Moderator/ica: storm_raider

 
Alipasino
Postovi: 230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 10:15 pm

Umjesto pive pijem apaurine nemoj ko da me dirne sutra igra Zeljo nemoj da bi koga izlemo ovdje sa Alipasina Kemo.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 10:19 pm

cala je napisao/la:
Brkoo je napisao/la:
cala je napisao/la:Depresivna pjesma i definitivno nije za utakmica na kojima nasim igracima treba vjetar u ledja a ne uspavanka.
Ti ne znaš najvažniju stvar ?
Prosvijetli me...
@krajisnik87 i ja slusamo samo depresivne pjesme i uspavanke :ganja: :rofl1:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 10:28 pm

moze li me neko citirati sa cijenama iz fanshopa da se pripreme pare ?
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5116
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 10:44 pm

od trenutnih igraca, jedino bekric (2 puta) i kosoric (1 gol) su uspjeli da postignu gol sirokom :D
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2854
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 10:45 pm

Saamo bih jedno zamolio sve, a to je da ne zvizdimo momcima ko zadnji seljaci. Nisu to zaslužili. Ovo govorim jer znam kakav je naš narod. Hoće gol u prvoj minuti odmah. Nećemo imati puno prilika, a na nama je da iskoristimo to sto dobijemo. Zato svi do jednog da im se noge odsjeku. Od prve pa do zadnje minute, samo srce, ruke i glas! Svi do jednog. Samo tako i nikako drugačije. JUG JE JEDAN !
 
KeepTheBlueFlag
Pobjednik 1. sezone S1 Lige
Postovi: 320
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 10:54 pm

Sutra me citiraj te prvo pol 1:0 Lendric :zeljeznicar1: :palacgore:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 10:55 pm

U utakmicama sa Sirokim nikada nema mnogo prilika, ali bice ih sigurno. I ispred njihovog gola, a i ispred naseg. Moramo se pobrinuti da jednako dobro stojimo i nazad i naprijed, kao i da veza pomaze u oba pravca. Siroki standardno igra dobro na Grbavici i ocekujem jednu tvrdu, otvorenu utakmicu jer se oni nikada ne brane. Ja tu i vidim nasu priliku. Kada bih gledao vezni red samo rekao bih da je tu 50 - 50 situacija, s tim sto su oni vjerovatno malo uigraniji - duze igraju zajedno. Ja se nadam u Lendrica i neki njegov lucidan potez koji bi mogao odluciti pobjednika.

Meni je bitno da vidim bespostednu borbu sa nase strane i da niko ne cuva noge. Samo tako sa Sirokim mozemo nesto ocekivati, jer po kvaliteti skoro smo pa jednaki. Oni su vjerovatno uigraniji, mi vjerovatno imamo blagu prednost u individualnoj kvaliteti. Sa 10 000 navijaca i bespostednom borbom jesmo u prednosti, ali ce to trebati znati i materijalizovati. Sto se mene tice, ova sezona je vec sada uspjesna kako god da zavrsi. Liga 12 ce biti najbitnija i vec sada imamo kostur za sljedecu sezonu. Dovoljno je vremena da se uigraju, a svakako bi bilo dobro i uzeti koju stotinu hiljada u Europi.

Takodjer pozivam da se ne zvizdi, vec da se momci ohrabruju ne samo kada urade dobar potez, vec i kada pogrijese. Pogotovo kada pogrijese. A toga ce biti.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
ono.na
Postovi: 594
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 11:29 pm

sutrasnja grbavica ce obici svijet ako Bog da!
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 11:30 pm

Nekako čitam i gledam ovih dana previše respekta prema Širokom, nismo ba Merhamet, nema potrebe pa nije Hapoel ni Makabi jbt pišaj ih. Jesenas su nam ukrali pobjedu, prvo isključenje Marijana (po meni prestrogo) a onda poništen čist gol na kraju, koliko nam je ofsajda svirano na toj utakmici a pola ih nije bilo sigurno. Sa tom pobjedom bi dobili na samopuzdanju i ko zna kako bi se situacija u prvenstvu odvijala, da li bi Odović dobio otkaz itd.... Znam neko će reći sudija bla bla ali ne sude sudije tako tendenciozno što im je ćeif već znaju kako se dole sudi. Šta mislite što u Širokom imamo najlošiji skor u ligi (čak i Travniku imamo bolji), i ne samo mi već i ostali klubovi, nije to slučajno tako, Sjeća li se neko kad Osima pogodiše u glavu sa tribine u finalu kupa, jer bagra nije navikla na poraze. Fol Pecara je neosvojiva tvrđava pa makar i poništavali regularne golove, a na Grbavici se ono kao mogu uzimati bodovi, mislim da takvoj praksi treba već sutra stati u kraj pa i ostalima dati do znanja šta ih čeka!

Samo hrabro i u kost, dosta je bilo šepurenja po Grbavici i njih i drugih, zadnjih godina redovno skidaju gaće na Koševu a na Grbavici bi fol igrali, e pa neće da može, došlo je vrijeme za naplatu dugova, "prebiti ih na terenu, zabiti dvicu i nabiti nogom prema ivan sedlu...Adio!

Naravno i dalje ćemo biti veliki sportski prijatelji, pošteno :karanje:
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2854
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 11:33 pm

GoodisonPark je napisao/la:Nekako čitam i gledam ovih dana previše respekta prema Širokom, nismo ba Merhamet, nema potrebe pa nije Hapoel ni Makabi jbt pišaj ih. Jesenas su nam ukrali pobjedu, prvo isključenje Marijana (po meni prestrogo) a onda poništen čist gol na kraju, koliko nam je ofsajda svirano na toj utakmici a pola ih nije bilo sigurno. Sa tom pobjedom bi dobili na samopuzdanju i ko zna kako bi se situacija u prvenstvu odvijala, da li bi Odović dobio otkaz itd.... Znam neko će reći sudija bla bla ali ne sude sudije tako tendenciozno što im je ćeif već znaju kako se dole sudi. Šta mislite što u Širokom imamo najlošiji skor u ligi (čak i Travniku imamo bolji), i ne samo mi već i ostali klubovi, nije to slučajno tako, Sjeća li se neko kad Osima pogodiše u glavu sa tribine u finalu kupa, jer bagra nije navikla na poraze. Fol Pecara je neosvojiva tvrđava pa makar i poništavali regularne golove, a na Grbavici se ono kao mogu uzimati bodovi, mislim da takvoj praksi treba već sutra stati u kraj pa i ostalima dati do znanja šta ih čeka!

Samo hrabro i u kost, dosta je bilo šepurenja po Grbavici i njih i drugih, zadnjih godina redovno skidaju gaće na Koševu a na Grbavici bi fol igrali, e pa neće da može, došlo je vrijeme za naplatu dugova, "prebiti ih na terenu, zabiti dvicu i nabiti nogom prema ivan sedlu...Adio!

Naravno i dalje ćemo biti veliki sportski prijatelji, pošteno :karanje:
:palacgore: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 11:45 pm

Šta je ovo nigdje nikog svi po nekim kafanama :roll:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 11:57 pm

Ja se ovako osjećam
slika
イビチャ・オシム
 
Avatar
ono.na
Postovi: 594
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 27, 2016 11:57 pm

Mene Vistafon sjeb´o pa evo zagrijavanje za sutra. Trazim jednu pjesmu, vlak manijak ovo ono, znam da je slika na pozadini pjesme i ide ono klasicno moras biti mnogo jak..
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned feb 28, 2016 12:00 am

ono.na je napisao/la:Mene Vistafon sjeb´o pa evo zagrijavanje za sutra. Trazim jednu pjesmu, vlak manijak ovo ono, znam da je slika na pozadini pjesme i ide ono klasicno moras biti mnogo jak..
Izvodi je grupa MAMUti. Kucaj na ytube naci ces lahko.
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 28, 2016 12:07 am

Grbavica baza bez poraza!
Svi koji jedan!
Volim te Željo!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 28, 2016 12:10 am

Izlija je napisao/la:Ja se ovako osjećam
slika
:rofl: :rofl:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 28, 2016 12:31 am

jovanmaksimovic je napisao/la:od trenutnih igraca, jedino bekric (2 puta) i kosoric (1 gol) su uspjeli da postignu gol sirokom :D
Posto si konkurencija jednom statističaru na drugom forumu :mrgreen: Samo ne ide što si Željo napiso malim slovom.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5948
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 28, 2016 12:34 am

Daj zaigraj,zaplesi na terenu i zabij tom kretenu da bude ludnica..1921 :zeljeznicar1:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1273
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 28, 2016 12:41 am

nesto se ne sjecam kada sam zadnji put s ovakvim ne strpljenjem cekao utakmicu na Grbavici, ocekujem naravno pobjedu sta drugo, nakon ovakve pauze moze se reci da smo na dobitku bez obzira na rezultat.


https://www.youtube.com/watch?v=P8JEm4d6Wu4" onclick="window.open(this.href);return false;
Država Željo
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned feb 28, 2016 12:45 am

LARSSON je napisao/la:moze li me neko citirati sa cijenama iz fanshopa da se pripreme pare ?
Ono sto sam ja danas vidio. Dres 60 km, duks 50 km,trenerka 100 km, majice 17 km,salovi 20 km,ruksak 25.... i imas tone djidja ali evo ono najtrazenije..
Ja sam danas uzeo dres, majicu i sal,i 4 sky cole hahahaahaha. E sky cola ti je 80 feninga,stim da ne vracaju kusur za colu.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija