YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

DR.HOUSE
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 12, 2016 11:55 am

slika Ja sam se opskrbio da sam ranije bio bi 00007 ,ali nije htjelo da budem tajni agent :DD: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
IVICA OSIM !!!!!!!!
"JEDNOM ŽELJEZNICAR UVIJEK ŽELJEZNICAR"
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :titul 🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂⚽⚽⚽

storm_raider
Kontakt:

sub mar 12, 2016 12:28 pm

slika

Uh.. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

plavojesrceumeni
Kontakt:

sub mar 12, 2016 12:54 pm

Pozdrav plavoj braći :zeljeznicar1:

tm8782
Kontakt:

sub mar 12, 2016 1:01 pm

Sto se mene tice imao sam priliku da razmjenim misljenje sa adminom na ovom.forumu. sve sto mi je tada rekao tako je i dan danas. Imate uvijek moju podrsku jer ste korektni. Sa druge strane ne bi bilo lose da pbjavite radi drugih ono sto imate o nekome. Licno znam puno toga ali ne znaju drugi...

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom

Tryg
Kontakt:

sub mar 12, 2016 1:10 pm

Misljenja sam da je ipak onaj forum trebao praviti tako da se uclane svi oni koji imaju clansku karticu kluba.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!

Leon_Professional
Kontakt:

sub mar 12, 2016 1:14 pm

Ako mi dobijemo onda fino bi bilo da neko i od ovih ispred nas kiksa, mada u ovom kolu ne ocekujem kiks. Zrinjski ima tesko gostovanje, ali oni nisu nasi konkurenti za Evropi :ganja: . Sarajevo ide Rudaru koji je ispao vec, ali kad se sjetim da smo mi izgubili od ovog Rudara tesko mi oko srca. Ali sta je tu je, idemo tezim putem prema Evropi.

Protiv Mladosti cu prognozirati rezultat 2/3-0, jer vidi se da Edis svaku tekmu sprema ozbiljno i da ne dozvoljava opustanje. Lendric, Bekric i ako bude 3. gola onda nek to bude Mićo :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

LARSSONN
Kontakt:

sub mar 12, 2016 1:17 pm

U skrivenu podforum ću staviti link za prenos Sarajeva i Rudara. Bit će dva linka, jedan gdje gledamo samo mi, a drugi koji mozete davati svima

Objavit cu i na 1921 forumu

storm_raider
Kontakt:

sub mar 12, 2016 1:22 pm

Bravo care!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Анарки
Acta, non verba
Kontakt:

sub mar 12, 2016 1:23 pm

(VIDEO) Mulalić: Igrat ćemo za Kosorića

http://sport1.ba/video-mulalic-igrat-cemo-za-kosorica/" onclick="window.open(this.href);return false;

LARSSONN
Kontakt:

sub mar 12, 2016 1:28 pm

Postavljeno u skrivenom

Whisperer

sub mar 12, 2016 1:40 pm

LARSSON je napisao/la:Postavljeno u skrivenom
hvalaa baatee :klanjase2: da ih vidimo na djelu
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

sergejevic

sub mar 12, 2016 1:54 pm

A raja nisam upratio gdje je taj skriveni. Gdje da nadjem to ?

sajo10
Kontakt:

sub mar 12, 2016 1:55 pm

Posto vidim da vecina tuzlaka posle ovog incidenta ne koriste terminologiju pitari vec sarajlije.. mislim da ce itekako biti vruce na Tusnju.. nadam se iskreno da nasi navijaci nece prisjedavati na prozivke i provokaciju od strane domacih pa tako i pokazati svima u stvari kako se navija za jedan klub. Pardon za najveci i najtrofejniji u drzavi.

Na zelenom terenu se ne bojim. I bez kapitena idemo na tri boda. 0-2 rutinski!

manijak_do_kraja
Kontakt:

sub mar 12, 2016 2:03 pm

http://sport1.ba/foto-travnjak-na-grbav ... om-stanju/

Na slikama izgleda ekstra. Valjda nece previse biti mekan teren, pa nakon 45min da bude u losem stanju.
Mi smo Željini, Željo je naš!

Brkoo
Kontakt:

sub mar 12, 2016 2:05 pm

Republika je napisao/la:
Ajzea je napisao/la:
salle86 je napisao/la:evo da javim da sam upao na naš forum...
vidim nije samo o želji, ima svega i svačega
tačno više niti jedan forum nije potreban :D
naravno treba ostati i ovde radi zahvalnosti ovim ljudima koji su bili tu kad nam je trebalo...ostali ćao...VTŽ
Iz zahvalnosti prema ljudima koji vode ovaj portal i forum, fksinfo kako ga pojedini kvazinovinari nazvaše, definitivno ostajem ;)

Izvinjavam se što upadam ovako ali jednostavno moram.

Dakle Sport1.ba je nastao iz želje da se ponudi nešto novo objektivnije korektnije i nepristrasnije od onoga što smo imali. Kroz portal Sport033 pa preko Sport1.ba imamo samo jednu želju biti prisutni svugdje i izvještavati sa svih strana o stvarima koje se dešavaju i dati sud o njima.

Nismo sebi dozvolili da nam bilo koja uprava, klub ili član uprave svojom hedijom kreira mišljenje niti ćemo pa makar umrli od gladi, ugasili ga ili prestali raditi.

To što pojedini kvazi-kurci i došlje pokušavaju plasirati da se mi krijemo iz wc-a i da smo došli sa tribina to je njihov problem.

I dalje se suzdržavam da pišem o drugima a imao bih mnogo šta, ali ipak ću sačekati velikog urednika da mu u lice kažem sve što imam da mu kažem s obzirom da ne dozvoljava da mu se napiše na njegovom forumu gdje ekskluzivno izlaze fakture ponude i slično...

Helem ne dozvoljavam nikome da me etiketira za nešto što nema veze sa životom, a možete otići i u klub i pitati koja redakcija ima najviše prisutnih ljudi na utakmicama na Grbavici kako prvog tima, tako juniora kadeta i pionira.

Nemamo medijsko partnerstvo i nismo obavezni biti bilo gdje ali smo tu uvijek prisutni i bit ćemo dok god imamo snage i volje da budemo
tu.

P.S. ne bih se bavio tim ali ako budemo primorani i to ćemo uraditi i baciti slike ko s kim sjedi kako i kuda ide pa da i taj mit razbijemo.

P.S.S. I snimak sa Tušnja je naš i mogli smo da izbacimo pominjanje 20.000 KM i da se mi kao pravimo budale. Sirovi snimak je pušten a nek se dokazuje ko hoće i kome hoće je li ko kome dužan, njihov problem

Izvinjavam se još jednom sad nastavite dalje slobodno
Svaka vam čast. Niko normalan nema problem sa tim kako se ti ili bilo ko izjasnjavate i koji klub volite, to je vase pravo. Ako nastavite ovako kako ste krenuli sa radom, potpuno profesionalno, korektno, objektivno ubrzo ce te biti najbolji portal u BiH. Ako ima o Želji bilo sta negativno slobodno to iznesite na vidjelo, i to iskritikujte argumentovano i ja nemam nikakav problem sa tim, ne zelim da se u mom klubu bilo sta gura pod tepih. Ova sadasnja garnitura ljudi koja radi u klubu je odlična i da su nam sve uprave bile kao ova sad bi Željo harao ovim dijelom evrope :shisha: :zeljeznicar1:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

pintol_TM87
Kontakt:

sub mar 12, 2016 2:06 pm

mirsadmekic je napisao/la:
LARSSON je napisao/la:Postavljeno u skrivenom
hvalaa baatee :klanjase2: da ih vidimo na djelu
kako do linka u tom skrivenom? u bolnici sam pa bi mi dobro doslo..hvala

Plava Porodica
Kontakt:

sub mar 12, 2016 2:11 pm

Kako naći link u skrivenom? Meni izbaci samo listu članova skrivenog podforuma,nigdje nikakvih postova, ništa mi to nema :r
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

neroazzuro
Kontakt:

sub mar 12, 2016 2:12 pm

Ljudi, ja ne znam nac link za stream, vidim samo spisak clanova istog.
Mozel mi neko objasnit?
Edit. Sad vidim da i plava porodica ima isti problem.

Hadzijalagic
Kontakt:

sub mar 12, 2016 2:15 pm

Imate na forumu http://1921.ba/forum/" onclick="window.open(this.href);return false; streamove..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Plava Porodica
Kontakt:

sub mar 12, 2016 2:16 pm

Nađoh ja naš link nekako :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Prijava  •  Registracija