delinjo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 17, 2016 9:01 pm

ali je ovaj Lendra car...tako pristojan momak podsjeca me na Kvesu...bravo decko :palacgore: :palacgore:

hvala i Nihadu Alibegovicu na 9 kupljenih stolica...kako je krenulo sagradit cemo 2 stadiona :D :D :D
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

exbabilon
Kontakt:

čet mar 17, 2016 9:01 pm

Okolele je napisao/la:
salle86 je napisao/la:kad se može očekivati da se sazna koliko smo stolica do sad kaparisali ?
kako ide, ja kontam da imamo za kapacitet 25.000 hhhh

:sloboda: na QRAC te nabodo
Onaj cafe bar po mojoj nekoj racunici na osnovu one uplatnice 70 stolica,Dzeko 30,Amar 20,Nihad 9,Danis 1..Na osnovu toga sigurno oko 130 stolica..
Uprava, igraci i jos neki zaposlenici su skupili za 550 stolica, meni se cini da sam na zvanicnoj procitao taj podatak.

Ajzea
Kontakt:

čet mar 17, 2016 9:04 pm

Ovo je bolesno koliko se ovaj klub voli. Strasno..
Kazu da se ljubav djelima dokazuje, a ne pricom.. Mi je u zadnje vrijeme definitvno dokazujemo, i to je ono u cemu smo daleko ispred ostalih.

Acta non verba !

ž'21
Kontakt:

čet mar 17, 2016 9:09 pm

Okolele je napisao/la:Trebamo mi Manijaci pametno gore odraditi jer kako stvari stoje bicemo smjesteni na istom mjestu gdje i Horde..

Nihad Alibegović uplatio 9 stolica i uclanio se..
Nije istina, naši će prekosutra biti smješteni na početku zapada, a ne na kraju.

damirfile
Kontakt:

čet mar 17, 2016 9:10 pm

ž'21 je napisao/la:
Okolele je napisao/la:Trebamo mi Manijaci pametno gore odraditi jer kako stvari stoje bicemo smjesteni na istom mjestu gdje i Horde..

Nije istina, naši će sutra biti smješteni na početku zapada, a ne na kraju.
Prekosutra :DD:

ž'21
Kontakt:

čet mar 17, 2016 9:10 pm

damirfile je napisao/la:
ž'21 je napisao/la:

Nije istina, naši će sutra biti smješteni na početku zapada, a ne na kraju.
Prekosutra :DD:
Popravljeno, prenijelo me :P

salle86
Kontakt:

čet mar 17, 2016 9:12 pm

PLANIRANI RADOVI

1. 1. Reflektori – Prije svega, izvršiti će se kontrola kvaliteta osvjetljenja reflektora od strane ovlaštene kompanije, a prema uputama NS/FS BiH i u skladu sa UEFA pravilnikom uz obezbjeđenje certifikata.
2. Agregat za reflektore – Potrebno je obezbijediti agregat kao rezervni sistem napajanja električnom energijom.
3. Jarboli – Potrebno je instalirati dva dodatna jarbola.
4. Obezbijediti prostoriju za delegate.
5. Područje za parkiranje – Potrebno je obezbijediti vidno označen prostor za parkiranje dva autobusa, 10 automobila za ekipe i službene osobe, te 50 parking mjesta za VIP osobe.
6. Opremanje ambulante.
7. Obezbijediti prostoriju za doping kontrolu prema pravilniku UEFA-e.
8. Zapadna tribina – Postojeću drvenu konstrukciju u potpunosti zamijeniti čeličnom konstrukcijom sa protukliznim limom ispod sjedala i gazišta i ugraditi nove stolice po UEFA standardu.
9. Obezbijediti kontrolnu prostoriju.
10. Obezbijediti radno područje za medije i radni prostor za 50 novinara.
11. Izgraditi TV studij.
12. Izgraditi dodatne sanitarne objekte prema UEFA pravilnku.
13. Obezbijediti prostoriju za prvu pomoć.
14. Ugraditi nedostajeće stolice na sjevernu tribinu stadiona.

USLOVI KOJE TREBA ISPUNITI ZA DOBIJANJE CERTIFIKATA BEZBJEDNOSTI

1. Postaviti zaštitnu ogradu iznad južne tribine.
2. Urediti evakuacijski put na južnoj tribini.
3. Postaviti zaštitnu mrežu ispod južne tribine.
4. Obezbijediti kapiju za južnu tribinu.
šta nam je od ovog najkritičnije ?
meni nekako ove dodatne prostorije (4,7,9,1,11,12,13) čine se kao najteži posao, ne zbog samih troškova koliko zbog skučenosti prostora
ali onako svi uslovi se čine relno ispunjivim, neki čak vjerujem da su "mala maca"...

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

Elegant
Kontakt:

čet mar 17, 2016 9:15 pm

- Kako oni misle postaviti mrezu ispred juzne tribine, mozda dvije visoke sipke na jednom i drugom kraju (po sirini terena - manje/vise) ? Bice to poveca mreza samo da bude tanja da ne upropasti pogled.

- Parking iza zapada za VIP, igrace i buseve, sta ce biti sa prstorom iza istok - drugi parking ?

- TV studio gdje ce to smjestit, doping sobu, jos prostorija ?

- Ako ce obnovit povrsinski beton na istok prije postavljanja stolica to ce biti super. (neko je pisao da ce mozda lokomotivu pomaci blize jugu).

- Zamjena drvenih ograda na zapadu celicnim i lima na kojem se ne klize. Na krovu zapada nove platoforme za kamere.

- Na sjeveru stolice gdje fale + mislim da ce biti osvjetljenje pod krovom urađeno (nesto kao na Bilinom Polju).

- Jacina reflektora je valjda OK.
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u čet mar 17, 2016 9:16 pm, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Djulaga_
Kontakt:

čet mar 17, 2016 9:16 pm

Ne mogu gledati ovaj link s Lendricem, sta je reci?
"Sa Željom sam se dogovorio u dvije minute.Jedva čekam obući dres najboljeg kluba u Bosni i Hercegovini.Velika čast i obaveza prema upravi, treneru i naravno navijačima.Uvjeren sam da ću im uzvratiti na ukazanom povjerenju" ; Ivan Lendrić

Plava Porodica
Kontakt:

čet mar 17, 2016 9:16 pm

Joj da je u play offu evropske lige izvući junajted,ne bih se sikirao :ganja:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Leon_Professional
Kontakt:

čet mar 17, 2016 9:22 pm

LARSSON je napisao/la:
ž'21 je napisao/la:Larssone hoće li biti snimak Lendrićevog gostovanja na OBN-u pošto sam propustio ovu emisiju?

phpBB [video]
Zasto je izbirsan Larsone? Ima li snimak drugi?
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

LARSSONN
Kontakt:

čet mar 17, 2016 9:25 pm

Izbrisan je zbog dva dijela u kojima se prikazuju golovi sa sinosnjih meceva lige prvaka

LARSSONN
Kontakt:

čet mar 17, 2016 9:30 pm

Ima li neko sliku za najavu meča u subotu?

dell21
Kontakt:

čet mar 17, 2016 9:35 pm

Kako idu uplate za subotu ?

BHDragons
Kontakt:

čet mar 17, 2016 9:38 pm

Meni se čini da je zavladala prava euforija u vezi sa ovim donacijama za stolice. Dosta se raje interesuje i želi da donira novac. Ovo je dobra stvar što su omogućili za navijače koji žele podržati projekat uplatom gotovine na Stadionu Grbavica da mogu to uraditi u prostorijama Kluba. Posebno me raduje da će se evidencija uredno voditi o svakoj uplati kao i da će svi koji doniraju sredstva dobiti certifikat nakon okončanja projekta. Šta mislite da pokrenemo akciju kao što je bila na početku sezone sa članskim karticama, pa da sad ponovo "izazovemo" 3 prijatelja na fb da uplate stolicu za evropsku Grbavicu. Možda da akciji damo naziv Uplati donaciju, za plavu stolicu, za evropsku Grbavicu :rofl1:
Zadnja izmjena: BHDragons, dana/u čet mar 17, 2016 9:42 pm, ukupno mijenjano 1 put.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!

Dominic
Kontakt:

čet mar 17, 2016 9:39 pm

cikazubo je napisao/la:

Nadam se da ce se moc odgledat bar nekih 75-80min na tušnju, krenuce se skoro 5 sati prije, red je da budemo na tribini u prvih 10 min a da ne izlazimo prije 80te, ako bude kao prosli put bojim se problema..
Kako to kone morale platiti na Tusnju prije neki dan ulaz a mi kao ne moramo!?

dell21
Kontakt:

čet mar 17, 2016 9:40 pm

Ono je kup bio sad je prvenstvo .

godrina
Kontakt:

čet mar 17, 2016 10:17 pm

Plava Porodica je napisao/la:Joj da je u play offu evropske lige izvući junajted,ne bih se sikirao :ganja:
hjoj i ja sam to mislio neki dan, dobija ih ko stigne samo da dodjemo do njih :ganja: :zeljeznicar1:
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost

neda_TM87
Kontakt:

čet mar 17, 2016 10:23 pm

Moze li neko postaviti opet taj video gostovanja Lendrica na OBN-u?

neroazzuro
Kontakt:

čet mar 17, 2016 10:23 pm

Ja sam siguran da će se od uplata raje skupit i dosta više nego što je potrebno za ove stolice.
Raja je uvijek raspoložena pomoći samo što do sad jednostavno nije bilo povjerenja u uprave. Nisi nikad mogao bit siguran gdje će tvoj novac završit.
To je ono sto su ljudi u upravi shvatili.
Samo je povjerenja falilo.

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

Prijava  •  Registracija