Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto mar 01, 2016 12:16 pm

22 kola, poslije toga podjela na ligu za prvaka i ligu za opstanak s još 10 kola.

Jedini logičan sistem u ligi s 12 klubova, sve ostalo jednostavno nije fer.
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto mar 01, 2016 2:23 pm

leškarenje je napisao/la:Da,ali zato Siljak nema stava nego kaze kako odluci savez i mi smo za .Badel ga jos drzi,dok se dohaviza mozda se i izjasni .
dok Mirsad Šiljak ispred FK Željezničar poručuje da na Grbavici još uvijek nemaju službeni stav po tom pitanju
Preveliki je to klub da bi se trzao na poziv novinara i poletio da kaže nešto što nije zvanični stav kluba :kafa:
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto mar 01, 2016 2:27 pm

Virtu4L je napisao/la:
leškarenje je napisao/la:Da,ali zato Siljak nema stava nego kaze kako odluci savez i mi smo za .Badel ga jos drzi,dok se dohaviza mozda se i izjasni .
dok Mirsad Šiljak ispred FK Željezničar poručuje da na Grbavici još uvijek nemaju službeni stav po tom pitanju
Preveliki je to klub da bi se trzao na poziv novinara i poletio da kaže nešto što nije zvanični stav kluba :kafa:
Ne valjaj gluposti,nijedan od direktora nije samovoljno izasao i rekao eh mi smo za to i to.Normalno da je stav usaglasen u klubu,samo sto kod vas jos nije,a i ako bude bice kako odluce u savezu :lol: poserem im se na stav.
Mirsad Šiljak (direktor FK Željezničar): Nemamo još službenog stava po tom pitanju. Vidjet ćemo, sjest ćemo i razmotriti sve opcije a najvjerovatnije ćemo biti za ono što se u N/FSBiH procijeni kao najbolja opcija."
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto mar 01, 2016 2:35 pm

Bitno je da je fening podržao trokružno :kafa: po tome se jasno vidi ko je zalutao u fudbal.
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto mar 01, 2016 2:40 pm

Da i nije jedini,a reci mi ovo...bolje imati stav pa kakav god,a ne biti hinja pa reci kako savez odluci mi smo za :roll: smijete bolan reci sta mislite,sta se uvlacite u pakas uhljupima ....cuj ti stava,kako odluci savez mi smo ZA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto mar 01, 2016 3:43 pm

Gluposti valjas.
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto mar 01, 2016 3:45 pm

damirfile je napisao/la:Gluposti valjas.
E jesi se potrudio :ganja: haj reci onda sta je ovaj tvoj post :pljesak:
 
Tomahawk11
Postovi: 97
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 12:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto mar 01, 2016 8:13 pm

Virtu4L je napisao/la:Bitno je da je fening podržao trokružno :kafa: po tome se jasno vidi ko je zalutao u fudbal.
Nek si ti spomenuo dio izjave koji ti odgovara :mrgreen:
Kako se to drugacije moze igrati liga 12? Nakaradan broj.
Fino covjek kaze da je najbolje liga 10. Ocito to nisi vidio :shisha:
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto mar 01, 2016 8:59 pm

Nedvojbeno je da će se sa Ligom 12 kvalitet fudbala poboljšati, bez obzira na način ustroja takmičenja - trokružno (nepravedno) ili liga za prvaka - liga za opstanak.

Međutim to ne riješava osnovni problem takmičenja. Osnovni problem je taj što smo jučer u prva dva ranga takmičenja imali 48, danas 46, a sutra 42 kluba. Da bi se kvalitet digao na veći nivo, prva dva ranga takmičenja ne bi smjela imati više od 32 kluba, s tim da se igra na cijelom teritoriju Države. Idealno bi bilo po 10 klubova za 1. i 2. rang - četvorokružno.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto mar 01, 2016 9:48 pm

Ne zaboravite možemo mi imati 10 ili 8 klubova, ali sa ovakvim terenima, i uslovima na stadionima nemamo šanse za podići kvalitet ili značajno povečati broj gledalaca, navijača i simpatizera. Koliko sam samo puta pročitao zadnjih dana u komentarima pred utakmice ¨samo da kiša ne pada¨...što zbog terena, ali i uslova na tribinama i posjete.

:zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

sri mar 02, 2016 10:06 am

Ako ste slušali stavove klubova - većina ih je za trokružni. Razlog im je kao bit će regularnije. Namještalo se i puštalo vazda i sad će kome god ne bude trebalo kakav god da je sistem. Trokružni u startu nije u redu i niko to ja mislim više ne igra. Najbolje je kao što većina kažete, podjeli ligu popola nakon 22 kola i udri pa ko koga. Mini liga za prvaka bi sigurno bila interesentna i sa minimum štimanja jer sigurno tri mjesta, a nerijetko i četiri vode u Evropu i svako ima šansu da se doizbori za nešto.
Mini liga za opstanak bi sigurno bila interesantna jer vremenom neće biti kanti koje nakon pola prvenstva već ispadaju. Po meni bi bilo dobro kao što imaju neke lige (recimo Njemačka, Holandija, Belgija itd.) da recimo 9. i 10. igraju playout sa drugoplasiranim iz drugih liga. E to bio onda bio rat jer svako bi želio da izbjegne playout jer onda nije isto biti 9. ili 8. Osim toga, i druge lige bi bile intersantnije jer bi bila borba i za drugo mjesto obzirom da daje šansu da uđeš u prvu ligu.
Ne branim Savez jer kakva šuma takvi i zečevi. Klubovi su šuma i tu ima svakakve mrake, a to se onda reflektuje i na Savez. Da je klubovima regularnost i neizvjesnost u prvom planu ne bi Savez imao kud. Ima masa načina da se popravi regularnost. Znam da je smješna lova, ali i ova linearna podjela love od sponzora lige (BH Telecom) je smješna. I tu bi se moglo malo rangirati tipa nećeš dogodine dobiti istu lovu ako si 6. ili 8. Itd Itd.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

sri mar 02, 2016 3:31 pm

Pa jbt naši klubovi ne žele udruženje ligaša koje bi preuzelo organizaciju i vođenje takmičenja, nego su za to da ligu vodi savez i šteli kako oni hoće. Ovako preko saveza lakše šteliti, ne bi to tako glat išlo da je udruženje premijerligaša u igri. Kako oko organizacije takmičenja, tako i oko sponzora, TV prava i šta sve ne....sigurno bi klubovi mnogo bolje finansijski prolazili da sami organizuju ligu.
:zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 03, 2016 3:24 am

Virtu4L je napisao/la:Bitno je da je fening podržao trokružno :kafa: po tome se jasno vidi ko je zalutao u fudbal.
Nek je Siljak veliki fudbalski mag haha sve uspjeh do uspjeha
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 03, 2016 12:59 pm

Valjda je u posljednjih mjesec dana pokazao koliki je mag :kafa:
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 03, 2016 2:41 pm

http://sport1.ba/poznato-koji-ce-arbitr ... ijer-lige/" onclick="window.open(this.href);return false;

Na Koševu Bjelica, u Mostaru Sivac.

U Tuzli sudija iz Sarajeva :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
tribina
Postovi: 190
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:14 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 03, 2016 5:20 pm

Virtu4L je napisao/la:Bitno je da je fening podržao trokružno :kafa: po tome se jasno vidi ko je zalutao u fudbal.
Ona vaša raskopčana pjandura je zalutala u fudbal. Frajer me podsjeća na one likove iz filma Hangover.
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 03, 2016 5:53 pm

Selimovic Dino, olicenje kulture i profesionalizma :cigara:
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pet mar 04, 2016 12:24 am

FGR sa seljačkim prezimenima. Klasika pitarska.
 
tribina
Postovi: 190
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:14 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pet mar 04, 2016 12:49 am

cala je napisao/la:Selimovic Dino, olicenje kulture i profesionalizma :cigara:
Za raskopčanog orangutana je oličenje kulture i profesionalizma. ;)
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pet mar 04, 2016 1:04 am

zaustavite se na vrijeme :ganja:

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija