Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

ned mar 05, 2017 9:25 am

Auu svaka cast za transfere.. Stvarno odlicni su. Samo mi je iznenadjujuce da su im ovako male plate, mislio sam da su skuplji.
Kako god, odbrana ti je strasna, a ovaj mali iz BVB po ocjenama bi ovdje mogao biti ubica.
Zanimljivo ce biti, ako uopce odigras ligu :D
Ne znam sta ti se desava, sjecam se da je meni tako u jednom serijalu se desilo i morao sam igrati novi sejv. Uopce mi nije bilo tekmi.
Mozda su problemi u savezu, nisu bili jos izbori :D

Svako dobro, ja nemam vremena trenutno za FM..
 
Avatar
Bela_King
Postovi: 245
Pridružen/a: sri jul 27, 2016 3:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

ned mar 05, 2017 11:32 am

Hvala druze, hvala. Ma ja im zakatancim platu da ne bude velika, pa oko ostalog se dogovaramo.

Eee jesi me utjesio druze :(

Sent from my Metal using Tapatalk

:zeljeznicar1: Kad stane srce moje i Bog mi sklopi oči, zakucat će bar još jednom i s neba će za te doći :zeljeznicar1:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

ned mar 05, 2017 8:46 pm

Evo vakat dodje da i ja bacim koje slovo na papir.
Ne radim tako profesionalno kao Vi, iskreno mrsko mi, ali dobro je i ovako.
Prva sezona pa trofeji su u sali FK Željezničar ;)
slikascreen shot pc


Za igrača sezone izabran je ovaj momak :)
slikaimage upload no compression


Najbolji strijelac je ovaj momak doveden kao zamjena za Lendrića na polusezoni, mada nesumnjivo da bi Ivan bio prvi da je ostao u Želji.
slikascreenshot windows


Važno je pomenuti i kapitena kao važan kotač ka osvajanju trofeja u prošloj sezoni. Sjajna statistika za jednog 34-godišnjaka. :)
slikagreenshot


Takođe, par bitnih stavki ono što sam ranije pominjao. Sjajan napad, i katastrofalna odbrana. Pa evo sami se uvjerite :)
Broj postignutih golova:
slikaimagen


Broj primljenih golova: :r :zid:
slikagifs upload



Što se tiče Kupa BiH, tu sam imao relativno lagan raspored do finala. Sve sam lagano prolazio bukvalno sa drugim timom. Sve do finala. Tu me je čekao gradski rival.
Nakon prve utakmice na Lavoru i pobjede od 3:1 očekivao sam lagano ovjeravanje rezultata na Grbavici i podizanje trofeja. Ali tako ne bi. Malo sam rizikovao sa sastavom , misleći da je sve gotovo, pa sam spašavao živu glavu. 0:2 za goste završi meč, a ja sam opasnu defanzivu stavio u zadnjih 20-tak minuta da ne bi došlo i do trećeg gola. Ipak pobjeda od 1-3 u prvom meču je donijela i drugi trofej na Grbavicu.
slikascreenshot tool


I tako dođe ljetni prelazni rok, pripreme, Evropski mečevi te transferi.
Kada smo već kod transfera , dva transfera su bila dogovorena na zimu. Jedan je odmah pristigao, drugi je na ljeto. Ali nećemo sada o njima jer ta dva transfera spadaju u top3.
Pošto su neki igrači napustili radi ugovora, ili radi nekvaliteta, pokušao sam dovesti solidne igrače za rotaciju. Takođe nakon što su Lendrić, M.Stevanović, Beširević otišli za sveukupnih cca. 1 milion eura, na ljeto sam dobio transfer ponudu od Antalyspora za Radinovića, te sam uspio nagurati transfer na 200k eura odmah, plus bonusi , plus 40% od sljedećeg transfera.
Idemo redom.
VAŽNA NAPOMENA: Igrači koje redam nisu po top transferima nego onako kako mi ćejf :ganja: , samo zadnja tri transfera će biti po jačini prikazana. Napomena broj 2. doveden je i Boccaccini ali nije uslikan, dogovorena plata 3k eura sedmično (ogulio me yebo familiju da prostite).


***Ivan Tirić- Doveden kao zamjena za Vedrana, nisu loše ocjene a i ima neki potencijal.

slikafree picture upload


***Mato Miloš- Radi zavšetka posudbe Muhammeda Muse , te neproduživanja ugovora sa Stanićem , morao sam naći rezervu za Sinišu Stevanovića (kojega lično ni Carvajal ne bi izbacio iz prvih 11). Ima fine ocjene, dobar za rotacije.

slikaimage upload


***Milenko Malović- Pošto je mladoliki Beširević postao član AEK-a iz Atine, te Daniel Stojanović nije ispunio očekivanja bio sam prisiljen naći kvalitetnog lijevog beka. U ovih par utakmica čini se da nisam pogriješio, čak štaviše :karanje:

slikahost images


***Nikola Leković- Daniel Stojanović nema kvaliteta da bude ni dostojna zamjena u slučaju povreda ili kartona Milenku, tako da sam bio prisiljen dovesti još jednog lijevog beka za rotacije. Da ne bih budžet opterećivao, doveo sam kvalitetnog lijevog beka na jednogodišnju posudbu.

slikaimage hosting more than 5mb


***Nemanja Milić- Napadači trenutni su mi Elvir Koljić, Ajdin Mujagić, te Dženis Beganović(izdominirao u Metalegheu), sva trojica mlada, a i nije baš sigurno sa 3.napadača ući u sezonu. To je jedini razlog dovođenja ovog igrača.

slikahost image


Pošto sam već ranije naveo da za kraj ostavljam top3 transfera, ipak će to biti top4 transfera. Jer momak ispod zaslužuje biti u top4 transfera, doveden je na zimu i pruža fenomenalne partije.


TOP4:
*** 4) Baggio Husidic- šta reći više za ovog momka, 30-godišnjeg Amerikanca, koji takođe posjeduje i BiH pasoš, osim da je za pola godine igranja u najtrofejnijem BiH klubu zaradio poziv u reprezentaciju USA za kvalifikacione mečeve za Svjetsko prvenstvo , te bio i strijelac na jednom od tih mečeva.

slikafree picture upload

TOP3:
*** 3). Za 3. mjesto pobrinuo se igrač koji slobodnim udarcima uzima Kupove @beli kingu. Najveći šuk Premijer lige ikada. Kapiten FKS Haris Duljević je potpisao predugovor još na zimu sa klubom za koji navija od malih nogu. Ta vijest i nije baš najbolje propraćena kod navijača bordo tima, ali ponuda najvećeg kluba u BiH se ne može odbiti.

slikaupload an image

TOP2:
*** 2). Mnogo sam se dvoumio koga staviti na drugo , a koga na prvo mjesto. Dečka koji ima veliki potencijal, ili momka koji će već ove sezone činiti ključnog igrača najvećeg kluba u BiH. Odlučio sam se ipak za tog mladog 19-to godišnjeg potencijala koji je već dobio poziv za reprezentaciju Ghane. Platilo se neko sitno obeštećenje, ništa strašno. Inače on je još došao na zimu, ali na debitantskom meču u kojem je postigao pogodak doživio je stašnu povredu u 40.minutu utakmice i to ga je udaljino od terena sve do početka ove sezone.
Riječ je o Francisu Kyeremehu:

slikaupload pic


TOP1:
Odlučio sam se za ovog momka koji je upravo stigao iz Zvezde. Za 110k eura. Nema sumnje da će činiti ključni dio tima zajedno sa Hušidićem u vezi.
David Babunski:

slikafree picture upload


Evo tek sad vidim da nisam slikao jednog štopera koji je stigao iz Rusije no nije bitno. Nisam dovodio pretjerano jaka imena, imao sam prilike dovesti još dobrih igrača, ali sačuvao sam para za zimski prelazni rok koji bi mogao biti zanimljivi. Primarni cilj mi je bio da dovedem što više igrača sličnih kvaliteta na ključne pozicije u mojoj formaciji tj. vezni red, krila te štoperi.

Što se tiče početka nove sezone ovo su rezultati:

slikaclick image upload

Pobjedio sam Trenčina u drugom pretkolu LP. Prva utakmica u gostima 0:1 za mene, kući to sačuvao 0:0 i prošao dalje.
Izvukao Molde u trećem pretkolu, odigran tek prvi meč, teška utakmica i pobjeda kući 1:0. Najbitnije nisam primio gol, pa sad idemo u revanš po gol za prolaz. Što je najbitnije imao bi u tom slučaju Europa Ligu u rukama što mi je i cilj bio. Sljedeće godine ćemo pucati na visočije.

Toliko od mene raja, sad sam ovako nešto i nikad više :D Nema izvještaja dok ne završim bar još 2. sezone :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Bela_King
Postovi: 245
Pridružen/a: sri jul 27, 2016 3:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

ned mar 05, 2017 11:18 pm

Svaka cast #PP. Skidam kapu za trofeje i transfere. Mali Makedonac je sila, o Dulji i da ne pricam, Baggio je zvijer u vezi, moze odigrati odlicno i DR, ovaj Ghanijac se cini dobrim potencijalom... Vidim fino si sve sklopio. Sretno dalje u Evropi.

A sad moram nesto i ja reci za sebe. Dragi moji prijatelji, neprijatelji, rodbino sira, rodbino uza, dijasporo, kolege menadzeri, navijaci Zelje, ljubitelji FM-a, raja moja... Zbog izuzetnog sje*a zbog je*ene greske na je*enom patchu, moj save sa Zeljeznicarem, kao i igranje FM-a, se obustavlja bas u trenucima kada sam stvarao ekipu s kojom bih mogao odigrati dobro u Evropi. Mrzim sto ovo kazem, ali sam toliko iznerviran i ljut da cu napraviti pauzu vjerovatno do novog managera. Zbog gresaka u nizim ligama, kako sam shvatio ceprkajuci po drugim forumima, desio se neki bag pa mi je liga zablokirala. Zelio bih da vas pozdravim sve i pozelim uspjehe sa Zeljom. Samo da znate da cu vas pratiti bez obzira na sve.

JA VOLIM ZELJU, ZA ZELJU SVE...!

Sent from my Metal using Tapatalk

:zeljeznicar1: Kad stane srce moje i Bog mi sklopi oči, zakucat će bar još jednom i s neba će za te doći :zeljeznicar1:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

pon mar 06, 2017 12:07 am

Ma brate nastavi igrati opada fakat kvalitet ove teme. Eto odigrao si tri sezone sad znas koji ti igraci odgovaraju, koliko sam skonto skautiro si ih mali milion, kreni ispocetka.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

pon mar 06, 2017 8:39 pm

Raja ja još ne vjerujem!!! Kakav sam tim uklopio , kako igraju do sad.. nevjerovatno. Nerealno mi je izgledalo da udjem u LP poslije prve sezone bar na ovom menadžeru, koji je drastično teži nego prošlogodišnji, ali izgleda da sam fino ukomponovao tim i bukvalno sam razbio Salzbug u play offu. Ovaj rezultat je mizeran koliko sam dominantniji bio u oba meča , ali eto sreća se vrati i prođoh autogolom u produžetcima. Da sam ispao baš bi mi bilo krivo jer ni po čemu nisam zaslužio.

Prvo sam eto prošao Trenčina, pa sa Moldeom 1-0 kući dobio / 1-1 u gostima, pa sa Salzburgom zijanio u gostima 2-1(nezasluzeno) i kući 3-1 dobijem.
Dobio sam pretešku grupu, ali nije ni bitno, čak štaviše bolje je što sam dobio ovakve klasne klubove jer ću na kraju sezone puno više para dobiti radi TV prava.

Uostalom, evo slike pa pogledajte.
slikaprint screen windows 7


slikapicture upload sites


slikaimage upload no compression


EVO GRUPE:
slikaphoto hosting sites


A EVO EKIPE, KAKO SAM TO POSLOŽIO FORMACIJA I TAKO TO:
slikascreenshot windows 7
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

pon mar 06, 2017 8:50 pm

@PP odlicno ti ovo zavrsi. " A Trofeji su tu " :D
Cuj Zakaric igrac sezone, kod mene talasika bio..

Eh sad ovi transferi..
De mi reci koji si ČIT koristio da Dulju dovedes?! Ja isto htio suk napraviti al pakas vec negdje dogovrio haman bio, sa mnom nije htio ni pricat..
Ali suk je :karanje: :karanje: :karanje: :karanje: :karanje:

Babunski, malo se prepisivalo :ganja: Zezam se, ja jos nisam ni jednu tekmu odigrao od cetvrtka, jednostavno nemam vremena, valjda pogodimo s njim.. :palacgore:

Nigerijac jebena zvijer :klanjase2: :klanjase2:
Ja ga na proslom menadjeru dovodio, i zaradio predobre pare na njemu. Ne sumnjam da ces i ti tako..

Sve u svemu, odlicno si ovo odradio. Vidjet cemo kako ces srece imati u zrijebu. Kako god, msm da Euro Liga nece doci u pitanje :D

Pozdrav, valjda se saberem ovih dana i malo bacim koju. . :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
Bela_King
Postovi: 245
Pridružen/a: sri jul 27, 2016 3:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

pon mar 06, 2017 9:07 pm

Svaka cast #PP, samo tako. Odlican tim.

#Leon ja sam imao Dulju u proslom serijalu, cijep'o mrezice, zvjerka!

Sent from my Metal using Tapatalk

:zeljeznicar1: Kad stane srce moje i Bog mi sklopi oči, zakucat će bar još jednom i s neba će za te doći :zeljeznicar1:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

pon mar 06, 2017 9:17 pm

Suti leone bukvalno svakih pola sata sam sa pokusavao Dulju aproach to sign :D :ganja:
Bruku puta me odbio, nije htio pricati, ali ne yebe lijep nego uporan :ganja:
Ali imao je bruku uslova, jedan od njih je da mu je ovo "prolazna stanica" i da ga pustim preko 400k eura jbg.
Evo do sad frajer nenormalan. Asistira, a zabio u ovih par meceva vec 3.gola iz slobodnjaka. Strasan Dulja Boga mi.

Babunski bruku asistencija upisao bas kao i Ganijac. Bukvalno ovi rezultati su proizvod Babunskog, Ganijca, Duljevica te Koljica koji reseta mreze, i jos tu spomenuti Bokacinija koji je strasan stoper, svaki mec preko 7.0 mu je ocjena,a i Veca se drasticno popravio za razliku od prosle sezone.


I leone kakav ba zrijeb za Euro ligu ja se plasirao u LP :ganja:

@bela hvala..ocekujem i tvoj report kako si krenuo ponovo :DD:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Bela_King
Postovi: 245
Pridružen/a: sri jul 27, 2016 3:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

pon mar 06, 2017 10:20 pm

slika

Evo naš'o sam volje da krenem još jednom...
:zeljeznicar1: Kad stane srce moje i Bog mi sklopi oči, zakucat će bar još jednom i s neba će za te doći :zeljeznicar1:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

pon mar 06, 2017 10:26 pm

[*]
Bela_King je napisao/la:
pon mar 06, 2017 10:20 pm
slika

Evo naš'o sam volje da krenem još jednom...
I kakav debi :klanjase2:

Ja ti rekoh da pocnes. Sad bar znas ko ti treba , skautiro si ih bruku i lagano sklapaj ekipu.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Bela_King
Postovi: 245
Pridružen/a: sri jul 27, 2016 3:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: Zeljo na FM-u

pon mar 06, 2017 10:34 pm

Plava Porodica je napisao/la:[*]
Bela_King je napisao/la:
pon mar 06, 2017 10:20 pm
slika

Evo naš'o sam volje da krenem još jednom...
I kakav debi :klanjase2:

Ja ti rekoh da pocnes. Sad bar znas ko ti treba , skautiro si ih bruku i lagano sklapaj ekipu.
Skont'o sam da bi me krenuo ah da igram kad mi ispiti pocnu. Ovako sad moram se ispucati prije toga slika

Sent from my Metal using Tapatalk

:zeljeznicar1: Kad stane srce moje i Bog mi sklopi oči, zakucat će bar još jednom i s neba će za te doći :zeljeznicar1:
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

uto mar 07, 2017 12:29 am

Đe su vam Zeljina djeca? :ganja:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

uto mar 07, 2017 12:41 am

Jaozinho22 je napisao/la:
uto mar 07, 2017 12:29 am
Đe su vam Zeljina djeca? :ganja:
Uprava rasprodala :D
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

čet mar 09, 2017 7:19 pm

Raja htio sam baciti jedan izvještaj za kraj ovog zimskog prelaznog roka, tj.na polusezoni ove druge sezone.. Ali nisam mogao čekati. Razlog će vam uskoro biti poznat :D

Inače polusezonu sam završio predominantno, sa 14 pobjeda i 5 remija, bez poraza. Bukvalno dominacija sa ovom ekipom koja nije nešto aman zaman , ali dobar mi je sistem i razumijevanje među igračima. Dobio sam 10 miliona eura za transfere ove zime radi plasiranja u LP.

A zašto pišem ovaj post bit će vam jasno. U Ligi Prvaka igrao sam u grupi sa Juventusom , Bayernom, Fenerbahceom. Ekipe koje su svemirski brod za mene. Naravno da mi je uspjeh bio i plasirati se u LP. Ali u debitantskoj sezoni u LP sam uspio što sam na prošlom FM uspio tek u šestoj sezoni igranja u LP.
Gubio sam oba meča protiv Bayerna i Juvea , logično. Međutim prvi meč na Grbavici protiv Fenera sam igrao 1:1. Ruku na srce imao sam sreće, pogodili su prečku, Veca odbranio penal itd. Ali nisam loše stajao na terenu. Međutim i Feneru je to bio jedini bod u prvih 5. kola LP. Posljednje kolo grupne faze igrao sam u Turskoj protiv njih. Njima je za treće mjesto i proljeće u Evropa Ligi trebao neriješen rezultat, sve osim poraza (kojem sam se nadao realno). Imao bih neke šanse da su mi bili tu Zakarić, Koljić i Hušidić. Ali ta tri igrača su bila povrijeđena. Tako da sam se krpio koliko sam mogao. I zaigra mi Dženis Beganović u vrhu napada. Krenuo sam sa ofanzivnom taktikom, baš kao i u ligi. Nemam šta za izgubiti. Fenerbahče je krenuo bolje u meč, imao jednu šansu, ali i ja na terenu sam izgledao čvrsto , jako. Do 37.minute i direktnog crvenog kartona igrača Fenerbahčea. Od te minute ostalo je historija. Evo i slike :)

slikaimages

Dženis Beganović sa dva efektna gola srušio veliki Fener u sred Istanbula, i nastavio jednu prelijepu priču. Uostalom vidite i statistiku , bukvalno neka sretni budu sa ovih 0:2. Velika zahvala njihovom igraču na crvenom ;)

Ovo je tim koji je istrčao pred Van Persija i ekipu.
slikaimages hosting

I dok sam tako bio u šoku i dalje, dođe i izvlačenje parova za Evropsku ligu. U šesnaestini finala pored od 31. ekipe, svega bih poželio 3-4 koje se mogu nositi sa mnom i možda doći do iznenađenja. I upravo jednu od tih izvučem. Uz malo sreće možda uspijem i nastaviti Evropski put.

slikagif uploader

Mislim da imam realne šanse, ako ne bude povrijeda katastrofalnih.


Bilo je nekih boomova, za to će biti poseban post poslije. Skautirao sam bruku igrača, pregovarao ali zaista mali broj ima želju da pregovara sa Željom. Pa čak i igrači iz Srbije i Hrvatske ne žele da pređu ovamo. Ali ipak neki su stigli i nadam se dolasku još par igrača do kraja prelaznog, trebaju mi prava pojačanja pred ćifute :karanje:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Bela_King
Postovi: 245
Pridružen/a: sri jul 27, 2016 3:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: Zeljo na FM-u

čet mar 09, 2017 7:31 pm

Plava Porodica je napisao/la:Raja htio sam baciti jedan izvještaj za kraj ovog zimskog prelaznog roka, tj.na polusezoni ove druge sezone.. Ali nisam mogao čekati. Razlog će vam uskoro biti poznat :D

Inače polusezonu sam završio predominantno, sa 14 pobjeda i 5 remija, bez poraza. Bukvalno dominacija sa ovom ekipom koja nije nešto aman zaman , ali dobar mi je sistem i razumijevanje među igračima. Dobio sam 10 miliona eura za transfere ove zime radi plasiranja u LP.

A zašto pišem ovaj post bit će vam jasno. U Ligi Prvaka igrao sam u grupi sa Juventusom , Bayernom, Fenerbahceom. Ekipe koje su svemirski brod za mene. Naravno da mi je uspjeh bio i plasirati se u LP. Ali u debitantskoj sezoni u LP sam uspio što sam na prošlom FM uspio tek u šestoj sezoni igranja u LP.
Gubio sam oba meča protiv Bayerna i Juvea , logično. Međutim prvi meč na Grbavici protiv Fenera sam igrao 1:1. Ruku na srce imao sam sreće, pogodili su prečku, Veca odbranio penal itd. Ali nisam loše stajao na terenu. Međutim i Feneru je to bio jedini bod u prvih 5. kola LP. Posljednje kolo grupne faze igrao sam u Turskoj protiv njih. Njima je za treće mjesto i proljeće u Evropa Ligi trebao neriješen rezultat, sve osim poraza (kojem sam se nadao realno). Imao bih neke šanse da su mi bili tu Zakarić, Koljić i Hušidić. Ali ta tri igrača su bila povrijeđena. Tako da sam se krpio koliko sam mogao. I zaigra mi Dženis Beganović u vrhu napada. Krenuo sam sa ofanzivnom taktikom, baš kao i u ligi. Nemam šta za izgubiti. Fenerbahče je krenuo bolje u meč, imao jednu šansu, ali i ja na terenu sam izgledao čvrsto , jako. Do 37.minute i direktnog crvenog kartona igrača Fenerbahčea. Od te minute ostalo je historija. Evo i slike :)

slikaimages

Dženis Beganović sa dva efektna gola srušio veliki Fener u sred Istanbula, i nastavio jednu prelijepu priču. Uostalom vidite i statistiku , bukvalno neka sretni budu sa ovih 0:2. Velika zahvala njihovom igraču na crvenom ;)

Ovo je tim koji je istrčao pred Van Persija i ekipu.
slikaimages hosting

I dok sam tako bio u šoku i dalje, dođe i izvlačenje parova za Evropsku ligu. U šesnaestini finala pored od 31. ekipe, svega bih poželio 3-4 koje se mogu nositi sa mnom i možda doći do iznenađenja. I upravo jednu od tih izvučem. Uz malo sreće možda uspijem i nastaviti Evropski put.

slikagif uploader

Mislim da imam realne šanse, ako ne bude povrijeda katastrofalnih.


Bilo je nekih boomova, za to će biti poseban post poslije. Skautirao sam bruku igrača, pregovarao ali zaista mali broj ima želju da pregovara sa Željom. Pa čak i igrači iz Srbije i Hrvatske ne žele da pređu ovamo. Ali ipak neki su stigli i nadam se dolasku još par igrača do kraja prelaznog, trebaju mi prava pojačanja pred ćifute :karanje:
Skidam kapu prijatelju, svaka cast.

Izgleda da je Dzenis igrac za Evropske utakmice (Ferencvaros). Ocekujem strasne boomove, s takvom lovom moras bas dobar tim da napravis.

Sent from my Metal using Tapatalk

:zeljeznicar1: Kad stane srce moje i Bog mi sklopi oči, zakucat će bar još jednom i s neba će za te doći :zeljeznicar1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

čet mar 09, 2017 10:21 pm

:klanjase2: :klanjase2: :klanjase2:
Sta reci, svaka cast.. Sigurno ces i ove cifute proci, samo lagano..
Van Persi na aparatima. :ganja:

Ja evo vcrs malo igrao a nisam 7 dana nikako. Bacit cu poslije report Evrope..
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

čet mar 09, 2017 11:17 pm

@Bela od sad Dzenis upada kad gori :kafa:
Igrac za velike utakmice hehe.

Boomova je tek stiglo pred kraj prelaznog, samo ne znam sta da radim. Znate i sami da imamo onog Ganijca na desetci, uglavnom doveo sam jednog osamnaestogodisnjaka 4 zvjezdice vec, potencijal da bude Ozil :D . Mazno ga ispred Valensije, Olimpiakosa i tih fus ekipa :D

A sto je najgore drugi osamnaestogodisnjak isto tako potpisao, ista pozicija, pa mozda cak i veci potencijal. Opasno sam se iskesiro za obojicu.

E sad da me yebete ne znam kako ovoj trojici da rasporedim minute.
Uglavnom bit ce sutra vjerovatno report transfera pa cete vidjeti.

@leone imam bruku povreda bice bas tesko. A mogao sam samo nova 3.igraca prijavit. Daj Boze. Nadam se.

Sretno u Evropi.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Bela_King
Postovi: 245
Pridružen/a: sri jul 27, 2016 3:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: Zeljo na FM-u

čet mar 09, 2017 11:18 pm

Plava Porodica je napisao/la:@Bela od sad Dzenis upada kad gori :kafa:
Igrac za velike utakmice hehe.

Boomova je tek stiglo pred kraj prelaznog, samo ne znam sta da radim. Znate i sami da imamo onog Ganijca na desetci, uglavnom doveo sam jednog osamnaestogodisnjaka 4 zvjezdice vec, potencijal da bude Ozil :D . Mazno ga ispred Valensije, Olimpiakosa i tih fus ekipa :D

A sto je najgore drugi osamnaestogodisnjak isto tako potpisao, ista pozicija, pa mozda cak i veci potencijal. Opasno sam se iskesiro za obojicu.

E sad da me yebete ne znam kako ovoj trojici da rasporedim minute.
Uglavnom bit ce sutra vjerovatno report transfera pa cete vidjeti.

@leone imam bruku povreda bice bas tesko. A mogao sam samo nova 3.igraca prijavit. Daj Boze. Nadam se.

Sretno u Evropi.
Pozuri, pozuri. Bas me zanima sta si uradio.

Sent from my Metal using Tapatalk

:zeljeznicar1: Kad stane srce moje i Bog mi sklopi oči, zakucat će bar još jednom i s neba će za te doći :zeljeznicar1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zeljo na FM-u

pet mar 10, 2017 11:33 am

Evo da krenemo, obecao sam sinoc, al sam zaboravio..

Tek sinoc igrao poslije 7 dana, jer imao sam obaveza. Pocele kvalifikacije i na pocetku dobijemo Omoniu.
Ispostavit ce se, da smo se s njima najvise napatili :D

slika

Prva tekma, iako smo bolji bili izgubili smo.

slika

Druga jos bolji, ali ipak smo morali na penale proci. Hvala Bogu pa ipak prodjosmo.

Onda nam zrijeb dodijeljuje Legiju. Prva u gostima.

slika

Kanonada Plavih sa Grbavice!
Sve promasaje protiv Omonie naplatila je Legija.
Lendra kao drogiran, trpa i ne staje.. U uzvratu sam izveo slabiju i drugu postavu prakticno jer sam imao derbi u ligi i htio odmoriti glavne igrace. Izgubio sam 1-0..

U Play offu smo dobiti Red Bull Salzburg..

slika

Nije mi se spremila slika iz gostiju. Tu je bilo 1-1..
Na Grbavici smo dominirali, sto mozete i vidjeti i na kraju zasluzeno slavili 2-1 i prolazak u LP..

Liga se isto igra, ali smo kiksali na Grbavici protiv Sarajeva, koje nas je sretno dobilo. Sa Zrinjskim u Mostaru 0-0, tako da u ligi i ne igramo kako treba ali to je zbog Evrope.

Babunski ima odlicne, precizne pasove, ali nije to to.. Nadam se da ce pokazati klasu u nastavku. Do sad moram pohvaliti Zakarica i Kemu, igraju odlicno. Lendra poslije Legije izgubljen, ne znam sta cu s njim.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija