Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 7:48 pm

Hahah moramo dobit, dzaba je
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 7:51 pm

Brazilci na jugu :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 7:54 pm

Ma dobijamo i u Tuzli

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 8:01 pm

Malo sam ljut što smo se opustili nakon 1-0, da smo zabili drugi pa onda igrali ovako kao večeras i kao u Banja Luci nakon 2 gola ne bih im riječ rekao...

Velež im se može oprostiti zbog terena, Mladost DK hajde desi se jbg pa i večeras nebitna utakmica uredu al' bi definitivno utakmice trebali riješavati ranije jer sigurno možemo a ne da do posljednje minute strepimo da primimo kakav glup gol.

Vjerujem da će im Sablja skrenuti pažnju na to, inače super što smo omorili Lendrića, Bekrića i koliko toliko Stevanoviće.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 8:02 pm

Odlicno veceras, sa pola snage sto bi se reklo, Hodzurda ponajbolji, nadam se da ce odlican i protiv slobode biti :zeljeznicar1:
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 8:03 pm

MrRiccoli je napisao/la:Ma dobijamo i u Tuzli

Sent from my C5303 using Tapatalk
Bice teskoooooooo , nece bit lako nama ako zelimo kroz prvenstvo ganjat evropu nesmijemo izgubit a x nam pogotovo ne odgovora , samo treba hrabroo tamo otic poginuttttttt za pobjedu poobit see ako treba. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 8:05 pm

Što nam ne odgovara x, pa idemo najboljoj ekipi prvenstva a kako igraju konkurenti odličan je 1 bod iz tuzle. I u ovom kolu će kiksati bar jedan konkurent.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 8:06 pm

Vidi se da Mirzi fali utakmica, Borac nije definitivno za druge lige i ima ovdje par velikih talenata. Memija se definitivno vratio, a drago mi je i da je Dejan zabio gol u stilu rasnog strijelca, nakon onog sramotnog promasaja. Neka se zahvali sudiji sto je svirao ofsajd.

U Tuzli neka bude praznik i nasa pobjeda od 2:0.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
xxlbasket
Postovi: 38
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 8:07 pm

Kjosevski dobar zadovoljio , sinisa stevanovic odlican ponovo (dosad po meni najbolji od svih ovih 5 tekmi ) , bogicevic takodjer siguran pozitivno iznenadjenje nisam ocekivao od njega ovakvu formu , hodzurda danas solidan iako su ispali on i kramaric kod gola borca (najslabija karika prve postave) , kramaric solidan par gresaka pri predaji lopte i nije fino pratio kod gola borca , blagojevic jedan od najboljih danas odlicne lopte daje i vidi se da imamo kreaciju kad on igra , zola odlican defanzivno ali je cinjenica da mnogo drzi loptu vrti se oko sebe komplikuje (zahirovic definitivno u tuzli umjesto njega zajedno sa blagojem ) , memija nista vise od solidno par prodora brz ali kad trrba naprijed da uradi spetlja se (po meni tiago po trenutnoj formi mnogo opasniji ofanzivno , solidan je bio kad ga je prebacio na desnog beka) , stevanovic dobar danas prolazio je centrirao odlican gol dao zao mi samo sto ne pokusa 1 na 1 driblat oko 70te minute nadam se da ce pokusavati vise jer znamo da zna , beganovic neprimjetan nema kreacije nije se primjetio , djermanovic nije imao mnogo sansi poentirao trudio se ali za neku bolju ocjenu trebace jos koja tekma , halvadzic nisam mogao nista zakljuciti za onih 20tak minuta kao ni za sadikovica i hasanovica.... u svakom slucaju odradjen posao vidjecemo kako ce u Tuzli da djeluje Volim te Zeljo :zeljeznicar1:
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 8:08 pm

damirfile je napisao/la:Što nam ne odgovara x, pa idemo najboljoj ekipi prvenstva a kako igraju konkurenti odličan je 1 bod iz tuzle. I u ovom kolu će kiksati bar jedan konkurent.
ma nevjerujem da ce kiksat da kone kiksaju sa slavijom ? ili siroki kucii da prokocka bodovee
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 8:09 pm

imali ko video drugog gola... da vidim kome da upisem asistenciju :D
100/94/37/34 - i to je to!
 
MumeTM
Postovi: 64
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 8:09 pm

Nije loše ali moze bolje. Zadovoljan sam I vidi se da nekim igracima treba tekmi.
Sad u Tuzlu tuci Slobodu 1-2
F.K Željezničar 1921
Hu-so Sa-ki- be say Hu-so Sa-ki-be.
 
Format
Postovi: 414
Pridružen/a: uto mar 08, 2016 8:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 8:10 pm

Nema sta Stevanovic Sinica fantastican bek,svaka cast upravi za njega i Miro ulazi u formu vidis odmah ko zna ko ne.

Rutinski danas idemo u Tz pa dobit sto da ne.
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 8:11 pm

mirsadmekic je napisao/la:
damirfile je napisao/la:Što nam ne odgovara x, pa idemo najboljoj ekipi prvenstva a kako igraju konkurenti odličan je 1 bod iz tuzle. I u ovom kolu će kiksati bar jedan konkurent.
ma nevjerujem da ce kiksat da kone kiksaju sa slavijom ? ili siroki kucii da prokocka bodovee
Sve je moguće i da sarajevo i siroki i radnik izgube koji bod.
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 8:11 pm

Imao sam toliko da biram između Mladosti i Borca, izabrah Mladost jbga iako žalim jer je i večeras atmosfera odlična bila.
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 8:12 pm

mirsadmekic je napisao/la:
damirfile je napisao/la:Što nam ne odgovara x, pa idemo najboljoj ekipi prvenstva a kako igraju konkurenti odličan je 1 bod iz tuzle. I u ovom kolu će kiksati bar jedan konkurent.
ma nevjerujem da ce kiksat da kone kiksaju sa slavijom ? ili siroki kucii da prokocka bodovee
Jedva dobiše prošlo prvenstvo kad su kao dobri bili. Sada je X ko kuća. Slavija napaljena zbog krađe, ovi loši a kvalitetom su tu u pet deka.
Zato muški u TZ po tri boda da preskočimo jedno mjesto na putu u EU :)
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
nemojbabopujdu
Postovi: 55
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 8:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 8:14 pm

Zdravo drugari.
Pratim forum već dugo (kad kažem forum mislim i na vakat dok je ova raja pisala na ss.ba) i sad sam se prijavio da nekad nešto i bacim na papir :)
P.S. Pozdrav za Vrbanjušu druga iz klupe 304 :)
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 8:18 pm

plave kuge trag, osjetice svaki grad... :zeljeznicar1:
 
Alipasino
Postovi: 230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 8:19 pm

Jel se mi ovo malo zajebavamo ili nesto drugo.Sve je ovo za 10 ali meni ove rezerve Djermanovic Began i ovaj mali iz Svedske jedno veliko nista.Nedostatak tekmi ili sta ali Tiago je zmija za njih.Ipak je velika razlika Bekric Lendric i Zahirovic.Stevanovic nadolazi i bice daleko nas najbolji igrac uz Bekrica.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri mar 16, 2016 8:22 pm

Bez namjere da podcjenjujjem Borac ali mi smo veceras odigrali malo tezu trening utakmicu.. Borac je dosao bez ikakvih ambicija i da im ne poklonismo taj gol pred kraj nista ne bismo ni vidjeli od njih.. I pored toga meni se ne svidja sto imamo odredjenih perioda kada drasticno padamo u igri.. Nevezano samo za ovu utakmicu mi smo u svim tekmama imali taj pad iza sedamdesete minute, cak i protiv Veleza.. Nekako stanemo u svim linijama i na tome trebamo poraditi do Tuzle jer Sloboda je dobro fizicki spremna i iskoristice svaki nas pad.. Od boljih danas bi izdvojio Blagojevica, Bogicevica i Memiju..

Dobro je sto smo odmorili Bekrica i Lendrica jer bi oni u Tuzli trebali biti igraci odluke s obzirom na probleme Slobode u zadnjoj liniji.. Slobodina igra naprijed ovisi o raspolozenju Zebe i ja bih na njega stavio kakvog flastera, mozda zolu iako je veceras odigrao dosta ispod svojih mogucnosti..

Hoce li nasi ranije putovati gore?
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija