Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
JoseMourinho
Postovi: 86
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub mar 05, 2016 11:49 pm

LARSSON je napisao/la:
jovanmaksimovic je napisao/la:larssone, samo ti pravi streamove na youtube, ne mogu ti ovi iz bh telecoma nista... sve je po zakonu sto radis ;) samo pazi kome dijelis link...

Jest po nasem haha, u normalnim zemljama nije. Ne moze youtube, suspenduju. Nasao sam drugu stranicu pa cemo vidjeti kako ce ici

Sutra cemo slobodu, da vidimo taj strašni sud :ganja:
Probaj dailymotion isti bi trebao princip ko YouTube biti, a tamo nepamtim kad je nešto banovano/izbrisano ;)

I hvala za danas majstore ;)
 
cala
Postovi: 949
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 05, 2016 11:55 pm

Nesto kontam, mozda je bilo pametnije da su neki danas dobili kartone pa odradili suspenzije protiv Mladosti. Ovako postoji opasnost da ostanemo bez par bitnih igraca za tekmu sa Slobodom.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 05, 2016 11:55 pm

Rekoh da neću davati sud o svakoj individui, koja je imala bilo kakav uticaj na današnji ishod, ali dva imena jednostavno moram spomenuti, a to su Jovan Blagojević i Adnan Zahirović. Jovan kao da je posve drugi igrač, od dolaska ovih osigurača u liku Nermina i Adnana, blago rečeno da je nevjerovatan u ove dvije utakmice i najiskrenije se nadam da će ovim tempom nastaviti i u slijedećim utakmicama.
Što se Adnana tiče, strašno.. Ne znam koju drugu riječ da upotrijebim, a da na najjednostavniji način prezentujem njegov nastup. On će biti najveće pojačanje ako nastavi ovako, a ne zaboravite da je potpisan na dvije godine što nam jasno daje do znanja da postoji velika mogućnost da inkasiramo veliku sumu novca. Prerano je suditi o bilo čemu i ne zelim prejudicirati stvari, ali mi je u ove dvije utakmice jasno dao do znanja da mu je stalo, prevashodno zbog njegove daljnje karijere. Svjestan je da bi mu neuspješna epizoda u Zeljezničaru, umnogome odmogla u povratku karijere i fudbalskog statusa kakav je imao.

Kolike god simpatije Nermin imao sa naše strane, primarno zbog toga što je Zeljino dijete, meni je u ovom trenutku Adnan daleko vazniji igrač jer je prije svega, zapamtite ovo, igrač Zeljezničara za razliku od Nermina. On kao takav, mora imati prednost, svidjelo se to nekome ili ne. Uostalom, daleko većeg je kvaliteta. Na kraju krajeva, utakmica je sasvim dovoljno i šansa će svima biti pruzena, u ovisnosti od njihovog zalaganja kako tokom utakmice tako i na treningu.
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub mar 05, 2016 11:56 pm

JoseMourinho je napisao/la:
LARSSON je napisao/la:
jovanmaksimovic je napisao/la:larssone, samo ti pravi streamove na youtube, ne mogu ti ovi iz bh telecoma nista... sve je po zakonu sto radis ;) samo pazi kome dijelis link...

Jest po nasem haha, u normalnim zemljama nije. Ne moze youtube, suspenduju. Nasao sam drugu stranicu pa cemo vidjeti kako ce ici

Sutra cemo slobodu, da vidimo taj strašni sud :ganja:
Probaj dailymotion isti bi trebao princip ko YouTube biti, a tamo nepamtim kad je nešto banovano/izbrisano ;)

I hvala za danas majstore ;)

streamup.com moze tu, poput yta, ljudi streamaju nba niko ih ne gasi. inace naspamasmo mi ovdje
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub mar 05, 2016 11:59 pm

Larsone imas li arene,mogao bi poslije slobode i siroki da nam odradis..Puno i ja trazim :ganja: :ganja:
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 06, 2016 12:00 am

diego1921 je napisao/la:Larsone imas li arene,mogao bi poslije slobode i siroki da nam odradis..Puno i ja trazim :ganja: :ganja:

Koja arena? Nije frka, valjda se probudim i na prvi meč
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 06, 2016 12:02 am

LARSSON je napisao/la:
diego1921 je napisao/la:Larsone imas li arene,mogao bi poslije slobode i siroki da nam odradis..Puno i ja trazim :ganja: :ganja:

Koja arena? Nije frka, valjda se probudim i na prvi meč
Arena 1 !!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 06, 2016 12:19 am

ChWilla je napisao/la:
Ajzea je napisao/la::kafa:
Toliko za ovo javljanje.
...iz grada na savi, za oraške labudove danas nastupaju kobaš, pejić, pejković, brašnić, pejić, brašnić, damjanović, brašnić, kobaš, pejić, brašnić i damjanović.
Dragi slusaoci slobodan udarac je za oraske labudove. Pejic uzima loptu a ostatak ekipe se vec raduje...
 
MumeTM
Postovi: 64
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 06, 2016 12:23 am

Ajzea je napisao/la:Rekoh da neću davati sud o svakoj individui, koja je imala bilo kakav uticaj na današnji ishod, ali dva imena jednostavno moram spomenuti, a to su Jovan Blagojević i Adnan Zahirović. Jovan kao da je posve drugi igrač, od dolaska ovih osigurača u liku Nermina i Adnana, blago rečeno da je nevjerovatan u ove dvije utakmice i najiskrenije se nadam da će ovim tempom nastaviti i u slijedećim utakmicama
Slazem se s dosta toga ali koliko je Jovan imo poteza viska I izgubljenih lopti. Nije da ga pljujem nego tip ima potez viska. Borben I solidan igrac ali moze I mora bolje
Zaha ko Zaha :DD:
F.K Željezničar 1921
Hu-so Sa-ki- be say Hu-so Sa-ki-be.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 06, 2016 12:29 am

Navijači Želje nisu dugo čekali na novo veselje, igrala se 65. minuta kada je Joco Stokić očerupao, danas veoma čudnu odbranu Labudova.
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 06, 2016 12:35 am

Kad je tačno utakmica protiv borca, satnica i ima li istine da Elta prenosi?
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 06, 2016 12:58 am

Joj kako cemo samo kaparisati Vecu uh..Momak je blago..

Protiv Mladosti bih volio da od pocetka krenemo sa Lendrićem i Đermanovićem, da vidimo kako bi to funkcionisalo..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 06, 2016 1:03 am

Veca će nadmašiti Šehu u svim segmentima pa kako brani malac, nevjerovatno :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :titula: :titula:
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 06, 2016 1:27 am

LARSSON je napisao/la:Kad je tačno utakmica protiv borca, satnica i ima li istine da Elta prenosi?
Oni su prosle god borac vs sarajevo prenosili u kupu,valjda ce i nas ove god..a cini mi se da je u 18:00 h
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 06, 2016 1:30 am

Mogao bi Borac zapeti protiv nas, haman im je ovaj Kup jedina šansa da spase sezonu (na neki način) jer će vjerovatno ispasti.

Doduše opet ne vjerujem da nas mogu izbaciti na dvije utakmice.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 06, 2016 1:34 am

diego1921 je napisao/la:
LARSSON je napisao/la:Kad je tačno utakmica protiv borca, satnica i ima li istine da Elta prenosi?
Oni su prosle god borac vs sarajevo prenosili u kupu,valjda ce i nas ove god..a cini mi se da je u 18:00 h
Ako uspijem sta skontati moguce stream, ali za taj ne garantujem
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 06, 2016 1:36 am

LARSSON je napisao/la:
diego1921 je napisao/la:
LARSSON je napisao/la:Kad je tačno utakmica protiv borca, satnica i ima li istine da Elta prenosi?
Oni su prosle god borac vs sarajevo prenosili u kupu,valjda ce i nas ove god..a cini mi se da je u 18:00 h
Ako uspijem sta skontati moguce stream, ali za taj ne garantujem
Dobro bi bilo kad bi bilo na moja tv,gledam na pregled program na ovoj Elta tv,nista ne pise...Ma da je dobiti,ne moramo mi gledati :ganja:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 06, 2016 1:50 am

Larsone mozes li mi napraviti stream za skvoš turnir iz Avaza? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 06, 2016 1:56 am

storm_raider je napisao/la:Larsone mozes li mi napraviti stream za skvoš turnir iz Avaza? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Za sad ne, jer je grudva krenula
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 06, 2016 1:56 am

Ja ne vidim mjesta ni jednoj kritici igraca na ovoj utakmici. Po onakvom terenu koliko sam ja vidio sve i jedna greska je bila uslovljena blatom. Valjda ce ovi iz saveza da malo porade na uslovima za igru od naredne sezone. Pa nije samo repka fudbal u BIH.
I slazem se sa onim komentarom da moramo svaku utakmicu ici sa najjacim sastavom, jos nije vrijeme za kalkulisanja.
I opet da ponovim Svaka cast upravi, a i manijacima.
Larsson jos jednom Hvala drug.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija