Moderator/ica: storm_raider

 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 14, 2016 7:23 pm

nažalost to je jedna jedina tekma poslije rata, onih sa višestruko manjom posjetom je bilo višestruko više.

za treće pretkolo nije ni realno da spremimo bez potpuno novog stadiona, a za prva dva će uglavnom (ne uvijek) biti dovoljno 12.200. reprezentacija je s manjim kapacitetom čekala portugal sa ronaldom u baražu. i ja mislim da će protiv nekog manje atraktivnog protivnika sigurno na grbavicu doći i više ljudi nego na koševo, a o ambijentu da ne govorim. to što neće možda moći svako doći ko želi...pravo da ti kažem zaboli me. gdje su protiv drine i rudara?

a opet kažem kad se pogleda prosjek evropskih posjeta, nije toliko puno utakmica u kojima bi nam 12.200 bilo tijesno. nažalost. ima naravno i koševo ulogu u tome, ali opet nije.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 14, 2016 7:23 pm

gdje je onaj @zaboljisportubih, nisam vidio njegov post od kako smo presli ovdje nikada :?
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 14, 2016 7:30 pm

tm8782 je napisao/la:Ovo sto je napisao FKZ1921 je tacno. Ovo je sto se tice ulaganja u ovaj stadion. ABd bice nesto bolje. Uprava je vec te stvari prezntovala javno. Do sada nisu slagali nista sto su rekli, a Boga mi su uradili jos neke stvari koje nisu rekli. Nego je bio bum. Toliko po pitanju stadiona. Kako sam cuo mogla bi sutra vec biti kompenzacija tj. predaja u kupu i okretanje prvenastvu. U ovoj sedmici bi se mnogo toga trebalo znati tj. potvrditi sto 'mahala' prica. Izgleda da ce biti i kucanja na vrata uveliko nekima...

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Da se predamo u kupu i okrenemo ligi cisto sumnjam da ce se desiti. Bice obavjestenje za stadion i ostale stvari samo treba biti strpljiv.

Na sta se odnosi ovo kucanja na vrata ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 14, 2016 7:32 pm

Kup mi osvajamo i zdravo.. :shisha: :zeljeznicar1:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon mar 14, 2016 7:32 pm

Elegant je napisao/la:
tm8782 je napisao/la:Ovo sto je napisao FKZ1921 je tacno. Ovo je sto se tice ulaganja u ovaj stadion. ABd bice nesto bolje. Uprava je vec te stvari prezntovala javno. Do sada nisu slagali nista sto su rekli, a Boga mi su uradili jos neke stvari koje nisu rekli. Nego je bio bum. Toliko po pitanju stadiona. Kako sam cuo mogla bi sutra vec biti kompenzacija tj. predaja u kupu i okretanje prvenastvu. U ovoj sedmici bi se mnogo toga trebalo znati tj. potvrditi sto 'mahala' prica. Izgleda da ce biti i kucanja na vrata uveliko nekima...

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Da se predamo u kupu i okrenemo ligi cisto sumnjam da ce se desiti. Bice obavjestenje za stadion i ostale stvari samo treba biti strpljiv.

Na sta se odnosi ovo kucanja na vrata ?
Ne misli da cemo se mi predati u kupu zna se ko sutra igra

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 14, 2016 7:34 pm

Bas tako MrRiccoli

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 14, 2016 7:44 pm

ChWilla je napisao/la:nažalost to je jedna jedina tekma poslije rata, onih sa višestruko manjom posjetom je bilo višestruko više.

za treće pretkolo nije ni realno da spremimo bez potpuno novog stadiona, a za prva dva će uglavnom (ne uvijek) biti dovoljno 12.200. reprezentacija je s manjim kapacitetom čekala portugal sa ronaldom u baražu. i ja mislim da će protiv nekog manje atraktivnog protivnika sigurno na grbavicu doći i više ljudi nego na koševo, a o ambijentu da ne govorim. to što neće možda moći svako doći ko želi...pravo da ti kažem zaboli me. gdje su protiv drine i rudara?

a opet kažem kad se pogleda prosjek evropskih posjeta, nije toliko puno utakmica u kojima bi nam 12.200 bilo tijesno. nažalost. ima naravno i koševo ulogu u tome, ali opet nije.
Postujem ja I tvoje misljenje drug al u svakoj jacoj tekmi nas je bilo preko 12 000 ono sto reprezentacija radi nije put kojim mi trebamo ici ono je privatna prcija gdje dodju rodbina I podobni,svi znamo zbog cega su otisli sa koseva I iskreno odavno ih nepratim
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 14, 2016 7:48 pm

Ivicahuljev je napisao/la:A sta mislis da smo docekali Newcastle pred tih 10 000 pa poubijali bi se medjusobno za kartu jer je I kosevo bilo malo za tu tekmu a o finanskijskim gubitcima da I nepricam,raumijem zelju da se igra na grrbavici I ja bi bio sretan da ima bar 25 000 al iskreno ni kosevo mi nije mrsko jer ga gledam kao olimpijski stadion koji mi rentamo a iskreno bilo je lijepih trenutaka gore
Jedan Dinamo Kijev igra svoje prvenstvene utakmice na manjem stadionu kada je protivnik manje atraktivan, a Ligu Prvaka igra na vecem stadionu. Mislim, daj Bože da mi doživimo da opet dovedemo nekog atraktivnog protivnika, lako je iznajmiti Koševo. A ovako u ovim pretkolima, budući kapacitet Grbavice savršen.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 14, 2016 7:50 pm

npr. tekme protiv maltežana, lovćena ili metalurga bi sto, milion posto na grbavici bilo više ljudi nego što je bilo na koševu. a o ambijentu 12 hiljada na grbavici i na koševu da ne govorim.
gradi željo boli te *****
 
nosara
Postovi: 22
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 2:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 14, 2016 7:51 pm

Povjerenici... Ljudi koji ce u ime kluba skupljat donacije, prodavat artikle, clanske, polugodisnje, godisnje... Na vratima, bukvalno...

Ljudi s imenom i prezimenom, Zeljinom sluzbenom, povjerenjem kluba i voljom da pomognu, javno imenovani na stranici kluba... Za uzvrat bi imali cast da se motaju po klubu, ucestvuju na manifestacijama koje klub organizuje, dolaze na utakmice dzaba, biraju sebi iz fan-sopa sta hoce...

Za kratko vrijeme imali bi 20000 clanova...

Ljudi su lijeni, pogotovo ovi stari bolesnici... Dali bi pare, ali da ne idu iz kuce...

Dinamo ima tu vrstu podrske...
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 14, 2016 7:56 pm

Novi prijedlog, po meni odlican, ne znam da li je neko spomenuo. Clanovi kluba ce moci svoju kartu za evropsku utakmicu NA GRBAVICI kupiti 7 dana ranije, a za ostale dan, dva prije utakmice sta ostane. Eto odlican nacin za prikupljanje 2000 novih clanova za kratak period. ;)
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 14, 2016 7:58 pm

kako smo krenuli to "šta ostane" biće jedno 9.000 :rofl1:

šalu na stranu, ima smisla.
gradi željo boli te *****
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 14, 2016 7:59 pm

voltron30 je napisao/la:
Ivicahuljev je napisao/la:A sta mislis da smo docekali Newcastle pred tih 10 000 pa poubijali bi se medjusobno za kartu jer je I kosevo bilo malo za tu tekmu a o finanskijskim gubitcima da I nepricam,raumijem zelju da se igra na grrbavici I ja bi bio sretan da ima bar 25 000 al iskreno ni kosevo mi nije mrsko jer ga gledam kao olimpijski stadion koji mi rentamo a iskreno bilo je lijepih trenutaka gore
Jedan Dinamo Kijev igra svoje prvenstvene utakmice na manjem stadionu kada je protivnik manje atraktivan, a Ligu Prvaka igra na vecem stadionu. Mislim, daj Bože da mi doživimo da opet dovedemo nekog atraktivnog protivnika, lako je iznajmiti Koševo. A ovako u ovim pretkolima, budući kapacitet Grbavice savršen.
To isto radi I Seriff Tiraspol, a uz ovu upravu mislim da ce biti sve vise I vise atraktivnih protivnika :)
 
baxuz87
Postovi: 445
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 10:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 14, 2016 8:01 pm

Opet kažem, kupujte članske da ne biste europske utakmice ispred TV-a gledali. ;)
"Sarajevski Željezničar je novi-stari prvak, slijede ostale vijesti." -Dnevnik FTV
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 14, 2016 8:03 pm

Ivicahuljev je napisao/la:
voltron30 je napisao/la:
Ivicahuljev je napisao/la:A sta mislis da smo docekali Newcastle pred tih 10 000 pa poubijali bi se medjusobno za kartu jer je I kosevo bilo malo za tu tekmu a o finanskijskim gubitcima da I nepricam,raumijem zelju da se igra na grrbavici I ja bi bio sretan da ima bar 25 000 al iskreno ni kosevo mi nije mrsko jer ga gledam kao olimpijski stadion koji mi rentamo a iskreno bilo je lijepih trenutaka gore
Jedan Dinamo Kijev igra svoje prvenstvene utakmice na manjem stadionu kada je protivnik manje atraktivan, a Ligu Prvaka igra na vecem stadionu. Mislim, daj Bože da mi doživimo da opet dovedemo nekog atraktivnog protivnika, lako je iznajmiti Koševo. A ovako u ovim pretkolima, budući kapacitet Grbavice savršen.
To isto radi I Seriff Tiraspol, a uz ovu upravu mislim da ce biti sve vise I vise atraktivnih protivnika :)
Kontamo se. :palacgore:
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 14, 2016 8:19 pm

Evo Siniša i Tuce na TVSA
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 14, 2016 8:30 pm

Kakvo će ludilo da drma ovaj plavi grad, kad se vratimo sa tri boda iz Tuzle :shisha: :shisha: :shisha: :shisha: :shisha:
1987
 
FKZ1921
Postovi: 603
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 14, 2016 8:40 pm

Malo predaleko gledamo...I ne samo predaleko nego i hipoteticki,sta ce biti ako bude...
Nema potrebe. Evo hajmo odmah od sutra krenuti od,u ovom momentu,najvaznijih stvari. Do srijede skupiti pare za hiljadu stolica. Kako?
Trista clanskih(6 milja km) i cetiri milje karata za Borac(28 milja km).To je milja stolica sa pdv-om.Eto,na ovaj nacin kompletiramo pricu oko sjevera za euro utakmice. Skupstina,uprava,nadzorni...neka rijese istok. Za zapad nam ostaje Olimpik,Travnik,Zrinjski,Rudar...i akobogda,dvije tekme kupa...
 
Avatar
Djulaga_
Postovi: 283
Pridružen/a: čet mar 03, 2016 10:38 pm
Lokacija: Melbourn
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 14, 2016 8:43 pm

Protiv Borca da se ja pitam odmorio bih pola ekipe.
Takodjer mislim da ce Borac odmarati neke igrace jer ih ne vidim da mogu igrati na oba fronta.
A onda bi u Tuzli bio zadovoljan bodom, iako nam tri donose evropu kroz ligu skoro sigurno.

Ako bude zvanicno da se pare uplate u klub, vrlo rado cu se odazvati, a znam dosta ljudi koji ce sigurno isto uraditi.
"Sa Željom sam se dogovorio u dvije minute.Jedva čekam obući dres najboljeg kluba u Bosni i Hercegovini.Velika čast i obaveza prema upravi, treneru i naravno navijačima.Uvjeren sam da ću im uzvratiti na ukazanom povjerenju" ; Ivan Lendrić
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 14, 2016 8:44 pm

E zna li neko od upucenih dokle se doslo sa aplikacijama za PR u klubu unaprijed hvala izvinite na skretanju sa teme :)

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 63 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija