• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 63
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

sub feb 13, 2016 9:45 pm

Neću :oops:
 
dellavedova
Postovi: 56
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

sub feb 13, 2016 10:34 pm

Ko je od vas pomislio da EC3 unosi cifre stvarno treba da se pozabavi sobom.

Cifre su naravno neprecizne, nema tog insana koji ce pratiti sve ove igrace i uz to imati takvo znanje da vrsi procjene, a pritom 'samo' radi sve to za jedan portal... sto se tice relevantnosti TMa, TM ozbiljnom klubu ne znaci mnogo u vidu ravnanja ponude prema onome sto stoji na TMu. Druga je stvar sto nisu svi ozbiljni i sto ima klubova koji vjerovatno s nedostatkom (kvalitetne) skaut sluzbe "pretrazuju" ovako + YT klipovi.
Takvih VJEROVATNO ima.Nama ostalima sluzi kao fina statisticka baza podataka i to je to.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

sub feb 13, 2016 11:42 pm

Toliko o odriješenim rukama Miodraga Kasapina Ješića. Spektakularno pojačanje, hoće li biti predstavljeno na stadionu i da li imate dovoljno lopti za nabijanje istih u publiku?
 
Avatar
rajvosa
Postovi: 42
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

sub feb 13, 2016 11:45 pm

Ko je rekao da je spektakularno pojacanje?
 
dellavedova
Postovi: 56
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

sub feb 13, 2016 11:46 pm

Reko faktor da je dosao i to mora biti to





:lol:
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 3:49 am

Ajzea je napisao/la:Toliko o odriješenim rukama Miodraga Kasapina Ješića. Spektakularno pojačanje, hoće li biti predstavljeno na stadionu i da li imate dovoljno lopti za nabijanje istih u publiku?
Nece bit prestavljanja,stid nas da predstavljamo nasa pojacanja pored ovih vasih gigantskih pojacanja,plus dodaj da je doslo vrijeme zeljiine djece i vrijeme kad nema.ko da vam prouci,ustalom nama je Harba samo prinova,dok je vama bilo koji igrac pojacanje
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 3:55 am

Komsinicama sve smeta,kad njihovi nece da plate prenos okrive sve od pape do hodze samo pravog krivca necem pa im.svi krivi! Smeta im i veca cijena nasihnigraca pa krive TM,smeta im sto vise nikom nisu zanimljivi i sto ih se jedva 1000 skupi na tekmi! Mozel nam neki strucnjak iz tabora komsinica napisat otprilike prvih 11 sa rezervama da vidim zeljinu omladinu
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 10:46 am

Sta je ba ovo brato Nicaragua admin na ovoj temi, necu da pisem vise ovdje :D
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 12:22 pm

nebitan lik je napisao/la:Komsinicama sve smeta,kad njihovi nece da plate prenos okrive sve od pape do hodze samo pravog krivca necem pa im.svi krivi! Smeta im i veca cijena nasihnigraca pa krive TM,smeta im sto vise nikom nisu zanimljivi i sto ih se jedva 1000 skupi na tekmi! Mozel nam neki strucnjak iz tabora komsinica napisat otprilike prvih 11 sa rezervama da vidim zeljinu omladinu
Kjosevski- Stevanovic, Kosoric, Bogicevic, Kramarić- Zolotic, Blagojevic, Bekric, Tiago, Stevanovic- Lendric

Memija, Mujagic, Hasanovic, Zeric, Osmankovic, Beganovic, Ceman, Sadikovic, Cutahija, Durakovic, Hodzurda, Djermanovic, Stanić, Mailson, Fejzic, Halvadzic, E. Sadikovic, Turković, Bogdanovic.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 12:25 pm

nebitan lik je napisao/la:Komsinicama sve smeta,kad njihovi nece da plate prenos okrive sve od pape do hodze samo pravog krivca necem pa im.svi krivi! Smeta im i veca cijena nasihnigraca pa krive TM,smeta im sto vise nikom nisu zanimljivi i sto ih se jedva 1000 skupi na tekmi! Mozel nam neki strucnjak iz tabora komsinica napisat otprilike prvih 11 sa rezervama da vidim zeljinu omladinu
Zašto bi mi plaćali za prenos? Odakle ti to da klubovi plaćaju za prenos svojih utakmica?
Smeta nam što cijene nisu realne, za šta imamo puno pravo. Vama ako Okić i Velkoski vrijede 600.000 i 1.000.000, vi ste luđi nego što sam mislio.
Trazi podatke pa da uporedimo broj gledalaca na našem, odnosno vašem stadionu.
Imaju ih dvojica, nekad i jednog u ovisnosti od protivnika dok smo ostale prodali.. Što, vi ih imate ili ste ih imali više?
 
Avatar
EC3
Postovi: 27
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:16 pm
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 12:31 pm

http://www.transfermarkt.co.uk/premijer ... 015/plus/1" onclick="window.open(this.href);return false;
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 12:39 pm

Ajzea je napisao/la:
nebitan lik je napisao/la:Komsinicama sve smeta,kad njihovi nece da plate prenos okrive sve od pape do hodze samo pravog krivca necem pa im.svi krivi! Smeta im i veca cijena nasihnigraca pa krive TM,smeta im sto vise nikom nisu zanimljivi i sto ih se jedva 1000 skupi na tekmi! Mozel nam neki strucnjak iz tabora komsinica napisat otprilike prvih 11 sa rezervama da vidim zeljinu omladinu
Zašto bi mi plaćali za prenos? Odakle ti to da klubovi plaćaju za prenos svojih utakmica?
Smeta nam što cijene nisu realne, za šta imamo puno pravo. Vama ako Okić i Velkoski vrijede 600.000 i 1.000.000, vi ste luđi nego što sam mislio.
Trazi podatke pa da uporedimo broj gledalaca na našem, odnosno vašem stadionu.
Imaju ih dvojica, nekad i jednog u ovisnosti od protivnika dok smo ostale prodali.. Što, vi ih imate ili ste ih imali više?
Najposjecenija ekipa i na gostovanju i kuci po statistici,uostalom sad kad bude derbi razlika ce biti i veca,a to koliko neko kosta na tm me bas zaboli briga! Kao curice nekakve se uvrijedite pa nas su na forumu sa kojeg ste otisli maltretirali i vazda djelili banove a vama nisu,zato jer su komplet plavi bili pa nismo kukali kao vi! Nego kako sad komentarises one vase navode da kod nas nema ko da prouci? Mulalicu kao vjerniku bice tesko sto mu niko iz prvih 11 nece znat proucit vidim sad vam to ne smeta,pa ne smetaju vam vise ni polovnjaci iu Srbije?
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 12:49 pm

nebitan lik je napisao/la: Najposjecenija ekipa i na gostovanju i kuci po statistici,uostalom sad kad bude derbi razlika ce biti i veca,a to koliko neko kosta na tm me bas zaboli briga! Kao curice nekakve se uvrijedite pa nas su na forumu sa kojeg ste otisli maltretirali i vazda djelili banove a vama nisu,zato jer su komplet plavi bili pa nismo kukali kao vi! Nego kako sad komentarises one vase navode da kod nas nema ko da prouci? Mulalicu kao vjerniku bice tesko sto mu niko iz prvih 11 nece znat proucit vidim sad vam to ne smeta,pa ne smetaju vam vise ni polovnjaci iu Srbije?
Ne pričaj meni o nekakvom maltretiranju, sigurno nisi dobio banova koliko sam ja.
Ne zelim ulaziti u te besmislene rasprave i to da li ima ko šta proučiti, i iako bih ti mogao dati jako jako bezobrazan odgovor, to neću uraditi jer kao što rekoh, to me nešto naročito ne zanima. Ko je polovnjak iz Srbije?
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 2:08 pm

Ajzea je napisao/la:
nebitan lik je napisao/la: Najposjecenija ekipa i na gostovanju i kuci po statistici,uostalom sad kad bude derbi razlika ce biti i veca,a to koliko neko kosta na tm me bas zaboli briga! Kao curice nekakve se uvrijedite pa nas su na forumu sa kojeg ste otisli maltretirali i vazda djelili banove a vama nisu,zato jer su komplet plavi bili pa nismo kukali kao vi! Nego kako sad komentarises one vase navode da kod nas nema ko da prouci? Mulalicu kao vjerniku bice tesko sto mu niko iz prvih 11 nece znat proucit vidim sad vam to ne smeta,pa ne smetaju vam vise ni polovnjaci iu Srbije?
Ne pričaj meni o nekakvom maltretiranju, sigurno nisi dobio banova koliko sam ja.
Ne zelim ulaziti u te besmislene rasprave i to da li ima ko šta proučiti, i iako bih ti mogao dati jako jako bezobrazan odgovor, to neću uraditi jer kao što rekoh, to me nešto naročito ne zanima. Ko je polovnjak iz Srbije?
Ovaj iz Pazara,Bogicevic isto itd al nije ni bitno boli me briga iz Zimbabvea da dovodite,nismo mi prozivali u vezi ovog ucenja sto je nisko nit smo furali pricu o djeci da se sakriju drugi problemi a istu tu djecu dzaba dajete il najveceg talenta prodate kao mi Stojceva,a sto se bana tice mene kad onako bez razloga banuju ja imam ibraz nikad se vise nebi registrovao
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 2:29 pm

Za koliko ste vi Stojceva prodali ?
 
dellavedova
Postovi: 56
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 2:34 pm

Baza bez poraza imala najvecu posjetu ? :klanjase2:

Steta sto i ovo malo raje sto prati ovu ligu ocito vise prati kroz portale i forume...
 
Avatar
Špekac1921
Postovi: 445
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:08 pm
Lokacija: Palata Šen Brun
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 2:39 pm

Čuj Stojčeva prodali koliko i mi najvećeg talenta.. :mrgreen:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 3:09 pm

Price o 'ucenju' i slicnim stvarima na nekom drugom mjestu.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 3:16 pm

nebitan lik je napisao/la: Ovaj iz Pazara,Bogicevic isto itd al nije ni bitno boli me briga iz Zimbabvea da dovodite,nismo mi prozivali u vezi ovog ucenja sto je nisko nit smo furali pricu o djeci da se sakriju drugi problemi a istu tu djecu dzaba dajete il najveceg talenta prodate kao mi Stojceva,a sto se bana tice mene kad onako bez razloga banuju ja imam ibraz nikad se vise nebi registrovao
Nije ih baš toliko koliko si gore spomenuo, u jednom trenutku sam pomislio da se radi o cifri većoj nego što je ona u srpskim klubovima. Inače, po čemu je to izdanak Partizanove škole i jedan od najkonstantnijih igrača Novog Pazara, u zahtjevnijoj ligi, polovnjak? Mislim, na osnovu čega si ti to zaključio jer ja nemam, bar za sada, formirano mišljenje o bilo kojem igraču Zeljezničara koji je doveden za ovaj prelazni rok. Mogu prejudicirati, mogu imati osjećaj da će biti pojačanje ili promašaj ali da donosim neke zaključke prije no što ga vidim na terenu, tj. na prvenstvenoj utakmici, niti zelim niti to mogu raditi, neukusno je.

Znači prema tebi, 2.000.000 za dva igrača je dzaba, a ne ubrajam novac koji su nam ta djeca donijela nastupima na europskoj sceni. Dao Allah da mi nastavimo dzaba prodavati igrače, bar u ovom tempu. Uostalom, odakle ti ideja da se ne guraju djeca i dan-danas? Na osnovu čega si to zaključio? Koga smo to prodali kao što ste vi Stojčeva, molim lijepo?

edit:
Ja koliko vidim, baš si ti provocirao oko "učenja", nema potrebe da iznosiš neistine.
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned feb 14, 2016 3:25 pm

Mi smo prodali Kvesića za 115 000 € il' što bi uprava i navijači Sarajeva rekli za 500 000 €
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 63

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija