cipiripi
Prijatelj foruma
Tema Autor/ica
Kontakt:
Status: Offline

Nije bitno ko je kriv, sta i kako dalje?

ned nov 25, 2018 11:09 am

Zelio bih da konstruktivno porazgovaramo na ovu temu.

Ne zelim da se dijelimo na one koji su za Upravu ili za Amara. Iznesite vase misljenje kako prebroditi ovu krizu koja se ne pamti u nasem Klubu zadnjih 10 godina.

Kako biste je vi rjesili, sta biste ucinili, ali vas molim da ako date neki prijedlog da isti potkrijepite cinjenicama
Od kad sam se rodio Želju sam zavolio, plava mi je boja mila Božija je volja bila.

starigrad
Kontakt:
Status: Offline

Re: Nije bitno ko je kriv, sta i kako dalje?

ned nov 25, 2018 8:37 pm

cipiripi je napisao/la:
ned nov 25, 2018 11:09 am
Zelio bih da konstruktivno porazgovaramo na ovu temu.

Ne zelim da se dijelimo na one koji su za Upravu ili za Amara. Iznesite vase misljenje kako prebroditi ovu krizu koja se ne pamti u nasem Klubu zadnjih 10 godina.

Kako biste je vi rjesili, sta biste ucinili, ali vas molim da ako date neki prijedlog da isti potkrijepite cinjenicama
kao i obicno, mozemo iznositi svoja subjektivna misljenja, zelje i pozdrave. jedni ce biti za bezuslovan ostanak ove uprave. drugi za bezuslovan odlazak. treci za reorganizaciju/nadogradnju.

medjutim, za kvalitetnu i konstruktivnu raspravu, iznosenje prijedloga, misljenja, zelja... treba imati ulazne podatke. ne mogu ja reci treba dovesti jake trenera i sd u paketu i prepustiti im da sami sklope ekipu, kad nemam pojma koliko to realno kosta, sta su nase budzetske mogucnosti, ko se moze uklopiti u sve to. ne mogu reci treba rastjerati sav uo ili neke od njih, kad i ne znam sta i koliko je ko od njih, pojedinacno, uradio i doprinio. ne mogu pricati protiv opozicije, kad nemam pojma ko je u istoj i da li ista u stvarnosti i postoji. mogu ja prizivati badzaka koliko hocu, covjek mozda nece sebi tog belaja...

bez namjere da ti omalovazim trud i dobru namjeru, bojim da ce se, ako i zazivi, ova tema pretvoriti u prepucavanja za i protiv, kao i ona glavna.

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Prijava  •  Registracija