas tu i Stanica, koji moze odigrati lijevog beka, puno brate.
Znači najvjerovatnije je Uglješa na ljeto tu? Barem će u ovoj polusezoni Hasanović malo više minuta dobijati u slučaju ako Zoli bude trebao odmor ili da se povrijedi pu pu pu.
 
The_Power
Postovi: 6
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 5:38 pm

braco je napisao/la: Znači najvjerovatnije je Uglješa na ljeto tu? Barem će u ovoj polusezoni Hasanović malo više minuta dobijati u slučaju ako Zoli bude trebao odmor ili da se povrijedi pu pu pu.
Barem zasad stvari stoje tako, zato i kazem da je to dobro. Zolotic je tu, ima i Hasanovic, tako da bi u slucaju da je i Radinovic tu, neko ispastao. Ovako - bolje neka ga na ljeto tu, ide Evrope, pocinje jako brzo liga, vec sredinom jula. ;)
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 5:38 pm

Neko se spomenuo da ovoj ekipi i Edisu ne trebamo stvarati pritisak u ovom skraćenom proljetnom dijelu. Ja se ne slažem...kao prvo Željo uvijek mora ići na titulu, uz primarni cilj plasmana u Evropu, i sa te strane pritisak i očekivanja moraju uvijek biti prisutna. Da se možda ove godine nećemo kvalifikovati za ućešće u Evro kupovima, moguće je, ali po meni ovo je jedina godina kada možemo preći preko toga, mada bi neko( čitaj trener) zbog toga morao snositi poslijedice.
Takođe malo i ne kontam Edisa po pitanju sastava stručnog štaba.Ne može sve sam, a ne vidim da ima jaku i kvalitetnu ekipu oko sebe. Iskreno volio bi da nisam u pravu. U vrijeme naših najvećih uspjeha imali smo na klupi uz ŠSŠ i po 3 trenera, izuzetnog kvaliteta, i ništa nije prepuštano slučaju.
Još bi istakao da je naš najveći izazov odnos snaga u NS Bosne i Hercegovine, gdje jako loše stojimo, kako u rukovodstvu, tako i u komisijama, posebno u sudijskoj. Tu naši moraju mnogo više raditi, i tu sam skeptičan obzirom da za odnose u ovom ¨banditskom leglu¨nedostaje mnogo iskustva.
Da me ne shvatite pogrešno, ja sam optimista, i mislim da ćemo uspjeti obezbjediti utakmice Euro lige ljetos na stadionu Joško Domorocki, i to kroz ligu mislim. Isto tako vjerujem da iduće sezone primarni cilj treba biti borba za titulu, kao i daljnji rad na organizaciji kluba u svim segmentima.

:zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
SeyoTM
Postovi: 53
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 5:41 pm

shzna je napisao/la:Je l' ono aco postao menadžer, pa probao progurati neke igrače u Želju, pa je dobio odbijenicu?
Za Smajica je bio posrednik, a da li je kasnije imao nekih pokusaja za neke druge igrace nisam upoznat.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 5:43 pm

e malo da se dotaknem sad i zelje... sve sto se desilo u posljednjem prelaznom roku i uopsteno, posljednih par mjeseci i za svaku pohvalu... ali ne mogu prezaliti cinjenicu da bi ovaj igracki kadar sa osimom kao trenerom bio sigurno prvi svake sezone... i uzimao duple krune... edisa postujem ali nadam se iskreno da izgoriti u zelji da poboljsa zelju... ipak mu je ovo prvi trenerski posao... kako god... edis ima moju podrsku!!!
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 5:47 pm

Neandertalac je opet tu, to je momak od kojeg je počelo famozno "janje", kad je bila priča o istoku Grbavice.
Vidi šta si uradio nesretniče, Salem nam sve pojeo
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 5:49 pm

@Minjore, to je to, sve rečeno ;)
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 5:51 pm

The_Power je napisao/la:Ne bih da budem parti brejker, ali hajde mozete li ostaviti iza vas tu "tragediju" sa ss forumom i raspravu koja se desila, bezze je prenosite ovdje, dajte da teme i diskusije krenu u normalnijem smjeru, ono zbog cega smo svi na temi - FK Zeljeznicar. :) ;)

I molio bih ovog Admina da se uozbilji malo, kako dolikuje njegovoj funkciji :skoljka: 8-) :karanje:
ma jos je to svjeze pa se mora malo i oko toga ovdje pisati ali dok se svi MANIJACI otamo vamo prebace bice normalne diskusije ne brini :zeljeznicar1:
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 5:52 pm

Samo kad se sjetim kako je mejtas jeo pitare na anamoonom forumu. :klanjase:

Ajde 28.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 5:53 pm

Plava moja braćo još 16 dana,vjerovatno i najdužih.Kako se približava,meni sve sporije dani idu,a poželio sam se onog pomješanog osjećaja jeze,ljubavi,srca,borbe i ponosa dok sjever i jug prolamaju "ŽELJOO".Naše je da počinjemo hajcati raju koja ide i ne ide inače..samo uz punu Dolinu i uz pjesmu sa svetog Juga pada široki!
Ovo je sad naš zadatak navijača,imamo dovoljno vremena, klub i uprava su svoje zadatke obavili vrhunski!
VOLIM TE ŽELJO! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :titula: :titula:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 5:57 pm

Neandertalac dobrodošao nazad ;)
p.s. jesi ti ono prvi spomenuo janje :mrgreen:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Kare2404
Postovi: 17
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 5:59 pm

Nece biti plavo proljece bice plavo stoljece :titula: :pljesak: :zeljeznicar1:
I krv svoju za plavu boju!!!
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 5:59 pm

Ja sam jedan od rijetkih koji ima povjerenja u Edisa. On je jako predan svome poslu i veliki je radnik mozda i jeste debitant u seniorskom fudbalu ali ima.stvari u kojima bi dao Edisu prednost.
Kao prvu jako je posten i igrace oni koji zasluze. Nije jedan od trenera koji za sobom vuce neke igrace koji moraju igrati pod svaku cijenu.
Drugo nije prvi trener koji pocinje graditi karijeru kod nas. U ovom trenutku bitnije mi je to da se ozbiljno trenira i da je ozbiljan pristup kod igraca.
Edis vrijedi vise nego sto mislimo siguran sam da.ce.to i pokazati.

Poslano sa mog GT-I9070 koristeći Tapatalk
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 6:02 pm

Ja mislim da će Edis biti naše najveće iznenađenje u ovoj polusezoni. Mislim da on može to
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 6:02 pm

pile87 je napisao/la:Ja sam jedan od rijetkih koji ima povjerenja u Edisa. On je jako predan svome poslu i veliki je radnik mozda i jeste debitant u seniorskom fudbalu ali ima.stvari u kojima bi dao Edisu prednost.
Kao prvu jako je posten i igrace oni koji zasluze. Nije jedan od trenera koji za sobom vuce neke igrace koji moraju igrati pod svaku cijenu.
Drugo nije prvi trener koji pocinje graditi karijeru kod nas. U ovom trenutku bitnije mi je to da se ozbiljno trenira i da je ozbiljan pristup kod igraca.
Edis vrijedi vise nego sto mislimo siguran sam da.ce.to i pokazati.

Poslano sa mog GT-I9070 koristeći Tapatalk
velikiiiiii potpis od A do Ž
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 6:04 pm

Naša najveća mana generalno kao naroda je ta što smo nestrpljivi, sve bi nešto na brzinu, preko noći. Edis je najbolja moguća opcija za trenera i ja vjerujem da će on to opravdati, na neki način već jeste. Samo malo strpljenja raja, tim se ne gradi preko noći već duži period a ja sam uvjeren da Edis itekako zna svoj posao :palacgore: :zeljeznicar1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 36 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija