Avatar
rodjenisa
Postovi: 82
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pet apr 08, 2016 8:23 am

Republika je napisao/la:Ljubo Bešlić: Ponudio sam Veležu povratak Pod Bijeli brijeg, Upravi bila važnija tribina u Vrapčićima

Pročitajte više na: http://sport1.ba/ljubo-beslic-ponudio-s ... rapcicima/" onclick="window.open(this.href);return false;
Neću tvrditi da je laž ili istina, ali već sinoć su pojedinci iz naše uprave najavili pismo gradonačelniku sa zahtjevom da kaže kome je to ponudio i ko je odbio da se Velež vrati na svoj stadion.
Mišljenja sam da o tako bitnom pitanju ne mže odlučivati ni jedan pojedinac, ma kako se on zvao i koju funkciju imao u određenom momentu.Šta znači ponuditi povratak Veležu u njegov dom ? Obezbjediti sigurnost igračima, uposlenicima, vratiti klupske prostorije, izbrisati simbole na i oko stadiona koji su simboli samo jednog kluba ili dodati simbole drugog kluba na sva ta mjesta.Ni malo jednostavno.
Volim te mama, al' ne kao Velež
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pet apr 08, 2016 9:38 am

Tomahawk11 je napisao/la:
cikazubo je napisao/la: Mi nismo nayebali ako ne odemo u Evropu, objasnili su ljudi iz uprave sve planove za svaki moguci scenario..
Tjesi se ti. Evropa ti je 80% budzeta, pa ti vidi.
Eh cuj 80% budzeta, ljudi imaju rjesenje za svaku situaciju, da je tolika besparica nebi krenuli u gradnju stadiona, nit bi za Duljevica slali ponudu, nit bi sklopili najjacu ekipu u ligi i to u zimskoj pauzi.. Evropa je svakako pod moranjem sto zbog navijaca sto zbog te finanaijske inekcije al nije rasulo ako se ne ode, daleko od toga.. Mada realno je da uci, iz kola u kolo preko lige opcija postaje realnija, a u kupu jos dvije prepreke..
 
Tomahawk11
Postovi: 97
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 12:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pet apr 08, 2016 10:21 am

cikazubo je napisao/la: Eh cuj 80% budzeta, ljudi imaju rjesenje za svaku situaciju, da je tolika besparica nebi krenuli u gradnju stadiona, nit bi za Duljevica slali ponudu, nit bi sklopili najjacu ekipu u ligi i to u zimskoj pauzi.. Evropa je svakako pod moranjem sto zbog navijaca sto zbog te finanaijske inekcije al nije rasulo ako se ne ode, daleko od toga.. Mada realno je da uci, iz kola u kolo preko lige opcija postaje realnija, a u kupu jos dvije prepreke..
Izgradnju stadiona, kazes....pogledaj malo bolje kako se gradi taj stadion ;)
Jesi li ozbiljan sa ponudom za Duljevica? Ako jesi, nemamo onda o cemu pricati....
Bas zbog tih igraca koji su dosli kao pojacanja, zbog njih se mora izaci u Evropu. Tacno, imaju se sredstva da se plate sad, ali treba misliti na iducu sezonu. Bez Evrope, mrka kapa. I nije to samo za Zelju.
Nema to veze sa besparicom. Okolnosti PLBiH su takve da kad uzmes u Evropi milion-dva, to je bas cifra. Nazalost.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pet apr 08, 2016 11:05 am

Tomahawk11 je napisao/la:
cikazubo je napisao/la: Eh cuj 80% budzeta, ljudi imaju rjesenje za svaku situaciju, da je tolika besparica nebi krenuli u gradnju stadiona, nit bi za Duljevica slali ponudu, nit bi sklopili najjacu ekipu u ligi i to u zimskoj pauzi.. Evropa je svakako pod moranjem sto zbog navijaca sto zbog te finanaijske inekcije al nije rasulo ako se ne ode, daleko od toga.. Mada realno je da uci, iz kola u kolo preko lige opcija postaje realnija, a u kupu jos dvije prepreke..
Izgradnju stadiona, kazes....pogledaj malo bolje kako se gradi taj stadion ;)
Jesi li ozbiljan sa ponudom za Duljevica? Ako jesi, nemamo onda o cemu pricati....
Bas zbog tih igraca koji su dosli kao pojacanja, zbog njih se mora izaci u Evropu. Tacno, imaju se sredstva da se plate sad, ali treba misliti na iducu sezonu. Bez Evrope, mrka kapa. I nije to samo za Zelju.
Nema to veze sa besparicom. Okolnosti PLBiH su takve da kad uzmes u Evropi milion-dva, to je bas cifra. Nazalost.
Sta da pogledam tacno sa izgradnjom stadiona ??? I sta ti nije jasno za ponudu, dodje vam dokument sa konkretnom ponudom za pocetak pregovora i onda preko medija vidis odgovor celnika fks u stilu brace gumene glave.. To su cinjenice. Novac od Evrope je svakako prijeko potreban, al Zeljo nece skrenut s ovog kursa sve da ne prodje, sta mislis da su potpisivali ugovore s ovim za nase uslove ekstra igracima na 2-3 godine a da se oslanjaju na novac od Evrope ?
 
Tomahawk11
Postovi: 97
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 12:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pet apr 08, 2016 11:29 am

cikazubo je napisao/la: Sta da pogledam tacno sa izgradnjom stadiona ??? I sta ti nije jasno za ponudu, dodje vam dokument sa konkretnom ponudom za pocetak pregovora i onda preko medija vidis odgovor celnika fks u stilu brace gumene glave.. To su cinjenice. Novac od Evrope je svakako prijeko potreban, al Zeljo nece skrenut s ovog kursa sve da ne prodje, sta mislis da su potpisivali ugovore s ovim za nase uslove ekstra igracima na 2-3 godine a da se oslanjaju na novac od Evrope ?
Nista....zaboravi.
A i ovo za ponudu.....

Pa nece niko skrenuti, ono sto nemas, krpices se bez toga.
Potpisali, kazes....pa nece lova s neba pasti, a nece se ni namiriti od navijaca. Sta jos imas? Prodaja igraca. Sponzori....tu ste tanki. Realno. Nema bas nekih zvucnih imena koji se vrte oko Zelje. Tu imate prostora za dodatne izvore prihoda.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pet apr 08, 2016 11:58 am

Šta smo bolan tanki kod sponzora?
slika
Pogledaj sad koliko ih vi imate..

Klub prodaje igrače, i to mu je glavni izvor prihoda, kontinuirano gluposti valjaš.
Šta kako se gradi stadion, hajde, reci sad kad si započeo tu temu. Ostavi mi se te tajnovitosti..
Sem prodaje igrače, sponzora kojih ima više nego dovoljno, prihodi se ostvaruju preko ulaznica, članskih i godišnjih kartica, plaćanje mjesečne članarine u omladinskom pogonu, TV prava, etc. Plus tu je i Misimović..
Zeljeznicar je u prethodnoj godini, u kojoj ste vi ostvarili profit od 300.000KM, ostvario profit od 2.000.000KM. Šta ti to govori? Uz to, na početku tekuće godine, finaliziran je i još jedan transfer te je na račun dodan još jedan milion. Slijedeći put, razmisli..
 
Tomahawk11
Postovi: 97
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 12:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pet apr 08, 2016 12:19 pm

Ajzea je napisao/la:Šta smo bolan tanki kod sponzora?
slika
Pogledaj sad koliko ih vi imate..

Klub prodaje igrače, i to mu je glavni izvor prihoda, kontinuirano gluposti valjaš.
Šta kako se gradi stadion, hajde, reci sad kad si započeo tu temu. Ostavi mi se te tajnovitosti..
Sem prodaje igrače, sponzora kojih ima više nego dovoljno, prihodi se ostvaruju preko ulaznica, članskih i godišnjih kartica, plaćanje mjesečne članarine u omladinskom pogonu, TV prava, etc. Plus tu je i Misimović..
Zeljeznicar je u prethodnoj godini, u kojoj ste vi ostvarili profit od 300.000KM, ostvario profit od 2.000.000KM. Šta ti to govori? Uz to, na početku tekuće godine, finaliziran je i još jedan transfer te je na račun dodan još jedan milion. Slijedeći put, razmisli..
Je li bolje imati jednog jakog sponzora ili 50 malih? Moram li dati odgovor na ovo pitanje ili ces ti? Cuj koliko mi imamo :mrgreen:
Zasto ni jedan od tih sponzora nema mjesto na dresu?
Jeste, kako se gradi stadion i nisam ja zapoceo tu temu nego ti kolega, ja sam mu samo replicirao. Je li u toku akcija za stolice? Je li u toku akcija da opstine pomognu rekonstrukciju? itd. tdi....jes, eto Zeljo onih 400 000 od ponude za Duljevica ulaze za stadion :roll:
Ok, ko ti garantuje da ces svake godine prodati igraca/igrace? Sta kad dodje sezona kad nemas u izlogu nesto kvalitetno?
Ulaznice, clanske, godinsnje.....uozbilji se. Sta se time pokriva? Realno?
Jelde, mi samo 300 000 KM profita....steta sto si zaboravio ulaganja u kamp ;) Al eto, kod komsije nista ne valja.

I prije nego se ponovo zaletis, da se razumijemo, nemam ja nista ni protiv rekonstrukcije, izlazaka u Evropu, nacina na koji radi FKZ.
Akcija je pozitivna stvar.
Izlazak u Evopu imperativ. Fail po tom pitanju je korak nazad i vama i nama. To sto vi necete da priznate ne znaci da nije tako.

A evo, specijalni dodatak sa sponzorima FKS:

slika

slika

slika

slika


Nadam se da je dosta :) i mislim da ipak ne trebas tako samouvjereno nastupati, smanji malo dozivljaj.
Zadnja izmjena: Tomahawk11, dana/u pet apr 08, 2016 12:37 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pet apr 08, 2016 12:36 pm

Koliko novaca imate od TA pa sa igrača poput Stepanova, Velkoskog, Cimirota i Stojčeva prelazite na Kramara, Simeunovića, Krajišnika i Rustemovića?

Šta vi ulazete u kamp bolan?

Klub nije pokrenuo akciju prikupljanja sredstava za stolice, već je od navijača zatrazio samo dolazak na stadion i kupovinu ulaznica, to što je odziv na donacije, ovakav kakav jeste, je drugi par patika. Svejedno, nisu mala ulaganja ni u zapad niti sve ono što se radi na zapadu. Klub je namjeravao uloziti novac iz klupske kase za istok, međutim, na orgu je pokrenuta inicijativa za stolice i do današnjeg dana je skupljeno, sveukupno, oko 220.000KM.

Mala sredstva? Evo ti ih, s obzirom na transparentnost uprave, nije teško doći do ovih podataka. Ovo su podaci iz prethodne godine..
"Prihodi od ulaznica 467.000 KM, prihodi od sponzorstva 374.000 KM, prihodi od najma 244.000 KM, prihodi od članarina omladinskog pogona 215.000 KM, prihodi od članstva 46.000 KM."

Ako su tebi ovo mala sredstva, ja ti skidam kapu, jer si očigledno neki poslovan čovjek i uspješan biznismen kojem bi mnogi iz te branše pozavidjeli.

Šta te još interesuje?

Nedavno sam ulazio na vašu stranicu i samo par ih je bilo, sad vidim da ih je dosta više, izvinjavam se i to je moja greška. Nije mi teško priznati ono što jeste, ali prestani zboriti o nekakvom raspadu te se ostavi te tajanstvenosti oko gradnje stadiona. Naravno da je VIP parking, zamjena drvene - čeličnom konstrukcijom na zapadu te sve prostorije oko zapada predstavljaju gradnju stadiona. Uz istok naravno..
 
Tomahawk11
Postovi: 97
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 12:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pet apr 08, 2016 12:47 pm

Ajzea je napisao/la:Koliko novaca imate od TA pa sa igrača poput Stepanova, Velkoskog, Cimirota i Stojčeva prelazite na Kramara, Simeunovića, Krajišnika i Rustemovića?

Šta vi ulazete u kamp bolan?

Klub nije pokrenuo akciju prikupljanja sredstava za stolice, već je od navijača zatrazio samo dolazak na stadion i kupovinu ulaznica, to što je odziv na donacije, ovakav kakav jeste, je drugi par patika. Svejedno, nisu mala ulaganja ni u zapad niti sve ono što se radi na zapadu. Klub je namjeravao uloziti novac iz klupske kase za istok, međutim, na orgu je pokrenuta inicijativa za stolice i do današnjeg dana je skupljeno, sveukupno, oko 220.000KM.

Mala sredstva? Evo ti ih, s obzirom na transparentnost uprave, nije teško doći do ovih podataka. Ovo su podaci iz prethodne godine..
"Prihodi od ulaznica 467.000 KM, prihodi od sponzorstva 374.000 KM, prihodi od najma 244.000 KM, prihodi od članarina omladinskog pogona 215.000 KM, prihodi od članstva 46.000 KM."

Ako su tebi ovo mala sredstva, ja ti skidam kapu, jer si očigledno neki poslovan čovjek i uspješan biznismen kojem bi mnogi iz te branše pozavidjeli.

Šta te još interesuje?
Kakve veze imaju i jedni i drugi igraci imaju sa sponzorstvom TA? Bilo je koliko je TA dao, siguran sam da znas.
Klikere. Mislim za ovo oko kampa.
Uostalom, znas koliki su nam prihodi i rashodi za zadnju sezonu, tako da....

Ne za stolice. Bilo je javno oglasavanje prilikom onih prvih radova, koliko, kako, sta, iz kojeg se vidi da su minorna sredstva ulozena iz kase FKZ. I ne pisem ovo zato sto mi je cilj da nesto provociram, nego je to argument za ovu pricu oko budzeta kluba. Ovo gore sto si nabrojao, sve izadje malo jace od milion i tristo, mislis da je to dovoljno da Zeljo pregura sezonu?! Dakle, Evropa i eventualna prodaja igraca i to je to. I naravno, ako nadjete nekog jaceg sponzora (ovih malih imamo i mi), pa da ima malo vise lufta. Ne prodas igraca, kratak si, ne izdajes u Evropu, isto tako.
Dakle, itekako je malo da bi klub obezbijedio budzet za sezonu. Ista je stvar i sa FKS, bez prodaje igraca i izlaska u Evropu moras ulijetati u minus.
 
Tomahawk11
Postovi: 97
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 12:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pet apr 08, 2016 12:49 pm

Ajzea je napisao/la:
Nedavno sam ulazio na vašu stranicu i samo par ih je bilo, sad vidim da ih je dosta više, izvinjavam se i to je moja greška. Nije mi teško priznati ono što jeste, ali prestani zboriti o nekakvom raspadu te se ostavi te tajanstvenosti oko gradnje stadiona. Naravno da je VIP parking, zamjena drvene - čeličnom konstrukcijom na zapadu te sve prostorije oko zapada predstavljaju gradnju stadiona. Uz istok naravno..
Kakvom raspadu? Gdje sam ja to napisao? Ono kad hoces da nesto vidis/cujes, a toga nema :roll:
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pet apr 08, 2016 1:43 pm

http://sport1.ba/musemic-nakon-zelje-vi ... om-terenu/" onclick="window.open(this.href);return false;
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pet apr 08, 2016 6:53 pm

bolje je imati 50 "malih" sponzora nego jednog velikog
Zeljo sigurno nece propast ako ne izadje u evropu, hoce vjerovatno usporit neke stvari ali propast i bankrotirat nikako
koja se ozbiljna firma uvali bruku para i onda ceka da se nesto desi da bi mogla zivjeti, zato postoji proracuni i planiranje...vidis da svaki dan dodje neka firma sa 50 000 KM, takvih nekoliko Zeljo ima, a ima i generalnog eno ih na tribinama :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
salle86
Postovi: 5084
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

sub apr 09, 2016 5:54 pm

kme kme kme
pa opet
kme kmeeeee

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2987
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

sub apr 09, 2016 6:10 pm

Moze li neko staviti link zrinjski borac
Alea iacta est!
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

sub apr 09, 2016 6:43 pm

cipiripi je napisao/la:Moze li neko staviti link zrinjski borac
mozda si vec nasao, ali evo https://www.youtube.com/watch?v=wnfr6fxEN2Y#t=1953" onclick="window.open(this.href);return false;

Koja golčina Zakarića :o :klanjase2:
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

sub apr 09, 2016 7:15 pm

sa danasnjom pobjedom, zeljeznicar je oborio jedan drzavni rekord. nanizao je vec 9 uzastopnih pobjeda u domacim takmicenjima. do sada su taj rekord drzali velez (kraj 2013/14 i pocetak 2014/15) i zeljeznicar (2000/01), koji su ostvarili po 8 pobjeda tada.
100/94/37/34 - i to je to!
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

sub apr 09, 2016 8:09 pm

siroki brijeg i zeljeznicar su sa danasnjim kolom, i matematicki obezbjedili opstanak. sarajevo tu sansu ima sutra protiv radnika.
100/94/37/34 - i to je to!
 
arctg
Forumaš godine 2017
Postovi: 1033
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 11:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

sub apr 09, 2016 10:52 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:sa danasnjom pobjedom, zeljeznicar je oborio jedan drzavni rekord. nanizao je vec 9 uzastopnih pobjeda u domacim takmicenjima. do sada su taj rekord drzali velez (kraj 2013/14 i pocetak 2014/15) i zeljeznicar (2000/01), koji su ostvarili po 8 pobjeda tada.
Zar nije naš rekord od 11-12 pobjeda iz 2011/12 sezone?
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

sub apr 09, 2016 11:12 pm

arctg je napisao/la:
jovanmaksimovic je napisao/la:sa danasnjom pobjedom, zeljeznicar je oborio jedan drzavni rekord. nanizao je vec 9 uzastopnih pobjeda u domacim takmicenjima. do sada su taj rekord drzali velez (kraj 2013/14 i pocetak 2014/15) i zeljeznicar (2000/01), koji su ostvarili po 8 pobjeda tada.
Zar nije naš rekord od 11-12 pobjeda iz 2011/12 sezone?
to je samo prvenstvo... ovo sto sam naveo je domaca takmicenja (prvenstvo i kup)
100/94/37/34 - i to je to!
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned apr 10, 2016 9:58 am

jovanmaksimovic je napisao/la:
arctg je napisao/la:
jovanmaksimovic je napisao/la:sa danasnjom pobjedom, zeljeznicar je oborio jedan drzavni rekord. nanizao je vec 9 uzastopnih pobjeda u domacim takmicenjima. do sada su taj rekord drzali velez (kraj 2013/14 i pocetak 2014/15) i zeljeznicar (2000/01), koji su ostvarili po 8 pobjeda tada.
Zar nije naš rekord od 11-12 pobjeda iz 2011/12 sezone?
to je samo prvenstvo... ovo sto sam naveo je domaca takmicenja (prvenstvo i kup)
Ni ja ovo ne kontam. Te godine u jednom trenutku bili prvi u Evropi i sad ovo rekord. Pa valjda smo i tada igrali kup pa saberi sve pa će to biti rekord.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija