Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Omar500
Moderator
Tema Autor/ica
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Miloš Bakrač (5)

sri jun 13, 2018 1:27 pm

slika
FOTO: Miloš Bakrač novi fudbaler Željezničara

Sada već bivši defanzivac nikšićke Sutjeske, Miloš Bakrač, novi je fudbaler Željezničara. Reprezentativac Crne Gore potpisao je dvogodišnji ugovor.

Miloš Bakrač je rođen 25. februara 1992. godine. Još kao junior OFK Beograda odlazi u švicarski Sion kojeg je bio član četiri godine. Jednu sezonu igrao je na posudbi u Budućnosti iz Podgorice. Na ljeto 2016. godine pojačao je Sutjesku za koju je igrao do dolaska u Želju.

– Veoma sam zadovoljan što sam potpisao ugovor sa Željezničarom. Presudila je ozbiljnost, korektnost i sam pristup ljudi sa kojima sa pregovarao. Pratio sam ligu, znam o kakvom se klubu radi, tu su i sjajni navijači. Što se tiče očekivanja Željo je bio veliki klub i u Jugoslaviji, a pogotovo u BiH i znaju se ciljevi. Ipak, neću da dajem neka velika obećanja, više volim da pričam na terenu, kazao je Miloš Bakrač nakon potpisa za Plave.

Za Sutjesku je odigrao ukupno 75 utakmica i postigao pet golova. Za U-21 tim Siona nastupao je 49 puta, a za Budućnost je odigrao 21 susret. U protekloj sezoni sa 36 nastupa je bio neizostavan u dresu Sutjeske koja je superiorno osvojila prvenstvo Crne Gore. U nedavnom meču u Zenici između A reprezentacija BiH i Crne Gore, Bakrač je ubilježio nastup svoju selekciju.

Miloš će svoj prvi trening odraditi večeras u 18 sati.
slika

STATISTIKA:

Ukupno utakmica za Željezničar: 14
Ukupno golova za Željezničar: 0
Debitovao za Željezničar: 12.7.2018. Narva Trans - ŽELJEZNIČAR 0-2

Ukupno utakmica u Premijer Ligi BiH: 11
Ukupno golova u Premijer Ligi BiH: 0
Debitovao u Premijer Ligi BiH: 5.3.2016. TRAVNIK - Rudar (P) 0-0

Ukupno utakmica u Premijer Ligi BiH za Željezničar: 10
Ukupno golova u Premijer Ligi BiH za Željezničar: 0
Debitovao u Premijer Ligi BiH za Željezničar: 21.7.2018. Gošk - ŽELJEZNIČAR 0-1

edit by JM
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija