Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 10, 2016 6:52 pm

sergejevic je napisao/la:
godrina je napisao/la:
sergejevic je napisao/la:Aco je lider ove ekipe i vrlo vazan kotacic. Cinjenica da vec dugo nismo primili gol govori u prilog tome. Ne vjerujem da ce Edis dati sansu Kemi, iako bih to licno volio. Svaka utakmica nam je vazna, a mladi igraci su inace velika kocka. Niko ne zna kako ce odgovoriti na terenu i kako ce se snaci. Ipak, imamo alternativu za svakog igraca. Raduje sto se jako dobro branimo timski, krila mnogo posla odrade, vezni igraci takodjer i izgledamo cvrsto. Kada se ekipa jos malo uigra i tranzicija ce nam biti mnogo bolja i ubitacnija.

Zanimljivo je da mnogo bolje igramo kada protivnik ima loptu, a jako tesko se nosimo s postavljenom odbranom i tim bunkerima. Borac je malo uzeo loptu i krenuo naprijed i dobili su dva brza gola. Slicno je bilo i sa Sirokim, a vec protiv Veleza je bilo dosta teze. Moze se reci da je i do terena, ali mislim da i dalje imamo taj problem sa stvaranjem sansi. Razlika je sto je sada tu Bekric koji moze iz nicega zabiti gol i Lendric koji svoje lopte gurne u mrezu i ne fula zicere.

Utakmica za vikend ce biti izuzetno teska, posebno ako se Mladost postavi strogo defanzivno. Nadam se i tu nekom brzom golu koji ce nam donjeti mir i sigurnost, da mozemo igrati svoju igru, a sto nas duze budu drzali na nuli tako ce i stvari postajati teze. Mi na tribinama trebamo biti pravi, napraviti dobru atmosferu, izvrsiti pritisak zajedno s ekipom na pocetku i zabiti taj gol. Ovo vrijeme nam takodjer ne ide na ruku, ali tu se nista ne moze.
mladi igraci su velika kocka i ta kocka nam se isplatila prosle godine, zar to nije jednim dijelom filozofija kluba...imamo mi sirok roster sad, Aco jest jako bitan igrac ali uspjet cemo se nositi sa njegovim izostankom.. ja vjerujem Edisu i ovim momcima
Nije bas da su oni odjednom samo ubaceni u prvi tim. Prvi su tu bili Dado i Bajic koji su igrali jos protiv Plzena, onda Memija kojeg je jos Djurbuzovic ubacio protiv Slavije cini mi se, na kraju Amir koji se odmah pokazao kao odlican igrac koji moze zamjeniti Tomica. To je bilo postepeno uvodjenje u igru, kao sto smo sada dobili Vecu koji je ranije branio utakmice u kupu, Dino je debitovao i njega ocekujemo sljedece seozne, Kemo ce mozda ubrzo debitovati i treba ga ocekivati tek za godinu u prvom timu, kao i Zerica, Mujagica, Alihodzica. Tako to treba raditi, da djeca postepeno ulaze, da im se ukazuje na eventualne greske, da fizicki napreduju, da vide kako se to gurati s dosta starijim igracima, da dobiju odredjeno samopouzdanje. Prosle godine smo imali specificnu situaciju, moralo se totalno krenuti u rekonstrukciju tima, dosta mladica je dobilo veliki prostor, ali najvaznije igrali su bez pritiska, tako da je za nas svaki njihov dobar potez bio samo bonus.

Naravno, slazem se da cemo se nositi s izostankom Kosorica, zapravo moramo, nema nam druge. Zbog toga smo i produbili roster i doveli dosta igraca u svim linijama. Opet, vjerujem da se slazes, i mnogo jace i organizovanije ekipe od nas bi tesko nadoknadile izostanak oba standardna stopera, posebno kada su pokazali kako dobru djeluju u tandemu. Posebno mi je zao sto nece mnogo igrati zajedno u ovoj polusezoni, ako izborimo Evropu pitanje koliko ce trebati da se vrate, Bogdanovic pogotovo. Samo mi nije jasno zasto neki izbjegavaju Hodzurdu, po meni je on odigrao odlicne utakmice i ima mjesta u prvom timu, mislim da je bolje nego da pravimo neke eksperimente.
sve je to tako 100%, lijepo ti to napises i slazem se.. ja sam siguran da kao privremene alternative u vidu Hodzurde i Keme ne bi bile nimalo lose, fini su igraci i ne smije ih se bacati i zapostaviti... 2 prva stopera su hendikep za svaku ekipu tako i za nas, ta je pozicija uz golmana opet meni se cini nekako bas teska za nadoknadit ali opet ponavljam ja vjerujem ovim momcima i Edisu, i ko god da bude igrao odradit ce to dobro a moze se dosta kombinacija, rokada napravit
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
M87
Postovi: 19
Pridružen/a: pon mar 07, 2016 2:30 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 10, 2016 7:16 pm

slika

Poslano sa mog HTC Desire 610 koristeći Tapatalk
MANIJACI , ŽELJO , BOG I ČARŠIJA , NEKA ŽIVI BOSNA NAŠA DRŽAVA ! :zeljeznicar1:
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2250
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet mar 10, 2016 7:30 pm

Kapiten je napisao/la:Ja imam potpuno povjerenje u Hodzu, mada je jasno da ne moze u potpunosti zamijeniti kapitena...
Vjerujem ja da ce se Aco vratiti i ranije nego sto je predviđeno.

Sad ako moze neko da odgovori. Sada Blagi pauzira u ligi, i je li on ima i dalje 2 zuta tj. da li mu prijeti suspenzija ako dobije zuti karton ili je i to ocistio s ovim crvenim :roll: ?
Brišu mu se
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
Špekac1921
Postovi: 445
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:08 pm
Lokacija: Palata Šen Brun
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 10, 2016 7:33 pm

M87 je napisao/la:slika

Poslano sa mog HTC Desire 610 koristeći Tapatalk
:klanjase2: :klanjase2:
Kad nikog nema znaj da tu sam ja, da ti pjevam i za te da se lemam...
Samo tebe volim ja, tebe volim ja..
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 10, 2016 7:35 pm

Upravo procitah preko 30 stranica, ne znam kad uspjesmo 300 stranica nakucat..

Steta zbog vremena i zbog publike, treba molit Boga da u nedelju ne pada do aksama..

Meni iskreno bode oci kad mi komentarisemo tipa od Miroslava ne ocekujemo puno, ne ocekujemo odbranu, pa se za solidnu partiju bespotrebno hvali, a Memija se za neke partije bespotrebno kritikuje, i to moze otici bas u pogresnom smjeru, jer zaista ne vidim razliku o razlici igranja odbrane i jednog i drugog, jer obojica moraju igrati odbranu dobro..

Steta zbog Ace, prirodno je da ga Hodzurda mjenja, ako nije ozdravio, treba Kemu gurnuti od prve u nedelju..
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2250
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 10, 2016 7:37 pm

Nisam u toku, koliko Aco tekmi odsustvuje?
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 481
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 10, 2016 7:38 pm

BHDragons je napisao/la:Nisam u toku, koliko Aco tekmi odsustvuje?
najmanje mjesec dana ce faliti ,ali ne zna se jos tacno
Mi smo Željini-Željo je naš
🫡🫡
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 10, 2016 7:46 pm

Može li displej crknuti od kiše :ganja:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Ipe
Postovi: 258
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 10, 2016 7:54 pm

FOTO / VIDEO: Sjajno druženje Plavih u Osnovnoj školi Grbavica II

http://fkzeljeznicar.ba/foto-video-sjaj ... -ii/18898/" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.youtube.com/watch?v=OtAp8hMt628" onclick="window.open(this.href);return false;
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 10, 2016 8:00 pm

IvanOsim je napisao/la:Upravo procitah preko 30 stranica, ne znam kad uspjesmo 300 stranica nakucat..

Steta zbog vremena i zbog publike, treba molit Boga da u nedelju ne pada do aksama..

Meni iskreno bode oci kad mi komentarisemo tipa od Miroslava ne ocekujemo puno, ne ocekujemo odbranu, pa se za solidnu partiju bespotrebno hvali, a Memija se za neke partije bespotrebno kritikuje, i to moze otici bas u pogresnom smjeru, jer zaista ne vidim razliku o razlici igranja odbrane i jednog i drugog, jer obojica moraju igrati odbranu dobro..

Steta zbog Ace, prirodno je da ga Hodzurda mjenja, ako nije ozdravio, treba Kemu gurnuti od prve u nedelju..
suha je realnost da je neko ime i status stekao radi jednih stvari, a neko radi drugih. ni messi nije dobar u svemu. od miroslava stevanovića se u većoj mjeri očekuju driblinzi, golovi i asistencije nego odbrana, jer je zabijao i za reprezentaciju, to je takav profil igrača. on je zato doveden i biće promašaj ako ne krene zabijati (eto juče je upisao prvu asistenciju) a memijin potencijal leži više u drugim stvarima, primarno u motoričkim sposobnostima i trci bez prestanka.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
likusa
Postovi: 281
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 10, 2016 8:02 pm

Ipe je napisao/la:FOTO / VIDEO: Sjajno druženje Plavih u Osnovnoj školi Grbavica II

http://fkzeljeznicar.ba/foto-video-sjaj ... -ii/18898/" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.youtube.com/watch?v=OtAp8hMt628" onclick="window.open(this.href);return false;
:klanjase2: :klanjase2:

slika dominacija malca :zeljeznicar1:
Zadnja izmjena: likusa, dana/u čet mar 10, 2016 8:04 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Željeznicar za život cijeli !
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 10, 2016 8:04 pm

Zola se čini kao veće djete od ovih :ganja:
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 10, 2016 8:05 pm

Tako to rade VELIKI klubovi !
Nismo prinuđeni pričati sami o sebi, pustimo druge da pričaju o nama. Gospodine Sredojeviću, zahvaljujemo se na iskrenosti !
Kako sam ponosan na sve počevši od uprave, pa preko stručnog štaba i igrača, sve do navijača. Gospoda u svakom smislu te riječi ;)
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 10, 2016 8:08 pm

ovo je prava stvar! sve pohvale za ovaj potez!
jako je vazno da propagiramo sve ono od cega smo satkani i zbog cega postojimo.

:zeljeznicar1:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
FKZ1921
Postovi: 603
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 10, 2016 8:10 pm

Sjajno je ovo sa obilaskom skola. Klub se priblizava djeci,stvara nove navijace. Kod nekih koji vec navijaju za Zelju jaca uvjerenje da navijaju za najbolji klub...jaca ljubav prema klubu.
Ovo su ozbiljne stvari i ocigledno se ozbiljno organiziraju. Vidim da je predsjednik skupstine kluba bio prisutan na ovom druzenju. Treba nastaviti sa ovim.
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 10, 2016 8:21 pm

Ipe je napisao/la:FOTO / VIDEO: Sjajno druženje Plavih u Osnovnoj školi Grbavica II

http://fkzeljeznicar.ba/foto-video-sjaj ... -ii/18898/" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.youtube.com/watch?v=OtAp8hMt628" onclick="window.open(this.href);return false;
8-) :titula:
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 10, 2016 8:23 pm

vidi opet dobrog i društveno odgovornog dobrače :kafa:
gradi željo boli te *****
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 10, 2016 8:23 pm

Eto i Vedran primio prvi gol. Steta. :)
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5855
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 10, 2016 8:25 pm

Planira li se obici jos jos osnovnih skola ?
 
Avatar
krajisnik87
Postovi: 528
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 10:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 10, 2016 8:51 pm

slika
ŽELJEZNIČAR ÜBER ALLES !

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija