Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto feb 16, 2016 5:13 pm

dellavedova je napisao/la:Genijalac, pricam o Eldaru, na njega racunate vise nego na Dinu.
Daj mi broj svog dilera :ganja:
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto feb 16, 2016 5:14 pm

dellavedova je napisao/la:Genijalac, pricam o Eldaru, na njega racunate vise nego na Dinu.
Majstore koji Eldar?
 
dellavedova
Postovi: 56
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto feb 16, 2016 5:14 pm

A otiso vam Eldar... jebiga, vidis koliko je relevantan.Dino grande opcija za prvi tim sa 68 minuta u citavom jesenjem dijelu.
Forumski genijalac, gdje se gasis :pljesak:
 
Avatar
spidey87
Postovi: 55
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 10:42 pm
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto feb 16, 2016 5:14 pm

Dzemo Berberovic osvajac Zlatne lopte 2016.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto feb 16, 2016 5:23 pm

Maccabi s Grbavice :rofl:
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto feb 16, 2016 5:59 pm

tribina je napisao/la:
leet je napisao/la:http://www.republika.ba/kultura_showbiz ... u-16-jula/" onclick="window.open(this.href);return false;

Sjajno, nema šta :zid:
E **** te život i Željko i koncert, pa jebemu mater u dvoranu pa pjevajte.
Obzirom da se pojedini fale ovim stadionom da je njihovo vlasništo, smatram da neće dopustiti da se u periodu kada očekujemo Europske utakmice naših gradskih klubova na istom održavaju vašarska veselja. Posebno zbog toga što je vlasnik kluba koji se fali da je vlasnik stadiona veliki kineski bogataš, i uložio je mnogo u klub, pa im novac od koncerta nije uopšte potreban..

:zeljeznicar1:
 
cala
Postovi: 949
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto feb 16, 2016 7:37 pm

dellavedova je napisao/la:A otiso vam Eldar... jebiga, vidis koliko je relevantan.Dino grande opcija za prvi tim sa 68 minuta u citavom jesenjem dijelu.
Forumski genijalac, gdje se gasis :pljesak:
Kako te vise nije stid pisati nakon ove provale? :shock:
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto feb 16, 2016 7:39 pm

Paradoks: Bh. fudbalske sudije za novu polusezonu se spremaju u drugoj državi

Pročitajte više na: http://sport1.ba/bh-fudbalske-sudije-za ... oj-drzavi/" onclick="window.open(this.href);return false;
**** majku pa ovdje u ovoj Bosni može sve živo samo da je naopako
 
dellavedova
Postovi: 56
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto feb 16, 2016 8:02 pm

cala je napisao/la:
dellavedova je napisao/la:A otiso vam Eldar... jebiga, vidis koliko je relevantan.Dino grande opcija za prvi tim sa 68 minuta u citavom jesenjem dijelu.
Forumski genijalac, gdje se gasis :pljesak:
Kako te vise nije stid pisati nakon ove provale? :shock:
Evo planiram da se objesim zbog vas i vase talentovane djece :shisha:
 
cala
Postovi: 949
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto feb 16, 2016 8:22 pm

dellavedova je napisao/la:
cala je napisao/la:
dellavedova je napisao/la:A otiso vam Eldar... jebiga, vidis koliko je relevantan.Dino grande opcija za prvi tim sa 68 minuta u citavom jesenjem dijelu.
Forumski genijalac, gdje se gasis :pljesak:
Kako te vise nije stid pisati nakon ove provale? :shock:
Evo planiram da se objesim zbog vas i vase talentovane djece :shisha:
Vi ste najslabija karika.
Napustite kucu Velikog Brata.
Izadjite sa Farme.

Edited by Admin
 
Avatar
leškarenje
Postovi: 152
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto feb 16, 2016 8:27 pm

Veteran je napisao/la:
tribina je napisao/la:
leet je napisao/la:http://www.republika.ba/kultura_showbiz ... u-16-jula/" onclick="window.open(this.href);return false;

Sjajno, nema šta :zid:
E **** te život i Željko i koncert, pa jebemu mater u dvoranu pa pjevajte.
Obzirom da se pojedini fale ovim stadionom da je njihovo vlasništo, smatram da neće dopustiti da se u periodu kada očekujemo Europske utakmice naših gradskih klubova na istom održavaju vašarska veselja. Posebno zbog toga što je vlasnik kluba koji se fali da je vlasnik stadiona veliki kineski bogataš, i uložio je mnogo u klub, pa im novac od koncerta nije uopšte potreban..

:zeljeznicar1:
Jos jedna laz koja ce ako se bude ponavljala za par godina postati istina.Hajde daj bilo kakav tekst,clanak,video bilo sta gdje neko iz Uprave ,a posebno vlasnik :lol: hvali vlasnistvom nad stadionom.Pa ovo ne mozes pricati ni Tuzlacima,jbt...ni oni ti ne bi povjerovali :kafa:
 
Avatar
Pappy
Postovi: 46
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto feb 16, 2016 8:30 pm

Republika je napisao/la:
Paradoks: Bh. fudbalske sudije za novu polusezonu se spremaju u drugoj državi

Pročitajte više na: http://sport1.ba/bh-fudbalske-sudije-za ... oj-drzavi/" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
**** majku pa ovdje u ovoj Bosni može sve živo samo da je naopako
Pa ne znam baš. Volim ovaj portal, znaju oni zbog čega, i dobre tekstove imaju, ali mislim da je ovo sad promašaj i nije toliko senzacionalno. Zašto je to paradoksalno da sudije idu na trodnevni seminar, a nije paradoksalno da klubovi troše toliku lovu na razne lokacije, pa im malo što jednom idu nego hoće dva puta negdje, a onda se kuka kako se nema za ovoga nema za onoga. Uostalom, seminar plaća UEFA, boli ih *****. :mrgreen:

Bar je ove godine zima pomilovalo naše klubove, i bila je blaga, mogle su se sve pripreme odraditi širom Bosne i Hercegovine. U svakom slučaju poenta je dobra. Isto će se on spremiti i u Međugorju, i u Zenici i u Kalinoviku kao u Makarskoj, ali trebalo bi onda obratiti pažnju i na klubove, pa pisati o njihovim senzacionalističkim troškovima.
 
Avatar
Delboy
Postovi: 147
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 2:07 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto feb 16, 2016 8:35 pm

pa klubovi zele da igraju sto jace prijateljske utakmice i jedini nacin za to su pripreme u inostranstvu, dok sudije nemaju potrebu da idu van zemlje, nije to bas isto
 
Avatar
Pappy
Postovi: 46
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto feb 16, 2016 8:41 pm

Delboy je napisao/la:pa klubovi zele da igraju sto jace prijateljske utakmice i jedini nacin za to su pripreme u inostranstvu, dok sudije nemaju potrebu da idu van zemlje, nije to bas isto
Za šta će im jače utakmice. Pripremaju se već sada za Evropu ? :D Za uigravanje tima nisu potrebne jake prijateljske utakmice. Isto tako to može da bude i veoma kontraproduktivno, pa se desi da odigraš egal sa nekim jačim rivalom (kao recimo Slavija protiv Derbija onomad), pa dođe liga ti ne ošutaš na gol kući protiv Zrinjskog do 85. minute. Ili da poslije par poraza uvuče se nervoza da klubovi nisu dorasli onome što navijači očekuju.

Za uigravanje ekipe ti treba dobar teren, i ekipa koja bar malo liči na ekipu, a to recimo naši prvoligaši svakako jesu. Al' dobro shvatam, igrači bi bili nezadovoljni kada ne bi deset dana otišli u inostranstvo da bace pet serija po deset slika.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto feb 16, 2016 8:48 pm

dellavedova je napisao/la:Genijalac, pricam o Eldaru, na njega racunate vise nego na Dinu.
Spucajte ga razumom Suvada mi dečko je presaugo :rofl1: :rofl1: :rofl1:
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto feb 16, 2016 8:57 pm

@ pappy majstore. Sarajevo, Tuzla, Banja Luka, Međugorje, trening centar Zenica..... Milion mjesta još u BiH gdje bi se mogao potrošiti koji dinar i napraviti 5 predavanja, ali je valjda bolje u Makarskoj. Ne kontam ???

Pritom ovo predavanje koje će imati igrom slučaja gledao sam dok ga prevode i pritom cigane koliko će dati jer kao nema para a ima para da se ide u Makarsku i daju pare drugoj državi. Smješno

I pritom ćemo srati o kampanji kupujmo koristimo domaće
 
Avatar
Pappy
Postovi: 46
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto feb 16, 2016 9:07 pm

Republika je napisao/la:@ pappy majstore. Sarajevo, Tuzla, Banja Luka, Međugorje, trening centar Zenica..... Milion mjesta još u BiH gdje bi se mogao potrošiti koji dinar i napraviti 5 predavanja, ali je valjda bolje u Makarskoj. Ne kontam ???

Pritom ovo predavanje koje će imati igrom slučaja gledao sam dok ga prevode i pritom cigane koliko će dati jer kao nema para a ima para da se ide u Makarsku i daju pare drugoj državi. Smješno

I pritom ćemo srati o kampanji kupujmo koristimo domaće
Znam, kontam ja šta ti hoćeš reći. Generalno to što oni rade su mogli i kod mene kući uraditi. Sredio bih im ja i dvoranu Slavije, evenutalno stadion ako treba. :mrgreen: Međutim, kažem ti, koliko ja znam seminare i te razne sudijske poduhvate plaća UEFA, tako da im je ovo način i da operu malo love. Ha ya, što da ne, ali isto tako smatram da bi trebalo provesti jednu malo studiozniju analizu priprema naših klubova, koje su počesto samo obično bacanje para.
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto feb 16, 2016 9:11 pm

Pappy je napisao/la:
Republika je napisao/la:@ pappy majstore. Sarajevo, Tuzla, Banja Luka, Međugorje, trening centar Zenica..... Milion mjesta još u BiH gdje bi se mogao potrošiti koji dinar i napraviti 5 predavanja, ali je valjda bolje u Makarskoj. Ne kontam ???

Pritom ovo predavanje koje će imati igrom slučaja gledao sam dok ga prevode i pritom cigane koliko će dati jer kao nema para a ima para da se ide u Makarsku i daju pare drugoj državi. Smješno

I pritom ćemo srati o kampanji kupujmo koristimo domaće
Znam, kontam ja šta ti hoćeš reći. Generalno to što oni rade su mogli i kod mene kući uraditi. Sredio bih im ja i dvoranu Slavije, evenutalno stadion ako treba. :mrgreen: Međutim, kažem ti, koliko ja znam seminare i te razne sudijske poduhvate plaća UEFA, tako da im je ovo način i da operu malo love. Ha ya, što da ne, ali isto tako smatram da bi trebalo provesti jednu malo studiozniju analizu priprema naših klubova, koje su počesto samo obično bacanje para.
To je posebna priča. Toliki troškovi su kretenizam za igranje na idealnim terenima kakvi te ne dočekaju kad se vratiš u realnost Premijer lige BiH. Opet te ekipe rade i neke druge stvari imaju priliku da se testiraju protiv jačih ekipa itd... Ali ovi Salemovi nehljebi jebat će svim tunama i hobotnicama majku od Makarske do Italije.

A mogli su ko ljudi jesti jagnjetinu recimo u Kladnju :D
 
Avatar
Pappy
Postovi: 46
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto feb 16, 2016 9:19 pm

Republika je napisao/la:
Pappy je napisao/la:
Republika je napisao/la:@ pappy majstore. Sarajevo, Tuzla, Banja Luka, Međugorje, trening centar Zenica..... Milion mjesta još u BiH gdje bi se mogao potrošiti koji dinar i napraviti 5 predavanja, ali je valjda bolje u Makarskoj. Ne kontam ???

Pritom ovo predavanje koje će imati igrom slučaja gledao sam dok ga prevode i pritom cigane koliko će dati jer kao nema para a ima para da se ide u Makarsku i daju pare drugoj državi. Smješno

I pritom ćemo srati o kampanji kupujmo koristimo domaće
Znam, kontam ja šta ti hoćeš reći. Generalno to što oni rade su mogli i kod mene kući uraditi. Sredio bih im ja i dvoranu Slavije, evenutalno stadion ako treba. :mrgreen: Međutim, kažem ti, koliko ja znam seminare i te razne sudijske poduhvate plaća UEFA, tako da im je ovo način i da operu malo love. Ha ya, što da ne, ali isto tako smatram da bi trebalo provesti jednu malo studiozniju analizu priprema naših klubova, koje su počesto samo obično bacanje para.
To je posebna priča. Toliki troškovi su kretenizam za igranje na idealnim terenima kakvi te ne dočekaju kad se vratiš u realnost Premijer lige BiH. Opet te ekipe rade i neke druge stvari imaju priliku da se testiraju protiv jačih ekipa itd... Ali ovi Salemovi nehljebi jebat će svim tunama i hobotnicama majku od Makarske do Italije.

A mogli su ko ljudi jesti jagnjetinu recimo u Kladnju :D
Misliš Salem će im se najebati. Ovi jadni kako su mršavi valjalo bi im da nabace koju kilu. :mrgreen:
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto feb 16, 2016 9:22 pm

Salem & co. tačnije.

A mi ćemo se na ždrijebu Kupa BiH patiti sa zeljanicom :D

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija