Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 20, 2016 1:12 am

to to
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Avatar
pile87
Postovi: 3190
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned mar 20, 2016 1:14 am

DerekDuval je napisao/la:Malo me iznervirala izjava Husrefa Musemica.Razumijem da pokusava da odbrani sebe i svoje igrace nakon poraza, ali ovo je previse
arogancije. Da ne znam protiv koga je igrao i kakvu su partiju na terenu pruzili njegovi igraci pomislio bih da je danas iz Tuzle
bodove odnio Radnik iz Hadzica u utakmici u kojoj je Sloboda bila superiorna a ovi dali nekakav gol iz neke frljoke.Generalno
vidim da svi koji imaju neke veze sa Slobodom,to se cak moze cuti i na ovom snimku gdje on daje izjavu,imaju slicno razmisljanje.
Daleko je to od stvarnog stanja stvari.

Pobjeda na klasu,na misice kako hocete. Nije sto su nasi,ali ovaj Zeljo je sastavljen od pojedinaca koji su jednostavno prejaki za
ovu Slobodu. Musemic je potpuno takticki nadmudren da ne kazem neku tezu rijec i fino bi bilo da se to ne omalovazava. Sumnjam da on
nije toga svjestan ali glumi jer moze,jer u trenutnoj euforiji u kojoj se oni nalaze zapravo ne vide nista.
Mulalic jos jednom pokazao da ima materijala da postane veliki trener. Postavio je igru tako da ova Sloboda djelovala prosjecno i
zpravo sve sto se moze brojati kao nekakva prijetnja prema nasem golu plod je nase neozbiljnosti,nekih pocetnickih gresaka,loseg
terena,ponekad i sudijskih gluposti itd. Hocu da kazem da je sistem koji je postavio Mulalic bio izvanredan i da nije bilo gresaka
koje se ne smiju dogadjati Sloboda ne bi imala ni poluprilike. Sto bi reko Edis mi sami sebi zakuhamo. Vala bas.

Blagojevic i Hodzurda su nekako dekoncentrisano usli u samu utakmicu. Hodzurda je dva puta bas reagovao pocetnicki. Za prvu gresku
vjerovatno odgovornost snosi i los teren, ono kod gol aut linije je gubljenje duela bez ikakve potrebe i pomalo neodgovorno. Na svu
srecu oba puta se sve dobro zavrsilo.Blagoje petlja u petoj minuti umjesto da izbije loptu ili da je odmah vrati Stanicu,on ga
uvaljuje ovaj ne stize do lopte,Sloboda centrira Hodzurda ne izbija najbolje i eto suta eto najbolje prilike u prvom poluvremenu.
Nema driblanja na sesnaest kada su cetri protivnicka igraca oko tebe to ne radi ni Iniesta.Iako bi vjerovatno lopta isla vani
Vedran sjajno reaguje. U devetoj minuti opet Blagoje pusta igraca sa brojem 27 da centrira opasno,ali na svu srecu nema nista od
toga. Treci centarsut u tih za nas losih 15tak minuta je slaba reakcija Memije koji zbunjeno gleda igraca na zemlji ovaj ustaje i
opasno centrira. Sto uzrokuje povredu Stevanovica.
Ipak koliko Edis i momci vode racuna o svojim greskama i gledaju da ih isprave vidi se kada taj isti Blagojevic u 30 nekoj minuti
prati igraca Slobode onako kao sto je trebao i prvi put i ovaj ne moze ni da centrira a kamo li sta drugo.I Hodzurda se popravio u
drugom poluvremenu je bio dosta siguran.
Vrlo interesantna stvar da nakon ovoga sve sto je napravila Sloboda uglavnom je proizaslo iz brzih akcija nakon losih procjena
sudije.Sto je najtuznije ovaj sudija je jedan od najboljih nasih sudija,a njegovo danasnje sudjenje je iznad njegovih realnih
mogucnosti.Medjutim ne mogu se oteti dojmu da je takav nacin sudjenja zapravo vrlo opasan za igrace ne samo nase nego sve. Kada igranje laktom
u lice nije nikakav karton (u BL) ili danas u toj 15toj minuti nije faul nikako,to je zaista za osudu.
Mogli smo mi postici gol i u prvom poluvremenu, ne samo kada je Bekric mlako suturao.U 42goj minuti Blagojevic sjajno vuce kontru
umjesto Lendricu daje loptu Memiji. Opet Lendric pred sam kraj poluvremena u opasnoj situaciji sigurno onoliko opasnoj koliko su
bile opasne navedene situacije Slobode.

Proanaliziracu jos situaciju kod najopasnije situacije Slobode u drugom poluvremenu.Nase postavljanje u odbrani je bilo zaista
pocetnicko. Evo o cemu se radi.
Neshvatljivo je da su igraci rasporedjeni tako da Zolotic koji ima preko 185 cuva vanjski sut a Blagojevic sa svojih 170 stoji kao
jedini covjek u zivom zidu. Jedino logicno objasnjene bi bilo da je to uigravano tako sa Bekricem pa bi Zoloticevo stajanje na toj
pozicijei imalo smisla.Ako je tako onda je to bas pocetnicki. Po mom misljenju Zoloticevo mjeseto je bilo
ili u kaznenom prostoru ili da bude taj koji ce biti u zivom zidu a Blagoje da cuva vanjski sut. Jer bi i jedan i drugi bili puno
korisniji da su zamjenili mjesta. Ovo bi sigurno ma koliko se banalno cinilo omelo Zebu da tako dobro centrira.

Da ne duljim puno sto se ostalih stvari tice. Imamo u dvije situacije slabo postavljanje Bekrica i Blagojevica kod dva "opasna" napada
Slobode. Da su se samo nastavili kretati do njih ne bi nikako ni doslo. To su ipak stvari na kojima treba da se radi i da se trazi
maksimalna odgovornost u svakom trenutku,bas kao i kod kontri koje moraju biti tacne i precizne. Penal bi bio sigurno sviran na
suprotnoj strani.Edis je dao sah mat Husrefu kada je ubacio Zolotica u igru. Osim ovog velikog propusta kod slobodnog
udarca sa Zolom u igri Sloboda nije bila ni blizu da postigne pogodak.Zapravo tokom cijelog susreta nam nisu mogli gotovo nista i
kao sto sam rekao djelovali su mi kao prosjecna ekipa.To ovoj pobjedi daje sigurno vecu draz.
Treba uzeti u obzir da ova ekipa jos treba vremena da proigra vjerujem da su greske koje su se desile plod neuigranosti i loseg terena. Isto tako ova pauza bi nam trebala dobro doci prije svega da malo odmorimo da se vrate neki povrijedjeni igraci i da se jos dodatno uigramo. Ova ekipa samo treba proci zajedno jos jedne pripreme i bicemo zajebani :)
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
indexi
Postovi: 25
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Lokacija: korak od grbavice
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 20, 2016 1:15 am

Virtu4L je napisao/la:miriše na aldina
jeli to za mene kazes ?
i jeli to zato sto sam rekao da je hodzurda karanana i da je bilo propusta
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 20, 2016 1:15 am

23. 02.04.16. ŽELJEZNIČAR OLIMPIC - Pobjeda.Ko plitak potok.
24. 10.04.16. DRINA Z. ŽELJEZNIČAR -Teška i tvrda utakmica loš teren, pobjeda od 0-1 ili eventualno 0-2.
25. 16.04.16. ŽELJEZNIČAR TRAVNIK -Ko plitak potok.
26. 24.04.16. SARAJEVO ŽELJEZNIČAR -Derbi ko derbi,forma nikakvu ulogu ne igra,timski kvalitet, već samo želja i borba.Vjerovatno X kao i uvijek i to "nulom".
27. 30.04.16. ŽELJEZNIČAR ZRINJSKI -Očekujem pobjedu, a siguran bih bio kada bi odziv navijača bio sličan kao protiv širokog.U takvoj atmosferi protiv nas niko ne može igrati.
28. 04.05.16. ČELIK ŽELJEZNIČAR -Čelik je vazda kući nama neugodan,i rijetko smo ih dobijali.A i za sam čelik utakmica protiv nas im je derbi sezone,dok je to nama obično gostovanje.Dobar teren,za naša krila pogodan, kad bi im utrpali 2 komada u ranoj fazi,lahko bi to priveli kraju.Najvjerovatnije X , tako to kod njih tamo biva.
29. 07.05.16. ŽELJEZNIČAR RUDAR P -Ko plitak potok.
30. 14.05.16. SLAVIJA ŽELJEZNIČAR -Jako jako loš teren, vjerovatno jako slična utakmica kao u Mostaru, neće moći se uspostaviti normalan napad.Ali očekujem 0-1 , kako god okreneš, jednom će ući u mrežu.

To je 20 bodova do kraja,ako ovako bude,po meni najrealnije.Sasvim dovoljno za Evropu, samo se nadam da nam kup neće poremetiti igrače,tj. da se neće na njima osjećati preveliki umor.Nadam se Radniku,sa njima bi lakše izašli na kraj nego sa Širokim ili Slobodom.Njih u finalu natrpat ;) :zeljeznicar1:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 20, 2016 1:15 am

Penal sigurno bio!
Stana sigurno bolji desno nego lijevo.Ajde da zamislimo S.stevanovića na lijevom beku.Teško!
ajde da maknemo M.Stevanovića na lijevo krilo pa da vidimo koliko je Memiji "lagano"
Još kad dodamo očite upute da nema zalijetanja prema napred onda sve ima dodatnu težinu
Mladi stoper imao dvije "velike"greške,onu u duelu sa Zebom i onu kad ga je Zahiragić naružio.U oba slučaja nije bilo lijevog beka.
Definitivno lijevo nismo dobri ili nismo najbolji
Dobra tekma i dobar aplauz na kraju.
;Ma šta god mislili treba nama i fudbalska Tuzla i Zenica i Mostar.
Rezultati su iznad mog očekivanja i molba da prvo pogledate snimak pa licitirate imenima i nihovom igrom
Zajedništvo klupe i tima NEPROCJENJIVO
Zajedništvo kopa i tima NEPROCJENJIVO
I za kraj o današnjim protivnicima :dobri ,jako dobri .strašni a mi još bolji.maju paklen tim kad su kompletni!
Pozdrav svim Željovcima svijeta
P.S.
Najvažnije utakmice su ipak protiv kona ,ipak je DERBI i Zrinjskog.To nam određuje Evropu.
 
dell21
Postovi: 2341
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 20, 2016 1:21 am

Prije ovog kola sam napisao da ce svako kolo bar jedna ekipa ispred nas kiksati. I eto desi se i ovo kolo Radnik i mi ga preskačemo. Za 3 kola dolazimo do 3 pozicije uvjeren sam u to a onda će da bude ludilo :shisha:
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 20, 2016 1:23 am

Meni je Kramaric sasvim solidan na lijevoj strani. Ne zaboravimo da na toj strani imamo i par brazilaca. Stana kao i prije, igra haman sve osim golmana. Sada kad imamo tolilo dobrih igraca mozemo za svakog protivnika mijenjat sastav, prilagodjavat se a to je sto mi imamo a ostale ekipe nemaju. Ova ekipa ako ostane na okupu za iducu sezonu ce biti prvi kandidat za titulu.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 20, 2016 1:31 am

Može neko nabrajati greške našeg tima do ujutro ja vidim na monitoru samo bla-bla-bla-bla-bla. Otići Slobodi na mejdan i donjeti kući puni plijen, još bez primljenog gola, je uspijeh cijelog tima i ništa što neko ovdje napiše nemože u mojim očima baciti sijenku na sjaj te pobjde. Bože moj pravile se greške, ja i, svi oni koji prate Želju znaju da odsustvo kapitena sa terena je bio toliki hendikep za cijelu ekipu da su svi morali da uskaču i povuku na sebe dio njegovog doprinosa, njegov doprinos za naš tim je toliki da ga nijedan igrač u ovoj našoj žabokrečini od lige nemože zamjeniti. Hodžurda se trudio i njegovo vrijeme tek dolazi, mlad je i ako bude nastavio da napreduje može izrasti u dobrog igrača, usuđujem se reći da ima priliku da izraste u strašnog igrača ali nisam baba Vanga da proričem njegovu sudbinu, kvalitet posjeduje a to je i struka vidjela jer je s razlogom doveden samo se mora još puno posla sa njim uraditi.

:zeljeznicar1:
イビチャ・オシム
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 20, 2016 1:37 am

dell21 je napisao/la:Prije ovog kola sam napisao da ce svako kolo bar jedna ekipa ispred nas kiksati. I eto desi se i ovo kolo Radnik i mi ga preskačemo. Za 3 kola dolazimo do 3 pozicije uvjeren sam u to a onda će da bude ludilo :shisha:
Mogle bi kone i ovo i sljedece kolo, mozda protiv Slavije tesko ali u Banja Luci je sve moguce.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 20, 2016 6:24 am

FaraonTM je napisao/la:Po meni Kramarić odigrao fino, zapravo puno bolji od Stane u svakoj tekmi koju je igrao pa čak i protiv Širokog kad se opteretio žutim kartonom u ranoj fazi.

Što se tiče Memije, on je po meni beskoristan na poziciji lijevog krila, nit može probiti niti može uputiti kakav centaršut, jedno veliko ništa izuzev što pomaže svom beku al' to bi trebalo raditi svako krilo u modernom fudbalu. Dakle, mislim da bi Stana više uradio od njega na onoj poziciji.
i beskorisni uleti s krila prema sredini, osuta i mi zabismo gol nakon tog suta :kafa:
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6147
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 20, 2016 7:53 am

Do juce smo se smijali grupama koje su organizovale doceke poslije pobjeda recimo protiv olimpica.Sinocnje organizovanje doceka totalno bespotrebno.
Dobijena jos jedna utakmica u nizu i pred nama svima je jos dosta itakmica da bi dosli do zeljenog cilja.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 20, 2016 8:02 am

ma 50ak ljudi i par baklji. došla raja što je cugala u lo le mi :ganja:

a bez obzira na to, utakmica je iznimno važna i definitivno nije samo jedna od mnogih. srušili smo (dosadašnjeg) lidera koji je dosad imao samo jednu neriješenu kod kuće. kako god se on zvao to nije bezveze. osim toga, definitivno smo najavili kandidaturu za sam vrh, što je sada svima jasno. mnoge kalkulacije i računice su se promijenile jučerašnjom pobjedom.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
AnelZ
Postovi: 41
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:32 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 20, 2016 8:03 am

Moram biti iskren i reci da ste pomalo nerealni kada se sada prica o navijacima. Suvise ste subjektivni. Tusanj nema ni 7500 sjedalica tako da je nasim navijacima pripadalo tek oko 350 mjesta i to se znalo od ranije i tako je bilo na kraju. Kranje ocekivano i fer, nema ovdje sta da se buni protiv organizatora ili policije protiv toga jer su ovo pravila. I mi mozemo hordama ograniciti na 600 karti ako zelimo, druga je stvar sto zbog tradicije derbija dozvolimo mnogo vise i to je OK, no Sloboda nije to zeljela uraditi i to je isto sasvim OK. Ne mozete zaista ocekivati da Sloboda kao domacin, na stetu svojih navijaca, nasim obezbjedi jos nekih 300 mjesta ako to zaista ne zeli. Budite malo realni. Sloboda jeste kao organiztator kriva sto je prodala vise ulaznica nego sto ima mjesta i to treba savez da kazni, ali ovo treba da bude i poziv za nasu grupu da shvate da je potrebna mnogo bolja i cesca komunikacija (zapravno svakodnevna) sa podruznicama te organizovanost, a ne sistem sa ulice gdje se svi nesto gurkamo kako bi svojoj guzici obezbjedili. Mora postojati iz svih tih gradova po jedan predstavnik i da organizuje ta gostovanja za svoj grad (kada su ograniceni brojevi, da zna kome da omoguci dolazak putem nekog sistema kao sto je broj utakmica na kojima je bio u proteklih 12 mjeseci, da li posjeduje godisnju i clansku karticu i sl.), bude odgovoran za te ljude, a ne da kao ovaj put njihov dolazak bude skoro pa ad hoc. Kada su krenule prijave za gostovanje, vec tada se trebalo stupiti u kontakt sa navijacima iz drugih gradova i podruznicama i reci koliko njima pripada mjesta i tacno rasporediti po gradovima (tipa Živinice 50, Brcko 30, Lukavac 50, Sarajevo 150 i sl.), a ne da se nama iz Sarajeva proda svih 300-350 mjesta, a jeste jer je krenulo 6 autobusa i to pokazuje da grupa je odradila poprilicno neorganizovano ovo gostovanje. Traziti od domacina da posalje neke kupone u Sarajevo za gostujuce navijace za gostujuci sektor ukoliko se radi o reciprocitetu i onda se podruznicama se dogovorit gdje se prije utakmice sastaju autobusi/prevoz te njima dati njihove kupone, krenuti prema stadionu zajedno i gotovo. Moze se uvijek traziti dodatni uvjeti za ovakva gostovanja gdje se zna da su mjesta ograncena i da ima puno zahtjeva od navijaca, kao npr. da prednost imaju ljudi sa godisnjom za jug + clanska i sl. Jednostavno se znalo vec nekoliko dana da ce stadion biti krcat i da imamo za nas samo onaj mali sektor koji prima oko 350 ljudi. Svi ostali koji nebi uspjeli da budu u ovih predvidjenih 300-350 mjesta prilikom prijava za gostovanje imaju mogucnost da kupe redovnu ulaznicu za ostale tribine iako znam da to znaci da ces sjediti sa Tuzlacima, ali jbg. Ja moram reci da smo se veoma lose organizovali za ovo gostovanje i cak vise nego Sloboda te smo krivi sto su ostali momci ispred stadiona.

Znaci ovim ne zelim unositi nikakvu negativnu energiju, vec cisto dati konstruktivnu kritiku kako bi se ovakve stvari ne bi ponavljale u buducnosti. Uprava je pokazala da je krajnje organizovana i radi super posao, pa hajde da i mi kao navijaci budemo isto takvi. Navijac Zeljeznicara iz Brckog, Lukavca, Zivinica itd. koji dolazi redovno na utakmice je bitan isto kao i momci koji stoje u kopu i dolaze redovno na utakmice :)
Zadnja izmjena: AnelZ, dana/u ned mar 20, 2016 8:12 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 20, 2016 8:04 am

Minjore je napisao/la:
FaraonTM je napisao/la:Po meni Kramarić odigrao fino, zapravo puno bolji od Stane u svakoj tekmi koju je igrao pa čak i protiv Širokog kad se opteretio žutim kartonom u ranoj fazi.

Što se tiče Memije, on je po meni beskoristan na poziciji lijevog krila, nit može probiti niti može uputiti kakav centaršut, jedno veliko ništa izuzev što pomaže svom beku al' to bi trebalo raditi svako krilo u modernom fudbalu. Dakle, mislim da bi Stana više uradio od njega na onoj poziciji.
i beskorisni uleti s krila prema sredini, osuta i mi zabismo gol nakon tog suta :kafa:
tu je memija sigurno bolji od stanića. stanić ni u najboljoj formi u dosadašnjoj karijeri nije ni protiv lovćena sa krila "iz mjesta" mogao proći nikoga. on je jednostavno mnogo bolji bek nego krilo. a memija fino izgleda na toj poziciji, fin prodor i šut protiv mladosti, asistencija protiv borca kad je promijenio stranu i ovo juče...ne može se nazvati asistencijom jer je njihov dao lendriću u noge, ali bez toga ne bi bilo gola.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
gavran
Postovi: 7599
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 20, 2016 8:07 am

BlueIsTheColor je napisao/la:hocel se sutra primati uplate za stolicu? i ako hocve koje je radno vrijeme ako neko zna...
Ne rade nedjeljom
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6147
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 20, 2016 8:48 am

ChWilla je napisao/la:ma 50ak ljudi i par baklji. došla raja što je cugala u lo le mi :ganja:

a bez obzira na to, utakmica je iznimno važna i definitivno nije samo jedna od mnogih. srušili smo (dosadašnjeg) lidera koji je dosad imao samo jednu neriješenu kod kuće. kako god se on zvao to nije bezveze. osim toga, definitivno smo najavili kandidaturu za sam vrh, što je sada svima jasno. mnoge kalkulacije i računice su se promijenile jučerašnjom pobjedom.
Ja nisam rekao da je ne vazna jeste itekako.ali zar nam u situaciji kakvoj smo nije sve i jedna utakmiva do kraja vazna.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
hapa
Postovi: 6
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:38 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 20, 2016 8:51 am

radio na poslu do 10 sati...uzeo izlaz iz firme i lagano za tuzlu.. dosao u tuzlu u pola 2...malo prosetao gradom...pa na stadion..vidim guzve... nema karti za kupiti...navijaci slobode takodje nemogu sa kartama i godisnjim da udju...odem tamo medju nase navijace..skontam da nema dosta ni nasih navijaca ulaznicu...nudim na par kapija cvaju da udjem..nista...ja govorim svojoj djevojci-(pokrivena-hidzab) djaba smo dosli,moramo nazad za sarajevo...kad jedan specijalac iz osiguranja koji je valjda cuo moj govor prilazi i kaze vi cete uci kako god...zove druge kolege i govori ovo dvoje uvedite kako znate...kapije vec zakljucane...pogledam nasi navijaci ulaze sporo- skoro nikako.. mene zovu sa kapije kazu izvolite..odlazim gore na tribinu-govore mi policajci nemoj tamo-tamo su Zeljini navijaci-ja im odgovaram taj sam..prvi ulazim na tribinu i sjedam iznad ulaza..ostalo znate...hvala specijalcu...a sto se tice igre 0-1 dovoljno... :DD:
A tebe volim, volim te fakat. Ti si mi
ljubav jedinaaaa.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 20, 2016 9:02 am

DANAN je napisao/la:
ChWilla je napisao/la:ma 50ak ljudi i par baklji. došla raja što je cugala u lo le mi :ganja:

a bez obzira na to, utakmica je iznimno važna i definitivno nije samo jedna od mnogih. srušili smo (dosadašnjeg) lidera koji je dosad imao samo jednu neriješenu kod kuće. kako god se on zvao to nije bezveze. osim toga, definitivno smo najavili kandidaturu za sam vrh, što je sada svima jasno. mnoge kalkulacije i računice su se promijenile jučerašnjom pobjedom.
Ja nisam rekao da je ne vazna jeste itekako.ali zar nam u situaciji kakvoj smo nije sve i jedna utakmiva do kraja vazna.
ova je onako...moguća potpuna prekretnica. i svi to kontaju. sad je prpa svima.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5243
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 20, 2016 9:03 am

slika
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 20, 2016 9:07 am

bilo je po nozi definitivno. i to prije lopte.
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija