nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 22, 2016 2:15 am

leškarenje je napisao/la:Tvoje misljenje koje mi je bitno ono pufff...
Upratio sam da imas svoje vidjenje svega oko FKS,pa ti kazem da ne vidim svrhu da ti neko nesto objasnjava kad ces ti opet svoju verziju svega napisati.
Ono,ako ti je tesko skontati sta pisem onda imas problem sam sa sobom,nane mi.
Upravu si kao i uvijek,kod njega se rasprava svodi na to da on sam sebe ubjedjuje u svoje lazi,tako da sta god kazes isto ti je,on zna da smo stotine hiljada dali na raskide ugovore haha
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 22, 2016 2:16 am

Ajzea je napisao/la:
leškarenje je napisao/la:Tvoje misljenje koje mi je bitno ono pufff...
Upratio sam da imas svoje vidjenje svega oko FKS,pa ti kazem da ne vidim svrhu da ti neko nesto objasnjava kad ces ti opet svoju verziju svega napisati.
Ono,ako ti je tesko skontati sta pisem onda imas problem sam sa sobom,nane mi.
Neću, pomozi mi da shvatim. Argumentima me pobij, a ja ću svaki šamar stoički primiti.
Ti i argumenti jel ovo neki vic :rofl: ? Daj argumente za stotine hiljada za SPORAZUMNE raskide ugovora?
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 22, 2016 2:29 am

Čovjek poredi Livaju, Diattu i Stokića sa Ikandeom, Alispahićem i Stapanovom :rofl: :rofl: :rofl: Kaže Stanić i raskid ugovora :rofl:
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 22, 2016 9:49 am

Momak se sam diskvalifikovao, iz neke razumne rasprave, konstatacijom koja se nalazi na 18. stranici ove teme.
1987
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2996
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 22, 2016 10:45 am

nebitan lik je napisao/la:
Ajzea je napisao/la:
leškarenje je napisao/la:Tvoje misljenje koje mi je bitno ono pufff...
Upratio sam da imas svoje vidjenje svega oko FKS,pa ti kazem da ne vidim svrhu da ti neko nesto objasnjava kad ces ti opet svoju verziju svega napisati.
Ono,ako ti je tesko skontati sta pisem onda imas problem sam sa sobom,nane mi.
Neću, pomozi mi da shvatim. Argumentima me pobij, a ja ću svaki šamar stoički primiti.
Ti i argumenti jel ovo neki vic :rofl: ? Daj argumente za stotine hiljada za SPORAZUMNE raskide ugovora?
Samo da se nadovezem na ovu konstataciju. Druze zar tebi nije dovoljan argument da ste izasli u javnost sa informacijom kako ste probili budžet i da je Tan poslao svoje ljude u finansijsku kontrolu.
Prodali ste par igraca pogotovo Gojka za extra iznos, igrali Evropu jedno pretkolo i zaradili izvrsnu sumu novca. Sada ti meni pokusaj objasniti kako ste dosli u situaciju da probijete budzet.
Mi smo prodali Bajica, Kvesica i Amira i opet nismo probili budzet, vec smo doveli nekoliko extra igraca i ulozili pare u renoviranje stadiona.
Isto tako smo jedini Klub iz nase lige koji je predstavio finansijski izvejstaj u kojem stoji da je Željo imao priliv sredstava od oko 5 miliona KM i da je godinu zavrsio u finansijskom plusu.

Ako se busate da ste dobrostojeci sto niste izasli u javnost pa lijepo iznijeli koliki su vam bili prihodi a koliki rashodi, ne smijete jer ste i sami rekli da ste probili budzet.
Tan je lijepo rekao ja cu vam sanirati dgove i napraviti akademiju ali sva zarada od pordaje igraca ide meni u djep, vase je da obezbjedite plate igracima i ostale troskove.
Zasto niste nikog doveli, zato sto nemate zatvorenu finansijsku konstrukciju za dovodjenje igraca. Vadite se na Jesica kao nisu mu potrebni igraci a ovamo svi placete kako vam treba golman, zadnji vezni i odbrambeni igrac.

Za mene navijaca Željeznicira je cudno da sa prilivom sredstava koje ste ostvarili od transfera i sa dosta dobrim sponzorima vi niste bili u stanju da napravite iskorak, do koga je to to vi najbolje znate, vec ste u sredini tabele isto kao i mi koji smo sa golobradim mladicima dosli do treceg pretkola Evropskog takmicenja i sa momcima kojima je malo falilo da postanu prvaci.
Alea iacta est!
 
Tomahawk11
Postovi: 97
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 12:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 22, 2016 11:55 am

Grbavica je napisao/la:Čovjek poredi Livaju, Diattu i Stokića sa Ikandeom, Alispahićem i Stapanovom :rofl: :rofl: :rofl: Kaže Stanić i raskid ugovora :rofl:
Izvini, sto se ne bi poredili Livaja, Diatta i Stokic sa Ikandeom, Alispahicem i Stepanovim....?
Sto, ovi kao neka imena....a sta su to pokazali, koliko su igrali? Alispahic, pokretna bolnica, Ikande i Stepanov, ptice selice koje se nigdje nisu duze zadrzale....
Ova prva trojica su, ako nista, bili tu pred ocima, Stokic bio jedan od boljih napadaca lige, Diatta u Zvijezdi bio dosta dobar, Livaju su otkrili Zeljini skauti :mrgreen:
Doduse, ovi u Zelji su vise igrali, ovi kod nas malo ili nikako.
 
cala
Postovi: 943
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 22, 2016 11:59 am

Uporedi primanja nabrojanih :cigara:
 
Tomahawk11
Postovi: 97
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 12:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 22, 2016 12:02 pm

cala je napisao/la:Uporedi primanja nabrojanih :cigara:
Neka, poredicemo sa Stevanovicem, Zahirovicem, Bekricem ;)
 
cala
Postovi: 943
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 22, 2016 12:05 pm

To vec moze ali nemoj porediti sa Jocom, Livajom i Diatom, samo sebe ofiras time.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 22, 2016 12:05 pm

Naravno da jesu imena, sva trojica. Za našu ligu, strašna imena ! Za ovu trojicu naših Ronaldinho, Ramos i Pogba, zato im i jesu primanja bila jedno 17 puta veća od ovih naših parmaka, pa se samim tim i očekivalo da napravite iskorak sa igračima ovog renomea.
 
Gost
Status: Offline

Re: RE: Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 22, 2016 12:23 pm

[quote="cipiripi"][quote="nebitan lik"][quote="Ajzea"][quote="leškarenje"]Tvoje misljenje koje mi je bitno ono pufff...
Upratio sam da imas svoje vidjenje svega oko FKS,pa ti kazem da ne vidim svrhu da ti neko nesto objasnjava kad ces ti opet svoju verziju svega napisati.
Ono,ako ti je tesko skontati sta pisem onda imas problem sam sa sobom,nane mi.[/quote]
Neću, pomozi mi da shvatim. Argumentima me pobij, a ja ću svaki šamar stoički primiti.[/quote]
Ti i argumenti jel ovo neki vic :rofl: ? [b]Daj argumente za stotine hiljada za SPORAZUMNE raskide ugovora[/b]?[/quote]

Samo da se nadovezem na ovu konstataciju. Druze zar tebi nije dovoljan argument da ste izasli u javnost sa informacijom kako ste probili budžet i da je Tan poslao svoje ljude u finansijsku kontrolu.
Prodali ste par igraca pogotovo Gojka za extra iznos, igrali Evropu jedno pretkolo i zaradili izvrsnu sumu novca. Sada ti meni pokusaj objasniti kako ste dosli u situaciju da probijete budzet.
Mi smo prodali Bajica, Kvesica i Amira i opet nismo probili budzet, vec smo doveli nekoliko extra igraca i ulozili pare u renoviranje stadiona.
Isto tako smo jedini Klub iz nase lige koji je predstavio finansijski izvejstaj u kojem stoji da je Željo imao priliv sredstava od oko 5 miliona KM i da je godinu zavrsio u finansijskom plusu.

Ako se busate da ste dobrostojeci sto niste izasli u javnost pa lijepo iznijeli koliki su vam bili prihodi a koliki rashodi, ne smijete jer ste i sami rekli da ste probili budzet.
Tan je lijepo rekao ja cu vam sanirati dgove i napraviti akademiju ali sva zarada od pordaje igraca ide meni u djep, vase je da obezbjedite plate igracima i ostale troskove.
Zasto niste nikog doveli, zato sto nemate zatvorenu finansijsku konstrukciju za dovodjenje igraca. Vadite se na Jesica kao nisu mu potrebni igraci a ovamo svi placete kako vam treba golman, zadnji vezni i odbrambeni igrac.

Za mene navijaca Željeznicira je cudno da sa prilivom sredstava koje ste ostvarili od transfera i sa dosta dobrim sponzorima vi niste bili u stanju da napravite iskorak, do koga je to to vi najbolje znate, vec ste u sredini tabele isto kao i mi koji smo sa golobradim mladicima dosli do treceg pretkola Evropskog takmicenja i sa momcima kojima je malo falilo da postanu prvaci.[/quote]

Cekaj, ti pricas o iznosenju u javnost, o transparentnosti. A ono svaki dan iskoci novi milioncic duga, i jos 600.000KM kojim se gubi svaki trag ?!

Pricas o ulaganjima u stadion, mislis na ono sto je Ambasada Norvske donirala?

Kazes Tan je fino rekao, njemu idu pare od transfera :cigara:

Ma ne znam koji te ***** citiram, ti svakako sve vec znas. Zivio



Gesendet von meinem HTC One E9PLUS dual sim mit Tapatalk
 
Avatar
LuckyStrike
Postovi: 10
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:06 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 22, 2016 12:23 pm

cipiripi je napisao/la:
nebitan lik je napisao/la:
Ajzea je napisao/la: Neću, pomozi mi da shvatim. Argumentima me pobij, a ja ću svaki šamar stoički primiti.
Ti i argumenti jel ovo neki vic :rofl: ? Daj argumente za stotine hiljada za SPORAZUMNE raskide ugovora?
Samo da se nadovezem na ovu konstataciju. Druze zar tebi nije dovoljan argument da ste izasli u javnost sa informacijom kako ste probili budžet i da je Tan poslao svoje ljude u finansijsku kontrolu.
Prodali ste par igraca pogotovo Gojka za extra iznos, igrali Evropu jedno pretkolo i zaradili izvrsnu sumu novca. Sada ti meni pokusaj objasniti kako ste dosli u situaciju da probijete budzet.
Mi smo prodali Bajica, Kvesica i Amira i opet nismo probili budzet, vec smo doveli nekoliko extra igraca i ulozili pare u renoviranje stadiona.
Isto tako smo jedini Klub iz nase lige koji je predstavio finansijski izvejstaj u kojem stoji da je Željo imao priliv sredstava od oko 5 miliona KM i da je godinu zavrsio u finansijskom plusu.

Ako se busate da ste dobrostojeci sto niste izasli u javnost pa lijepo iznijeli koliki su vam bili prihodi a koliki rashodi, ne smijete jer ste i sami rekli da ste probili budzet.
Tan je lijepo rekao ja cu vam sanirati dgove i napraviti akademiju ali sva zarada od pordaje igraca ide meni u djep, vase je da obezbjedite plate igracima i ostale troskove.
Zasto niste nikog doveli, zato sto nemate zatvorenu finansijsku konstrukciju za dovodjenje igraca. Vadite se na Jesica kao nisu mu potrebni igraci a ovamo svi placete kako vam treba golman, zadnji vezni i odbrambeni igrac.

Za mene navijaca Željeznicira je cudno da sa prilivom sredstava koje ste ostvarili od transfera i sa dosta dobrim sponzorima vi niste bili u stanju da napravite iskorak, do koga je to to vi najbolje znate, vec ste u sredini tabele isto kao i mi koji smo sa golobradim mladicima dosli do treceg pretkola Evropskog takmicenja i sa momcima kojima je malo falilo da postanu prvaci.
Cekaj, ti pricas o iznosenju u javnost, o transparentnosti. A ono svaki dan iskoci novi milioncic duga, i jos 600.000KM kojim se gubi svaki trag ?!

Pricas o ulaganjima u stadion, mislis na ono sto je Ambasada Norvske donirala?

Kazes Tan je fino rekao, njemu idu pare od transfera :cigara:

Ma ne znam koji te ***** citiram, ti svakako sve vec znas. Zivio



Gesendet von meinem HTC One E9PLUS dual sim mit Tapatalk
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3879
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 22, 2016 12:25 pm

Žalite se kako momak neosnovano ponavlja argumente i tako u beskonačnost. Da ste vi ponudili argumente i odgovore, možda bi mu bilo nešto jasno i ne bi vas morao pitati beskonačno puta :)
Zna li se razlog pomjeranja utakmice Zrinjski - Sarajevo?
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 22, 2016 12:38 pm

Igrače koje smo mi doveli i nemaju neke osnove za tražiti velika primanja. Dizemo ih iz mrtvih. Željo je najveći i najtrofejniji klub u BiH, dao je najviše reprezentativaca i što je najvažnije poštovan je u Evropi. Kad je prelazni rok prvo se gledaju naši igrači pa onda drugi.
Zato je i za njih bolje igrati kod nas za neka manja normalnija primanja i dignuti se iz mrtvih nego u neki drugi klub iz PL. I toga su oni svjesni.
Oni će nama pomoći u ostvarenju naših ciljeva mi ćemo njima u njihovim.

Kako ćemo mi njih plaćati to je nas problem i ne vidim razloga da se neko sa strane o tome brine. Isto tako nema razloga da se naši brinu za pitare, njihov problem.
 
Avatar
LuckyStrike
Postovi: 10
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:06 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 22, 2016 12:53 pm

Jest, prvo se gleda sta ima zeljo ponuditi turcima za smjesne pare. Hint Hadziahmetovic.

Gesendet von meinem HTC One E9PLUS dual sim mit Tapatalk
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 22, 2016 12:57 pm

Blago se tebi u zivotu kad ti je milion smiješna para, od srca ti čestitam jer si očigledno uspio u zivotu te sebi i svojima obezbjedio komforan zivot. Kapa dole..
 
Avatar
LuckyStrike
Postovi: 10
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:06 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 22, 2016 12:59 pm

Ajzea je napisao/la:Blago se tebi u zivotu kad ti je milion smiješna para, od srca ti čestitam jer si očigledno uspio u zivotu te sebi i svojima obezbjedio komforan zivot. Kapa dole..
Milion za jednog od najperspektivnih mladih igraca u PLBiH je smjesan.

Gesendet von meinem HTC One E9PLUS dual sim mit Tapatalk
 
Tomahawk11
Postovi: 97
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 12:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 22, 2016 1:02 pm

Igrače koje smo mi doveli i nemaju neke osnove za tražiti velika primanja.
Nemaju vraga. Ipak oni dolaze sa statusom bivsih reprezentativaca. Ne igraju sigurno za 500 KM.
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 22, 2016 1:18 pm

Vrag je napisao/la:Igrače koje smo mi doveli i nemaju neke osnove za tražiti velika primanja. Dizemo ih iz mrtvih. Željo je najveći i najtrofejniji klub u BiH, dao je najviše reprezentativaca i što je najvažnije poštovan je u Evropi. Kad je prelazni rok prvo se gledaju naši igrači pa onda drugi.
Zato je i za njih bolje igrati kod nas za neka manja normalnija primanja i dignuti se iz mrtvih nego u neki drugi klub iz PL. I toga su oni svjesni.
Oni će nama pomoći u ostvarenju naših ciljeva mi ćemo njima u njihovim.

Kako ćemo mi njih plaćati to je nas problem i ne vidim razloga da se neko sa strane o tome brine. Isto tako nema razloga da se naši brinu za pitare, njihov problem.
Ovo zadnje si u pravu, zaboli me kita kako ćete ih plaćati isto ko što treba vas da boli kako smo mi plaćali navedene. Jednostavno, zar ne.... a ne ovaj tvoj hoće da mu se podnese finansijski izvještaj dan te **** :lol:
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 22, 2016 1:26 pm

LuckyStrike je napisao/la:
Ajzea je napisao/la:Blago se tebi u zivotu kad ti je milion smiješna para, od srca ti čestitam jer si očigledno uspio u zivotu te sebi i svojima obezbjedio komforan zivot. Kapa dole..
Milion za jednog od najperspektivnih mladih igraca u PLBiH je smjesan.

Gesendet von meinem HTC One E9PLUS dual sim mit Tapatalk
Ma i ja bih drug volio da je Amir ostao kod nas još bar dvije sezone, naročito sa ekipom koja se trenutno gradi jer bi tek sada bio u mogućnosti pokazati sve ono što zna, međutim, roditelji i on su trazili da ide. Kada sve saberem i oduzmem, vjerovatno ni ja ne bih mogao odoliti plati koju oni nude, a ta famozna klauzula je klub stavila pred zid koji ti nudi samo jedan izlaz a koji ti inače nudi cijeli milion. Mozda je i bolje ovako, nego da se desi ono što je sa Svrakom. Vi ste zadrzali Cimirota i to je očigledno pametan potez bio, ali ste sa Samirom npr. pogriješili i mozda bi bolje bilo da ste ga prodali neposredno nakon europskih utakmica.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija