Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 04, 2016 12:33 am

Grbavica je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:
ceze je napisao/la: Dobra poenta, nisam na to mislio. Ali opet, neki minimum u, hajmo reći, europskim okvirima, bi trebao biti između 3.500 i 4.000, sve iznad toga je bonus, mada sam ja i sad zadovoljan ovom cifrom od blizu 3.000, nije to baš zanemarivo.
Oko 3020 ima clanova trenutno.
Da je svako ko je bio na utakmici sa Širokim imao i člansku ja bih bio zadovoljan. Dajte ba ljudi nemojte se zadovoljavati malim stvarima, kakve 3 milje članova za klub kakav je Željo? Ispod 10 milja je slabo, obzirom na renome i historiju kluba.
ma kad nesto uradimo nekad u evropi bice i vise toga,takvi su kod nas ljudi...vidjet ces da dozivimo...:)
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5855
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 04, 2016 12:33 am

@delinjo meni tako rekose juce kad sam upacivao, kao 5 autobusa ide, trazilo se vise mjesta ovi nisu dali iz Veleza a iz mupa javili da nece propustat auta i kombije, mada slicne instrukcije su bile i konama prosli vikend pa je sve proslo, bice nas uglavnom u finom broju..
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 04, 2016 12:38 am

cikazubo je napisao/la:@delinjo meni tako rekose juce kad sam upacivao, kao 5 autobusa ide, trazilo se vise mjesta ovi nisu dali iz Veleza a iz mupa javili da nece propustat auta i kombije, mada slicne instrukcije su bile i konama prosli vikend pa je sve proslo, bice nas uglavnom u finom broju..
a valjda ce pustiti jer mi se dogovorili ova moja ekipa sa 5 auta idemo dole ....bila bi tuga da nas sve vrate...iako znam i prosle godine su nesto pricali da ce nas vratiti ali niko nije pravio probleme...a i znam dosta raje koja hoce autima da ide...
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 04, 2016 12:39 am

Sredio sam stream. https://www.youtube.com/watch?v=fajSy4mK54Y" onclick="window.open(this.href);return false;

Tako ce izgledati, mozda mali problemi sa zvukom
 
Avatar
ceze
Postovi: 233
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 04, 2016 12:39 am

A stoji sve to i logično je da svako ko ide na utakmice ima člansku karticu, ali treba biti i malo realan.
3000 je fina brojka za klub koji u tom periodu nije imao nikakav značajan rezultat i klub koji skoro pa ništa nije uradio po pitanju marketinga i članstva. Idući korak bi trebao biti 4000 AKTIVNIH članova. To su neki minimalne, ali realne brojke u ovom trenutku.

Hajduk koji ima bazu od bar milion ljudi, bez dijaspore, za jednu godinu ima 12.000 aktivnih članova, i to sa velikom kampanjom i sa desetinama centara gdje se ljudi mogu učlaniti, između ostalog i u BiH.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2250
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 04, 2016 12:39 am

LARSSON je napisao/la:Sredio sam stream. https://www.youtube.com/watch?v=fajSy4mK54Y" onclick="window.open(this.href);return false;

Tako ce izgledati, mozda mali problemi sa zvukom
Bravo :pljesak:
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5855
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 04, 2016 12:42 am

delinjo je napisao/la:
cikazubo je napisao/la:@delinjo meni tako rekose juce kad sam upacivao, kao 5 autobusa ide, trazilo se vise mjesta ovi nisu dali iz Veleza a iz mupa javili da nece propustat auta i kombije, mada slicne instrukcije su bile i konama prosli vikend pa je sve proslo, bice nas uglavnom u finom broju..
a valjda ce pustiti jer mi se dogovorili ova moja ekipa sa 5 auta idemo dole ....bila bi tuga da nas sve vrate...iako znam i prosle godine su nesto pricali da ce nas vratiti ali niko nije pravio probleme...a i znam dosta raje koja hoce autima da ide...
Ma samo uz kolonu i nece bit problema ja mislim, pustali su prije par dana pa pustice i nas vjerovatno, to samo kazu kako bi nas manje krenulo.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2854
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 04, 2016 12:43 am

LARSSON je napisao/la:Sredio sam stream. https://www.youtube.com/watch?v=fajSy4mK54Y" onclick="window.open(this.href);return false;

Tako ce izgledati, mozda mali problemi sa zvukom
kakva je igracina ovaj llul :mrgreen: :mrgreen:

svaka ti cast brate na trudu
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23676
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 04, 2016 12:43 am

Grbavica je napisao/la:
storm_raider je napisao/la: Oko 3020 ima clanova trenutno.
Da je svako ko je bio na utakmici sa Širokim imao i člansku ja bih bio zadovoljan. Dajte ba ljudi nemojte se zadovoljavati malim stvarima, kakve 3 milje članova za klub kakav je Željo? Ispod 10 milja je slabo, obzirom na renome i historiju kluba.
Definitivno, 10 000 je nesto sto bi stvarno zvucalo lijepo, ovo sada je jos ispod renomea Zelje. Ali treba pogledati realnosti u oci, mnogo je ljudi koji su nekoliko puta kupili clansku. Recimo, ja imam dvije..., nema veze dok god pare idu klubu. Tako da ova cifra od ~3000 i nije realna. To je nazalost istina i na tome treba raditi konstruktivno. Marketing i samo marketing. Proizvod imamo, ali nije ni jednostavno u ovakvoj drzavi svakome izdvojiti 20 km, treba to shvatiti. Nema to neke veze sa ljubavi prema klubu, vec sa uslovima zivota. Ljudi se brinu o osnovnim stvarima u ovoj drzavi, o osnovnim uslovima za egzistenciju. Iz kluba ti trebali razmisliti o tim slojevima drustva koji su ipak vecina, pogotovo ako znamo da je klub izgradila radnicka klasa, a danas je radnickoj klasi najteze. Ta radnicka klasa i njihovi potomci najvise prate klub i na to sam posebno ponosan.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet mar 04, 2016 12:46 am

vrbanjusa je napisao/la:Idemo furati raju da nas bude 7000 ili sto bi neki rekli 17000 :-)
Ma dosta je i do tog kakvo ce vrijeme biti ali uz pobjedu u mostaru ispod 5 nece sigurno

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 04, 2016 12:49 am

cikazubo je napisao/la:
delinjo je napisao/la:
cikazubo je napisao/la:@delinjo meni tako rekose juce kad sam upacivao, kao 5 autobusa ide, trazilo se vise mjesta ovi nisu dali iz Veleza a iz mupa javili da nece propustat auta i kombije, mada slicne instrukcije su bile i konama prosli vikend pa je sve proslo, bice nas uglavnom u finom broju..
a valjda ce pustiti jer mi se dogovorili ova moja ekipa sa 5 auta idemo dole ....bila bi tuga da nas sve vrate...iako znam i prosle godine su nesto pricali da ce nas vratiti ali niko nije pravio probleme...a i znam dosta raje koja hoce autima da ide...
Ma samo uz kolonu i nece bit problema ja mislim, pustali su prije par dana pa pustice i nas vjerovatno, to samo kazu kako bi nas manje krenulo.
zato je meni dosta nerealna i mala ova brojka koju spominju samo 250...pa toliko nas je bilo prosle godine a kako raju drma euforija ja ne sumnjam ispod hiljade ali nikako...ali eto blizu je subota pa cemo vidjeti :D :D ...hvala brate uglavnom :)
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 04, 2016 12:50 am

Sto se tice clanskih one vrijede do kraja sezone bez obzira kad se neko uclanio, ili????????

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 04, 2016 12:52 am

MrRiccoli je napisao/la:Sto se tice clanskih one vrijede do kraja sezone bez obzira kad se neko uclanio, ili????????

Sent from my C5303 using Tapatalk
Tako je
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet mar 04, 2016 12:58 am

LARSSON je napisao/la:
MrRiccoli je napisao/la:Sto se tice clanskih one vrijede do kraja sezone bez obzira kad se neko uclanio, ili????????

Sent from my C5303 using Tapatalk
Tako je
Onda na ljeto ako Bog da jos agresivnije krenuti pa skupiti 5.000 minimalno jer evo vidimo na sta novac ide. Pa kad je izbacilo sliku Lendrica i Bekrica kod golova pa totalno drugi osjecaj. Al bilo je i seratora kaze mal semafor al sta ces ne mozes svakom ni udovoljiti. Ako Bog da da se stadion napravi pa ce biti i veci

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1598
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 04, 2016 12:59 am

Ako ne ponovimo identican rezultat od prosle godine u Evropi, imacemo duplo manje clanova, takvi smo mi...
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 04, 2016 1:14 am

Minjore je napisao/la:Ja odgovorno tvrdim da ce vam Kerim zacepiti usta u naredne dvije utakmice. Citiracu se poslije Borca ;)
Evo ja odmah da te citiram, da se zna..
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 04, 2016 1:15 am

Kopirati Hajduk. Kad su nagurali na 27000 možemo i mi nekako na 10000. Pa i silom
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2854
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 04, 2016 1:30 am

Ma bit ce nas fina brojka, nemojte se sikirat :D
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 04, 2016 3:41 am

Svani subotooooooooo :zeljeznicar1:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19811
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet mar 04, 2016 6:27 am

IvanOsim je napisao/la:
Minjore je napisao/la:Ja odgovorno tvrdim da ce vam Kerim zacepiti usta u naredne dvije utakmice. Citiracu se poslije Borca ;)
Evo ja odmah da te citiram, da se zna..
ABd, niko sretniji od mene. Kera na ljeto rekord u transferima postavlja.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija