Moderator/ica: storm_raider

 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 1:28 pm

Prema treningu sutra igraju Veca, Kramatic, Bogi, Hodzurda,Stevanovic,Zola,Blagojevic,Beganovic,Memija, Stevanovic i Djermanovic..
 
Avatar
phily
Postovi: 428
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:37 pm
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 1:33 pm

Jedan izraelski prvoligaš želio je dovesti talentovanog stopera Ismaila Durakovića. Čak su i poslali ponudu koja je stigla na klupsku adresu. Tu informaciju nam je potvrdio i Mirsad Šiljak, direktor kluba sa Grbavice.

- Istina je da smo dobili ponudu za našeg talentovanog igrača Durakovića, koju smo odbili. Međutim, mi smo se zahvalili na tome, ali stvarno u ovom trenutku nismo zainteresovani da se ralizuje ovaj transfer. I ovaj podatak govori da smo na dobronm putu da se prate naši mladi igrači. To nas svakako raduje - kazao je Mirsad Šiljak, direktor Željezničara.
:zeljeznicar1:
"Na granici smo grubosti. Spremni smo. Mi se ne sklanjamo prepotenciji. MI SMO ZELJO !!!"


boccaccio

:zeljeznicar1:
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 1:49 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:jel vama jasno da mi pobjedom u tuzli prilazimo prvom mjestu na -7 uz jos 8 utakmica (24 boda)... ja mislim da smo mi debelo u borbi za titulu ukoliko uzmemo tuzlake...
Ako uzmemo sve do kraja prvaci smo. Prosto. Sad koliko je realno, ne znam.
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 1:52 pm

FKZ1921 je napisao/la:Ovu priču zaštićeni, nezaštićeni... (mislim na nas klub)trebamo zaboraviti. I formalno -pravno (aktom kluba)i suštinski,u klubu je zabranjen svaki kontakt sa sudijama i ostalim službenim licima.
Jedine osobe koje su ovlaštene obaviti službeni dio posla sa ovim licima (utvrđivanje ispunjenosti bezbjednosnih uvjeta,ostalih uvjeta kad je stadion u pitanju,potpisivanje službenih zapisnika...)su direktor kluba i lice zaduženo za bezbjednost.
Sve navedeno se mora završiti u službenim prostorijama uz vođenje službenih zapisnika.
Svako ko eventualno postupi drugačije od propisanog, biće od strane samog kluba službeno prijavljen. Ovo vam je ovako 1/1.
Zar je ikad ikome zvanično drugačije pisalo u tom nekom aktu?
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 1:53 pm

phily je napisao/la:
Jedan izraelski prvoligaš želio je dovesti talentovanog stopera Ismaila Durakovića. Čak su i poslali ponudu koja je stigla na klupsku adresu. Tu informaciju nam je potvrdio i Mirsad Šiljak, direktor kluba sa Grbavice.

- Istina je da smo dobili ponudu za našeg talentovanog igrača Durakovića, koju smo odbili. Međutim, mi smo se zahvalili na tome, ali stvarno u ovom trenutku nismo zainteresovani da se ralizuje ovaj transfer. I ovaj podatak govori da smo na dobronm putu da se prate naši mladi igrači. To nas svakako raduje - kazao je Mirsad Šiljak, direktor Željezničara.
:zeljeznicar1:
Gdje si ovo pročitao?
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
rios
Postovi: 436
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 1:57 pm

Minjore je napisao/la:Prema treningu sutra igraju Veca, Kramatic, Bogi, Hodzurda,Stevanovic,Zola,Blagojevic,Beganovic,Memija, Stevanovic i Djermanovic..
Ja bih jos volio samo Mailsona umjesto Miroslava :)
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 2:00 pm

Kakvi smo sa članstvom??? Hoćemo li dobaciti do 3.000 članova do sutra???
 
Avatar
phily
Postovi: 428
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:37 pm
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 2:03 pm

Grbavica je napisao/la:
phily je napisao/la:
Jedan izraelski prvoligaš želio je dovesti talentovanog stopera Ismaila Durakovića. Čak su i poslali ponudu koja je stigla na klupsku adresu. Tu informaciju nam je potvrdio i Mirsad Šiljak, direktor kluba sa Grbavice.

- Istina je da smo dobili ponudu za našeg talentovanog igrača Durakovića, koju smo odbili. Međutim, mi smo se zahvalili na tome, ali stvarno u ovom trenutku nismo zainteresovani da se ralizuje ovaj transfer. I ovaj podatak govori da smo na dobronm putu da se prate naši mladi igrači. To nas svakako raduje - kazao je Mirsad Šiljak, direktor Željezničara.
:zeljeznicar1:
Gdje si ovo pročitao?
izbacilo mi na Fb neka Željina stranica objavila iz Avaza....
"Na granici smo grubosti. Spremni smo. Mi se ne sklanjamo prepotenciji. MI SMO ZELJO !!!"


boccaccio

:zeljeznicar1:
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 2:04 pm

2913 ČLANOVA Ažurirano: 14.03.2016.

trebali bi tu stoju nabrati do tekme..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 2:15 pm

Mi ako ne izborimo Evropu sami smo sebi krivi zbog iste,ne mozes ti nekog kriviti a kiksas protiv Radnika,TRavnika,Slavije,Mladosti.Pustite se te suplje pitarske nastimo ovaj nastimo onaj,iskreno ja bi volio Sarajevo da prodje i da ih mi izbacimo,meni nista bolje od derbija nema a imali bi 3 kad bi se sreli u polufinalu.Ne mozemo kalkulisati sa sastavom,u svaku utakmicu moramo uci sa najboljim samo rotirati 2,3 igraca kad moras i vidim da se Edis toga drzi.Sutra svi na Grbavicu i onda invazija na Tuzlu
 
FKZ1921
Postovi: 603
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 2:22 pm

Rodom s mejtaša je napisao/la:
FKZ1921 je napisao/la:Ovu priču zaštićeni, nezaštićeni... (mislim na nas klub)trebamo zaboraviti. I formalno -pravno (aktom kluba)i suštinski,u klubu je zabranjen svaki kontakt sa sudijama i ostalim službenim licima.
Jedine osobe koje su ovlaštene obaviti službeni dio posla sa ovim licima (utvrđivanje ispunjenosti bezbjednosnih uvjeta,ostalih uvjeta kad je stadion u pitanju,potpisivanje službenih zapisnika...)su direktor kluba i lice zaduženo za bezbjednost.
Sve navedeno se mora završiti u službenim prostorijama uz vođenje službenih zapisnika.
Svako ko eventualno postupi drugačije od propisanog, biće od strane samog kluba službeno prijavljen. Ovo vam je ovako 1/1.
Zar je ikad ikome zvanično drugačije pisalo u tom nekom aktu?
Niko nikad nije imao to uređeno nekim aktom...
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 2:24 pm

sergejevic je napisao/la:
jovanmaksimovic je napisao/la:jel vama jasno da mi pobjedom u tuzli prilazimo prvom mjestu na -7 uz jos 8 utakmica (24 boda)... ja mislim da smo mi debelo u borbi za titulu ukoliko uzmemo tuzlake...
Ako uzmemo sve do kraja prvaci smo. Prosto. Sad koliko je realno, ne znam.
nisi prvak ako sve pobjedis, moraju se i druge utakmice poklopiti, ali sa 64 boda na kraju sezone, bi trebao da budes minimalno drugi.

itekako je realno da uzmemo sve do kraja, ukljucujuci i kup utakmice, mi smo iz utakmice u utakmicu sve jaci i uigraniji. tvrdim da nam nece niko parirati rezultatom i igrom do kraja sezone...
100/94/37/34 - i to je to!
 
FKZ1921
Postovi: 603
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 2:26 pm

Niti postoji obaveza da se to na taj način uređuje. To se podrazumijeva..
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 2:26 pm

FOTO: Plavi održali trening pred susret sa Banjalučanima

Pročitajte više na: http://sport1.ba/foto-plavi-odrzali-tre ... alucanima/" onclick="window.open(this.href);return false;
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 2:30 pm

Uskoro...

Pratite fb stranicu FK Željezničar, zvaničnu stranicu FK Željezničar, stranicu 1921, učlanite se, učlanite koga god možete, kupite kartu za utakmicu, budite redovni na utakmicama.

Za evropsku Grbavicu! Mi smo Željini, Željo je naš!
21 10 4

Petrović Slavko
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 2:40 pm

@jovanmaksimovic je najoptimisticniji navijac Zelje u ovom trenutku :P Ja mislim da smo jaki, ali sumnjam da možemo baš sve pobjediti
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 2:47 pm

Borcu sutra ne putuju najbolji igraci, prakticno dolazi druga ekipa, trebali bi do iskoristit da odmorimo jos nekoga iz prve postave
 
Avatar
ceze
Postovi: 233
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 2:48 pm

Grbavica je napisao/la:
Gdje si ovo pročitao?
http://sportavaz.ba/clanak/15012/siljak ... durakovica" onclick="window.open(this.href);return false;
Ajzea je napisao/la:Ja ne znam ko je gori po nas, Radnik ili Široki.. Tako da, nemojte sa sigurnošću tvrditi da osvajamo kup.
Ma gori je Široki, Radnik jeste jako nezgodna ekipa, imamo i loš skor sa njima u zadnje vrijeme, ali mislim da su zbog nešto skormnijeg kadra i činjenice da igraju na tri fronta poželjniji protivnik. Uz to imaju i nekoliko ozbiljnih povreda, Petrović je neki dan izjavio da u kadru trenutno imaju 15 igrača i 3 golmana.
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 2:48 pm

Imamo i novog sponzora. ASA osiguranje.

http://fkzeljeznicar.ba/" onclick="window.open(this.href);return false;
21 10 4

Petrović Slavko
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 2:48 pm

hardwell je napisao/la:@jovanmaksimovic je najoptimisticniji navijac Zelje u ovom trenutku :P Ja mislim da smo jaki, ali sumnjam da možemo baš sve pobjediti
@jovanmaksimovic ima moju punu podršku.Bravo za optimizam :!: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 57 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija