Moderator/ica: storm_raider

 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 12, 2016 6:27 pm

Zamislite predzadnje kolo nam treba poraz Slobode protiv Sarajeva da se izjednačimo na tabeli, ali ukoliko bude tako mi smo prvi zbog međusobnog omjera. Kako bi to bilo zanimljivo :D
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 12, 2016 6:27 pm

previse ste vi mi pesimisticni... nas niko ne moze pobjediti ni dati ako ovako nastavimo igrati... a imamo svega jos 15 utakmica... ja sam ubjedjen da cemo ne samo pobjediti sve (jedino utakmica u zenici me brine, jer su dobri celikovci) a gol mozemo samo primiti iz penala... zato strpljena nam treba da shvatimo da ce ova ekipa dogurati minimalno do treceg/drugog mjesta, a ako nam rezultati budu isli u korist, i titula je moguca... zapamtite :)
100/94/37/34 - i to je to!
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 12, 2016 6:28 pm

ChWilla tm87 ili ko je vec, jel aktuelno jos za onog igrača partizana :D
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 12, 2016 6:32 pm

ChWilla je napisao/la:
Veteran je napisao/la:Mi da bi bili treći moramo do kraja dobiti 8 tekmi i dvije odigrat nerješeno.Nad Širokim imamo prednost boljeg međusobnog omjera, što može biti i te kako važno na kraju. A što se tiče kupa i 4 mjesta još se tu ništa ne zna. Ma biće ludnica do kraja.Svima su sve tekme ključne i najbitnije.
:zeljeznicar1:
uopšte ne moramo, griješiće i drugi još sigurno. bez obzira što mislim da sad imamo najbolju ekipu na papiru u ligi, nije realno očekivati skor 8-2-0 do kraja. ali mislim da jeste očekivati još kikseva konkurenata. sarajevo sa ovakvom igrom neće imati lake utakmice, nijedne, ni u vrapčićima. ako sutra dobijemo -7 za trećim smo već smanjili na -2 za samo tri kola.
Sa Širokim će najveća borba biti za 3 mjesto, a oni imaju najlakši raspored i ako pobjedimo sutra dva boda više. Ma znam i svjestan sam da treba ići samo tekmu po tekmu, gledati samo sebe, biti skoncentrisan, fokusiran i angažovan, pa šta ispadne na kraju.
:zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 12, 2016 6:35 pm

JEL Bio iko na treningu, koga ocekivat sutra u prvih 11 ?
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 12, 2016 6:37 pm

Nas napad u ove tri utakmice je postigao 5 golova Bekric 3 Lendric 2 dva su na slican nacin nakog prodora bekova i centarsut iz prve jednom S.Stevanovica i jednom M. Kamarica. Lendric oba puta dobro pratio akciju i oba puta na pravom.mjestu te poentirao. Kao ekipa lagano rastemo i bivamo uigrani. E sad svaka naredna utakmica nam je najbitnija to smo znali i prije pocetka lige. Ali utakmica protiv Mladosti dovodi nas u egal sa ekipama koje su nam bjezali jako mnogo poena a trece kolo od pocetka i otvaraju nam se vrata za svasta nesto.
Zato Zeljo sutra mora imati podrsku gromoglasnu. Mi smo ti koji diktiramo dalji tok sto se Zelje tice pred punim stadionom je sve lakse i sladje.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 12, 2016 6:38 pm

Jakupovic na djelu :ganja:
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 12, 2016 6:39 pm

pile87 je napisao/la:Nas napad u ove tri utakmice je postigao 5 golova Bekric 3 Lendric 2 dva su na slican nacin nakog prodora bekova i centarsut iz prve jednom S.Stevanovica i jednom M. Kamarica. Lendric oba puta dobro pratio akciju i oba puta na pravom.mjestu te poentirao. Kao ekipa lagano rastemo i bivamo uigrani. E sad svaka naredna utakmica nam je najbitnija to smo znali i prije pocetka lige. Ali utakmica protiv Mladosti dovodi nas u egal sa ekipama koje su nam bjezali jako mnogo poena a trece kolo od pocetka i otvaraju nam se vrata za svasta nesto.
Zato Zeljo sutra mora imati podrsku gromoglasnu. Mi smo ti koji diktiramo dalji tok sto se Zelje tice pred punim stadionom je sve lakse i sladje.
Zar nije Zahirović asistent kod Lendrićevog gola?
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 12, 2016 6:39 pm

Kakav penal za Zrinjski pa ovo nema ni u Mijanmaru hahahahaha :klanjase2:
Nadam se da ce ovo govno Jakupovica kazniti zestoko..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 478
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 12, 2016 6:41 pm

Leon_Professional je napisao/la:Jakupovic na djelu :ganja:
dzaba mu sve :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1:
UPRAVA NAPOLJE(otisli)
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA(zaboravili povesti)
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 12, 2016 6:42 pm

Ahahahah ipak Aldin Dzidic. Kakve penale dobija ovaj Zrinjski to je smijesno, nije se Siroki bezveze zalio i evo ponavlja se.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 12, 2016 6:45 pm

ovo ne gledam ali u širokom je stvarno bio smijurija.
gradi željo boli te *****
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 12, 2016 6:46 pm

ChWilla je napisao/la:ovo ne gledam ali u širokom je stvarno bio smijurija.
Ovo je jos veca smijurija...
 
Alipasino
Postovi: 230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 12, 2016 6:46 pm

Halo tek 3 tekme a mi vec na samo -2.Slobodu cemo isprepadat nece znat kako se zovu.Izmorice CE se protiv pitara mi SA Borcem mozemo komotno drugi sastav.Plus pitari CE im sigurno slomit kojeg igraca plus kartoni.Dakle uzimamo u Tuzli.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 12, 2016 6:47 pm

hardwell je napisao/la:
pile87 je napisao/la:Nas napad u ove tri utakmice je postigao 5 golova Bekric 3 Lendric 2 dva su na slican nacin nakog prodora bekova i centarsut iz prve jednom S.Stevanovica i jednom M. Kamarica. Lendric oba puta dobro pratio akciju i oba puta na pravom.mjestu te poentirao. Kao ekipa lagano rastemo i bivamo uigrani. E sad svaka naredna utakmica nam je najbitnija to smo znali i prije pocetka lige. Ali utakmica protiv Mladosti dovodi nas u egal sa ekipama koje su nam bjezali jako mnogo poena a trece kolo od pocetka i otvaraju nam se vrata za svasta nesto.
Zato Zeljo sutra mora imati podrsku gromoglasnu. Mi smo ti koji diktiramo dalji tok sto se Zelje tice pred punim stadionom je sve lakse i sladje.
Zar nije Zahirović asistent kod Lendrićevog gola?
jok, kramaric :zeljeznicar1:
100/94/37/34 - i to je to!
 
terabajt
Postovi: 376
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 12, 2016 6:59 pm

Ponovo sjajno kolo za nas, a kakvo tek će biti ako sutra pobijedimo. Ovo se odvija bolje nego je iko od nas pretpostavljao. Definitivno možemo do 3 mjesta, ali ima jos puno da se igra al bitno je da ne zaostajemo puno.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 12, 2016 7:01 pm

Ma moze evropa preko lige samo tako

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 12, 2016 7:03 pm

ja bi od saveza trazio da nam vise NIKAD ova kupljena budala od suca od jakupovica ne sudi... koliko je samo nas ostetio taj covjek...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 12, 2016 7:06 pm

Ovo razbacivanje po vise foruma po meni nije najidealnije, ovaj portal jest ispao ok, al ipak smatram da se trebamo dog samo na jednom forumu da pisemo, a naravno citanje po zelji..
Mene jos nisu primili na 1921..

Mislim da ce u evropi igrati Zeljo, Siroki, Sloboda i Zrinjski, vidjet cemo na kraju..
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 12, 2016 7:09 pm

Minjore je napisao/la:
ChWilla je napisao/la:ovo ne gledam ali u širokom je stvarno bio smijurija.
Ovo je jos veca smijurija...
Smijesno, ali sreca pa izjednacise na kraju. Ja se sjecam od prosle polusezone kad je Zrinjski kod kuce igrao sa Radnikom msm, kakvu ruku u sesnaestercu Zrinjskog nisu svirali, znaci bruka. Suspendovat Jakupovica podhitno i sto vise.

P.S. Treba reci ili Mirku ili Zahi da mijenjaju frizuru, jer jos uvijek nije jasno ko je asistirao Lendri :ganja:

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija