Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 10, 2016 4:43 pm

Ko kaže da Edis ne vjeruje Hodži? Igrao je na pripremama i momak je opravdao ulogu u mnogo slabijoj ekipi od jesenas i ne vidim razlog zašto on neće zauzeti mjesto štopera, čak je većina ovdje smatrala da on treba igrati umjesto Bogija.

Nema potrebe izmišljati toplu vodu jer su nam i Zaha i Zola mnogo važniji na poziciji koju trenutno igraju. Sinoć smo vidjeli da je to bedem i sa igračem manje kad su njih dvojica zajedno na terenu.

Dajte nek neko iz kluba pregleda sve utakmice koje nam je sudio onaj jad jakupović i neka traže njegovo izuzeće, ja se ne sjećam utakmice u kojoj nije šiljio protiv nas... Svjesno i namjerno u svakoj utakmici ide da nas zakine, Blagojević crveni :roll: pa da je bio normalan sudija on bi bez žutog završio utakmicu. Njemu daje žuti za lakat koji uopšte nije bio u glavu već više u leđa i ne tako jak duel, dok njima za poprilično oštru igru nije dao kartona sve dok nije dodijelio crveni pa se kasnije malo "prao" sa dva žuta za njih.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 10, 2016 4:49 pm

sergejevic je napisao/la:Aco je lider ove ekipe i vrlo vazan kotacic. Cinjenica da vec dugo nismo primili gol govori u prilog tome. Ne vjerujem da ce Edis dati sansu Kemi, iako bih to licno volio. Svaka utakmica nam je vazna, a mladi igraci su inace velika kocka. Niko ne zna kako ce odgovoriti na terenu i kako ce se snaci. Ipak, imamo alternativu za svakog igraca. Raduje sto se jako dobro branimo timski, krila mnogo posla odrade, vezni igraci takodjer i izgledamo cvrsto. Kada se ekipa jos malo uigra i tranzicija ce nam biti mnogo bolja i ubitacnija.

Zanimljivo je da mnogo bolje igramo kada protivnik ima loptu, a jako tesko se nosimo s postavljenom odbranom i tim bunkerima. Borac je malo uzeo loptu i krenuo naprijed i dobili su dva brza gola. Slicno je bilo i sa Sirokim, a vec protiv Veleza je bilo dosta teze. Moze se reci da je i do terena, ali mislim da i dalje imamo taj problem sa stvaranjem sansi. Razlika je sto je sada tu Bekric koji moze iz nicega zabiti gol i Lendric koji svoje lopte gurne u mrezu i ne fula zicere.

Utakmica za vikend ce biti izuzetno teska, posebno ako se Mladost postavi strogo defanzivno. Nadam se i tu nekom brzom golu koji ce nam donjeti mir i sigurnost, da mozemo igrati svoju igru, a sto nas duze budu drzali na nuli tako ce i stvari postajati teze. Mi na tribinama trebamo biti pravi, napraviti dobru atmosferu, izvrsiti pritisak zajedno s ekipom na pocetku i zabiti taj gol. Ovo vrijeme nam takodjer ne ide na ruku, ali tu se nista ne moze.
mladi igraci su velika kocka i ta kocka nam se isplatila prosle godine, zar to nije jednim dijelom filozofija kluba...imamo mi sirok roster sad, Aco jest jako bitan igrac ali uspjet cemo se nositi sa njegovim izostankom.. ja vjerujem Edisu i ovim momcima
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 10, 2016 4:52 pm

E baš me s.eba to za Acu, peh u pm. Međutim, mi moramo dalje sa njim ili bez njega, na toj poziciji štopera imamo 4,5 alternativa tako da sam siguran da će Edis odabrati onu pravu za koju misli da može najbolje odgovoriti zadatku. Bio to Kemo (drago bi mi bilo da zaigra), Hodžurda (mada ako je bolestan neće sigurno), Zaha, Zola ili Enis :mrgreen: imat će moju punu podršku i siguran sam da će odgovoriti kako treba na sve zadatke. Kada su naši omladinci u pitanju ja u njih imam puno povjerenje, posebno kada je riječ o Osmankoviću i Hasanoviću.
Zadnja izmjena: Hurmasica, dana/u čet mar 10, 2016 4:56 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2728
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 10, 2016 4:56 pm

Citam odavno forum, međutim nidam bio tu zadnjih par dana pa ako smijem pitati jel zna neko sta se podrazumijeva pod ove radove koji se namjeravaju odraditi u ova dva mjeseca od 3-5 poslije kojih cemo moci na Grbavici igrati Evropske..? :D :DD:
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 10, 2016 5:10 pm

plavi kanarinac je napisao/la:Citam odavno forum, međutim nidam bio tu zadnjih par dana pa ako smijem pitati jel zna neko sta se podrazumijeva pod ove radove koji se namjeravaju odraditi u ova dva mjeseca od 3-5 poslije kojih cemo moci na Grbavici igrati Evropske..? :D :DD:
Za sada je receno da klub mora da promjeni nekih 16. koraka (stvari na i oko stadiona) da dobije licenu za europu.

Sad sta je tih 16. koraka ne znamo nije konkretizirano, mozda prilaz stadionu, parking, rasvjeta, uzlazi/izlazi .... npr. znamo da je jedan od tih koraka nove platforme na zapadu za kamere, prostorija za sudije, prostorija za doping kontrolu i slicno.

Sigurno ce biti obavjesenja sta se radi, radovi pocinju u ponedjeljak (14.mart) pa cemo vidjeti.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2728
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 10, 2016 5:11 pm

Elegant je napisao/la:
plavi kanarinac je napisao/la:Citam odavno forum, međutim nidam bio tu zadnjih par dana pa ako smijem pitati jel zna neko sta se podrazumijeva pod ove radove koji se namjeravaju odraditi u ova dva mjeseca od 3-5 poslije kojih cemo moci na Grbavici igrati Evropske..? :D :DD:
Za sada je receno da klub mora da promjeni nekih 16. koraka (stvari na i oko stadiona) da dobije licenu za europu.

Sad sta je tih 16. koraka ne znamo nije konkretizirano, mozda prilaz stadionu, parking, rasvjeta, uzlazi/izlazi .... npr. znamo da je jedan od tih koraka nove platforme na zapadu za kamere, prostorija za sudije, prostorija za doping kontrolu i slicno.

Sigurno ce biti obavjesenja sta se radi, radovi pocinju u ponedjeljak (14.mart) pa cemo vidjeti.

hvala ti prijatelju..
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 10, 2016 5:16 pm

Jedva čekam da vidim malog Dinu na zadnjem veznom...Zeljin Mascherano, pravi kostolomac :DD:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
FKZ1921
Postovi: 603
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 10, 2016 5:18 pm

Nase sudije lose sude. Nema tendencije tako cesto kako mi mislimo. Naprosto ne znaju.
Najkriticniji su upravo kod najopasnijih stvari: lakat u skoku i start s ledja. Nevjerovatno je kako ne umiju da te situacije kvalitetno vide i adekvatno presude. Imas dojam da i oni kao i mi obicni posmatraci,gledaju samo u loptu pa sta oko nje vide to i sude. Uglavnom svi dobro trce,blizu su dogadjaja ali ga naprosto ne vide.
S druge strane,bolesni su od situacija u kojima se stavljaju u centar paznje. Tako onaj sinoc...ne vidi opasnost u laktu u glavu opasnom po zivot,ali bezazleno guranje lopte ne dalje od tri metra od mjesta prkrsaja od strane Blagojevica vidi i sankcionise drugim iskljucujucim kartonom.Tio je strasno. Ne vjerujem da je htio namjerno ostetiti Zelju,skloniji sam misljenju da ne zna razlikovati bitno od nebitnog.
A ofsajd...siguran sam da ne znaju tu tematiku.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5243
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 10, 2016 5:25 pm

Aco sretan i brz oporavak! :zeljeznicar1:
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3119
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 10, 2016 5:27 pm

Dajte ljudi, onaj Jakupovic je grobar da ga nema veceg, sve on svjesno radi protiv nas, onaj start Mancea laktom na Acu ni zuti a sta bi sad od Ace, a Blagojevicu da drugi zuti za sutanje lopte, pa pogledajte sinoc poslije sudijskog zvizduka koliko su puta sutnuli loptu igraci Celzija i PSGa pa niko ni zuti ne dobi, treba njemu jebavati malo mater kad nam bude opet sudio na Grbavici
Srcu draga, boja PLAVA !
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 10, 2016 5:29 pm

godrina je napisao/la:
sergejevic je napisao/la:Aco je lider ove ekipe i vrlo vazan kotacic. Cinjenica da vec dugo nismo primili gol govori u prilog tome. Ne vjerujem da ce Edis dati sansu Kemi, iako bih to licno volio. Svaka utakmica nam je vazna, a mladi igraci su inace velika kocka. Niko ne zna kako ce odgovoriti na terenu i kako ce se snaci. Ipak, imamo alternativu za svakog igraca. Raduje sto se jako dobro branimo timski, krila mnogo posla odrade, vezni igraci takodjer i izgledamo cvrsto. Kada se ekipa jos malo uigra i tranzicija ce nam biti mnogo bolja i ubitacnija.

Zanimljivo je da mnogo bolje igramo kada protivnik ima loptu, a jako tesko se nosimo s postavljenom odbranom i tim bunkerima. Borac je malo uzeo loptu i krenuo naprijed i dobili su dva brza gola. Slicno je bilo i sa Sirokim, a vec protiv Veleza je bilo dosta teze. Moze se reci da je i do terena, ali mislim da i dalje imamo taj problem sa stvaranjem sansi. Razlika je sto je sada tu Bekric koji moze iz nicega zabiti gol i Lendric koji svoje lopte gurne u mrezu i ne fula zicere.

Utakmica za vikend ce biti izuzetno teska, posebno ako se Mladost postavi strogo defanzivno. Nadam se i tu nekom brzom golu koji ce nam donjeti mir i sigurnost, da mozemo igrati svoju igru, a sto nas duze budu drzali na nuli tako ce i stvari postajati teze. Mi na tribinama trebamo biti pravi, napraviti dobru atmosferu, izvrsiti pritisak zajedno s ekipom na pocetku i zabiti taj gol. Ovo vrijeme nam takodjer ne ide na ruku, ali tu se nista ne moze.
mladi igraci su velika kocka i ta kocka nam se isplatila prosle godine, zar to nije jednim dijelom filozofija kluba...imamo mi sirok roster sad, Aco jest jako bitan igrac ali uspjet cemo se nositi sa njegovim izostankom.. ja vjerujem Edisu i ovim momcima
Nije bas da su oni odjednom samo ubaceni u prvi tim. Prvi su tu bili Dado i Bajic koji su igrali jos protiv Plzena, onda Memija kojeg je jos Djurbuzovic ubacio protiv Slavije cini mi se, na kraju Amir koji se odmah pokazao kao odlican igrac koji moze zamjeniti Tomica. To je bilo postepeno uvodjenje u igru, kao sto smo sada dobili Vecu koji je ranije branio utakmice u kupu, Dino je debitovao i njega ocekujemo sljedece seozne, Kemo ce mozda ubrzo debitovati i treba ga ocekivati tek za godinu u prvom timu, kao i Zerica, Mujagica, Alihodzica. Tako to treba raditi, da djeca postepeno ulaze, da im se ukazuje na eventualne greske, da fizicki napreduju, da vide kako se to gurati s dosta starijim igracima, da dobiju odredjeno samopouzdanje. Prosle godine smo imali specificnu situaciju, moralo se totalno krenuti u rekonstrukciju tima, dosta mladica je dobilo veliki prostor, ali najvaznije igrali su bez pritiska, tako da je za nas svaki njihov dobar potez bio samo bonus.

Naravno, slazem se da cemo se nositi s izostankom Kosorica, zapravo moramo, nema nam druge. Zbog toga smo i produbili roster i doveli dosta igraca u svim linijama. Opet, vjerujem da se slazes, i mnogo jace i organizovanije ekipe od nas bi tesko nadoknadile izostanak oba standardna stopera, posebno kada su pokazali kako dobru djeluju u tandemu. Posebno mi je zao sto nece mnogo igrati zajedno u ovoj polusezoni, ako izborimo Evropu pitanje koliko ce trebati da se vrate, Bogdanovic pogotovo. Samo mi nije jasno zasto neki izbjegavaju Hodzurdu, po meni je on odigrao odlicne utakmice i ima mjesta u prvom timu, mislim da je bolje nego da pravimo neke eksperimente.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 10, 2016 5:37 pm

ma nema realnog razloga da hodžurda ne bude prva zamjena za acu. mene bi sve drugo iznenadilo, ali znamo da mogu uletiti i kemo i zola i zahirović. i enis :mrgreen:

kosorić je bio jesenas možda i najkonstantniji igrač, nije slučajno dobio traku, ali mislim da ćemo i sa njegovim odsustvom i dalje imati više problema naprijed nego nazad. edis je stvarno uspio da svi igraju odbranu, i onda je stoperima mnogo lakše. kad se i lendrić vraća kao što se juče vraćao, kad jedan miroslav stevanović oduzme toliko lopti na svojoj polovini stoperima najveći dio vremena ostaje samo da čiste "balone". a hodžurda tu jako malo griješi i sa njim i dalje nemamo primljenog gola. nemamo ni ove tri tekme sa bogičevićem, on je sve pozitivno iznenadio, i iako je kosorić bolji od obojice ja ne vidim razloga ni da njih dvojica ne sarađuju dobro. naročito što je jedan ljevak a drugi dešnjak.
gradi željo boli te *****
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 10, 2016 5:39 pm

Utakmica protiv Mladosti je u nedjelju u 15:00, jug 5, sjever 8, Zapad 20 KM.

Pauzira li Blagojevic sad u nedjelju ili u revansu kupa ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5243
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 10, 2016 5:42 pm

Elegant je napisao/la:Utakmica protiv Mladosti je u nedjelju u 15:00, jug 5, sjever 8, Zapad 20 KM.

Pauzira li Blagojevic sad u nedjelju ili u revansu kupa ?
Sad u nedjelju.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 10, 2016 5:46 pm

ChWilla je napisao/la:bekrić, lendrić i m. stevanović su nazad pomagali van svih očekivanja. svaka čast za trku onima kojima to i nije prvi zadatak na terenu.
A Memija nije ??
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 10, 2016 5:48 pm

ja maloprije napisah da je edis uspio da cijela ekipa igra odbranu. ali od ovih napisanih se to ipak manje očekuje pa ih ističem. memija je u prvi tim i ušao kao pit bull tip igrača.

osim tiaga :mrgreen:
gradi željo boli te *****
 
Avatar
phily
Postovi: 428
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:37 pm
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 10, 2016 6:07 pm

Koliko se ceka na clansku karticu kad se uclanis putem interneta :?:
"Na granici smo grubosti. Spremni smo. Mi se ne sklanjamo prepotenciji. MI SMO ZELJO !!!"


boccaccio

:zeljeznicar1:
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 10, 2016 6:11 pm

Raja sta se ovo pise da bi Dzeko opet mogao biti prodan, koliko smo para dobri ? :DD:
phily je napisao/la:Koliko se ceka na clansku karticu kad se uclanis putem interneta :?:
http://fkzeljeznicar.ba/postanite-clan- ... interneta/
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
neroazzuro
Postovi: 1932
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 10, 2016 6:18 pm

phily je napisao/la:Koliko se ceka na clansku karticu kad se uclanis putem interneta :?:
Ja sam čekao neke dvije-tri hefte, ne sjećam se sad tačno.
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet mar 10, 2016 6:22 pm

Ja imam potpuno povjerenje u Hodzu, mada je jasno da ne moze u potpunosti zamijeniti kapitena...
Vjerujem ja da ce se Aco vratiti i ranije nego sto je predviđeno.

Sad ako moze neko da odgovori. Sada Blagi pauzira u ligi, i je li on ima i dalje 2 zuta tj. da li mu prijeti suspenzija ako dobije zuti karton ili je i to ocistio s ovim crvenim :roll: ?
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija