Moderator/ica: storm_raider

 
nikad_izvini
Postovi: 217
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 1:51 am

Ne zamarajte se bezveze sa gg i debilima tipa Aldina. Ko da su bitni za cijelu priču.

Da malo krenemo sa pričom oko FKŽ-a

------------------------------------Veca-------------------------------

Stevanović/Memija---Kosorić------Bogičević/Hodžurda-----Kramarić

--------------Zola-----------------Blagojević-------------

--Stevanović---------Bekrić----------Tiago/Stanić

-------------Lendić/Djermamović--------------------


osim navedenih na klupi imamo Kemu, Hasanovića, Mailsona, E. Sadikovića, Halvadžića, Beganovića i Mujagića. D. Sadiković će biti "spreman" tek na poletku sezone, nije prošao pripreme ( daboga da bude šta od njega ove sezone ) + dva golmana, Fejzić i Ćeman.

Bogdanović i Ćutahija su out do kraja sezone, ne znam za Nedu. Žerić vraćen u juniore ( zbog povrede koju je imao, pa se tek vraća ) kao i Duraković. Midžić, Hiroš na posudbama. B. Šehić, izgleda, teže povrijeđen.

Sve što pišem je na prvu, nakon odgledanih nekoliko pripremnih utakmica, ne znači da je tako :mrgreen:

Veca je strašan golman. Odgovorno tvrdim, alpašinac, nema tu straha, treba ga istrpiti ako i bude grešaka, baš dobar golman sa dobrim refleksom.

Pozicija desnog beka je zanimljiva, meni taj Stevanović nit smrdi, nit miriše. Dobar defanzivno, u napadu neprimjetan, možda je neuigran, nije me se dojmio, Memija, tako pričaju, se nafurao da je igrač pa je sjeo na klupu, ako se dozove i uozbilji sigurno je startni desni bek. Dobar iz drugog plana, jaka pluća i noge, izna čak i lopte :mrgreen:

Lijevo je Kramarić betoniran, odličan centrašut, zna odigrati dupli pas, napraviti višak, utrčati, također vrlo korektan defanzivno. Nakav ogroman :mrgreen:

O Kosoriću ne treba trošiti riječi, naš kapiten :klanjase: Pozicija drugog štopera je kritična, to svi govore i svi vide ( osim Edisa ) :mrgreen: Da se ne ponavljam, Vitez je napravio onu šansu kada njihov igrač prođe Jadranka u par koraka, izgubio je par duela što se štoperima ne smije dešavati. Sretno Edise, ovaj te može doći posla, bukvalno.

Zadnji vezni je Zolotić, malo je nesiguran, zna uvaliti igrača do sebe nekim pasom, ali onakav krakat je zajeban igrač. Teško prolazan. Njegova zamjena, Dino, Dinoooooo, Dinoooo šta radiš to :mrgreen: je naša, po meni, nova zvijezda i ljubimac navijača. Dino je ko pitbull, kad ti se naklati na kosti ne popušta, mlati, udara, nervira :mrgreen: Još je mlad, ali ga treba forsirati da skupi iskustvo ( Edis to očito primjećuje i voli takve igrače, kakav je i on sam bio ).

Sad dolazimo do " drugog problema", sredina terena. Bekrić i Blagojević bi trebali počinjati utakmice. Blagojević malo voli da mrcvari loptu i nekad zna da se prekasno oslobodi iste ili da je izgubi pa nam napravi kontru :r ali u suštini nije loš igrač. Problem je što nemamo zamjenu za njega. E. Sadiković to nije. Sve stoji, baca se glavom na kopačku, gine, bla, bla, al kvalitet je prilično tanak. Bekrić je jakooooo spor, majstor, vidi se da zna podvaliti loptu, proći, nanizati par igrača, al trkački je igrač manje na terenu. Tako barem trenutno izgleda. Još veći problem jeste da mi nemamo zamjenu za Bekrića, odnosno imamo nespremnog Dadu koji je za mene u ovom trenutku ( koliko god svilen bio ) :mrgreen: bolji, pardon korisniji igrač od Bekrića. Dženis, kojeg guraju u vezu, nije veznjak nit ima motoriku i razmišljanje veznjaka.

Znači, ako nam se povrijede ( gluho bilo ) ili ne opravdaju očekivanja bilo Blagojević bilo Bekrić imamo problem. Moje mišljenje je bilo da nam sa Amirom u ekipi fali veznjak, ne trebam ni pisati šta sada mislim. Ko god da dođe, tipa Uglješe, mislim da je kasno. Nije prošao pripreme sa ekipom, dok se on uhoda prošo voz :r

Na krilima smo puni i to je dobro. Stevanović je nespreman, ali se vidi da zna, da razmišlja i da je tata za ovu ligu. Čitam da je spreman za 30 minuta, valjda do početka lige bude spreman za 60 minuta :mrgreen: Alternativa je Memija.

Lijeva krila su Tiago, Stanić i Mailson. Tiago, po meni, baš i ne pije vode na krilu, više je za polušpica ili špica, kada ima livadu i jednog, dva igrača ispred sebe pa može proći ili da dobije loptu u for pa da prođe na brzinu. Koiko sam vidio defanzivno je smiješan ( ipe isto piše za tekmu sa slovacima), a kad krilo ne isprati svog igrača u odbrani pravi jeben problem beku, jer igra protiv dvojice. Također je vrlo loš u duelima. Stanić je bio krilo pa ga Amar prešaltao u beka, bio strašan bek pa se povrijedio, vidjećemo šta može. Meni je Mailson vrlo zanimljiv igrač, ima dobar šut, zna čak i da centrira :mrgreen: a vidjeli smo da zna i driblati. Imamo i Halvadžića, ali ga nisma baš upratio pa da ne lupam bezveze. Uglavnom, ne bojim se za krila, imako alternativa, dvojica će, valjda, biti dobri.

U napadu imamo Lendrića i Djermanovića. Lwndrić brz, dobar dribling, nije ni sebičan ( Vitez, asistencija Mujagiću ), otvara se i traži loptu, a vidi se i da mu je stalo da igra i spasi karijeru nakon mnogo lutanja dok je Djermanović jak na nogama, dobar za skok igru, podsjeća me na, bolju, varijantu Lazara :mrgreen: Ubio se za bunkera, da se tuče sa odbranom + Mujagić koji jal uđe zabije gol, ali on je mlad, pozicija mu je vrlo zajebana, da ne izgori, polako. Onda skontam da imamo i Beganovića i shvatim da baš imamo dobrih napadača. Realizacija ne bi trebala biti problem, ako uspijemo da loptu prenesemo do napadača.

Pred Edisom je jako težak posao,12 novih igrača, otišli Amir i Đelmić koji su bili nosioci igre + povrijeđeni Bogdanović + Veca; Zajebano je napraviti hemiju između igrača, da nema klanova, nezadovoljnih, uigrati sve to, imati barem dvije formacije, rezervni plan, reagovati na vrijeme sa izmjenama, vidjeti na vrijeme ko više ne može, da ga ne ide, psihički igrača podići ako padne ili spustiti na zemlju ako se nafura, a da se ne naljuti.

Vrlo, vrlo, zajebano, a prava utakmica sa Širokim. Na prvu mi se svidjelo, onda pogledam sastav Širokog ( Pandža štoper, Sesar, Wagner, Crnov u vezi, Krstanović iz Rijeke u napadu ), odigrali egal sa Rijekom, dobili kazahstance koji više nisu levati, jako puno ulažu u fudbal i zabrinem se. Mi tu utakmicu jednostavno moramo dobiti, ne znam kako, ali moramo, mobilizacija, euforija, ludilo, da dubimo na glavi, da ih gađamo zoljama il jajima, al moramo ih dobiti, jer onda idemo raspalom Veležu u goste, a onda čekamo Mladost kući. Odličan raspored, ako dobijemo prvu, ako ne dobijemo :oops:

Priča o pritisku ne pije vode. Kod nas je uvijek pritisak i treba tako da bude, jer nismo Travnik. Kažu Europa nije bitna, preživjećemo. Jah. Hoćemo ( valjda ) :oops: ali Stevanović ima ugovor na 1,5 godinu, Lendrić također, nema prodaje igrača, para od UEFE i publike. Ako ne izborimo Europu gubimo bruku para i gledalaca u ligi.

Mobilizacija, zovite sve koje znate da dođu na tekmu, pun stadion, prva utakmica, da uzmemo levate na foru, a valjda i amidža izlazi uskoro :mrgreen:

Referat, al morao sam. Jače od mene, neću stalno ovako, obećavam :mrgreen:
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 1:56 am

nikad_izvini je napisao/la: Referat, al morao sam. Jače od mene, neću stalno ovako, obećavam :mrgreen:
Samo nastavi... melem za oči nakon svega što sam danas pročitao :palacgore:
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 1:57 am

ma odkud sad odjednom stanic na lijevom krilu
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 2:06 am

Samo da vas pozz i hvala na pozivu.
Zadnja izmjena: barbarez, dana/u pet feb 12, 2016 2:42 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
mamaSmurf
Postovi: 151
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 2:27 am

storm_raider je napisao/la:
mamaSmurf je napisao/la:Pa, eto, red je da ovdje bude i jedna mama.
Nek' je šareno, kao što našem Želji i dolikuje.
Dobrodosla, tebe dugo nisam vidio.
Ma znaš kako je, pročitaš šta se piše, pa ti se ne da da se loguješ. Valjda ovdje bude bolje ;-)
Jer stojimo, prkosimo,
U srcima te našim nosimo! <3
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18963
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 2:33 am

Dok ljuljaju se kreveti ti da bu di bu da
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 4:50 am

Evo da se i ja čekiram ovde..anamo smo završili svoju priču .. još kad sam vidio ko je moderator :pljesak: :pljesak: :pljesak: :klanjase: :klanjase:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 4:58 am

p.s. hebo vas kod , pola sata ga nabadam, sutra kod očnog mešćini :D

i naravno pozz za svu raju , novu i staru , nadam se lijepom druženju ;)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
SeyoTM
Postovi: 53
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 6:12 am

Et' pile :)
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6082
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 7:15 am

Evo da se i ja tuspasim....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23665
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 8:10 am

SeyoTM je napisao/la:Et' pile :)
Gdje si ti sve ove godine? Dobrodosao. :)
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3922
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 8:16 am

Ide maksuz pozdrav za Danana od druga Acike, Haha


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
SeyoTM
Postovi: 53
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 8:21 am

storm_raider je napisao/la:
SeyoTM je napisao/la:Et' pile :)
Gdje si ti sve ove godine? Dobrodosao. :)
U sjeni :)
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 8:29 am

bilježim se s štovanjem.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3054
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 8:35 am

Samo da pozdravim raju, jos jedan od bivsih sa ss.ba foruma, pa nece neki debili vrijeđati moju inteligenciju.

Vezano za jucerasnju utakmicu da je kratko prokomentarisemo. Ono sto je meni najvise zapalo za oko nakon odgledanog izvjestaja jeste to da mi nismo uputili ni jedan udarac u okvir gola. Dakle smatram da se mora malo vise poraditi na smoj realizaciji, stvaraju se prilika ali realizacija nam je kriticna. Do prve utakmice ima jos 14 dana nadam se da ce se i to popraviti
Alea iacta est!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5851
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 8:43 am

Bas me interesuje ko ce u napadprotiv Širokog, meni do sad Lendric izgleda bolje, bitno je da su obojica bas motivisani i da grizu, jedan ce biti killer ovog proljeca 100%..
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6082
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 8:44 am

Tryg je napisao/la:Ide maksuz pozdrav za Danana od druga Acike, Haha slika


Sent from my iPhone using Tapatalk
Joj ne spominji mi ga.
Sto se tice postavljanja onog predracuna tamo ljudi u klubu su uredno obavijesteni o istom.
slika

Poslano sa mog GT-S7580 koristeći Tapatalk
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6082
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 8:46 am

I da,ja bih se ovako javno izvinuo ako sam koga udavio juce sa onim prepucavanjem,ali jednostavno nisam mogao da ne odreagujem na one lazi...

Poslano sa mog GT-S7580 koristeći Tapatalk
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 478
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 8:55 am

DANAN je napisao/la:I da,ja bih se ovako javno izvinuo ako sam koga udavio juce sa onim prepucavanjem,ali jednostavno nisam mogao da ne odreagujem na one lazi...

Poslano sa mog GT-S7580 koristeći Tapatalk
neka si meni su iskocili svi osiguraci na zivcima kada sam videio kako omalazavaju Želju eto m i portal i forum nek uzivaju :mrgreen: :mrgreen:

inace pozdrav i ja sam nakon pozdrava svima tamo trajno banovan i izbrisan mi je pozdrav ...toliko pozdrava u jednoj recenici :lol: :lol:
UPRAVA NAPOLJE(otisli)
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA(zaboravili povesti)
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3054
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet feb 12, 2016 8:55 am

DANAN je napisao/la:I da,ja bih se ovako javno izvinuo ako sam koga udavio juce sa onim prepucavanjem,ali jednostavno nisam mogao da ne odreagujem na one lazi...

Poslano sa mog GT-S7580 koristeći Tapatalk
Nisi jedini druze ako si ti DANDY, koji je registrovan i na org-u, onda se poznajemo i sa org-a jer sam na org-u registrovan vec skoro 13 godina, i dobro znam kakve postove pises. Ni ja juce nisam mogao vise da presutim da mi neko vrijeđa inteligenciju sa postavljanjem kojekakvih predracuna i slicnim stvarima. Da su u u zivotu vidjeli barem jednu fakturu znali bi napraviti razliku.
Nadam se da ce se kvalitetna i konstruktivna rasprava od sada ovdje voditi, jer su oni na ss.ba juce pokazali svoje pravo lice.
Alea iacta est!

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija