Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 07, 2016 10:17 pm

rodrigo87 je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:@BHDragons aferim majstore.Tako se klub voli.Slično nešto i od mene ide 15-tog,samo keš da legne :)
Kad mogu ja ko srednjoskolac da skupim 100 km da kupim ocu, sestri, i dvojici drugova u ZG koji vole Zelju, moze vala bilo ko skupit 20 km da sebi priusti clansku.. P.S peta je moja da se zna :mrgreen:
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 07, 2016 10:18 pm

Kod mene jedan kolega kaze od nas zavisi da li cemo igrati evropu na grbavici, mozda malo pretjeruje ali mi smo tu da olaksamo strasan posao koji uprava radi.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 07, 2016 10:20 pm

bukvalno nije u pravu. ali možemo mnogo pomoći.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Schwarz
Postovi: 157
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 07, 2016 10:22 pm

BHDragons je napisao/la:slika
Raja, ja sam danas bio aktivan. Učlanio sam novih šest zaljubljenika u plavu boju koji inače ne idu na utakmice. Ima ih još desetak koji su obećali da će podržati ovu našu pozitivnu priču. Drago je ljudima čuti da se sve radi transparentno, da se podnose finansijski izvještaji o utrošku sredstava i da se konačno zna gdje ovaj naš novac završava. Najmanje što možemo uraditi jeste da platimo članarinu. Ja mislim da možemo dostići ovu cifru od 8.000 ali se svi moramo aktivirati i upoznati ljude sa svim ovim. Hajmo svi zajedno da promovišemo ovu ideju i da se aBd uskoro popenjemo na tu zasad magičnu cifru. Mi to možemo, mi to hoćemo. :zeljeznicar1:
Svaka cast druze :klanjase2:
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 07, 2016 10:23 pm

DerekDuval je napisao/la:Od svih mogucih i nemogucih sanacija i rekonstrukcija na stadionu,osim naravno novog stadiona,ja bih najvise volio vidjeti novi teren.
Evo sad malo gledah koliko se to krece i kako su oni tereni po Evropi tako mocni, i ostah fasciniran koliko veliki i oni malo manji
klubovi vode racuna o svojim travnjacima.Izgleda da smo jedino mi na ovim prostorima ostali u proslom milenijumu kada su te stvari
upitanju.Ali svakako finansije su ogromana prepreka napretku svega toga.

Aleks Ferguson je dva puta trazio potpunu rekonstrukciju travnjaka na Old Trafordu i to ga je oba puta kostalo po 250 000 funti.
Takodjer na 25cm ispod terena nalazi se sistem za grijanje terena koji je ukupne duzine 37 km.
Na Vembliju se takodjer vrsila rekonstrukcija travnjaka nakon sto je bio potpuno obnovljen i sada je to neka kombinacija prirodne
i vjestacke trave.Cijena isto 250 000 funti.
Barselona je ugradila 2013 ovaj sistem za grijanje terena takodjer nesto oko 37km plasticnih cijevi,nisu bas
transparentni kao mi pa ne pise koliko je kostalo. Kazu da 14 od 18 klubova iz Holandske lige ima ovaj sistem te klubovi poput
Sahtara, Kopenhagena,Salkea itd.
Na yt nadjoh neki video kako je nekakav Carlisle United , za tri dana napravio kompletan sistem za grijanje i podlogu za prirodnu
travu koja je je na snimku iznikala sama.

250 000 funti je 631 418 maraka, i zaista na prvu izgleda kao cifra koju mi mozemo samo sanjati. Pretpostavljam da za ovo ostalo
sto se pise da ce se renovirati postoji nekakav plan kako da se to finansira,i opet pretpostavljam da ce to kostati manje od
631 418 maraka.
Mi do kraja ove sezone imamo sigurnih sest utakmica na Grbavici, u perspektivi mozda i osam. Iduce jeseni ne znam
tacno ali trebalo bi biti sigurno oko osam opet,plus kup i aBd Evropa svi se nadamo tome. Dakle ako bi nam se sve poklopilo oko
20 domacih utakmica do kraja 2016 godine. Ako smo protiv S.Brijega zaradili preko 50 000 KM hajmo napraviti akciju milion maraka
od ulaznica do kraja godine.Mislim da mozemo zaraditi te pare do kraja godine samo moramo dolaziti na sve utakmice bez obzira ko
nam je protivnik. Tako da bi teoretski novi travnjak mogli praviti u zimskoj pauzi.

Nije vazno da li ce te pare otici na teren ili na nesto sesnaesto, ovo samo pokazuje koliki vjetar u ledja klubu mi navijaci mozemo
biti.Nadam se da ce praksa ovakve transparentnosti kao u zadnje vrijeme biti nastavljena zauvjek, jer kad pisem ovo ne osjecam
nikakvu bojazan da ce pola od tog miliona otici negdje gdje ne treba.
Dakle hajmo da nam bude cilj 8000 clanova i 1 000 000 KM od ulaznica do kraja godine.
Hvala na ovim informacijama. Sad barem znam koliko košta ova muzika sa terenom.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 07, 2016 10:24 pm

M87 je napisao/la:postoji li ikakva mogucnost da bude neki stream za tekmu u srijedu ? Pozdrav :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Ako neko bude prenosio utakmicu mozda bude, Larson ih je zakuco prosli vikend :D
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 07, 2016 10:28 pm

SWRA_1921 je napisao/la:De ba Valtere, uredu je, smiri se. Nisu se palile protiv Veleza, ono je ipak bila utakmica povratka sto se svega tice. Zadnje 2 sezone skoro nikakve kazne smo dobijali i svaka cast manijacima, jer prije je bilo puno puno gore sto se toga tice. ;)
Ma ja do Valtera je :)
Baš me zanima koja je to cifra legla u pitarski savez u zadnje dvije godine. Skoro nikakva kazna?
KO GOD BACI ILI ZAPALI BAKLJU ILI SE PONAŠA NA NAČIN SUPROTAN PRAVILNICIMA DISCIPLINSKE KOMISIJE NSBIH NIJE NAVIJAČ VEČ DUŠMAN KLUBA. A VI KAKO HOČETE
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 07, 2016 10:31 pm

E pa eto neka sam ja dušman kluba,ali na derbiju će opet istovremeno u obje ruke da gore..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 07, 2016 10:36 pm

Ne serite
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 07, 2016 10:37 pm

AsharaK je napisao/la:Ne serite
Ko, jel ja :) ?
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon mar 07, 2016 10:38 pm

Model1964 je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:Ne serite
Ko, jel ja :) ?
Ti i svi koji tako govorite, bez ljutnje. :)
Željezničar ante portas !
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 07, 2016 10:38 pm

Pricate o bakljama a receno da nece biti baklji do derbija, mijenjaj temu :DD:
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 07, 2016 10:40 pm

glupa vam je tema... i oni koji su protiv i oni koji su za su djelimicno u pravu... a nikad nece biti zadovoljne obje strane... tako da bolje ajmo pricati o necem produktivnijem :palacgore:
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
baxuz87
Postovi: 445
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 10:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 07, 2016 10:43 pm

Sta ste se uhvatili baklji vise. :shock: Uvijek se palilo i uvijek ce se paliti. Kraj price.
"Sarajevski Željezničar je novi-stari prvak, slijede ostale vijesti." -Dnevnik FTV
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon mar 07, 2016 10:44 pm

AsharaK je napisao/la:
Model1964 je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:Ne serite
Ko, jel ja :) ?
Ti i svi koji tako govorite, bez ljutnje. :)
Nejma ljutnje, samo blaga žalost da Manijaci hrane Salema i Salemćiče.
Svi bi dobre igrače, vrhunske rezultate, konforan stadion, dobru travu, lijepe dresove a da guzicom ne mrdnu.
Par glasova razuma trubi danima protiv baklji.... al đaba :r
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 07, 2016 10:47 pm

Blago nama kad su nam najveći problem baklje... :mrgreen: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 07, 2016 10:49 pm

Da se podsjetimo

Borac vs Željezničar: Četvrti duel u Kupu BiH, Plavi žele nastavak serije pobjeda

Pročitajte više na: http://sport1.ba/borac-vs-zeljeznicar-c ... e-pobjeda/" onclick="window.open(this.href);return false;
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

FK Željezničar

pon mar 07, 2016 10:50 pm

Bas ste dosadni s bakljama, Zeljo bez manijaka ne moze nista, nema nista smisla bez juga, a taj 12 igrac nam mnogo doprinosi stanju na terenu a kosta te 5-10 hiljada po polusezonu sa tim kaznama al su ti zato oko 10x vise od tog iznosa unijeli u klupsku kasu kartama za odredjenu utakmicu, opcenito pali se samo na derbiju al sad je bio povratak grupe strasna utakmica i moralo je svidjelo se nekom to ili ne, to je takav gust kod navijaca sirom svijeta, i zadugo ce tako i biti.
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u pon mar 07, 2016 10:50 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
M87
Postovi: 19
Pridružen/a: pon mar 07, 2016 2:30 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 07, 2016 10:51 pm

Što se tiče baklji , glupo je raspravljati , uvijek ih je bilo i biće ! Treba sve da gori , samo ne treba ubacivati u teren i to je to :zeljeznicar1: :ganja: :ganja:
MANIJACI , ŽELJO , BOG I ČARŠIJA , NEKA ŽIVI BOSNA NAŠA DRŽAVA ! :zeljeznicar1:
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 07, 2016 10:55 pm

slika

radi se pomalo :shisha:
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija