Moderator/ica: storm_raider

 
jovanmaksimovic
Moderator
Tema Autor/ica
Postovi: 5096
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Filip Jazvić (90)

čet jul 19, 2018 1:42 pm

slika

Bivši fudbaler Cluja, Hapoel Haife, Arke Gdynia, Filip Jazvić, novi je fudbaler Željezničara. Dvadesetsedmogodišnji krilni napadač potpisao je ugovor na godinu dana uz opciju produženja Kluba na još jednu godinu.

Filip Jazvić je rođen 22. oktobra 1990. u Bugojnu. Igračku karijeru je počeo u Hrvatskoj, a nakon što je igrao za Istru, Inter i Hrvatski Dragovoljac odlazi u rumunski Cluj. U Rumuniji je još igrao za Tirgu Mures i Universitatea. Potom je u Izraelu igrao za Hapoel iz Haife, a posljednju sezonu igrao je u Poljskoj za Arku Gdynia i Grudziadz.

– Jako sam sretan što sam došao u Želju. Nakon dugih pregovora jedva čekam da počnem trenirati i igrati sa ekipom. Očekujem jednu uspješnu sezonu da pomognem ekipi, ciljeve ne krijemo, ali idemo polako od utakmice do utakmice. Pratim fudbal ovdje iako sam nekoliko godina u inostranstvu, a za povratak me najviše privuklo to što je Željo veliki klub sa bogatom povijesti, rekao je Jazvić.

Jazvić je obavio ljekarski pregled i ekipi će se priključiti na prvom sutrašnjem treningu.
slika

STATISTIKA:

Ukupno utakmica za Željezničar: 10
Ukupno golova za Željezničar: 2
Debitovao za Željezničar: 5.8.2018. ŽELJEZNIČAR - Zrinjski 2-0

Ukupno utakmica u Premijer Ligi BiH: 10
Ukupno golova u Premijer Ligi BiH: 2
Debitovao u Premijer Ligi BiH: 5.8.2018. ŽELJEZNIČAR - Zrinjski 2-0

edit by JM
100/94/37/34 - i to je to!

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija