Kapiten
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 12:36 pm

A vratit ce se Aco do polufinala...

jovanmaksimovic
Moderator
Kontakt:

uto mar 15, 2016 12:38 pm

Kapiten je napisao/la:A vratit ce se Aco do polufinala...
ja mislim da aco vec igra protiv olimpika
21/4/18 nikad zaboraviti, nikad oprostiti!

SarajlijaTM
Kontakt:

uto mar 15, 2016 12:39 pm

Veteran je napisao/la:
SarajlijaTM je napisao/la:Pa imamo i mi sad fakina u ekipi,koji mogu grubo odigrati i odgovoriti. Jadranko,Zaha,Stana... Sve su to fakini sa iskustvom...

Ko ih hebe,govna i jedni i drugi,ja se danas nadam prolasku pitara na osnovu sudije i da onaj levat bas razveze jezik i gurne ih ne smetljiste gdje i pripadaju. Mislim da svakako samo to ceka i da ima jos dosta sto cuva da kaze i pokaze. Jer mutno je sve bilo prosle godine,a svi znamo kakvi su to guzni haveri bili.
Olimpic,Željo i Široki ce sigurno nekome racune pomrsiti
Jbg buraz ja se nadam ispadanju kineza, i totalnom raspadu :DD: :DD: :DD: nemamo mi većih dušmana od njih zapamtite to.
:zeljeznicar1:
Slazem se,ali mislim ako zijane da ce biti bolje po njih,jer ce onda biti,cist racun duga ljubav,a ionako ne mogu uzeti kup. Znam da nemamo vecih dusmana,bas zato
Za Želju se ne navija,Željo se VOLI !!!

Plava Porodica
Kontakt:

uto mar 15, 2016 12:52 pm

Kup je već osvojen,ne znam čemu tolike dileme.Spuštanje lopte je ok,ali ja ne vidim kvalitetnije ekipe u ovom trenutku od nas.To nam čak i najveći dušmani teška srca priznaju.Vakat je za jedan trofej,po mogućnosti da ga podignemo u lavoru pred popišanim konama. :zeljeznicar1: :titula:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

krajisnik87
Kontakt:

uto mar 15, 2016 1:04 pm

http://sport1.ba/edis-mulalic-u-cetvrta ... ica-bitna/" onclick="window.open(this.href);return false;

Poslano sa mog GT-I8200N koristeći Tapatalk
ŽELJEZNIČAR ÜBER ALLES !

Ajzea
Kontakt:

uto mar 15, 2016 1:05 pm

Zašto nam pehar nije uručen u tom slučaju, molim lijepo? Ne shvatam i zašto se nije organizovala proslava, kakav je to način?!

exbabilon
Kontakt:

uto mar 15, 2016 1:09 pm

Joj vise Edis i floskule.. covjek ga fino pita obzirom na bitnu i tesku tekmu za vikend, obzirom na rezultat iz prve tekme, hoce li biti nekih rokada u sastavu, on odgovara s nekim frazama, Zelji svaka bitna, Pofalicki, vako nako...daj bolan reci istrcace najjaci sastav, rotirat cemo malo, zamijenit cemo svih 11, ne zelim da otkrivam karte pred utakmicu i slicno...

FKZ1921
Kontakt:

uto mar 15, 2016 1:20 pm

exbabilon je napisao/la:Joj vise Edis i floskule.. covjek ga fino pita obzirom na bitnu i tesku tekmu za vikend, obzirom na rezultat iz prve tekme, hoce li biti nekih rokada u sastavu, on odgovara s nekim frazama, Zelji svaka bitna, Pofalicki, vako nako...daj bolan reci istrcace najjaci sastav, rotirat cemo malo, zamijenit cemo svih 11, ne zelim da otkrivam karte pred utakmicu i slicno...
Pa rekao je da će pred utakmicu odrediti sastav...

salle86
Kontakt:

uto mar 15, 2016 1:22 pm

Hrdjavom kur*cu i dlaka smeta

:zeljeznicar1: :titula: :zeljeznicar1: :titula: :zeljeznicar1:
NEDIM SIJERČIĆ: "Mislim da naziv stadiona na kojem mi igramo, na kojem svi boravimo - hrpa betona, za mene je lično neprihvatljiv. Mi imamo nešto što smo sami izgradili, ono nije hrpa betona, to smo mi napravili, to mi i dalje pravimo..."

jovanmaksimovic
Moderator
Kontakt:

uto mar 15, 2016 1:25 pm

jel vama jasno da mi pobjedom u tuzli prilazimo prvom mjestu na -7 uz jos 8 utakmica (24 boda)... ja mislim da smo mi debelo u borbi za titulu ukoliko uzmemo tuzlake...
21/4/18 nikad zaboraviti, nikad oprostiti!

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

uto mar 15, 2016 1:28 pm

Prema treningu sutra igraju Veca, Kramatic, Bogi, Hodzurda,Stevanovic,Zola,Blagojevic,Beganovic,Memija, Stevanovic i Djermanovic..

phily
Kontakt:

uto mar 15, 2016 1:33 pm

Jedan izraelski prvoligaš želio je dovesti talentovanog stopera Ismaila Durakovića. Čak su i poslali ponudu koja je stigla na klupsku adresu. Tu informaciju nam je potvrdio i Mirsad Šiljak, direktor kluba sa Grbavice.

- Istina je da smo dobili ponudu za našeg talentovanog igrača Durakovića, koju smo odbili. Međutim, mi smo se zahvalili na tome, ali stvarno u ovom trenutku nismo zainteresovani da se ralizuje ovaj transfer. I ovaj podatak govori da smo na dobronm putu da se prate naši mladi igrači. To nas svakako raduje - kazao je Mirsad Šiljak, direktor Željezničara.
"Na granici smo grubosti. Spremni smo. Mi se ne sklanjamo prepotenciji. MI SMO ZELJO !!!"

boccaccio

sergejevic

uto mar 15, 2016 1:49 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:jel vama jasno da mi pobjedom u tuzli prilazimo prvom mjestu na -7 uz jos 8 utakmica (24 boda)... ja mislim da smo mi debelo u borbi za titulu ukoliko uzmemo tuzlake...
Ako uzmemo sve do kraja prvaci smo. Prosto. Sad koliko je realno, ne znam.

Rodom s mejtaša
Kontakt:

uto mar 15, 2016 1:52 pm

FKZ1921 je napisao/la:Ovu priču zaštićeni, nezaštićeni... (mislim na nas klub)trebamo zaboraviti. I formalno -pravno (aktom kluba)i suštinski,u klubu je zabranjen svaki kontakt sa sudijama i ostalim službenim licima.
Jedine osobe koje su ovlaštene obaviti službeni dio posla sa ovim licima (utvrđivanje ispunjenosti bezbjednosnih uvjeta,ostalih uvjeta kad je stadion u pitanju,potpisivanje službenih zapisnika...)su direktor kluba i lice zaduženo za bezbjednost.
Sve navedeno se mora završiti u službenim prostorijama uz vođenje službenih zapisnika.
Svako ko eventualno postupi drugačije od propisanog, biće od strane samog kluba službeno prijavljen. Ovo vam je ovako 1/1.
Zar je ikad ikome zvanično drugačije pisalo u tom nekom aktu?

Grbavica
Kontakt:

uto mar 15, 2016 1:53 pm

phily je napisao/la:
Jedan izraelski prvoligaš želio je dovesti talentovanog stopera Ismaila Durakovića. Čak su i poslali ponudu koja je stigla na klupsku adresu. Tu informaciju nam je potvrdio i Mirsad Šiljak, direktor kluba sa Grbavice.

- Istina je da smo dobili ponudu za našeg talentovanog igrača Durakovića, koju smo odbili. Međutim, mi smo se zahvalili na tome, ali stvarno u ovom trenutku nismo zainteresovani da se ralizuje ovaj transfer. I ovaj podatak govori da smo na dobronm putu da se prate naši mladi igrači. To nas svakako raduje - kazao je Mirsad Šiljak, direktor Željezničara.
Gdje si ovo pročitao?
Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

rios
Kontakt:

uto mar 15, 2016 1:57 pm

Minjore je napisao/la:Prema treningu sutra igraju Veca, Kramatic, Bogi, Hodzurda,Stevanovic,Zola,Blagojevic,Beganovic,Memija, Stevanovic i Djermanovic..
Ja bih jos volio samo Mailsona umjesto Miroslava :)
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

teteac8684
Kontakt:

uto mar 15, 2016 2:00 pm

Kakvi smo sa članstvom??? Hoćemo li dobaciti do 3.000 članova do sutra???

phily
Kontakt:

uto mar 15, 2016 2:03 pm

Grbavica je napisao/la:
phily je napisao/la:

Gdje si ovo pročitao?
izbacilo mi na Fb neka Željina stranica objavila iz Avaza....
"Na granici smo grubosti. Spremni smo. Mi se ne sklanjamo prepotenciji. MI SMO ZELJO !!!"

boccaccio

Hadzijalagic
Kontakt:

uto mar 15, 2016 2:04 pm

2913 ČLANOVA Ažurirano: 14.03.2016.

trebali bi tu stoju nabrati do tekme..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Charlie Sheen
Kontakt:

uto mar 15, 2016 2:15 pm

Mi ako ne izborimo Evropu sami smo sebi krivi zbog iste,ne mozes ti nekog kriviti a kiksas protiv Radnika,TRavnika,Slavije,Mladosti.Pustite se te suplje pitarske nastimo ovaj nastimo onaj,iskreno ja bi volio Sarajevo da prodje i da ih mi izbacimo,meni nista bolje od derbija nema a imali bi 3 kad bi se sreli u polufinalu.Ne mozemo kalkulisati sa sastavom,u svaku utakmicu moramo uci sa najboljim samo rotirati 2,3 igraca kad moras i vidim da se Edis toga drzi.Sutra svi na Grbavicu i onda invazija na Tuzlu

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.

Prijava  •  Registracija