Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 8:24 pm

i moj kratki osvrt..kada god posumnjam u Edisove odluke ,igraci koji dobiju priliku opravdaju klupu i sabljin tretman prema njima...Beganovic uzas...95% lopti je izgubio,cak i njegova trka izostala...Memija uhh popravlja se ali slabo cemo imati koristi od njega na onoj poziciji...Hodzurda bolji nego u nedelju ali opet nesiguran...vise od 5 lopti je njima predao...on i Jadranko nebo i zemlja...kakvq smirenost i iskustvo..bravo Bogi...Zola danas bolji nego u ned...iako opet previse stoperima vraca loptu...Jovanzvijer...Djermu gol izvadi inace vise zsam ocekivao...ostali standardni...miki iz tekme u tekmu zsve bolji...odlican gol....posjeta odlicna...sve super...idemo dalje :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 8:24 pm

Zaboravite sve sto je bilo do sada, jer je za vikend pravi test !

:palacgore:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 8:25 pm

Dok mi se prsti odlede pa možda šta i napišem a do tad samo da pofalim malog Mirzu, iako mu još fali pure odavno niko nije primio onako loptu na koljeno u 16-ercu i ošutao. Fali mu igre i treninga ali talenta ima :zeljeznicar1:
イビチャ・オシム
 
Avatar
plavi slon
Postovi: 5
Pridružen/a: sub mar 12, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 8:27 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:imali ko video drugog gola... da vidim kome da upisem asistenciju :D
Blagojevic. Imam osjecaj da ga zabijemo kad hocemo, a ostatak ono igramo cisto da zavrsimo tekmi. Mozda treba malo ubilackog mentaliteta ubacit u ekip.
Vise od ljubavi. 1921
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 8:31 pm

Loša utakmica do bola. Podsjetilo me na jesenja izdanja. Ne znam je li razlog što nije bilo neizvjesnosti ko će ići dalje, da li što nije bilo Bekrije i Lendrića... Ne bih nikog ni falio ni kudio jer svi su bili u pet deka. Osim golova ne znam je li bilo i jedne šanse. Šta je tu je, idemo dalje, valjda će u Tz biti bolje, gore ne može.
Atmosfera solidna puno puno bolja od tekme. Posjeta fina, ali ovakve utakmice tjeraju raju.
Nažalost, teško mi je to reči, ali teren na Grbavici je stvarno loš kao obična pokošena livada. Kakav je to nekad teren bio. Ne znam, imali kakvih UEFA-inih projekata da čvaknemo kakvu travu džabaleje.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 8:33 pm

Idi se umij.
イビチャ・オシム
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 8:33 pm

Treba nama jedna dvije pobjede sa 3+ razlike, čisto da zadivimo malo publiku a i to da privuče dodatno raju :)
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 8:35 pm

:zeljeznicar1: :titula: :kafa:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 8:35 pm

Najbitnija je pobjeda,ocekivao sam ovakvu utakmicu,drago mi je zbog Stevanovica,polako se dize..Nadam se samo da nas savez nece kazniti zbog jedne baklje i jedne petarde,ne znam sta je onom momku trebala ona baklja !! U Tz po 3 boda !!
Zeljeznicar za zivot cijeli !!
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 8:36 pm

diego1921 je napisao/la:Najbitnija je pobjeda,ocekivao sam ovakvu utakmicu,drago mi je zbog Stevanovica,polako se dize..Nadam se samo da nas savez nece kazniti zbog jedne baklje i jedne petarde,ne znam sta je onom momku trebala ona baklja !! U Tz po 3 boda !!
Zeljeznicar za zivot cijeli !!
Baš, svi su se na sjeveru protivili, ali eto.. Imamo para ne mere ih krava sažvakat
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 8:37 pm

Nema povreda, nema kartona, nema umora, dobili utakmicu rutinski. Prezadovoljan..

MANIJACI :klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:
TIAGO I MAILSON :klanjase2: :rofl:
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 8:38 pm

Šta vam je ljud ba, da smo sada bacili top 11 u max naporu zabili bi 8 golova večeras a protiv Slobode primili 3. Sve ima svoje a vaši komentari mi ne gode nimalo, kao da ste se sada uključili od decembra pa lupate ko Martin po diviziji.
イビチャ・オシム
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 8:38 pm

LARSSON je napisao/la:
diego1921 je napisao/la:Najbitnija je pobjeda,ocekivao sam ovakvu utakmicu,drago mi je zbog Stevanovica,polako se dize..Nadam se samo da nas savez nece kazniti zbog jedne baklje i jedne petarde,ne znam sta je onom momku trebala ona baklja !! U Tz po 3 boda !!
Zeljeznicar za zivot cijeli !!
Baš, svi su se na sjeveru protivili, ali eto.. Imamo para ne mere ih krava sažvakat
Bio sam i ja na sjeveru iza gola i sjebao sam se kad sam vidio ono,samo sam cekao da jos kakvu scenu napravi,reko sigurno ga neko poslao :ganja:
 
FKZ1921
Postovi: 603
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 8:41 pm

Nije ova utakmica relevantna za neke zakljucke. Naprosto se morala odraditi. Sa sto manje stete(umora,povreda...). Tako da sve sto napisemo nema previse smisla.
Sad lagano treba relaksirati ekipu i opusteno uci u utakmicu sa Slobodom. I mi se trebamo opustiti i uzivati. Predstoji nam jos dosta utakmica i nakon Tuzle.I u prvenstvu i u kupu.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 8:41 pm

JAKO DUGO SAM NA JUGU,ALI OVO DANAS JE VRHUNAC!BRAVO PORODICO!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 8:44 pm

Sarajevskaa jalijaa, za svog Zelju navijaa. :ganja: :rofl:
Ozbiljno, mišljenja sam da se bolja atmosfera ne bi napravila da je jug krcat bio. :klanjase2:
Jedina zamjerka je što se nije skandiralo Miodragu Ješiću, ali helem..
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 8:49 pm

Tekma je bila onoliko koliko nam je trebalo, bez umora i rizika za povredu. Pohvalio bi Manijake na atmosferi i na posjeti, ja sam manje ocekivao.

Veca nije imao posla, svidja mi se kako izlazi na lopte i hvata ih, vidi se da nije onaj linijski golman. Mozda je mogao bolje reagovati kod gola al uspavali su se bili. Poceo je Hasagicevim stopama, ono driblanje mi uzima po 5 godina zivota :rofl1:
Bogi strasan, svaka cast. Nisam to ocekivao od njega i neka me je demantovao. Hodzurda solidan, propust kog gola ali nije grijesio prije toga. Sinisa jako dobar, i naprijed i nazad igra dobro, pravi bek. Kramaric dobar, svidja mi se pravo. Volio bi njega vidjati na toj poziciji, svaka cast Stani ali Kramaric je ljevak i ima bolji centarsut.

Zola na pocetku malo izgubljen, poslije toga strasan. Miran je na lopti i nije ih prodao mnogo. Blagi klasno, svaka cast, ljepota gledati one minijature kao u malom fudbalu. Miroslav po meni najbolji vcrs, dobro je sto je dao gol. Nazad se vraca, trci u sredinu, oduzima loptu potivnicima. Inace, desna strana nam je TIP TOP. Memija se bori i to je ono sto mu je trebalo, vraca se Mema iako ono nije njegova prirodna pozicija. Takodjer i on je jednom jako dobro istrcao poslije izgubljene lopte i s ledja uzeo loptu protivniku.

Eh, sad Djerma i Dzenis... Po meni najlosiji vcrs, Dzenisa nigdje nije bilo, njegove trke takodjer, ali hajd to je i za ocekivati jer umrtvili smo igru. Djerma nista posebno nije pokazao, eto dobro je pa zabi gol inace onaj ofsajd kad je bio ono se ne smije fulati. Mada nadam se da ce biti dobro to. Mirza ima šlifa, ali treba s njim mnogo raditi. Zelio se dokazati, pa je i zurio. Treba nekad i stati i vratiti a ne samo ici naprijed. Uglavnom, imam neki osjecaj da mali moze samo dok se jos adaptira i nauci malo.

Idemo pokoriti aBd i Tuzlu.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 8:51 pm

Ajzea je napisao/la:Sarajevskaa jalijaa, za svog Zelju navijaa. :ganja: :rofl:
Ozbiljno, mišljenja sam da se bolja atmosfera ne bi napravila da je jug krcat bio. :klanjase2:
Jedina zamjerka je što se nije skandiralo Miodragu Ješiću, ali helem..
Haloo! Jeko to? Stipu ganje manji mota :)
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 8:54 pm

Glupo mi komentarisat pored sveg truda oko stadiona ali bas se vidi koliko igrace sputava teren, stvarno je katastrofa, nije bio mekan pa da kazemo da je doba godine zasluzno, nego je totalno neravan ne znam jel se to malo zapustilo al je fkt u losem stanju mozda se sa tribina ne primjeti jer je normalno zelen ne izgleda blatnjav ali je fkt bas neravan..
 
shminka
Postovi: 109
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 6:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 8:56 pm

Zaustavit nas niko neeećeeeeee :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija