Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 9:14 am

Rodom s mejtaša je napisao/la:Ja čisto sumnjam (da je unaprijed dogovoreno za ovu sezonu) jer je Zrinjski predprošle godine uzeo titulu ni kriv ni dužan. Tada je bilo bitno samo da je mi ne uzmemo i znate sve kako je to išlo u koje sve u tome učestvovao. Mi nismo imali ni snage na terenu ni oko njega i ostali smo kratkih rukava. Hoću da kažem Zrinjski je namiren, ali ne mora značiti da je ljudi neće regularno uzeti jer imaju dobru ekipu i solidnu situaciju.
eh prijatelju...
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 9:18 am

Odovic bi mogao biti faktor koji ce odluciti pozicije u vrhu tabele.. Olimpik kuci ceka Slobodu i Siroki a gostuje nama i Sarajevu.. Radnik su vec zeznuli.. Bore se za opstanak a Oda ima lijek za ekipe koje dodju da ih napadnu.. Ja mislim da ako mi uzmemo tri boda u Tuzli ili cak i bod da ce Slobodine sanse za titulu spasti na 20% tako da bi im bilo glupo da danas nesto kalkulisu..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5099
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 9:19 am

Rodom s mejtaša je napisao/la:
jovanmaksimovic je napisao/la:zar nije bolje slobodi onda pobjedi direktno protiv zrinjskog u zadnjem kolu nego protiv nas? sto bi mi bili ti na kome ce sloboda dobiti podrsku sudija?
Ma nema šanse da Sloboda dobije u Mostaru. Ona mora u zadnje kolo ući sa +4 ili od titule nema ništa.
Na tom putu stojimo im još mi i Široki ako kažem se dogovore sa pitarima što je realna i logična opcija. Dobro je rekao tm87, ovo hefte će puno toga biti jasnije. Ako se Slobodi dozvoli krkanska igra portiv nas bojim se da ćemo ostati i bez bodova i ne do Bog bez kojeg igrača.
ne znam, nakon ovog razotkrivanja pitarskog lopovluka i postenje husica, sto bi husic pao sad na pricu da mu se obecaju tri bobe protiv nas... ja mislim da azmir nije toliko naivan da ce ovo proci nezapazeno, tako da, ako nas sloboda pobjedi neka bude fer i posteno, isto vazi i za nasu pobjedu... remi nikome vala ne odgovara
100/94/37/34 - i to je to!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 9:21 am

a možda je foluška.
gradi željo boli te *****
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 9:23 am

Azmiru niko ne moze obecati nikakve bodove protiv nas a Sarajevu niko ne moze obecati kup taman i da prodju Slobodu, ne znam kakve su to price..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
SarajlijaTM
Postovi: 277
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 12:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 9:26 am

Pa imamo i mi sad fakina u ekipi,koji mogu grubo odigrati i odgovoriti. Jadranko,Zaha,Stana... Sve su to fakini sa iskustvom...

Ko ih hebe,govna i jedni i drugi,ja se danas nadam prolasku pitara na osnovu sudije i da onaj levat bas razveze jezik i gurne ih ne smetljiste gdje i pripadaju. Mislim da svakako samo to ceka i da ima jos dosta sto cuva da kaze i pokaze. Jer mutno je sve bilo prosle godine,a svi znamo kakvi su to guzni haveri bili.
Olimpic,Željo i Široki ce sigurno nekome racune pomrsiti
Za Želju se ne navija,Željo se VOLI !!!
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 9:30 am

Čisto sumnjam u te priče, sloboda ima dobru prednost i pravo su zapeli u prvoj utakmici i ne vjerujem da će to sad prodati ili pustiti. ovakvo sarajevo mogu dobiti bez problema i sig im mogu dati gol i prolaze.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 9:32 am

Svake godine ista priča teorije zavjere, titule po nacionalnom ključu, i jbg onda im mi sve pokvarimo, odbranimo titulu, uzmemo duplu krunu...tako da pustite se te priče. Sloboda jeste prva, i bori se za titulu, i mogu oni šteliti, ali kako god nema štele sa nama i Širokim kući, kao i sa Zrinjskim u Mostaru. A yebo kineze što neko reče i ja ih vidim 5-6 na kraju sezone i bez Europe, i mislim da i oni znaju i svjesni su svega, zato fening pravi varijante i kalkulacije...Sloboda, šta reći, za naše uslove dobar trener, i par igrača. Golman, Zajko, onaj iz Gradačca što je kod nas trebo i onaj špic sa kosicom i trakicom. Ostali...nešto Veležovog odpada( Ivetić, Merzić) ima i pitarskih odpadaka i par srbijanskih polovnjaka. Kući igraju na ha-hu tuci, šteli sudije, vani kupuju i zato su tu gdje jesu. Pogledal ko neku njihovu tekmu gdje su baš razvalili i igrali dobru tekmu. Nema toga.
Nama je u subotu gore jako bitna tekma, koja "možda" može odrediti i naše uključenje u borbu za sami vrh, odnosno titulu. Valja se dobro pobitii sa njima gore, ali kad nije bilo tako? Uvijek nas dočekaju na nož i na terenu i na tribinama, s tim da sada oni imaju ogroman ulog, pa je to možda naša najveća šansa, jer bi mogli i "izgoriti" u toj želji.
Ja nekako vjerujem u Edisa i momke, i kako god bude u Tuzli siguran sam da će momci igrati jako, angažovano, dati sve od sebe, pa vidjećemo šta će iz toga izaći. Takođe i na tribinama očekujem da im damo lekciju, ne samo u navijanju, nego i u ponašanju. Jbg šminka smo prava postali, dižemo kriterije, dajemo zadaću svima.
Naravno sva ova priča dolazi nakon sutrašnje utakmice sa Borcem, ozbiljnog pristupa, igre i prolaska u polufinale kupa.
:zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 9:33 am

SarajlijaTM je napisao/la:Pa imamo i mi sad fakina u ekipi,koji mogu grubo odigrati i odgovoriti. Jadranko,Zaha,Stana... Sve su to fakini sa iskustvom...

Ko ih hebe,govna i jedni i drugi,ja se danas nadam prolasku pitara na osnovu sudije i da onaj levat bas razveze jezik i gurne ih ne smetljiste gdje i pripadaju. Mislim da svakako samo to ceka i da ima jos dosta sto cuva da kaze i pokaze. Jer mutno je sve bilo prosle godine,a svi znamo kakvi su to guzni haveri bili.
Olimpic,Željo i Široki ce sigurno nekome racune pomrsiti
Jbg buraz ja se nadam ispadanju kineza, i totalnom raspadu :DD: :DD: :DD: nemamo mi većih dušmana od njih zapamtite to.
:zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 9:39 am

Mi smo se ranije od ocekivanog doveli u situaciju da sami odlucujemo o svojoj sudbini kada je evropa u pitanju.. Drugi nas ne trebaju previse interesovati.. Moramo igrati svaku tekmu kao da nam je zadnja i rezultat nece izostati.. I u prosle dvije sezone smo, bez obzira na sve malverzacije, odlucivali sami o svojoj sudbini.. I prosle i predprosle sezone smo titulu izgubili kiksevima kuci protiv ekipa poput Slobode, Radnika, Slavije, Olimpika, itd.. Malverzacija je uvijek bilo i bice i to nas ne smije doticati..



phpBB [video]
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 9:49 am

O stelama i dogovorima tek veceras oko 8 ako nesto bude bas ofirno odigrano i slicno, u protivnom se ne treba time baviti. Titula dogovorena prije sezone za Zrinjski? Pa da Memija ne pogodi stativu tamo nego go, sad bi Zrinjski bio na -6 od Slobode, sto nisu bas predispozicije za titulu. Mozda ih se sad pocelo malo gurat, ali pitari konstantno zadnje 2-3 sezone imaju sudjenje koje uvijek naginje njima bar malo, na Kosevu uvijek izrazenije, pa smo svi navikli i niko se ne obazire. Zato, pustit suplju, sutra podrzat protiv Borca igrace i klub dolaskom i kupovinom kartem, a na sve ostale nacine ko i koliko moze. Stvarno svi trebamo zbiti redove i osigurat ovo sto uprava zeli da napravi. Kao u jednoj porodici, svak se malo zrtvuje, koliko moze, za zajednicko dobro. Plava porodica moze ispuniti ovo sto se zacrtalo.

Jos uvijek stojim pri misljenju da bar 5 igraca treba odmoriti protiv Borca. Ako ne vjerujemo igracima s klupe da mogu sacuvati prednost 2 razlike iz prvog meca protiv nikad goreg Borca onda da im podijelimo ispisnice? Valjda je sirina klupe i zamisljena da ne mora udarnih 11 odigrat svaku utakmicu.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 9:49 am

Husic ovu frku po mom misljenju nije izazvao samo tako, namazan je i on. Sad im je jedina sansa za titulu i mora malo ovom pricom da pokusa navuci na svoju stranu. Takodjer sad pred kup, ova prica da ce se Sarajevu svirati svasta, nekako mi to mirise na neki njegov alibi, kao ako prodju to ce jos vise dobiti na znacaju a ako ispadnu onda ce reci, pa eto nismo mogli protiv sudija. Mada ne osporavama to pomaganje sudija piticama, ali treba danas vidjet kako ce se to odvijati sto se tice sudjenja i ovog sto neki kazu za odustajanje od kupa.

Kako god mi sebe trebamo gledati, kup mi mirise da cemo ga mi uzeti, samo kad bi sad u polufinalu uspjeli dobiti Radnik. Evropa na kraju primarni cilj, sekundarni Kup, a onda seljedece sezone iskorak u Evropi i najveci cilj u ligi :ganja:
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 9:52 am

Neko je skoro spominjao redizajn grba, zna li neko razmislja li se ozbiljno o tome, bilo bi lijepo uraditi taj redizajn npr kad budu novi dresovi (ovo sto se spominje diadora) :zeljeznicar1:
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 9:59 am

Ma kakvo pustanje I stimanje,jel stvarno mislite da ce se Azmir nesto dogovarati sa pitarima nakon svega :rofl1: ko je s njima tikve sadio od glavu su mu pucale ;)
 
Avatar
dres_na_pruge
Postovi: 50
Pridružen/a: sub mar 05, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 10:00 am

kakav redizajn grba ?

nema ljepšeg na svijetu

ne kontam kome sta smeta na njemu
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 10:04 am

dres_na_pruge je napisao/la:kakav redizajn grba ?

nema ljepšeg na svijetu

ne kontam kome sta smeta na njemu
Pa nebi bilo prvi put da se uradi mali redizajn, meni s opcenito ljepsi bili nasi stari grbovi nego ovaj..
 
Avatar
black64
Postovi: 816
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 10:10 am

cikazubo je napisao/la:
dres_na_pruge je napisao/la:kakav redizajn grba ?

nema ljepšeg na svijetu

ne kontam kome sta smeta na njemu
Pa nebi bilo prvi put da se uradi mali redizajn, meni s opcenito ljepsi bili nasi stari grbovi nego ovaj..
meni se puno vise svidja grb bez ovog kruga okolo
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 10:12 am

black64 je napisao/la:
cikazubo je napisao/la:
dres_na_pruge je napisao/la:kakav redizajn grba ?

nema ljepšeg na svijetu

ne kontam kome sta smeta na njemu
Pa nebi bilo prvi put da se uradi mali redizajn, meni s opcenito ljepsi bili nasi stari grbovi nego ovaj..
meni se puno vise svidja grb bez ovog kruga okolo
Krug je totalno suvisan

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5099
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 10:13 am

black64 je napisao/la:
cikazubo je napisao/la:
dres_na_pruge je napisao/la:kakav redizajn grba ?

nema ljepšeg na svijetu

ne kontam kome sta smeta na njemu
Pa nebi bilo prvi put da se uradi mali redizajn, meni s opcenito ljepsi bili nasi stari grbovi nego ovaj..
meni se puno vise svidja grb bez ovog kruga okolo
ovaj krug je suvisan po meni isto... neka se vrate tradiciji, i redizajniraju prvi zeljin grb :)
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 15, 2016 10:17 am

black64 je napisao/la:
cikazubo je napisao/la:
dres_na_pruge je napisao/la:kakav redizajn grba ?

nema ljepšeg na svijetu

ne kontam kome sta smeta na njemu
Pa nebi bilo prvi put da se uradi mali redizajn, meni s opcenito ljepsi bili nasi stari grbovi nego ovaj..
meni se puno vise svidja grb bez ovog kruga okolo
Slažem se za krug, mislim meni nebi smetalo da ostane i ovaj jos 100 godina, al eto ja kad bih mijenjao uradio bi nesto slicno onom koji smo imali u sfrj ligi ( npr momci s 1921.ba imaju lijep logo na taj fazon ) , i veliki klubovi rade neke korekcije takodje..

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija