Moderator/ica: storm_raider

 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 5:19 pm

Nismo ni svijesni koliko je vazna i teska pobijeda bila sinoc. Pocetak je uvijek zajeban i mac sa dvije ostrice. Pogotovo kada dovedes veliki broj igraca i zvucnih imena. Igras jos prvi mec sa timom koji je konstanta i i mozda najhomogenija ekipa. Izuzetna ekipa.
Na nama je bio ogroman pritisak, sreca je tu bila najvaznija.
Tekma nije ni krenula,ljudi su u prvih 10 minuta toliku nerzvozu prenijeli na igrace da je to cudo jedno. Pocelo je od Vecinih ispucavanja,pa pritiska na Sinisu,pa onda na vezni red. Ja sam poludio u 3 minuti , umalo lika nisam nokautirao. Znaci prvi napad Sirokog on Sinisi jebe majaku, sto ne izadje na lika nego ga pusta da centrira. Meni pukne film, izderem se na frajera, picko jedna nisi ga ni gledqo a vec ga pljujes. Ne mozes vjerovati.
Frajer kasnije neprelazan bio.
Nama je krucijalna stvar da nam je ova pobijeda vjetar u ledja i da lagano hvatamo formu. Jer objektivo sa sljedece 2 pobijede ,mi se lagano i uigravamo i dobijamo na poletu i sigurnosti. A onda Sloboda , koje mene nimalo nije strah, bi trebala pasti i tada bi se opasno zakuhalo do derbija.
Ali polako jednu po jednu tekmu, samo ovo govorim iz razloga sto ovo sunoc nije ni 50 % onog sto ovaj tim moze.
Mi dobijamo izuzetnog Sirokog, a mnoge stvari su skripale.
Mirko se bas bio izgubio. Meni je sa sjevera nas vezni red djelovao dosta inferiorno , nekako mi je Siroki dosta lagano i tecno igrao. Nije bilo pritiska , dok smo mi morali rovovski gradit svaki napad. Uvijek je Bekrija i Jovan morao igrati pod punim rizikom. Dok nazad Zola je ginuo, dok su i Jovan i Samir jako lose se postavljali i dopustali Sirokom da pravi pritisak. Imali smo dosta srece , jer njihova je igra bila tecna , precizna, opasno su se ubacivali, Kratanovic opasno otvarao. Raja hvale Jovana , ali vjerujte nije Zola djaba ceko na kraju i trazio izmjenu, jer je Jovan ostavljao veliku prazninu, i sve sto je kupio i i presjekao je zato sto je Zola a kasnije Adnan pravili pritisak, pa ovi se spetljaju.
Ne bi da budem neki kriticar, ali bih volio da Jovan nazad bude odgovorniji, da ne spasavamo u zadnjem trenu lopte, i volio bih da Samir malo vise pomaze Lendricu kad ganjamo loptu. Jer bezvwze potrosimo Lendrica ili Zolu, zato sto ova 2 ne ganjaju. Znam neko ce reci nije to njihovo. Ali ja bas mislim da ce tekmama i kako budemo dalje isli ,oni dici taj segment igre i onda ce lopta biti brzo vracana u nas posjed. Jer to j Edis najavljivao, i mi smo najjaci kad je lopta kod nas. Jer ne moze se desavati, da trcimo 4 -5 kontri, Bekrija ili Jovan izbace Tijaga, i da u 16, bude samo Lendric i Memija, a na povratnoj,nidje ni Samira ni Jovana.
To su neki nedostatci koje sam uocio,ali ne napadam, samo kazem da cemo to iz utakmice u utakmicu poboljsavati i onda bi to trebalo sve da izgleda jos ubitacnije. Jer mi realno sinoc da smo to imali. Siroki bi jos 2- 3 gola fasovao. Dobra smo mi ekipa, samo strpljenja. Uzet ove 2 tekme, i onda jako protiv Slobode , ja sam siguran da cemo ih dobit.
Drago mi je sto nas svi otpisuju mogli bi ga dobro popusit.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 5:25 pm

http://www.source.ba/clanak/Fudbal/3958 ... ole-Nikica" onclick="window.open(this.href);return false;
:ganja:
Nikola : "..i vam gori jeobotee"

Veliki broj ljudi je zainteresovan za Mostar.

Inače, nema tu šta izivljavati se ili se ne izivljavati. Odigrati sa maksimumom svojih mogućnosti i dati koliko god mozemo, pa bio to jedan gol ili pet golova. Utakmica je utakmica, i sami sebi smo najvazniji. Iskren da budem, najviše me strah ovih utakmica gdje su pobjede unaprijed upisane, zato bih ovog trenutka potpisao pobjedu od 0:1.
 
USCFLOW
Postovi: 69
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 5:42 pm

AsharaK je napisao/la:Nego vidim i Kokot bio na tekmi, jel na jugu? :D
Bio samnom na sjeveru.
Kaze snasao se dole pravo, juce imao slobodan dan pa naletio na spektakl. :D

Al kad rece kao, da me sad zovu da sidjem na travnjak i sve dok sam tu provedem na klupi ja bi odhebao ove nove i vratio se.
Lik voli Zelju to je cudo jedno, oduvijek ga je volio.

Njegov deda i oporuka najjaca prica ikad. :D
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 5:45 pm

barbarez je napisao/la:Nismo ni svijesni koliko je vazna i teska pobijeda bila sinoc. Pocetak je uvijek zajeban i mac sa dvije ostrice. Pogotovo kada dovedes veliki broj igraca i zvucnih imena. Igras jos prvi mec sa timom koji je konstanta i i mozda najhomogenija ekipa. Izuzetna ekipa.
Na nama je bio ogroman pritisak, sreca je tu bila najvaznija.
Tekma nije ni krenula,ljudi su u prvih 10 minuta toliku nerzvozu prenijeli na igrace da je to cudo jedno. Pocelo je od Vecinih ispucavanja,pa pritiska na Sinisu,pa onda na vezni red. Ja sam poludio u 3 minuti , umalo lika nisam nokautirao. Znaci prvi napad Sirokog on Sinisi jebe majaku, sto ne izadje na lika nego ga pusta da centrira. Meni pukne film, izderem se na frajera, picko jedna nisi ga ni gledqo a vec ga pljujes. Ne mozes vjerovati.
Frajer kasnije neprelazan bio.
Nama je krucijalna stvar da nam je ova pobijeda vjetar u ledja i da lagano hvatamo formu. Jer objektivo sa sljedece 2 pobijede ,mi se lagano i uigravamo i dobijamo na poletu i sigurnosti. A onda Sloboda , koje mene nimalo nije strah, bi trebala pasti i tada bi se opasno zakuhalo do derbija.
Ali polako jednu po jednu tekmu, samo ovo govorim iz razloga sto ovo sunoc nije ni 50 % onog sto ovaj tim moze.
Mi dobijamo izuzetnog Sirokog, a mnoge stvari su skripale.
Mirko se bas bio izgubio. Meni je sa sjevera nas vezni red djelovao dosta inferiorno , nekako mi je Siroki dosta lagano i tecno igrao. Nije bilo pritiska , dok smo mi morali rovovski gradit svaki napad. Uvijek je Bekrija i Jovan morao igrati pod punim rizikom. Dok nazad Zola je ginuo, dok su i Jovan i Samir jako lose se postavljali i dopustali Sirokom da pravi pritisak. Imali smo dosta srece , jer njihova je igra bila tecna , precizna, opasno su se ubacivali, Kratanovic opasno otvarao. Raja hvale Jovana , ali vjerujte nije Zola djaba ceko na kraju i trazio izmjenu, jer je Jovan ostavljao veliku prazninu, i sve sto je kupio i i presjekao je zato sto je Zola a kasnije Adnan pravili pritisak, pa ovi se spetljaju.
Ne bi da budem neki kriticar, ali bih volio da Jovan nazad bude odgovorniji, da ne spasavamo u zadnjem trenu lopte, i volio bih da Samir malo vise pomaze Lendricu kad ganjamo loptu. Jer bezvwze potrosimo Lendrica ili Zolu, zato sto ova 2 ne ganjaju. Znam neko ce reci nije to njihovo. Ali ja bas mislim da ce tekmama i kako budemo dalje isli ,oni dici taj segment igre i onda ce lopta biti brzo vracana u nas posjed. Jer to j Edis najavljivao, i mi smo najjaci kad je lopta kod nas. Jer ne moze se desavati, da trcimo 4 -5 kontri, Bekrija ili Jovan izbace Tijaga, i da u 16, bude samo Lendric i Memija, a na povratnoj,nidje ni Samira ni Jovana.
To su neki nedostatci koje sam uocio,ali ne napadam, samo kazem da cemo to iz utakmice u utakmicu poboljsavati i onda bi to trebalo sve da izgleda jos ubitacnije. Jer mi realno sinoc da smo to imali. Siroki bi jos 2- 3 gola fasovao. Dobra smo mi ekipa, samo strpljenja. Uzet ove 2 tekme, i onda jako protiv Slobode , ja sam siguran da cemo ih dobit.
Drago mi je sto nas svi otpisuju mogli bi ga dobro popusit.

fino si ti to uocio,za Jovana se necu sloziti jer on bas preuzima rizik previse davi nekada loptu to stoji ali jednostavno on je takav tip igraca,voli da je lopta kod njega i koristan je i naprijed i nazad...eh za Samira se skroz slazem sa tobom...mora ganjati gore sa Lendrom malo vise...jer smo bas potrosili Lendrica sam ganja njihova 4 igraca u odbrani...medjutim Samir ce valjda biti bolji sto se toga tice fali i njemu jos snage malo vidi se ...bice to sve super ...ali nekada i treba protivniku dati loptu da bi mi imali vise prostora....siguran sam da smo ih mogli i trebali kazniti jos nekim golom ...jer smo upravo to uradili kako im je Edis i trazio da im pustimo loptu ...kontra i dovidjenja...tako smo i drugi dali na slican fazon...ma ovo je odlicno prva utakmica...ova ekipa moze ne duplo bolje....ma sta duplo i vise od toga : D
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5089
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 5:49 pm

Treba gledati malo i iz drugog ugla. U prvih 20 minuta već se uvukla nervoza i mišljenje kako nismo nešto jači, bolji nego jesenas.
Međutim vidjelo se kasnije gdje smo, široki je pokušao sa visokim presingom, pritiskom na našu zadnju liniju pa čak i na golmana da dođe do gola, jasno je bilo da tako ne mogu dugo, i čim su "pregorili" mi smo uspostavili igru kakva treba da bude. Slično smo mi igrali protiv standarda u le.

Što se tiče veleža, trebalo bi krajnje ozbiljno ući u taj meč, bez onog lahko ćemo i unaprijed upisanih bodova. Tek ako na vrijeme napravimo rezultat onda malo spustiti loptu na zemlju...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 5:55 pm

Uzmite u obzir da je Velez u Vitezu primio tri gola na greske golmana Bobica, a isti taj golman protiv nas uvijek ima 5,6 nevjerovatnih odbrana :psujem:
 
revolt
Postovi: 65
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:52 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 6:12 pm

Veliki izazov za Mulalica odmah na početku. Svaka utakmica Širokog se snimala u Turskoj, a isto su radili i u Širokom Brijegu. Musa je sinoć rekao da na utakmicama koje je gledao Stevanovic nije presao centar a ključan je bio sinoć za gol i tu smirenost koju smo dobili nakon gola. Široki iskusno ulazi u utakmicu jakim presingom koji nas je pomalo zbunio pored svega ostalog. Nismo im uspjeli nametnuti našu igru. Blagojevic i Zola nisu uspjeli da stignu sredinu Širokog. Svaki napad Širokog kretao je od Kožulja koji je bio zadužen za tranziciju lopte, vjerujem da je Mulalic to uočio i u drugom poluvremenu Bekrić i Lendrić ga pritišću što tjera stopere da kreiraju napad i nabijaju lopte. Nakon gola pada im igra u vodu i mi preuzimamo sve konce . Tada smo ih mogli i dokrajčiti. Od 60min Musa je išao na sve ili ništa te je ostalo dosta prostora za naše krilne igrače, što nismo uspjeli iskoristiti u par navrata. Nadam se da će se Memija vratiti prije svega psihički, jer očigledno da ima problema a svi znamo koliko može. Ekipa Širokog odlično fizički pripremljena, kod nas se vidi pad od 75min. Igrači koji su bili u takmičarskoj formi su se i najbolje pokazali. Vjerujem da će svakim danom ekipa biti uigranija i da će se povezati međusobno. Nadam se da je Mulalic shvatio da Stana jednostavno nije za krila pored svih mogućih rješenja. Kramaric malo slabije odigrao ali za njega se ne treba brinuti, doći ce na svoje jer je odličan igrač. Sve u svemu dosta potencijala mislim da se mozemo nadati samo najboljem.

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
plavi su pravi crveni su drveni
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 6:18 pm

Protiv Veleza samo oprezno, kad im uvalimo prvi a hocemo sigurno onda ce se sami raspasti, pa ih nafilovati sa jos par golova.

Taman da popravimo gol razliku, a njima neka je sretno u rjesavanju problema i svega u klubu. ;)
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
FKZ1921
Postovi: 603
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 6:22 pm

Nikako nije ispravan pristup:natrpati ili ne natrpati...O cemu pricate? Kakvo trpanje? Igramo gostujucu prvenstvenu utakmicu i jedini cilj treba da bude osvajanje tri boda. A tri boda donosi bilo kakva pobjeda. I budite sigurni da nam se niko nece skloniti i reci:izvolite gospodo iz Zelje,trpajte. Koga zavara ova visoka pobjeda Viteza,taj je neozbiljan. To je bila jedna od onih utakmica u kojima vam sve sto gurnete prema protivnickom golu,udje. Ko je toliko pametan da zna i moze reci da ce to tako biti i nama. Niko. Samo mozemo biti neozbiljni i bahati i lupati pricu o trpanju.
Igrali smo prijateljsku. Ok,prijateljska je drugo. Slazem se,ali je i njima bila prijateljska. A igrali smo bara-bara.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 6:32 pm

delinjo je napisao/la:
barbarez je napisao/la:Nismo ni svijesni koliko je vazna i teska pobijeda bila sinoc. Pocetak je uvijek zajeban i mac sa dvije ostrice. Pogotovo kada dovedes veliki broj igraca i zvucnih imena. Igras jos prvi mec sa timom koji je konstanta i i mozda najhomogenija ekipa. Izuzetna ekipa.
Na nama je bio ogroman pritisak, sreca je tu bila najvaznija.
Tekma nije ni krenula,ljudi su u prvih 10 minuta toliku nerzvozu prenijeli na igrace da je to cudo jedno. Pocelo je od Vecinih ispucavanja,pa pritiska na Sinisu,pa onda na vezni red. Ja sam poludio u 3 minuti , umalo lika nisam nokautirao. Znaci prvi napad Sirokog on Sinisi jebe majaku, sto ne izadje na lika nego ga pusta da centrira. Meni pukne film, izderem se na frajera, picko jedna nisi ga ni gledqo a vec ga pljujes. Ne mozes vjerovati.
Frajer kasnije neprelazan bio.
Nama je krucijalna stvar da nam je ova pobijeda vjetar u ledja i da lagano hvatamo formu. Jer objektivo sa sljedece 2 pobijede ,mi se lagano i uigravamo i dobijamo na poletu i sigurnosti. A onda Sloboda , koje mene nimalo nije strah, bi trebala pasti i tada bi se opasno zakuhalo do derbija.
Ali polako jednu po jednu tekmu, samo ovo govorim iz razloga sto ovo sunoc nije ni 50 % onog sto ovaj tim moze.
Mi dobijamo izuzetnog Sirokog, a mnoge stvari su skripale.
Mirko se bas bio izgubio. Meni je sa sjevera nas vezni red djelovao dosta inferiorno , nekako mi je Siroki dosta lagano i tecno igrao. Nije bilo pritiska , dok smo mi morali rovovski gradit svaki napad. Uvijek je Bekrija i Jovan morao igrati pod punim rizikom. Dok nazad Zola je ginuo, dok su i Jovan i Samir jako lose se postavljali i dopustali Sirokom da pravi pritisak. Imali smo dosta srece , jer njihova je igra bila tecna , precizna, opasno su se ubacivali, Kratanovic opasno otvarao. Raja hvale Jovana , ali vjerujte nije Zola djaba ceko na kraju i trazio izmjenu, jer je Jovan ostavljao veliku prazninu, i sve sto je kupio i i presjekao je zato sto je Zola a kasnije Adnan pravili pritisak, pa ovi se spetljaju.
Ne bi da budem neki kriticar, ali bih volio da Jovan nazad bude odgovorniji, da ne spasavamo u zadnjem trenu lopte, i volio bih da Samir malo vise pomaze Lendricu kad ganjamo loptu. Jer bezvwze potrosimo Lendrica ili Zolu, zato sto ova 2 ne ganjaju. Znam neko ce reci nije to njihovo. Ali ja bas mislim da ce tekmama i kako budemo dalje isli ,oni dici taj segment igre i onda ce lopta biti brzo vracana u nas posjed. Jer to j Edis najavljivao, i mi smo najjaci kad je lopta kod nas. Jer ne moze se desavati, da trcimo 4 -5 kontri, Bekrija ili Jovan izbace Tijaga, i da u 16, bude samo Lendric i Memija, a na povratnoj,nidje ni Samira ni Jovana.
To su neki nedostatci koje sam uocio,ali ne napadam, samo kazem da cemo to iz utakmice u utakmicu poboljsavati i onda bi to trebalo sve da izgleda jos ubitacnije. Jer mi realno sinoc da smo to imali. Siroki bi jos 2- 3 gola fasovao. Dobra smo mi ekipa, samo strpljenja. Uzet ove 2 tekme, i onda jako protiv Slobode , ja sam siguran da cemo ih dobit.
Drago mi je sto nas svi otpisuju mogli bi ga dobro popusit.

fino si ti to uocio,za Jovana se necu sloziti jer on bas preuzima rizik previse davi nekada loptu to stoji ali jednostavno on je takav tip igraca,voli da je lopta kod njega i koristan je i naprijed i nazad...eh za Samira se skroz slazem sa tobom...mora ganjati gore sa Lendrom malo vise...jer smo bas potrosili Lendrica sam ganja njihova 4 igraca u odbrani...medjutim Samir ce valjda biti bolji sto se toga tice fali i njemu jos snage malo vidi se ...bice to sve super ...ali nekada i treba protivniku dati loptu da bi mi imali vise prostora....siguran sam da smo ih mogli i trebali kazniti jos nekim golom ...jer smo upravo to uradili kako im je Edis i trazio da im pustimo loptu ...kontra i dovidjenja...tako smo i drugi dali na slican fazon...ma ovo je odlicno prva utakmica...ova ekipa moze ne duplo bolje....ma sta duplo i vise od toga : D
Ma slazem se ja da Jovan igra sa puno rizika. Ja samo govorim za segmente koji su skripali. A to je da Siroki je igrao dosta tecnije , prakticki na prvu , lagano su iznosili lopte. Dok smo se mi mucili pogotovo prih 20 minuta, jer Zola i Jovan su trpili ogroman pritisak, a Bekric, Miroslav i Stana slabo pomagali . Onda su i njihovi bekovi dodatno pritisli nase bokove. I mi smo ili rizikovali da Jovan i Samir soliraju,ili smo vracali i nabijali. A Lendric nije mogao da dobija zracne duele. Jer mi izbijemo oni odmah uzmu loptu. A nazad se nekad zaboravi, i onda to moze izazvati probleme. Tu misli na zatvaranje prostora ,jer.njega vuce naprijed.
Ali sve ce to naleci sto se kaze, jer pritisak je u fudbalu najgori neprijatelj. Drago mi je da su Lendric i Bekric dobro poceli, Sinisa i Stana, treba pod hitno Miroslava trznut, jer ako sve duze bude nedorecen, bojim se dq ne bude promasaj
Mada je on meni bio ok sinoc. Nije njegovo da se puno vraca , njemu treba vise lopti u prostor, tu je on beton.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 6:33 pm

Ako se ukaze prilika da se da 1 ili 3 gola treba iskoristiti. Na kraju krajeva sad bi potpisao 0:1 i tri boda sto nam je cilj.

Na to sve da se ne potroše ili ne daj Boze povrijede, jer je već u srijedu Borac!
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 6:47 pm

Neko je napisao da je suđenje bilo korektno, po meni nije, Valjic jeste dobro sudio i tu nemam zamjerke ali su zato one pomocne sudije lose pravo, nekad ne mogu da vjerujem da ne vide ono sto je bas ocito, minimalno 3 lose procjene kod ofsajda za Tiaga, 3 puta nije bio u ofsajdu i to se bas dobro vidjelo, da je rezultat ne daj Boze drugaciji pomocne sudije bi razapeli. Pomocne sudije u nasoj ligi su katastrofa, cast pojedincima..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 6:58 pm

Ah kakav je merak doci medju raju gdje ima pitara koji se jedu... Sto se tice terena, pucaju suplju da smo trebali primit gol na 0:0 i da je trebalo 0:3 zavrsit minimalno... A sto se tice tribine, slag na tortu, kaze skripari nam dosli a mi nismo nista uradili :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1:
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 7:29 pm

U životu se dogode često prelomni trenutci koji okrenu vodu na drgu starnu. Željo je imao puno prelomnih trnutaka. Nekad je znao okrenuti vodu nekad ne.
Jedan takav trenutak se je dogodio sinoč. Moramo skupa sa upravom iskoristiti ovaj zalet i diči Želju u visine.
U svemu tome moramo biti jako oprezni, smireni i odgovorni. Ne gradi se kuča preko noči!
Mi trenutno imamo nadstandardnu grupu inžinjera, ambicioznog poslovođu i puno radnika. Projekt kako je zamišljen mogao bi biti čudo za naše prostore. Problem je u tome da smo na svom gruntu tek iskopali za temelje a neki bi se več useljavali :) . Moramo se otresti pitarluka... hočemo sve preko noči. Uspjeh stiže samo mukotrpnim radom na svim nivoima i to u kontinuitetu. Naš zadatak je da dođemo svake druge hefte na mobu :zeljeznicar1: :) , manijaci van Sarajeva kad uhvate vremena. Mobom pomoči koliko je u našoj moči, a naša je moč jaka!
Priče da je Memija slab, da je Veca mačka....Stana ovo, ono... nisu toliko bitne.
Bitno je ono što se dogodilo juče na Jugu i Sjeveru

Ps
Danas na poslu prijatelj odgledao snimak navijanja i bakljade. Poslije me pita kako to da smo tek šesti :) , jer uz ovakve navijače Olimpiju nebi ni Real pobjedio :lol: Stid me je malo bilo kad sam mu rekao da nas jesenas nigdje nije bilo. Ja dolazim protiv Mladosti da se podsjetim kako je dobro vidjeti te opet :D
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 7:37 pm

E lijepo si to rekao, mi smo temelje postavili, sada ovo svi zajedno trebamo "zidati" kako bi na kraju zasjali punim sjajem. Skromno, bez drskosti, prepotencije, nije to naš stil nikada bio. VOLIM TE ŽELJO!
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
TIAGO FARIAS
Postovi: 22
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:04 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 7:51 pm

Raja treba skontati stream za nas koji nismo u mogucnosti ici u mostar
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 7:56 pm

NISMO JOŠ TEMELJE POSTAVILI!
SAMO SMO RUPU ZA NJIH ISKOPALI.
kORAK PO KORAK, BEZ EUFORIJE!
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 8:02 pm

Eh..svi smo mi ponosni i svi pišemo kako smo juče odigrali i da smo zasluženo pobjedili.Takođe konstatujemo da bi rezultat mogao biti i drugačiji da je široki iskoristio svoje prilike.U toj svoj euforiji malo ko je primjetio da je široki imao veći posjed lopte,i da smo mi najviše prijetili iz kontri.Šta nam to govori?Da nas ova pobjeda ne bi trebala zasjenit,da je ovo tek početak apsolutno nove ekipe,i da ova ekipa nije uigrana.I da će nam još teže biti igrati protiv bunkera,baš iz tog razloga.Druga je stvar što široki ovdje uvijek dođe da se razigrava i što smo mogli prijetiti na kontre,kojih ćemo puno manje imati protiv veleža zbog bunkera.I ja bih bolio da im 3-4 komada glat uvalimo radi samopouzdanja naših lavova i gol razlike,ali bilo kakva pobjeda se pika isto-3 boda na kontu.Spustite malo loptu,naše je samo da se u što većem broju odazovemo u Mostar,ostalo će Sablja sam uraditi,zna ovo i on sve sam.

P.s. Ima li ko kasetu sinoćnje utakmice :ganja:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 8:06 pm

Ploču , :ganja: ne kasetu
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
MumeTM
Postovi: 64
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 8:07 pm

VTŽ
F.K Željezničar 1921
Hu-so Sa-ki- be say Hu-so Sa-ki-be.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija