• 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 63
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 6:33 pm

Za Jurišićku...isto ko da nam bježite 15 bodova...al nema veze vidjećemo za par kola :DD: :DD: :DD: . Kakvo je mišljenje oko ostalih tekmi i klubova koje sam spomenuo?
Ako nema odgovora znači da radi guza malo...


:zeljeznicar1:
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 6:34 pm

Nama će Široki doći ko da očima gledam !

Čuj @duske hoće Mladost, pa prije bih vas ili Slobodu pozelio. :ganja:
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 6:35 pm

Radnički ili Mladost

:zeljeznicar1:
 
Avatar
Jurisicduska
Postovi: 89
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 7:06 pm

Veteran je napisao/la:Za Jurišićku...isto ko da nam bježite 15 bodova...al nema veze vidjećemo za par kola :DD: :DD: :DD: . Kakvo je mišljenje oko ostalih tekmi i klubova koje sam spomenuo?
Ako nema odgovora znači da radi guza malo...


:zeljeznicar1:
Biće brate neizvjesno, to se mora priznati. Ja sam nezadovoljan ispod jednog trofeja. A Europa je minimum minimuma, iskreno za to mi nije prpa. Biće svaka utakmica teška bio to Željezničar kao najzanimljivija i sa najvećim nabojem ili Rudar , svaka nosi 3 boda, može se sve pretumbati, neće ni ovaj Radnik biti loš, biće svega, sigurno nikad neizvjesnije. I gore i dole borba. Kup da ne govorim.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 7:23 pm

Ne bih se nimalo iznenadio kad bi Radnik otišao u Europu. Pametno su se pojačali, u gostima su sjajni, na klupi imaju iskusnog ćelavca. Njima će biti teško, pogotovo što prednost domaćeg terena ne mogu iskoristiti kako treba, ali sve u svemu oni će mnogima pomrsiti račune.
P.S. ne zaboravimo ko im je u napadu
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 8:02 pm

Ajzea je napisao/la:
rajvosa je napisao/la:Iskreno se nadam da ce Zeljeznicar uspjeti da otkine barem bod Sirokom jer s 3 boda Sirokog s Grbavice ljudi imaju otvoren put ka tituli.
Što to vas tangira, pa vi im niste konkurenti uopšte. Mi to odavno nismo..


@nebitan_lik ili kako već..
Znači ako se Protić vama nije dokazao pojačanjem, Stevanović nama mora biti promašaj? Tom se bar logikom vodiš.
Nemoj da o Krajišniku raspravljamo, vi ste zaključili da je on novi Cimirot nakon što se lik nasmijao dva puta, jednom dodao loptu i dva puta izveo mahnuo kameri. Kako ti znaš da je on među najtalentovanijim igračima Partizana? Misliš da bi ga Partizan pustio da je jedan od najtalentovanijih, ili si pak povjerovao, kao većina tvojih, da je brat odbio potpisati ugovor sa Partizanom kako bi mu kod vas bila pruzena šansa za audiciju.
Pa eto raspitaj se il pogledaj neku tekmu te generacije imas na youtube sa kim igra i sta kaze komentator na svakoj tekmi Boske je vodja i jedan od najtalentovanijih u ovoj generaciji,pa cim igra za repku u prvih 11 nije kloc sigurno,uostalom ne pricam napamet vec na osnovu odgledanih tekmi i sta kaze komentator,jesam li ja rekao da je novi Cimi? Uostalom momak sigurno ima bolji CV i dolazi iz boljeg kluba nego Cimi i za jacu repku je igrao! Vidis ti pises napamet dok ja ne,vec sam gledao tekme i citao pa sam koliko toliko upucen
 
Avatar
kempes
Postovi: 144
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Lokacija: Zvornik
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 8:13 pm

Biće veoma zanimljivo vidjeti vremensku prognozu za kraj februara, čini mi se da sam negdje slušao kako će poslednju sedmicu obilježit obilne padavine (jbg radi se o dugoročnoj, samim time manje relevantnoj), pa bi to moglo uticati i na eventualna odlaganja, nadam se da do istih neće doći.
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 9:05 pm

I Olimpic počeo da pobjeđuje u prijateljskim susretima. Nakon Drine i petarde neki dan sanas su savladali ove Dizdaruše. Bit će interesantno vidjeti kako će se razvijati situacija u borbi za opstanak

viewtopic.php?f=7&t=16&p=3569#p3569" onclick="window.open(this.href);return false;
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 9:36 pm

Jurisicduska je napisao/la:
Veteran je napisao/la:Za Jurišićku...isto ko da nam bježite 15 bodova...al nema veze vidjećemo za par kola :DD: :DD: :DD: . Kakvo je mišljenje oko ostalih tekmi i klubova koje sam spomenuo?
Ako nema odgovora znači da radi guza malo...


:zeljeznicar1:
Biće brate neizvjesno, to se mora priznati. Ja sam nezadovoljan ispod jednog trofeja. A Europa je minimum minimuma, iskreno za to mi nije prpa. Biće svaka utakmica teška bio to Željezničar kao najzanimljivija i sa najvećim nabojem ili Rudar , svaka nosi 3 boda, može se sve pretumbati, neće ni ovaj Radnik biti loš, biće svega, sigurno nikad neizvjesnije. I gore i dole borba. Kup da ne govorim.
Hvala na korektnom odgovoru, ja isto mislim zbog toga sam i postavio par pitanja. Osvrnuo sam se na Vas, jer vidim da stvarno mnogo očekujete. Po meni svi su optimistični i ambiciozni oko titule i kupa, mada mislim da je svima najbitnije ufatiti Evropu. I ko god obezbjedi prvo ili drugo predkolo udaraće se nogama u bulju. To je 500 ljami najmanje jedno predkolo. Nije malo...

:zeljeznicar1:
 
dellavedova
Postovi: 56
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 9:38 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:Ne bih se nimalo iznenadio kad bi Radnik otišao u Europu. Pametno su se pojačali, u gostima su sjajni, na klupi imaju iskusnog ćelavca. Njima će biti teško, pogotovo što prednost domaćeg terena ne mogu iskoristiti kako treba, ali sve u svemu oni će mnogima pomrsiti račune.
P.S. ne zaboravimo ko im je u napadu
Radnik ce da zaradi finu lovu na proljece.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 9:44 pm

dellavedova je napisao/la:
Eisenbahner1921 je napisao/la:Ne bih se nimalo iznenadio kad bi Radnik otišao u Europu. Pametno su se pojačali, u gostima su sjajni, na klupi imaju iskusnog ćelavca. Njima će biti teško, pogotovo što prednost domaćeg terena ne mogu iskoristiti kako treba, ali sve u svemu oni će mnogima pomrsiti račune.
P.S. ne zaboravimo ko im je u napadu
Radnik ce da zaradi finu lovu na proljece.
Naravno, transfer Joce Stokića u Real će napuniti kasu bijeljinskog velikana
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 9:53 pm

Radnik je uzeo Miloš Krstajić, i to nije nimalo naivna priča. Imam info da na dugi rok imaju veoma ozbiljne planove. Mićo je skonto da mu u Bosni za plasman u Evropu treba mnogo manje šuški nego u Srbiji. Nije niti slučajno Bjeljinu odabrao. Blizu velika baza igrača ( Srbija), blizu im kuća, jaka lokalna zajednica... Vidjećete kada i stadion uskoro krenu praviti. Mogli bi oni postati stabilan i respektabilan premijerligaš narednih sezona...

:zeljeznicar1:
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 9:55 pm

Ne nego će moći da kalkuliše i da igra za nekoga. Realno mogu do Evrope možda čak i prije Sarajeva i Željezničara, nemaju pritiska, ali sam nekako siguran da će igrati za nekoga u prvim kolima će se vidjeti. S druge strane doveli su nekoliko solidnih igrača za ovu ligu Zeljković, Janković pa i Stokić dovoljni su ti da možeš igrati
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 9:56 pm

Nimalo ne zaostaju kvalitetom za vodecim klubovima, bice svega u ovih 12 kola.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 10:04 pm

kada donose odluku o modelu takmicenja lige 12?
 
Avatar
-A-
Postovi: 11
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 10:05 pm

dell21 je napisao/la:Nimalo ne zaostaju kvalitetom za vodecim klubovima, bice svega u ovih 12 kola.
Ma zaostaju jos uvijek. Bez obzira na kvalitetno odradjenu polusezonu. Imaju potencijal, kako ce se sve razvijati vidjet cemo.
 
Republika
Postovi: 545
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 10:53 pm

ISB87 je napisao/la:kada donose odluku o modelu takmicenja lige 12?
Kad entitetski savezi daju prijedloge i kada se isti usvoje. Vjerovatno će se dotada znati ko kako ispada pa će se opet malo povlačiti nacionalni interesi i tako dalje sve u svemu nadati se da će prije drugog pretkola Evropa lige znati
 
dellavedova
Postovi: 56
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 11:47 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:
dellavedova je napisao/la:
Eisenbahner1921 je napisao/la:Ne bih se nimalo iznenadio kad bi Radnik otišao u Europu. Pametno su se pojačali, u gostima su sjajni, na klupi imaju iskusnog ćelavca. Njima će biti teško, pogotovo što prednost domaćeg terena ne mogu iskoristiti kako treba, ali sve u svemu oni će mnogima pomrsiti račune.
P.S. ne zaboravimo ko im je u napadu
Radnik ce da zaradi finu lovu na proljece.
Naravno, transfer Joce Stokića u Real će napuniti kasu bijeljinskog velikana
Majke mi ja ne znam gdje hitman pokupi ovolike talente s baze bez poraza... evo citam sta pisete, 90% fula poentu postova
 
Avatar
Pappy
Postovi: 46
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 15, 2016 12:53 am

rodjenisa je napisao/la:
Pappy je napisao/la:Pozdrav napaćenoj braći. :lol:
Pozdrav prvom peru I. Sarajeva :P
Pišaj ga. Mislio sam da sam barem manjeg bih entiteta :D :velez:
 
Avatar
ARBET
Postovi: 89
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon feb 15, 2016 12:55 am

Boli nas briga za vremenske prilike mi igramo u Mostaru , ovi sjeverno od Ivana treba da se zabrinu , mi ćemo istrčat ko na tepih :mrgreen:

:sarajevo1:
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 63

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija