Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 15, 2016 7:37 pm

Očigledno čitaš, pratiš i pričaš sa ljudima koji u protekloj polusezoni nisu kročili na Grbavicu, dok sam ja sebi kosu čupao razmišljajući o tome koliki balvan moraš biti da promašiš ono što je simulator trčanja promašivao, koliki bolikurac moraš biti da bi pruzao partije kakve je Joco pruzao, na koju fintu je Livaja profesionalni fudbaler i odakle on u Zelji, da li se minira polovica terena koju Mladenović ni u kom slučaju ne prelazi, etc. Niko od nas koji su redovni na utakmicama Zelje nije euforičan po pitanju ove sezone, ipak, po pitanju razloga koje sam ti naveo u prethodnom postu - jeste.

Ma opusti se, malo diskutujemo, vodimo rasprave, bla bla bla.. Kad dođe vrijeme da peckamo jedni druge iz ovog ili onog razloga, peckat ćemo. Za šta drugo forum sluzi? :)
 
Avatar
kempes
Postovi: 144
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Lokacija: Zvornik
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 15, 2016 7:43 pm

Zna li se koje će se utakmice prenositi na domaćim kanalima? Ili još nije izašao spisak?
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 15, 2016 7:54 pm

Sretno svim nasim klubovima u nastavku lige :titula:
:zeljeznicar1: :velez: :sloboda: :sarajevo1:
 
terabajt
Postovi: 376
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 15, 2016 8:44 pm

irfo je napisao/la:Sretno svim nasim klubovima u nastavku lige :titula:
:zeljeznicar1: :velez: :sloboda: :sarajevo1:
:palacgore:
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 15, 2016 9:23 pm

Liga počinje za 13 dana sve priče o teškim nogama, uigravanju padaju u vodu. Svi treneri imaju u glavama početne sastave plus minus dva igrača. Ako to nemaju u ovom trenutku u ozbiljnom su problemu
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 15, 2016 9:31 pm

http://www.republika.ba/kultura_showbiz ... u-16-jula/" onclick="window.open(this.href);return false;

Sjajno, nema šta :zid:
 
Avatar
Pappy
Postovi: 46
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 15, 2016 10:02 pm

Republika je napisao/la:Liga počinje za 13 dana sve priče o teškim nogama, uigravanju padaju u vodu. Svi treneri imaju u glavama početne sastave plus minus dva igrača. Ako to nemaju u ovom trenutku u ozbiljnom su problemu
Pa dobro, većina ekipa još uvijek ima dva treninga dnevno. Tako da igračima zapravo i jesu teške noge, i tek za koji dan će se krenuti sa jednim treningom dnevno. Ali u pravu si. Ko već sada nema prvu postavu u glavi, u problemu je. Ali većina trenera je to imala u glavi i kada su kompletirali pripreme, uz sitnije korekcije.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 15, 2016 10:08 pm

Pappy je napisao/la:
Republika je napisao/la:Liga počinje za 13 dana sve priče o teškim nogama, uigravanju padaju u vodu. Svi treneri imaju u glavama početne sastave plus minus dva igrača. Ako to nemaju u ovom trenutku u ozbiljnom su problemu
Pa dobro, većina ekipa još uvijek ima dva treninga dnevno. Tako da igračima zapravo i jesu teške noge, i tek za koji dan će se krenuti sa jednim treningom dnevno. Ali u pravu si. Ko već sada nema prvu postavu u glavi, u problemu je. Ali većina trenera je to imala u glavi i kada su kompletirali pripreme, uz sitnije korekcije.
Kakvi ste vi po tom pitanju?
 
Avatar
Pappy
Postovi: 46
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 15, 2016 10:15 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:
Pappy je napisao/la:
Republika je napisao/la:Liga počinje za 13 dana sve priče o teškim nogama, uigravanju padaju u vodu. Svi treneri imaju u glavama početne sastave plus minus dva igrača. Ako to nemaju u ovom trenutku u ozbiljnom su problemu
Pa dobro, većina ekipa još uvijek ima dva treninga dnevno. Tako da igračima zapravo i jesu teške noge, i tek za koji dan će se krenuti sa jednim treningom dnevno. Ali u pravu si. Ko već sada nema prvu postavu u glavi, u problemu je. Ali većina trenera je to imala u glavi i kada su kompletirali pripreme, uz sitnije korekcije.
Kakvi ste vi po tom pitanju?
Odlični. Za cijele pripreme jedan gol iz penala, danas peticu strpali. :mrgreen:

Šalim se. Kod nas je mali problem bio. Kada je Dovedan stigao želio je da uspostavi svoju filozofiju igre, sa presingom čitavu utakmicu. Što i jeste dobra zamisao, međutim ne za našu ligu, a naročito ne za igrače koje mi imamo, jer Spalević i Radovanović u napadu to ne mogu izvesti. I nakon što se dogodio debakl protiv Bosne iz Visokog, gdje je istina debakl nastao u drugom poluvremenu kada su igrali rezervni igrači, i neki koji čak više nisu ni u klubu, igrači su sa njim razgovarali i rekli mu stanje, pa se odustalo od toga, i sada na pripremama je malo drugačija varijanta uigravana.

Imamo malih problema oko igračkog kadra. Marković se povrijedio dva dana pred put u Bar, ali srećom vratio se Papaz u Slaviju pa je bolje stanje i nemamo toliko problema tu, a i Purić još uvijek ne smije punom snagom, mada i tu smo prilično popunjeni. U suštini biće to sličan sastav kao jesenas, s tim da će na mjesto lijevog krila umjesto Rovčanina vjerovatno Bošković, a u zavisnosti od oporavka Markovića i kako će to teći, pored Kartala će igrati Papaz. Mada imamo jedno petoduplo jaču klupu nego jesenas.
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 15, 2016 10:18 pm

Poraz od Olimpica u 19. kolu otvara vam vrata Prve lige PC
 
Avatar
Pappy
Postovi: 46
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 15, 2016 10:21 pm

Republika je napisao/la:Poraz od Olimpica u 19. kolu otvara vam vrata Prve lige PC
Ispali smo mi ljetos, tako da nam poraz od Olimpica neće teško pasti.
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 15, 2016 10:23 pm

Iskreno mislim da trebate ostati ali vama je prva utakmica vise nego bitna a utakmive na pripremama ne ulijevaju povjerenje
 
Avatar
Pappy
Postovi: 46
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 15, 2016 10:30 pm

Republika je napisao/la:Iskreno mislim da trebate ostati ali vama je prva utakmica vise nego bitna a utakmive na pripremama ne ulijevaju povjerenje
Ma Slavija nikad pripreme nije znala odraditi. Ljetos nas je nagrdio austrijski petoligaš, pa smo vidjeli kasnije da je ekipe bila vrlo dobro pripremljena, samo što je u odnosu na Gutu koji je anafalbeta, došao na klupu pravi trener i sa onako skromnom ekipom izvukao maksimum i doveo nas gdje jesmo. Upravo to je ono što nas koji pratimo Slaviju i najviše brine. Kakav je trener Dovedan, i koliko može u zvaničnoj utakmici sa ovom ekipom. Da je Darko ostao ja garantujem da bismo uzeli devet bodova iz prva tri kola i sa pjesmom završili sezonu.
 
tribina
Postovi: 190
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:14 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto feb 16, 2016 12:32 am

leet je napisao/la:http://www.republika.ba/kultura_showbiz ... u-16-jula/" onclick="window.open(this.href);return false;

Sjajno, nema šta :zid:
E **** te život i Željko i koncert, pa jebemu mater u dvoranu pa pjevajte.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto feb 16, 2016 12:41 am

Ja ne znam kako onaj teren na Kosevu izdrzi svake godine koncert i bezbroj utakmica i opet se dovede u solidno stanje nakon nekog vremena..
 
Avatar
Pappy
Postovi: 46
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto feb 16, 2016 12:49 am

cikazubo je napisao/la:Ja ne znam kako onaj teren na Kosevu izdrzi svake godine koncert i bezbroj utakmica i opet se dovede u solidno stanje nakon nekog vremena..
Zato što ima možda i najbolju drenažu, i najbolje sisteme za navodnjavanje. Pričao mi je lik koji održava to da je dovoljno dva dana sunca i četiri puta zaljevanje u ta dva dana (ujutru i naveče) i trava naraste 7cm.
 
Avatar
Admin
Site Admin
Tema Autor/ica
Postovi: 111
Pridružen/a: uto feb 09, 2016 11:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto feb 16, 2016 9:23 am

POSLJEDNJI PUT OPOMENA ZA POMINJANJE NACIJA I NACIONALNOSTI

sljedeći put ide ban bilo kome ko bude potencirao tu priču, pobrisane gluposti dalje nastavite u normalnom tonu
 
Avatar
crozzer
Postovi: 244
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:59 pm
Lokacija: www.fcsarajevo.ba
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto feb 16, 2016 9:26 am

leet je napisao/la:http://www.republika.ba/kultura_showbiz ... u-16-jula/" onclick="window.open(this.href);return false;

Sjajno, nema šta :zid:
:r :r :r :r

cccccc
 
Tomahawk11
Postovi: 97
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 12:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto feb 16, 2016 10:13 am

Jb ga vise i Kosevo, nek idu na Cevljanovice na narodno veselje.
Svake godine stampedo, uniste teren. Treba u kamp ici igrati, pa nek tefericuju do mile volje :psujem:
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto feb 16, 2016 11:15 am

bio je merlin prosle godine i utakmice zelje sarajeva olimpica sve u par dana. Sto je previse previse je, al ipak velike su pare u pitanju za zakup i vlasnici stadiona to nece propustiti. Nadat se samo da ne bude kise u to vrijeme.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija