tribina
Postovi: 190
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:14 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 15, 2016 1:31 am

ISB87 je napisao/la:kada donose odluku o modelu takmicenja lige 12?
Eh jarane ti isto k'o da ne pratiš ovu ligu. :mrgreen: Možda odluče u martu ili u aprilu ili u maju ili čak u junu. :skoljka: Sve zavisi koliko će se prepirati jedni, drugi i treći, koliko će Srbi zatezati oko svojih nekih zahtjeva, itd, itd.

**** me svak ako ovo ne propadne, pa uđemo u novu sezonu sa istim sistemom takmičenja.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 15, 2016 1:48 am

Ma mislio sam do kad oni to trebaju dostaviti nsbih
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 15, 2016 7:42 am

dellavedova je napisao/la:
Eisenbahner1921 je napisao/la:
dellavedova je napisao/la:
Radnik ce da zaradi finu lovu na proljece.
Naravno, transfer Joce Stokića u Real će napuniti kasu bijeljinskog velikana
Majke mi ja ne znam gdje hitman pokupi ovolike talente s baze bez poraza... evo citam sta pisete, 90% fula poentu postova
Možda samo ti ne kontaš poentu naših postova ili zajebancija ;)
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 15, 2016 10:26 am

Evo kaže Beganović da Bureković ostaje u Čeliku ipak
 
Avatar
Sarajevo
Postovi: 21
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:22 pm
Lokacija: Sarajevo, BiH
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 15, 2016 10:38 am

tribina je napisao/la:
ISB87 je napisao/la:kada donose odluku o modelu takmicenja lige 12?
Eh jarane ti isto k'o da ne pratiš ovu ligu. :mrgreen: Možda odluče u martu ili u aprilu ili u maju ili čak u junu. :skoljka: Sve zavisi koliko će se prepirati jedni, drugi i treći, koliko će Srbi zatezati oko svojih nekih zahtjeva, itd, itd.

**** me svak ako ovo ne propadne, pa uđemo u novu sezonu sa istim sistemom takmičenja.
To je završena stvar. Srbi su zahtjevali 4 kluba u ligi 12 pa je savez to poslao Uefi i oni su izričito rekli da ne mogu to raditi već samo kako se zasluži igrama na terenu i ako budu nastavili ovako da će biti izbačeni iz lige :pljesak:
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 15, 2016 12:13 pm

Kakvi su ovo protivnici zeljeznicara u Turskoj,ko su ovi ba ?
 
Zeus
Postovi: 89
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:23 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 15, 2016 12:43 pm

Nema se za bolje.
Voda im skupa, preskupa...
Heroin los, i nikakav. :ganja:
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 15, 2016 1:00 pm

Zeus je napisao/la:Nema se za bolje.
Voda im skupa, preskupa...
Heroin los, i nikakav. :ganja:
Nema se kazeš? Hoćemo li iznositi finansijski izvještaj mog odnosno tvog kluba? :kafa:
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 15, 2016 1:02 pm

leškarenje je napisao/la:Kakvi su ovo protivnici zeljeznicara u Turskoj,ko su ovi ba ?
Lijepo je vidjeti da se prati najtrofenijni klub u drzavi ;) Protivnici, transferi, politika kluba, pitanje o stadionu, uprava... :pljesak: :pljesak: Pa cak i pripremne se prate ;) Bravo komsijeee!
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 15, 2016 1:08 pm

Glupa konstatacija,al nisam bolje ni naviko....cuj prati se,pa ne zivim u Angoli jbt,iskacete u zadnje vrijeme po medijima drama,neka euforija i to.Neka,neka samo naprijed mali plavi nema predaje :sarajevo1:

Ali ti u svom cinizmu ne odgovori na jednostavno pitanje,a koje je glasilo:kakvi su ovo protivnici ?
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 15, 2016 1:12 pm

Ovi sto igramo nisu nista losiji od nasih najboljih klubova u drzavi tako da se dosta toga moze postaviti i pripremiti za duele sa nasim klubovima. Nezz kakva je svrha igrati sa nekim gdje unaprijed znas da ces izgubiti i primiti 3-4 gola. Bez motivacije krenes i igras samo da manje golova primis ili da se osramotis.
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 15, 2016 1:16 pm

Dje bolan nisu losiji,ko su ovi klubovi ? Prvi put cujem za njih,jbt ....cuj nisu losiji od nasih najboljih klubova :lol: :lol: :lol: reci da se zajebavas,molim te :oops1:
 
Avatar
Arabella
Postovi: 176
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:06 am
Lokacija: Tuzla
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 15, 2016 1:18 pm

šta kaže
kakva je svrha igrati sa nekim gdje unaprijed znas da ces izgubiti i primiti 3-4 gola.
ovo prvi put čujem, stvarno.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 15, 2016 1:19 pm

Nisam ni ja zadovoljan protivnicima, zašto bi mi to problem bio reći? Mišljenja sam da su protivnici trebali bar malo bolji biti.. Izuzev ovih prvih, oni su mi sasvim OK. Ipak, bolje i ovo nego da kojim slučajem dobijemo Partizana i umislimo si da smo bolji od njih. Neviđena euforija bi zavladala da ste kojim slučajem dobili Maribora ili pak Astanu, ista stvar je i sa nama, prvaci smo euforije i iz tog razloga ne bih volio protivnike koje ste vi imali. To ne mijenja činjenicu da smo trebali igrati protiv bar malo boljih od ovih.
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 15, 2016 1:28 pm

Arabella je napisao/la:šta kaže
kakva je svrha igrati sa nekim gdje unaprijed znas da ces izgubiti i primiti 3-4 gola.
ovo prvi put čujem, stvarno.
Eto nek si i to cuo, pripremne su utakmice i mozda nekada skontas i neko ti objasni zasto sam to napisao. Pitaj nekoga da li je bolje igrati sa nekim koga ces dobiti 3 razlike ili sa nekim od koga ces izbubiti 3 razlike kad su u pitanju pripremne utakmice (mozda jednu da odigras sa izrazito boljim od sebe radi drugih razloga). U pitanju je samopouzdanje,upoznavanje igraca, taktika itd ....
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 15, 2016 1:30 pm

Ajzea je napisao/la:Nisam ni ja zadovoljan protivnicima, zašto bi mi to problem bio reći? Mišljenja sam da su protivnici trebali bar malo bolji biti.. Izuzev ovih prvih, oni su mi sasvim OK. Ipak, bolje i ovo nego da kojim slučajem dobijemo Partizana i umislimo si da smo bolji od njih. Neviđena euforija bi zavladala da ste kojim slučajem dobili Maribora ili pak Astanu, ista stvar je i sa nama, prvaci smo euforije i iz tog razloga ne bih volio protivnike koje ste vi imali. To ne mijenja činjenicu da smo trebali igrati protiv bar malo boljih od ovih.
Kakva euforija,mi smo to prevazisli dok vas puca trenutno i mozda bi vas ponijelo.Jaci protivnici su bolji i nema se sta tu pricati,jace se igra iako je prijateljska.Mene nasmija ona konstatacija da nisu nista losiji od nasih najacih ekipa,ma daj :lol: :lol:
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 15, 2016 1:40 pm

leškarenje je napisao/la:
Ajzea je napisao/la:Nisam ni ja zadovoljan protivnicima, zašto bi mi to problem bio reći? Mišljenja sam da su protivnici trebali bar malo bolji biti.. Izuzev ovih prvih, oni su mi sasvim OK. Ipak, bolje i ovo nego da kojim slučajem dobijemo Partizana i umislimo si da smo bolji od njih. Neviđena euforija bi zavladala da ste kojim slučajem dobili Maribora ili pak Astanu, ista stvar je i sa nama, prvaci smo euforije i iz tog razloga ne bih volio protivnike koje ste vi imali. To ne mijenja činjenicu da smo trebali igrati protiv bar malo boljih od ovih.
Kakva euforija,mi smo to prevazisli dok vas puca trenutno i mozda bi vas ponijelo.Jaci protivnici su bolji i nema se sta tu pricati,jace se igra iako je prijateljska.Mene nasmija ona konstatacija da nisu nista losiji od nasih najacih ekipa,ma daj :lol: :lol:
Izvini ali.. Kako misliš trese nas euforija?
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 15, 2016 1:41 pm

Sta kako mislim,ne mislim nego citam i vidim :cigara: i to pogotovo vas izbjeglica sa ss.ba.
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 15, 2016 1:42 pm

leškarenje je napisao/la:Sta kako mislim,ne mislim nego citam i vidim :cigara: i to pogotovo vas izbjeglica sa ss.ba.
A ti si kao domorodac sto si se dan prije prijavio :rofl:
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 15, 2016 1:44 pm

dell21 je napisao/la:
leškarenje je napisao/la:Sta kako mislim,ne mislim nego citam i vidim :cigara: i to pogotovo vas izbjeglica sa ss.ba.
A ti si kao domorodac sto si se dan prije prijavio :rofl:
Tako je :violina:

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija