Ajzea
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 8:37 pm

Nema povreda, nema kartona, nema umora, dobili utakmicu rutinski. Prezadovoljan..

MANIJACI :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:
TIAGO I MAILSON :klanjase2: :rofl:

Izlija
Moderator
Kontakt:
Status: Online

sri mar 16, 2016 8:38 pm

Šta vam je ljud ba, da smo sada bacili top 11 u max naporu zabili bi 8 golova večeras a protiv Slobode primili 3. Sve ima svoje a vaši komentari mi ne gode nimalo, kao da ste se sada uključili od decembra pa lupate ko Martin po diviziji.
イビチャ・オシム
Živ nam bio još 1921 godinu.

diego1921
Kontakt:

sri mar 16, 2016 8:38 pm

LARSSON je napisao/la:
diego1921 je napisao/la:Najbitnija je pobjeda,ocekivao sam ovakvu utakmicu,drago mi je zbog Stevanovica,polako se dize..Nadam se samo da nas savez nece kazniti zbog jedne baklje i jedne petarde,ne znam sta je onom momku trebala ona baklja !! U Tz po 3 boda !!
Zeljeznicar za zivot cijeli !!
Baš, svi su se na sjeveru protivili, ali eto.. Imamo para ne mere ih krava sažvakat
Bio sam i ja na sjeveru iza gola i sjebao sam se kad sam vidio ono,samo sam cekao da jos kakvu scenu napravi,reko sigurno ga neko poslao :ganja:

FKZ1921
Kontakt:

sri mar 16, 2016 8:41 pm

Nije ova utakmica relevantna za neke zakljucke. Naprosto se morala odraditi. Sa sto manje stete(umora,povreda...). Tako da sve sto napisemo nema previse smisla.
Sad lagano treba relaksirati ekipu i opusteno uci u utakmicu sa Slobodom. I mi se trebamo opustiti i uzivati. Predstoji nam jos dosta utakmica i nakon Tuzle.I u prvenstvu i u kupu.

Plava Porodica
Kontakt:

sri mar 16, 2016 8:41 pm

JAKO DUGO SAM NA JUGU,ALI OVO DANAS JE VRHUNAC!BRAVO PORODICO!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Ajzea
Kontakt:

sri mar 16, 2016 8:44 pm

Sarajevskaa jalijaa, za svog Zelju navijaa. :ganja: :rofl:
Ozbiljno, mišljenja sam da se bolja atmosfera ne bi napravila da je jug krcat bio. :klanjase2:
Jedina zamjerka je što se nije skandiralo Miodragu Ješiću, ali helem..

Leon_Professional
Kontakt:

sri mar 16, 2016 8:49 pm

Tekma je bila onoliko koliko nam je trebalo, bez umora i rizika za povredu. Pohvalio bi Manijake na atmosferi i na posjeti, ja sam manje ocekivao.

Veca nije imao posla, svidja mi se kako izlazi na lopte i hvata ih, vidi se da nije onaj linijski golman. Mozda je mogao bolje reagovati kod gola al uspavali su se bili. Poceo je Hasagicevim stopama, ono driblanje mi uzima po 5 godina zivota :rofl1:
Bogi strasan, svaka cast. Nisam to ocekivao od njega i neka me je demantovao. Hodzurda solidan, propust kog gola ali nije grijesio prije toga. Sinisa jako dobar, i naprijed i nazad igra dobro, pravi bek. Kramaric dobar, svidja mi se pravo. Volio bi njega vidjati na toj poziciji, svaka cast Stani ali Kramaric je ljevak i ima bolji centarsut.

Zola na pocetku malo izgubljen, poslije toga strasan. Miran je na lopti i nije ih prodao mnogo. Blagi klasno, svaka cast, ljepota gledati one minijature kao u malom fudbalu. Miroslav po meni najbolji vcrs, dobro je sto je dao gol. Nazad se vraca, trci u sredinu, oduzima loptu potivnicima. Inace, desna strana nam je TIP TOP. Memija se bori i to je ono sto mu je trebalo, vraca se Mema iako ono nije njegova prirodna pozicija. Takodjer i on je jednom jako dobro istrcao poslije izgubljene lopte i s ledja uzeo loptu protivniku.

Eh, sad Djerma i Dzenis... Po meni najlosiji vcrs, Dzenisa nigdje nije bilo, njegove trke takodjer, ali hajd to je i za ocekivati jer umrtvili smo igru. Djerma nista posebno nije pokazao, eto dobro je pa zabi gol inace onaj ofsajd kad je bio ono se ne smije fulati. Mada nadam se da ce biti dobro to. Mirza ima šlifa, ali treba s njim mnogo raditi. Zelio se dokazati, pa je i zurio. Treba nekad i stati i vratiti a ne samo ici naprijed. Uglavnom, imam neki osjecaj da mali moze samo dok se jos adaptira i nauci malo.

Idemo pokoriti aBd i Tuzlu.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Model1964

sri mar 16, 2016 8:51 pm

Ajzea je napisao/la:Sarajevskaa jalijaa, za svog Zelju navijaa. :ganja: :rofl:
Ozbiljno, mišljenja sam da se bolja atmosfera ne bi napravila da je jug krcat bio. :klanjase2:
Jedina zamjerka je što se nije skandiralo Miodragu Ješiću, ali helem..
Haloo! Jeko to? Stipu ganje manji mota :)
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎

cikazubo
Kontakt:

sri mar 16, 2016 8:54 pm

Glupo mi komentarisat pored sveg truda oko stadiona ali bas se vidi koliko igrace sputava teren, stvarno je katastrofa, nije bio mekan pa da kazemo da je doba godine zasluzno, nego je totalno neravan ne znam jel se to malo zapustilo al je fkt u losem stanju mozda se sa tribina ne primjeti jer je normalno zelen ne izgleda blatnjav ali je fkt bas neravan..

shminka
Kontakt:

sri mar 16, 2016 8:56 pm

Zaustavit nas niko neeećeeeeee :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

exbabilon
Kontakt:

Atmosfera bila dimenzija vise u odnosu na utakmicu. Raja ko na bobama je bila, bas ludilo. Tekma se odradila, slabo kome na terenu se igralo. Mogli su bar ovi koji ne igraju inace puno ponuditi vise, ali hajde, vjerovatno zato i ne igraju..U Borcu ima materijala, nadam se da je neko od nasih zapazio neke igrace, ali definitivno ih ima koji bi se i kod nas naigrali. Jugu svaka cast, ona baklja viska totalno.

U Tuzlu po sta Bog da.

Elegant
Kontakt:

Ne bi bilo lose da se i teren malo usminka ako je moguce na kraju sezone.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

jovanmaksimovic
Moderator
Kontakt:

sri mar 16, 2016 8:57 pm

moram reci, steta za primljeni gol, jer je u tom momenu veca nije primio gol u kupu vec skoro 500 minuta, al aj sta je tu je... na kraju je ovaj gol samo probudio lava u nama i na kraju smo uspjeli dati gol i to veoma lijep...

treba napomenuti da smo u kupu 6 utakmica bez poraza i 5 utakmica zaredom pobjedjujemo, jos dvije pobjede u polufinalu i oborili smo rekord sirokog brijega

zola sljedecu tekmu protiv slobode moze smatrati jubilejom. bice mu to 50. prvenstvena utakmica u dresu zelje u premijer ligi.
21/4/18 nikad zaboraviti, nikad oprostiti!

LARSSONN
Kontakt:

sri mar 16, 2016 9:00 pm

Jel ono dzeko donirao za stolice ili mu je rodjendan cestitan ili sta vec

Djulaga_
Kontakt:

sri mar 16, 2016 9:00 pm

Kup utakmica revijalnog karaktera. Nista posebno se nije desilo s obje strane.
Standardno svi solidni, jedino me brine stoperska pozicija i gostovanja u Tuzli.
Isto sto mi je zasmetalo s ovim izmjenama i pomjeranje Memije na desnog beka, pa opet na krilo, to je stvarno bezveze.
Ostalo sve ok. Bice dobra utakmica protiv Slobode..
Dzeko donirao 30 stolica.
"Sa Željom sam se dogovorio u dvije minute.Jedva čekam obući dres najboljeg kluba u Bosni i Hercegovini.Velika čast i obaveza prema upravi, treneru i naravno navijačima.Uvjeren sam da ću im uzvratiti na ukazanom povjerenju" ; Ivan Lendrić

Ajzea
Kontakt:

sri mar 16, 2016 9:04 pm

slika
:rofl:

zubanovic89
Kontakt:

LARSSON je napisao/la:Jel ono dzeko donirao za stolice ili mu je rodjendan cestitan ili sta vec
Uplatio 30 stolica za 30ti rodjendan.

krajisnik87
Kontakt:

Prihod od ulaznica 16.612

Poslano sa mog GT-I8200N koristeći Tapatalk
ŽELJEZNIČAR ÜBER ALLES !

hardwell
Kontakt:

sri mar 16, 2016 9:15 pm

Ajzea je napisao/la:slika
:rofl:
Ima li neko video?
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja

KLIS
Kontakt:

sri mar 16, 2016 9:17 pm

Od atmosfere na jugu skoro da nisam vidio utakmicu, tako da nemam šta reći o tome. :-D
Gledalaca je bilo 5000, to je službeni podatak.
Manijaci :pljesak:
...bodreni uvijek od vjernih navijača, za Želju časno borimo se mi...

SAVEZ NAPOLJE!

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Prijava  •  Registracija