YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

SWRA_1921
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 03, 2016 3:01 pm

Sad ce ovi likovi, zbog licne sujete, svaku tekmu secirati samo igru Memije i time ovdje opravdavati svoje kritike, koje stoje normalno, ali su apsolutno bespotrebne jer se za svakog od nasih igraca moze pronaci mana, npr. u prvih 15 minuta mi smo bili kita od ovce, pa Stevanovic, Tiago, stoperi, golman, itd. Mozda je momak usao, isfurao se od tolike publike, mozda mu se sralo i bolio ga stomak, koga boli k. Previse se kritikuje, ali uvijek se uhvati jedan lik konstantno, zeleci opravdati licnu sujeti i zelju da se bude u pravu, pa makar to bilo i u besmislenoj forumskoj raspravi. Hajmo mu pruziti podrsku, da pruza bolje partije. ;)

Faca Sa Ulica
Kontakt:

čet mar 03, 2016 3:07 pm

diego1921 je napisao/la:
SeyoTM je napisao/la:
FKZ1921 je napisao/la: Niko. Klub.
Zar nije Rus?
Bio je Rus i jos dva lika, pored Memije imali su jos par igraca! Mislim da Memija nije zasluzio da ga se po losem spominje, nije u formi u kakvoj je bio, al mislim da ce opet biti onaj stari , dobro trenira! :zeljeznicar1:
Nije Rus 1000% niti ti likovi koje spominjes.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....

Rodom s mejtaša
Kontakt:

čet mar 03, 2016 3:39 pm

Ako ćemo poslje svake tekme stranice i stranice pisati o nastupu pojedinih igrača onda možda ne bi bilo loše otvoriti novu temu. Ne kažem da ne teba ukratko dati rezime utakmice i neku kraću analizu nastupa pojedinih igrača, ali ne treba pretjerivati.
Najbitnije je da Sablja vidi, a vidi sigurno kako mu ko doprinosi igri i da se drži stava da mu nema fiksnih igrača u postavi tj. nezamjenjivih i onda smo mi mirni. Ko zasluži igraće i tačka. Ko ne zasluži njegov problem. Oni žive od toga, a ne mi.
Zadnja izmjena: Rodom s mejtaša, dana/u čet mar 03, 2016 3:55 pm, ukupno mijenjano 1 put.

tm8782
Kontakt:

čet mar 03, 2016 3:47 pm

Stop vise kritikama. Utakmica je za 2 dana i okrenimo se istoj.

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom

storm_raider
Kontakt:

čet mar 03, 2016 3:49 pm

Pljuvanja nece biti, konstruktivne kritike svakako.

Memija i nije bio toliko los, nego je postavio stvarno visoku ljestvicu i mi to pamtimo, ali imao je i neke povrede sitne i jednu vecu. Kerima treba podrzati maksimalno, decko zivi za Zelju i buducnost je ovog kluba. Za pljuvanje na onaj anamo forum odakle smo pobjegli svi zbog tog razloga izmedju ostalih.

Ipak, konstruktivnoj kritici svako mora biti podlozan, pa i Memija, ali mi inace pretjerujemo kako u hvaljenju, tako u kritikovanju. Ne moze se nakon jedne utakmice nista znati, tesko i nakon 3, tako da polako, njega vrijedi cekati.

Okrenimo se Velezu, hajde da ne stvaramo momku dodatni pritisak. Recimo mene interesuje hoce li biti prenosa iz Mostara i ako ce biti na Moja TV, moze li nam neko srediti link.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Špekac1921
Kontakt:

čet mar 03, 2016 3:55 pm

storm_raider je napisao/la: Ipak, konstruktivnoj kritici svako mora biti podlozan, pa i Memija, ali mi inace pretjerujemo kako u hvaljenju, tako u kritikovanju. Ne moze se nakon jedne utakmice nista znati, tesko i nakon 3, tako da polako, njega vrijedi cekati.
Tako je. :DD:
Nije bio toliko loš koliko mi očekujemo od njega, nadam se da će se u potpunosti trznuti i biti onaj pravi.
Kod njega nije problem kvalitet, nego motivacija, a to mu samo konkurencija može dati.
Ne brinem se ja za njega.
Kad nikog nema znaj da tu sam ja, da ti pjevam i za te da se lemam...
Samo tebe volim ja, tebe volim ja..

BHDragons
Kontakt:

čet mar 03, 2016 4:00 pm

Bezveze ste 10 stranica pisali o Memiji. Jednostavno prolazi kroz jednu neminovnu fazu i izaći će iz nje još jači.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!

exdomorocki
Kontakt:

čet mar 03, 2016 4:07 pm

Sudeci po danasnjem treningu,Stana pocinje na lijevom beku.
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <

manijak_do_kraja
Kontakt:

čet mar 03, 2016 4:08 pm

Misljenja sam da raja opcenito pljue, kritikuje, kako ko hoce, nasu djecu kako god oni odigrali. Ne znam sad da li su to licni neki interesi ili zbog toga sto su nasi, pa tim kritikama pokusavaju da izvuku iz njih najbolje.
Mi smo Željini, Željo je naš!

storm_raider
Kontakt:

čet mar 03, 2016 4:09 pm

exdomorocki je napisao/la:Sudeci po danasnjem treningu,Stana pocinje na lijevom beku.
Hvala na informaciji druze, imas li jos podataka sa treninga?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

BHDragons
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet mar 03, 2016 4:09 pm

exdomorocki je napisao/la:Sudeci po danasnjem treningu,Stana pocinje na lijevom beku.
Realno je zaslužio bori se momak, svaka mu čast
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!

ChWilla
Kontakt:

čet mar 03, 2016 4:12 pm

ko je onda lijevo krilo, tiago?
gradi željo boli te *****

diego1921
Kontakt:

čet mar 03, 2016 4:15 pm

Jel Tiago na krilu i sta je s ostalima ? Hoce li Aca biti spreman , volio bi da njega Edis odmori !

chile
Kontakt:

čet mar 03, 2016 4:25 pm

Ovo je logicna odluka Edisa jer smo na toj poziciji najvise skripali. Mirka su igraci Sirokog prolazili s lakocom, momak jos nije u formi.
Jos bi volio Mailsona vidjeti ispred njega u zvanicnoj tekmi, mislim da bi vise problema pravio protivniku i doprinosio nasoj igri od zemljaka.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !

dell21
Kontakt:

čet mar 03, 2016 4:29 pm

I ja bi volio drugog brazilca da probamo ja bi ga od pocetka, da vidimo kako ce se pokazati. Mislim da protiv veleza mozemo sebi priustiti da pokusamo sa nekim kombinacijama.

ž'21
Kontakt:

čet mar 03, 2016 4:31 pm

Mailson nas je kupio na Hasetovom turniru, on je po meni igrač za mali fudbal, al bih volio da me razuvjeri :) Možda Zahirovića vidimo među 11 u Mostaru, mislim da će Edis malo rotirati imajući u obzir da je za tri-četiri dana od Veleža, Borac u Kupu.

brile
Kontakt:

čet mar 03, 2016 4:32 pm

Vecina ovdje raje fula poentu. Ne kritikuje se Memija zato sto je odigrao lose, jbg svakome se desi, nego se kritikuje njegova nonslantnost u ovoj utakmici i treba da se kritikuje. Meni je gore to 1000 puta nego kada odigra lose.

Neka konstruktivne kritike, nekada i ona dobro dodje. Mozda to Memija ispravi vec u sljedecoj utakmici. Kvalitet nikada i nije bio upitan.

Thiago pocinje protiv Veleza 90%, a Stana na beku. Trebala bi lijeva strana biti ubojita. Pricali smo vec o tome, protiv slabijih ekipa treba da pocinje Thiago na krilu, a protiv jacih Stana, cisto zbog toga sto je defanzivno odgovorniji od ovog prvog.

Ivicahuljev
Kontakt:

čet mar 03, 2016 4:46 pm

Protiv Veleza bi najbolje bilo krenuti sa najjacim sastavom pa ukoliko utakmicu rijesimo u prvom poluvremenu u nastavku dati priliku igracima koje nismo imali priliku vidjeti jer bi bili rastereceni u rezultatskom smislu I vidjeli bi na koga se moze ozbiljno racunati za prvih 11

ChWilla
Kontakt:

čet mar 03, 2016 4:51 pm

nema sigurno prostora ni za kakve kalkulacije, u smislu da se nekoga odmara ili taktizira. biće to vrlo vjerovatno vrlo teška utakmica. ali u ovom trenutku se još uvijek ne zna koji je tačno najjači sastav.
gradi željo boli te *****

sergejevic

čet mar 03, 2016 4:57 pm

Evo kaze ovaj trener Bratstva da je odusevljen Alihodzicem. Kaze da je blizu prvih 11. To bi bilo odlicno i za njega, a i za nas. Izgleda da ove posudbe gode mladim igracima, prvo Midzic u Gorazdu, a sada i mali Alihodzic. Treba nastaviti s tom praksom jer skupljaju iskustvo u seniorima.

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

Prijava  •  Registracija