Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Omar500
Moderator
Tema Autor/ica
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Aleksandar Jovanovic (15)

uto jan 14, 2020 1:37 pm

Aleksandar Jovanović novi fudbaler Željezničara

Aleksandar Jovanović rođen je 4. augusta 1989. godine u Melburnu. Prošao je omladinske selekcije Parramatta Eaglesa, a sa nepunih 20 godina stigao je u Srbiju u kojoj je nastupao za Vojvodinu, Novi Sad i Hajduk iz Kule. Potom je uslijedio odlazak u Aziju, prvo u Tajland u ekipu Tero Sasana, a potom u južnokorejski Suwon. Nakon godinu dana odlazi u Jeju United za koji je igrao dvije godine i prešao u kinesku Super ligu, u momčad Tianjin Teda. Posljednje dvije godine nosio je dres Jeju Uniteda.

– Znam mnogo o Želji, velika historija, jedan od najvećih klubova u bivšoj Jugoslaviji. Moj djed navija za Želju i baš mi prija što sam došao ovdje. Znam nekoliko igrača, pratio sam u posljednje vrijeme i istraživao ligu i došao sam da se borimo za titulu. Želim svoj posao na terenu obaviti kako treba. Želio sam raditi i sa Amarom Osimom jer sam o njemu čuo sve najbolje, kazao je Jovanović.

Jovanović je potpisao ugovor do ljeta 2020. godine uz opciju produženja saradnje, a s ekipom će sutra obaviti i prvi trening.

LINKOVIslika slika slika slika slikaslikaslika
STATISTIKA

Ukupno utakmica za Željezničar: 2
Ukupno golova za Željezničar: 0
Debitovao za Željezničar: 22.2.2020. Radnik - ŽELJEZNIČAR 0-0

Ukupno utakmica u Premijer Ligi BiH za Željezničar: 1
Ukupno golova u Premijer Ligi BiH za Željezničar: 0
Debitovao u Premijer Ligi BiH za Željezničar: 22.2.2020. Radnik - ŽELJEZNIČAR 0-0

edit by JM
GALERIJA
slika
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija