Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 1:07 pm

ko nam je zamjenik kapitena ako Aco ne daj boze ne bude mogo igrat sljedecu?
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 1:07 pm

Bekrić.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5196
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 1:09 pm

Postoji li mogućnost da na LED-u pored rezultata stoje i strijelci?
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 1:20 pm

Kazu invazija na Mostar, ko moze nek se prikljuci dok ima mjesta...
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Avatar
pile87
Postovi: 3190
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 1:21 pm

tm8782 je napisao/la:Kazu invazija na Mostar, ko moze nek se prikljuci dok ima mjesta...
Obavezno moguce je da ogranice broj mjesta ide i starija ekipa zato svi ko jedan...
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 1:44 pm

Eno ono smeće od portala objavilo da će od sljedeće sezone vjerovatno biti trokružni sistem.To mi se nimali ne sviđa,puno bolja je varijanta liga za prvaka i liga za opstanak kao u Belgiji.Prvo zbog kvaliteta utakmica i terena na proljeće u kojima bi svi uživali i privlačili veliki broj ljudi na stadion,a i zbog realnosti po 4 utakmice ,2 kuci i 2 na strani.

I NARAVNO SVI U VRAPČIĆE,MLADO,STARO,SVI!!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
terabajt
Postovi: 376
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 1:46 pm

Nek ogranice mjesta ima i ona tribina tamo udemo sa domacim svakako nece biti ni 300 rodenih napunimo sve tribine. Fino u svoje auto i put mostara.
 
meldatm
Postovi: 43
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 9:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 1:50 pm

Jučer ko nije bio kajat će se čitav život, ono je zaista trebalo doživit i svaka riječ je suvišna. Ja se iskreno nadam da će biti dosta manijaka u Mostaru i da će se ponoviti ono navijanje i ona igra od prošle godine. Kad se samo sjetim atmosfere, bio sam na njihovoj centralnoj tribini i ljudi se ibretili kažu da je rijetko ko napravio onakvu atmosferu, zato u subotu što bolje, jače i bez ikakvih provokacija, jer mi smo ipak najveći u državi, a to trebamo i dokazati dole. SVI U VRAPČIĆE ! :zeljeznicar1:
 
amerosm
Postovi: 81
Pridružen/a: pon feb 29, 2016 1:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 1:54 pm

Jucer je sve izgledalo savrseno :klanjase2: :klanjase2:

Pun stadion, odlicna organizacija, usminkana Grbavica sa novim led displejom, a iskreno najvise me obradovalo sto su konacno poradili na ozvucenju i sada se pored navijaca i spiker cuje jasno i glasno.

Za vrijeme Osima smo imali rezultate, ali je organizacija bila amaterska, i zao mi je sto ga tadasnji ljudi nisu ispratili, a izgleda da ce ova uprava i sto se rezultata i organizacije tice izdici klub na jedan veci (evropski) nivo.

Sto se same utakmice tice, prvih 15 minuta smo opasno visili, no kasnije smo se stabilizovali i poceli igrati kako treba. Mogli smo i ranije rijesiti utakmicu, no ne treba sada traziti dlaku u jajetu.

Kjosevski je odlican golman, ali mora poraditi na brzem ispucavanju lopte, jer je jucer imao dosta srece pa se ona lopta odbila u aut, a uz to je prilikom ispucavanja bilo jos par skakljivih situacija. Sto se Memije tice, moze se momku sve oprostiti tj. da izgubi loptu ili da promasi sansu, ali da se ne bori to je :oops1: :oops1:
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 2:14 pm

Ivan Lendrić je na jučerašnjoj utakmici postigao prvi gol u Željinom dresu. Za to mu je bilo potrebno 19 minuta i 21 sekunda. :zeljeznicar1:
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 2:16 pm

meldatm je napisao/la:Jučer ko nije bio kajat će se čitav život, ono je zaista trebalo doživit i svaka riječ je suvišna. Ja se iskreno nadam da će biti dosta manijaka u Mostaru i da će se ponoviti ono navijanje i ona igra od prošle godine. Kad se samo sjetim atmosfere, bio sam na njihovoj centralnoj tribini i ljudi se ibretili kažu da je rijetko ko napravio onakvu atmosferu, zato u subotu što bolje, jače i bez ikakvih provokacija, jer mi smo ipak najveći u državi, a to trebamo i dokazati dole. SVI U VRAPČIĆE ! :zeljeznicar1:
Velez je jedan od simbola nase lige a i vise od toga. U nekoliko prethodnih postova bilo je izjava koje nam ne prilice. Izdignimo se iznad skandiranja koje su radili neki njihovi navijaci ranije. Potrudimo se da uzmemo 3 boda muskom igrom i jos boljim navijanjem. Sjetimo se kad je cijela Grbavica pjevala "Izronice stari za one sto ga vole" u vrijeme kad je Velez napustao prvu ligu prosli put. To je ono sto nas odvaja od drugih
5. - 7. Okt 1992.
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 2:23 pm

11plavih'92 je napisao/la:
meldatm je napisao/la:Jučer ko nije bio kajat će se čitav život, ono je zaista trebalo doživit i svaka riječ je suvišna. Ja se iskreno nadam da će biti dosta manijaka u Mostaru i da će se ponoviti ono navijanje i ona igra od prošle godine. Kad se samo sjetim atmosfere, bio sam na njihovoj centralnoj tribini i ljudi se ibretili kažu da je rijetko ko napravio onakvu atmosferu, zato u subotu što bolje, jače i bez ikakvih provokacija, jer mi smo ipak najveći u državi, a to trebamo i dokazati dole. SVI U VRAPČIĆE ! :zeljeznicar1:
Velez je jedan od simbola nase lige a i vise od toga. U nekoliko prethodnih postova bilo je izjava koje nam ne prilice. Izdignimo se iznad skandiranja koje su radili neki njihovi navijaci ranije. Potrudimo se da uzmemo 3 boda muskom igrom i jos boljim navijanjem. Sjetimo se kad je cijela Grbavica pjevala "Izronice stari za one sto ga vole" u vrijeme kad je Velez napustao prvu ligu prosli put. To je ono sto nas odvaja od drugih
Tako je majstore, Velež je simbol, ali bgm moraju i oni nama respekt pokazati, idemo dole pokazati kakva smo veličina zapravo u svakom smislu
A što se tiče Memije, dajte da malo smirimo situaciju, dobio je strašnu konkurenciju kako na bekovskoj poziciji tako i na krilu, mora raditi još bolje i dati od sebe 150%.
 
terabajt
Postovi: 376
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 2:29 pm

Oni su lizanjem sa pitarima i kako bi njima udovoljili presli mnoge granice tako da tesko da cu ih ikada vise gledati kao prije. Oni su veliki i simbol lige drzave itd. Medutim pali su u mojim ocima tako da mi nije zao sto idu u 2 ligu nek se opamete malo pa cemo i mi njih gledati drugacije. Znaci 0-5 :ganja:
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 2:33 pm

0-2 u Mostaru, nama pobjeda u domenu fair playa. Nismo seljačine ko ovi iz Viteza da se iživljavamo na juniorima Veleža.

Bar priželjkujem nešto ovakvo, definitivno ne bih volio da ih natrpamo jer znamo da bi to samo bila sol na ranu Rođenima, a klub kao oni to definitivno ne zaslužuje.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
Valter
Postovi: 1331
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 2:36 pm

Moguće da ima neki razlog, ali ako nema ne znam zašto nije otvoren onaj dio sjevera jer se je na ostatku stvorila nepotrebna gužva. Pojedini navijači gotovo da nisu uspjeli izači iz prolaza i gledati utakmicu.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
terabajt
Postovi: 376
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 2:41 pm

Valter je napisao/la:Moguće da ima neki razlog, ali ako nema ne znam zašto nije otvoren onaj dio sjevera jer se je na ostatku stvorila nepotrebna gužva. Pojedini navijači gotovo da nisu uspjeli izači iz prolaza i gledati utakmicu.
Trbaju doci stolice za taj dio sjevera a trebali su i tamo pustiti raju da se ne gura onako. Dosta naroda je bilo u onoj zdenci pa pola terena nisu mogli vidjeti od krova.
 
Avatar
phily
Postovi: 428
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:37 pm
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 2:42 pm

sad sam procito da je Kosoric igrao pod visokom temperaturom i da je nakon utakmice završio u hitnoj pomoći, gdje je primio infuziju

Aco kapitenu :klanjase2:
"Na granici smo grubosti. Spremni smo. Mi se ne sklanjamo prepotenciji. MI SMO ZELJO !!!"


boccaccio

:zeljeznicar1:
 
11plavih'92
Prijatelj foruma
Postovi: 964
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 7:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 2:43 pm

terabajt je napisao/la:Oni su lizanjem sa pitarima i kako bi njima udovoljili presli mnoge granice tako da tesko da cu ih ikada vise gledati kao prije. Oni su veliki i simbol lige drzave itd. Medutim pali su u mojim ocima tako da mi nije zao sto idu u 2 ligu nek se opamete malo pa cemo i mi njih gledati drugacije. Znaci 0-5 :ganja:
Znate li zasto smo izasli kao pobjednici iz proslog rata. Između ostalog zato sto nismo bili kao oni, ni oni sa lijeve a ni oni sa desne strane. A bili smo u iskusenju da budemo. Zato budi mangup, fakin, nedaj pardona.... a istovremeno budi gospodin
5. - 7. Okt 1992.
 
FKZ1921
Postovi: 603
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 2:44 pm

Sve je bilo odlicno. Cak pomalo bajkovito...posebno kad zamislimo sumornu jesen kroz koju smo prosli.
Malo stigoh prelistati sta je pisano...Uglavnom smo saglasni oko svega,a nije ni cudo. U ovako vaznoj utakmici,dobiti tako dobru ekipu,nije nimalo jednostavno.
Eh,ono s cim se nikako ne slazem. Pojedinacne analize i ocjene za igrace. Nije ovo utakmica za koju bi trebali da se bavimo tim ocjenjivanjem. Pisali smo danima o specificnosti,znacaju,tezini iste. Tu pricu,po meni,trebamo zavrsiti na konstataciji da je sinoc pobjedio Zeljo. Ili bolje reci,da je sinoc trijumfovao Zeljo. Jer je ono ustvari i bio trijumf naseg kluba.
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon feb 29, 2016 2:45 pm

Već odavno ja ne osjećam nikakav respekt prema Veležu, cijenim njihovu prošlost, velike igrače koje su dali Yu i BH fudbalu, ali taj klub je davno izgubio kompas kao i njegovi navijači. Nerijetko su slali otrovne strijelice prema nama i lizali se sa anamo onima. Nikad nemojte zaboraviti šta se dešavalo u proljeće 2014 godine pred naše gostovanje Veležu kada smo poraženi 4:2. Brzo ste zaboravili optužbe da smo kolo ranije namjestili crveni karton njihovom golmanu, kao i kompletnu ratnu atmosferu pred taj meč... išlo se toliko daleko da se pojavila informacija da mi nećemo dobiti licencu i da bi Velež mogao u Evropu, itd, itd...
Pored Banjalučana licencu za Evropu u narednoj sezoni i BH telecom Premijer lige BiH nemaju još aktuelni šampion Željezničar, zatim Olimpik iz Sarajeva i zenički Čelik. Oni takođe nisu ispunili finansijski kriterijum do zakazanog roka.

Kako sada stvari stoje predstavnici BiH u Evropi za sezonu 2014/15. biće Zrinjski, Široki Brijeg, Sarajevo i Velež!
Treba im zabiti pet komada i poželiti im sreću u cvajti. Nemamo mi 'sportske prijatelje' u ovoj ligi ;)
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija