Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
manijak_do_kraja
Postovi: 178
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 5:59 pm
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 01, 2016 6:11 pm

Pozdrav svima, izvinjavam se sto malo skrecem s teme ima li ko kakvih avatara? :mrgreen:
Hvala
Mi smo Željini, Željo je naš!
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 01, 2016 6:11 pm

Ne znam kako neko može branit neki tamo Čelik,pa dolje su ljudi zadojeni nekom mržnjom prema nama,više mrze ''štrumfa'' nego *****, a brane se time da je to neki lokalpatriotizam koji je prerastao u nešto više.Ljudima su puna usta melje,kmelje,selje u tom gradu,živio sam 4 godine u Visokom i primijetio sam da su u nekim manjim dozama to pokušali prenijet i na Visočane al su dobili klasični ODJEB,dolje je Željo glavni i tako će ostat.Kurče se nekim trčanjem kroz Blatušu i skidanjem par šalova na parkingu a kad dođu ovde ni na mapi ih,konvoji dolaze za njima da ih brane,otkako su zijanili trans onaj svoj novi u 70. minuti savijaju na Grbavici i nose u sigurnu zonu,tako da prema tim ljudima nemam ni poštovanja a kamoli da ih žalim,klasični zadojeni smogovci.Iskreno se nadam da ćemo ih natrpat do vrha kad budemo igrali s njima i da ce se do Pehara orit ''Čelik ***** ale ale''
Što se tiče Lendrića,odavno prizivam na njega,ima momak njuh za gol,trči bori se vraća se,pravi moderni napadač,vidim da se dosta druži s S.Stevanovićem i nadam se da će vratit karijeru u život i ostat makar još 2 godine na Grbavici. :zeljeznicar1:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5135
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 01, 2016 6:19 pm

Ne znam kako neko može branit neki tamo Čelik,pa dolje su ljudi zadojeni nekom mržnjom prema nama
Tačno tako, radim i zenici, provodim preko 10 sati sa Zeničanima i znam kako razmišljaju. Oni bi voljeli da se mi ugasimo, pa i ja njima želim isto. Svakako jedino što valja tamo je taj stadion, oni ko ekipa su u rangu Travnika, Slavije i sl. Jedna manje-više osrednja ekipa u ligi...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
struja
Postovi: 677
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 01, 2016 6:21 pm

Jaozinho22 je napisao/la:Ne znam kako neko može branit neki tamo Čelik,pa dolje su ljudi zadojeni nekom mržnjom prema nama,više mrze ''štrumfa'' nego *****, a brane se time da je to neki lokalpatriotizam koji je prerastao u nešto više.Ljudima su puna usta melje,kmelje,selje u tom gradu,živio sam 4 godine u Visokom i primijetio sam da su u nekim manjim dozama to pokušali prenijet i na Visočane al su dobili klasični ODJEB,dolje je Željo glavni i tako će ostat.Kurče se nekim trčanjem kroz Blatušu i skidanjem par šalova na parkingu a kad dođu ovde ni na mapi ih,konvoji dolaze za njima da ih brane,otkako su zijanili trans onaj svoj novi u 70. minuti savijaju na Grbavici i nose u sigurnu zonu,tako da prema tim ljudima nemam ni poštovanja a kamoli da ih žalim,klasični zadojeni smogovci.Iskreno se nadam da ćemo ih natrpat do vrha kad budemo igrali s njima i da ce se do Pehara orit ''Čelik ***** ale ale''
Što se tiče Lendrića,odavno prizivam na njega,ima momak njuh za gol,trči bori se vraća se,pravi moderni napadač,vidim da se dosta druži s S.Stevanovićem i nadam se da će vratit karijeru u život i ostat makar još 2 godine na Grbavici. :zeljeznicar1:
U visokom je željo bio i ostao broj jedan :zeljeznicar1:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 01, 2016 6:29 pm

ne znam, za mene željo ima jednog rivala. prema ostalim ne osjećam ništa.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 01, 2016 6:30 pm

ChWilla je napisao/la:ne znam, za mene željo ima jednog rivala. prema ostalim ne osjećam ništa.
Kratko i jasno :palacgore:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 01, 2016 6:40 pm

Jaozinho22 je napisao/la:Ne znam kako neko može branit neki tamo Čelik,pa dolje su ljudi zadojeni nekom mržnjom prema nama,više mrze ''štrumfa'' nego *****, a brane se time da je to neki lokalpatriotizam koji je prerastao u nešto više.Ljudima su puna usta melje,kmelje,selje u tom gradu,živio sam 4 godine u Visokom i primijetio sam da su u nekim manjim dozama to pokušali prenijet i na Visočane al su dobili klasični ODJEB,dolje je Željo glavni i tako će ostat.Kurče se nekim trčanjem kroz Blatušu i skidanjem par šalova na parkingu a kad dođu ovde ni na mapi ih,konvoji dolaze za njima da ih brane,otkako su zijanili trans onaj svoj novi u 70. minuti savijaju na Grbavici i nose u sigurnu zonu,tako da prema tim ljudima nemam ni poštovanja a kamoli da ih žalim,klasični zadojeni smogovci.Iskreno se nadam da ćemo ih natrpat do vrha kad budemo igrali s njima i da ce se do Pehara orit ''Čelik ***** ale ale''
Što se tiče Lendrića,odavno prizivam na njega,ima momak njuh za gol,trči bori se vraća se,pravi moderni napadač,vidim da se dosta druži s S.Stevanovićem i nadam se da će vratit karijeru u život i ostat makar još 2 godine na Grbavici. :zeljeznicar1:
Ako oni mrze nas nije nužno da mi mrzimo njih. Od vremena kada sam skakao po Jugu ista priča je oko čelikovaca. Nek oni furaju svoje mi svoje. Razlika između gospodina i papka je u tome da gospodin nikada neće dozvoliti da ga papak spusti na svoj nivo i utuče iskustvom. Veča je muka svim tim malim dušama ako ih Jug ignorira.
Ja sam več u ratu sve koji su bili konta mojih misli i osječanja pomnožio sa nulom. Niti smtde niti mirišu. Ne dozvoljavam da me mržnja truje. Kako u životu tako i u fudbalu. Samo Željo, drugi nisu bitni :zeljeznicar1:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 01, 2016 6:43 pm

Samo da vas obavjestim da je jedan naš brat s tribine, koji ne propušta ni domaću, ni gostujuću utakmicu, ostao bez oca. On je u kratkom periodu ostao bez oba roditelja. Svi koji žele pomoći na bilo koji način, neka mi se jave na PP, ja ću im dati kontakt momka koji prikuplja pomoć za našeg brata koji ne radi, ne radi ni njegov brat a sestra tu i tamo.

Hajde familijo!
1987
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 01, 2016 6:45 pm

Puno sam ocekivao od Halvadzica nadam se da ce dobiti sansu ovu polusezonu bar u kupu, znam da ga vrijedi cekati, al na 2 godine je potpisao, nije to bas puno.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 01, 2016 6:48 pm

dvije i po.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 01, 2016 6:56 pm

Zahvaljujemo se navijačima: Vi ste Željina snaga!

http://fkzeljeznicar.ba/zahvaljujemo-se ... aga/18795/" onclick="window.open(this.href);return false;
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 01, 2016 6:57 pm

i drugi put :ganja: i ako Bog da jos milion puta.
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 01, 2016 6:58 pm

Moze li mi neko reci u kojem minnutu otprilike dodje ona situacija kad je Zahirović poceo da galami na onog igraca Sirokog kad im je sudija faul svirao..Nikako na ovom snimk da nadjem.. :DD:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 01, 2016 6:59 pm

Jel Aca trenirao danas ?
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 01, 2016 7:00 pm

Okolele je napisao/la:Moze li mi neko reci u kojem minnutu otprilike dodje ona situacija kad je Zahirović poceo da galami na onog igraca Sirokog kad im je sudija faul svirao..Nikako na ovom snimk da nadjem.. :DD:
Msm da je na 1 h : 44 min. :ganja:
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 01, 2016 7:01 pm

Okolele je napisao/la:Moze li mi neko reci u kojem minnutu otprilike dodje ona situacija kad je Zahirović poceo da galami na onog igraca Sirokog kad im je sudija faul svirao..Nikako na ovom snimk da nadjem.. :DD:
Pusti od 89 min ,zakuhat ce se dvadesetak sek poslije :ganja: :ganja:
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 01, 2016 7:01 pm

Okolele je napisao/la:Moze li mi neko reci u kojem minnutu otprilike dodje ona situacija kad je Zahirović poceo da galami na onog igraca Sirokog kad im je sudija faul svirao..Nikako na ovom snimk da nadjem.. :DD:
1 44 10 na videu, a 89 20 je momenat na satu :zeljeznicar1:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 01, 2016 7:02 pm

1:44 i nešto. ja isto mahsuz tražio :ganja:
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 01, 2016 7:02 pm

Hurmasica je napisao/la:Zahvaljujemo se navijačima: Vi ste Željina snaga!

http://fkzeljeznicar.ba/zahvaljujemo-se ... aga/18795/" onclick="window.open(this.href);return false;
Dodatno, Uprava Kluba koristi priliku da informiše cijelolokupnu javnost da je u u nedeljnoj utakmici prodato 8.806 karata u ukupnom iznosu od 58.062 KM. Ujedno ovo spada među rekordnim rezultatima na stadionu Grbavica u zadnjih par godina. Ovakvi rezultati su ujedno i motiv svima nama da u narednom periodu nastavimo sa predanim radom kako bi dan utakmice na Grbavici svaki put bio istinski spektakl.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 478
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 01, 2016 7:09 pm

Grbavica je napisao/la:
Hurmasica je napisao/la:Zahvaljujemo se navijačima: Vi ste Željina snaga!

http://fkzeljeznicar.ba/zahvaljujemo-se ... aga/18795/" onclick="window.open(this.href);return false;
Dodatno, Uprava Kluba koristi priliku da informiše cijelolokupnu javnost da je u u nedeljnoj utakmici prodato 8.806 karata u ukupnom iznosu od 58.062 KM. Ujedno ovo spada među rekordnim rezultatima na stadionu Grbavica u zadnjih par godina. Ovakvi rezultati su ujedno i motiv svima nama da u narednom periodu nastavimo sa predanim radom kako bi dan utakmice na Grbavici svaki put bio istinski spektakl.
:klanjase2: :klanjase2: :klanjase2: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :klanjase2: :klanjase2:
Idemo dalje ovako Mi smo Željini Željo je naš :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :titula: :titula: :palacgore: :palacgore:
UPRAVA NAPOLJE(otisli)
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA(zaboravili povesti)

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 35 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija