Moderator/ica: storm_raider

 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 10:47 pm

Moje misljenje da cemo mi za par kola doci na svoje, pogotovo kad se Zahirovic i Miroslav malo vise adaptiraju, uz Sinisu, Tiaga, Bekirca, Lendrica bicemo strasan tim, Blagojevic je nas Iniesta.

:zeljeznicar1:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Ivicahuljev
Postovi: 608
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 8:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 10:48 pm

:rofl1: :rofl1: u pravu si brate oprosti do mene je,malo sam pobrkao al I da su zavrsili treci bilo bi zalosno s obzirom u kakvoj su situaciji bili
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 10:51 pm

Najgora stvar koju sebi mozemo raditi u ovom trenutku je traziti najgoreg igraca u ekipi.
Fudbal je kolektivni sport i kompletan kolektiv je zasluzan na nesto... pogotovo u nasem slucaju jer su svi dali svoj maksimum u ovom trenutku a nalazimo se kao ekipa na nekih 50-60 % mogucnosti a pri tom smo pobjedili po meni najbolju ekipu u ligi. Pa cemu onda traziti zamjerke bilo kome. Svi smo svjesni da M.Stevanovic treba vremena na treningu je imao jedva snage za 30 minuta, da Memiji ne ide u zadnje vrijeme i da.i on mora igrati da izadje iz krize zato nemamo pravo na prigovore ko hoce neka da podrsku jer to je jedini ispravan put da.pomognes tim.momcima i ekipi. Ispravan je put da.nas u Mostaru bude sto vise i tako pokazemo da neko ovom.Zelji cuva ledja a na njima je da nas i u buducnosti cine ponosnim kao sto su protiv Sirokog. Vjerujete da.meni i danas ne silazi osmijeh sa lica. Zeljo i Manijaci su dva tijela jedna dusa i ne ide jedno bez drugoga.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 10:57 pm

@jovanmaksimovic koliko minuta Kjosevski nije primio gol?
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 11:04 pm

Pročitah Barbinu i Durekovu analizu i isprepadah se. Trebali ste nas još makar danas pustiti da uživamo. Kako vi to sve stignete vidjeti, divim vam se. Ja toliko budem u grču i od svakog napada mislim sad ćemo ga primiti. Od jesenas sam istraumiran.
 
Avatar
sofronije
Postovi: 581
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 11:09 pm

Ivan Lendric me podsjeca na Jamie Vardy-a.
:zeljeznicar1:
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 11:11 pm

hardwell je napisao/la:@jovanmaksimovic koliko minuta Kjosevski nije primio gol?
90 minuta u prvenstvu, 315 minuta u kupu, zaboravljas da je antola bio na golu prethodnih utakmica... kao klub, zeljo nije primio 628 minuta gol u domacim prvenstvima i 538 u prvenstvu
100/94/37/34 - i to je to!
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 11:16 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
hardwell je napisao/la:@jovanmaksimovic koliko minuta Kjosevski nije primio gol?
90 minuta u prvenstvu, 315 minuta u kupu, zaboravljas da je antola bio na golu prethodnih utakmica... kao klub, zeljo nije primio 628 minuta gol u domacim prvenstvima i 538 u prvenstvu
Ma znam, zadnji je primio od Haurdića protvi Veleža u 50 i nekoj minuti koliko se sjećam. Ima te tri utakmice u kupu i ovu protiv Širokog.
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 11:18 pm

Ima li tog snimka sa dronom?
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 11:26 pm

Avanes je napisao/la:Pljunuti je lik Ljigata i frajer bi Lednriću morao da se zahvali što mu je spasio život golom. Da nije pao go dobio bi degenek u naredih 2-3 minute i to dobar degenek. Moraš biti hebeno frustriran da bi počeo sa onakvim psovkama u trećoj minuti utakmice.

Mada mislim i da su raja htjela zbog uprave da sve prođe savršeno i bez incidenata pa su ga istrpila, jer ono je fakat bio ples po živcima.
Svaku utakmicu na koju dodje on tako. Pravi ljigavac.
A drugi ljigavac prije nego što je postavio pitanje Edis ga upozorio da mora biti pametno pitanje.
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 11:27 pm

BHDragons je napisao/la:Ima li tog snimka sa dronom?
Odronuo se dron zbog obilnih padavina izgleda. Najbolji snimak nedostaje, pa stvarno :roll:
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
mirsad94
Postovi: 423
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 11:44 pm

Ono sinoc je bajka i neponovljivo je, poslije Borca utakmica koja ce ostati u sjecanju definitivno. Na pocetku kada nam himna krenu pogledam malo ljude oko sebe na Jugu, i svi na licu imaju tu emociju koja bukvalno govori da zive Zelju, da pripadaju tom mjestu na kome stoje, da je to nesto njihovo.Ove stvari se nemogu objasniti ljudima koji nisu bolesni za nekim klubom iz ove lige, i cije se pracenje fudbala svoni na Romu, United,Juve itd. Neki ce reci vece emocije imam kada igra repka, donekle istina, ali nema tog smeka kao na Grbavici, i sve na stranu ali Zeljo je Zeljo i nista se ne moze porediti stim. Takodje, u prici vidi se da dosta ljudi prati ovaj forum. O igri sve je receno, jedino raja kudi Kramarica, istina je da je puhalo po njegovoj strane ali ne treba zaboraviti ni ono gdje je cist gol spasio uklizavanjem na pocetku nakon sjejne Vedranove odbrane. Memija je par puta indolentno trckarao nakon sto je izgubio loptu to malo boli , ali imao je i dva - tri odlicna prodora, daleko od toga da je bio katastrofalan. Slijedi nam Velez, istina ispao je vec ali itekako ce zapeti svim silama da pukusaju izvuci bar bod, sto zbog rivalstva a i da se izvade za onaj poraz.Mozda prilika na lijevom beku da viidmo Mailsona, zbog zutog Kramarica. Bilo bi lijepo vidjeti krlika Tiago-Memija, prvi je zasluzio jer je bara-bara sa Stanom a nadamo se da nece imati previse posla nazad. Memiju treba vratiti u zivot u jednoj ovakvoj utakmici, nikako ga zakucati za klupu. Ostalo sve isto , stim Zahiragu umjesto Zole, da svi koju su tu sa kvalitetom dobijaju prliku. Dakle moja zelja za Velez: Vedran-Sinisa,Bogi,Aco,Mailson-Zahirovic, Blagojevic-Tiago, Bekrija, Memija-Lendric. Onda nam slijedi Banja Luka, jako bitna utakmica, gdje cini mi se nemaju pravo nastupa Bogi i Stana, ali o tom po tom. CUVA BOG ZELJU SVOG ! :zeljeznicar1:
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 11:48 pm

Meni nikad repka neće biti ispred Želje
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 11:50 pm

BHDragons je napisao/la:Meni nikad repka neće biti ispred Želje
Možda bi mi repka i bila ispred Želje da ovo nije država Željo.
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
rios
Postovi: 436
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 11:51 pm

Vrlo nezgodna je ova utakmica sa Velezom,evo iz kojih razloga..Sastaju se dvije dijametralno suprotne ekipe,atmosfere,ambicije,ocekvianja - mi,jaki,pozitivni i u usponu i sa druge strane Velez koji je slab,vec prezaljen,u proslom kolu ponizen.U takvim okolnostima cijela bh. fudbalska javnost ocekuje sigurna tri boda Zelje i svako,nedo Bog,nase posrtanje u tom duelu ce odjeknuti puno jace nego da to ucini Celik,Borac ili cak i mi sa ekipom iz prvog dijela sezone.To je zato sto svaka pozitivna prica sa sobom nosi i odredjenu dozu tereta jer ti se tad unaprijed neke stvari namecu kao logicne i imperativ,a takve utakmice je uvijek tesko igrati.
Uz sve to i teren ce vjerovatno biti dosta tezak,nakvasen sto uvijek vise ide na ruku ekipi koja zeli samo destrukciju,bunker i defanzivu,nego ekipa koja zeli da igra i napada.
Lagao bih kad bi rekao da i ja ne ocekujem 3 boda iz Mostara,prvo zato sto smo mi Zeljo i uvijek se ocekuju pobjede a drugo jer stanje stvari trenutno zaista upucuje na tako nesto,kvalitet je nasoj strani bez dileme,ali se nadam isto tako da cemo mi navijaci pokazati i dozu zrelosti ako,opet kazem nedo Bog,se sve i ne bude odvijalo po planu u Mostaru. :zeljeznicar1:
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 11:54 pm

@jovanmaksimovic
Statistika je jasna. Ako svako kolo budemo smanjivali po bod zaostatka za prvim, na kraju cemo sampioni biti :pljesak: :karanje:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 01, 2016 12:04 am

Sretan Dan Nezavisnosti porodico!! :palacgore:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 01, 2016 12:06 am

Jedna si jedina..
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 01, 2016 12:08 am

Siniša Stevanović :zeljeznicar1:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Choks
Postovi: 201
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 10:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto mar 01, 2016 12:13 am

U Mostaru uzimamo sigurno . Puno smo jači . Ja nemam ništa protiv veleža , ni protiv Mostara , ali hoću da znate jednu stvar . Pošto sam ja iz Konjica , a mi iz Konjica dolazimo svaku utakmicu u velikom broju , većina navijača veleža iz Konjica baš mrze Želju. A svršavaju na komšije naše . A svi znamo kako su opet kolektivno slavili kada su nam uzeli titulu .Zto nemam ni emocija na njihovo propadanje neka ga glabaju . Pa nek svako svoje bitke bije , volimo Želju pratimo samo plave .. :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija