BHDragons
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

ned mar 13, 2016 5:23 pm

Memija danas odličan, Stana i Zola malo zakazali, ostali na nivou. Bilo je oko 6 hiljada navijača po mojoj procjeni.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!

exbabilon
Kontakt:
Status: Offline

ned mar 13, 2016 5:31 pm

Nismo imali srece sa preckama, ali kod golova jesmo itekako. Nije ovo neka dobra igra bila, daleko od toga. Moze ova ekipa puno vise. Blagojevic je motor ekipe i s njim ce ovo izgledati puno bolje ja se nadam. Zola danas odigrao jako lose, to moram primjetit, ostale ne bih posebno analizirao. Pisi tri boda, igru brisi po mom misljenju. POSJETA BILA ODLICNA, ODUZILI SMO SE JOS JEDNOM UPRAVI ZA SVE STO RADE! :zeljeznicar1:

pile87
Kontakt:

ned mar 13, 2016 5:32 pm

slika
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.

BHDragons
Kontakt:
Status: Online

ned mar 13, 2016 5:33 pm

Šta se žali ovaj seljak? Bilo je možda dvije diskutabilne situacije i ništa više. Navijači Mladosti simpatični, fer i korektni. Igrači dobri. Sve u svemu ova Mladost zaslužuje ostanak u ligi.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!

rodrigo87
Kontakt:

ned mar 13, 2016 5:34 pm

BHDragons je napisao/la:Šta se žali ovaj seljak? Bilo je možda dvije diskutabilne situacije i ništa više. Navijači Mladosti simpatični, fer i korektni. Igrači dobri. Sve u svemu ova Mladost zaslužuje ostanak u ligi.
u svakom slucaju bolje mladost nego borac.. sve u svemu lijep dan u dolini... :zeljeznicar1:
Manijaci, Željo, Bog i čaršija ! :zeljeznicar1:

barbarez
Kontakt:

ned mar 13, 2016 5:35 pm

Ivane Lendricu svaka ti cast majstore. Koja igra, koje otvaranje, koje kretanje, koje zalaganje. Odavno jaci napad nije dosao u Zelju.

jovanmaksimovic
Moderator
Kontakt:

ned mar 13, 2016 5:41 pm

bekric 4 utakmice 3 gola 2 asistencije, lendric 4 utakmice 3 gola

dobili smo bolji tandem nego zeba-adilovic
21/4/18 nikad zaboraviti, nikad oprostiti!

LARSSONN
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned mar 13, 2016 5:42 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:bekric 4 utakmice 3 gola 2 asistencije, lendric 4 utakmice 3 gola

dobili smo bolji tandem nego zeba-adilovic
Ipak je bolje imati 2 gola 2 asistencij3

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Zadnja izmjena: LARSSONN, dana/u ned mar 13, 2016 5:42 pm, ukupno mijenjano 1 put.

ChWilla
Kontakt:

ned mar 13, 2016 5:43 pm

ja posjetom zaista jako prijatno iznenađen. igrom pomalo neugodno, ali ne možeš sve ni razvaliti. usprkos "onako" igri, bile su dvije prečke, još taj zicer skinut s linije, još par izuzetno dobrih šansi...zola po meni najlošiji danas, hodžurda isto nesiguran i lošiji nego u prvoj polusezoni, stanić djelomično kriv za gol uz hodžurdu, ali u drugom odičan. mailson fino kad je ušao.
gradi željo boli te *****

delinjo
Kontakt:

ned mar 13, 2016 5:45 pm

eh evo i mene sa utakmice...kratki osvrt kako sam ja vidio utakmicu...za pocetak par kritika (ako cemo biti ozbiljni mora se i kritikovati bez obzira na pobjedu )...Zolotic katastrofalan svi smo se danas uvjerili zasto se Gent odrekao njegovih usluga...ok ima i do toga da su on i Zaha isti tipovi igraca ali ...svaki napad u prijemu uspori...nekada imam osjecaj da je prespor cak i za nasu ligu...ali Zola je nas momak istrpti cemo ga ...i povreda koja ga je snasla ima utjecaj neki na sve to...Hodzurda toliko prizeljkiovan od strane vecine navijaca ...danas se vidjelo zasto je Edis trener a ne forum...jako nesiguran ...sansa za Mladost je plod njegove greske ...imao je i finih intervencija ali samo moze biti igrac sa klupe sto i jeste u ovom slucaju...bravo Edise...neki ce me i napasti za ovo ali sta da se radi ...ne mozemo svi misliti isto...niko se nije nesto posebno izdvajao pohvalio bi Miroslava ne zbog nekog ucinka nego sto decko u oba pravca igra jednako dobro..bice sve bolji i bolji...Memija je konacno bio u utakmici to mi je jako drago...izostao je i njegov neki veci ucinak ali zelja se vidjela...bravo Kerime...posjeta odlicna ...3 boda su tu idemo dalje dobro je sve ovo... :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

ChWilla
Kontakt:

ned mar 13, 2016 5:51 pm

memija je imao je onaj jedan dobar šut kad je ušao u sredinu sa lijeve strane, ali ne dade se.

jovanmaksimovic
Moderator
Kontakt:

ned mar 13, 2016 5:54 pm

mislim da je hodzurdi bilo teze igrati sad pred domacom publikom nego sto ce biti u tuzli... vjerujem forumasima kad kazu da je bio nesiguran, ali prosao je, da tako kazem, 90 paklenih minuta kod kuce, gdje nasi navijaci greske bas i ne prastaju...

u tuzli ce sigurno biti lakse igrati za njega...

exdomorocki
Kontakt:

ned mar 13, 2016 5:57 pm

Ma odlican Zeljkan,ne znam sta su gledali ovi prethodnici,pa komentarisu da je ovaj ili onaj bio los,po meni i vise nego pristojno odigrana utakmica.
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <

Plava Porodica
Kontakt:

ned mar 13, 2016 5:59 pm

Evo stiglo se kući..ja sam zadovoljan,više prvim pol. Nego drugim,ali to jr očekivano zbog razvoja rezultata.Miroslav bukvalno kao da je sa druge planete danas bio,valjda se dohafizo.Bruku lopti ukrao,vraća se,a u napadu brz,prodoran,dobar centaršut.Lendrić trči ko da je na baterije,svaka ti čast momčino.Zola jako loš,Hodzurda iskreno tanak,Veca nas spasio u drugom nakon onog opasnog šuta,imali smo i mi a i oni sreće.Ko što kaže Edis moglo je biti i 2:2 a i 5:2.Baš tako.
Da pohvalim navijače mladosti,koji su sve vrijeme normalno navijali bez ikakvih prozivki i problema,vole svoj klub i bodre ga.Svaka im čast za skandiranje rahmetli Mirze.Kada su izlazili oko 85.minute dobili su aplauz cijelog stadiona.Lijep gest i naših navijača.
Što se nas tiče,mislim da smo položili ovaj navijački ispit.Vrijeme tmurno kišovito a bilo oko 5,500-6000 ljudi.Bravo Manijaci!Bravo Željo!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Tryg
Kontakt:

ned mar 13, 2016 6:00 pm

Ono sto sam ja gledao i ovo danas sto vi govorite, Zolotic je nas najlosiji igrac do sada. Nadam se da ce doci sebi ubrzo.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!

ChWilla
Kontakt:

ned mar 13, 2016 6:00 pm

ja sam malo, rekoh malo, razočaran igrom, malo sam više očekivao, ali mora se pohvaliti i mladost. vrlo čvrsti, jaki, spremni, organizovani...to da je ibro rahimić pred otkazom ja prvi put čujem, ali ako je tačno bili bi budale.

diego1921
Kontakt:

ned mar 13, 2016 6:02 pm

Najbitnija je pobjeda,jako teska utakmica i za igrati i gledati,meni bar cudna naka atmosfera na sjeveru,navikao sam na bolje :mrgreen:
Mislim da ne treba nikog isticati ni po dobrom ni po losem,bilo je mozda koji faul vise nam dosudjen,al daleko od ovoga sto ovaj seljak prica,pratio sam ga,svaki put je mahao rukama !!
Zeljeznicar za zivot cijeli !!

dell21
Kontakt:

ned mar 13, 2016 6:02 pm

Solidna utakmica, masili nekoliko izglednih prilika al imam osjećaj da nasi nisu dali sve od sebe. Mladost dobra ekipa i vjerovatno će ostati u ligi ako ovako bude igrala. Slijedi kup, pa teško možda najteže gostovanje u ovoj sezoni s obzirom na igru slobode. Slobodu mora negdje stati i vjerujem da je to naredna utakmica jedva čekam. Konkurenti na +2 :cigara:

jovanmaksimovic
Moderator
Kontakt:

ned mar 13, 2016 6:04 pm

dell21 je napisao/la:Solidna utakmica, masili nekoliko izglednih prilika al imam osjećaj da nasi nisu dali sve od sebe. Mladost dobra ekipa i vjerovatno će ostati u ligi ako ovako bude igrala. Slijedi kup, pa teško možda najteže gostovanje u ovoj sezoni s obzirom na igru slobode. Slobodu mora negdje stati i vjerujem da je to naredna utakmica jedva čekam. Konkurenti na +2 :cigara:
sva tri kluba sa +2 trenutno ce na kraju biti debelo u minusu na nas... :zeljeznicar1:

Hadzijalagic
Kontakt:

ned mar 13, 2016 6:05 pm

Prvo da pohvalim sve Manijake koji su danas ispunili Grbavicu :pljesak: Ocekivao sam oko 7000 i toliko nas je odprilike i bilo.. Svaka nam cast..

Sto se same utakmice tice ja sam predpostavio da ce biti ovakva.. Utakmice u kojima vecina unaprijed upise bodove su uvijek teske.. Imperativ su bila tri boda i taj cilj je ostvaren sto je dovoljno da ja budem zadovoljan.. Osjetilo se i da su noge malo postale teske od zgusnutog rasporeda pogotovo u drugom poluvremenu.. Prokomentarisao bih Mailsona koji je pokazao da nije nista losiji od Tiaga i da moze korektno odraditi minute koje dobije.. Nije to bilo nesto aman ali je bilo sasvim ok.. Ostali tu negdje na svom prosjeku.. Sigurno je da su mogli i bolje ali uradili su dovoljno da tri boda ostanu na Grbavici.. Iako sam Hodzurdin fan danas mi je djelovao u nekim momentima nesigurno, pogotovo u drugom poluvremenu.. Predpostavljam da je uzrok tome to sto je bio do nedavno bolestan a i pauza od utakmica je mozda ostavila malo traga.. Siguran sam da ce on dizati svoju formu u narednom periodu.. Jedino sto mi se bas nije svidjelo su Edisove kasne izmjene.. I Djermanovic i Beganovic su trebali dobiti vise minuta jer sigurno to zasluzuju..

Jos jedno svaka cast Manijacima :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u ned mar 13, 2016 6:31 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

Prijava  •  Registracija