Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

ned mar 20, 2016 11:57 pm

Sreća je pa smo otjerali Ješića na vrijeme pa se valjda stignemo oporaviti od njegovih taktičkih genijalnosti. :mrgreen:

Bit će jebeno, nema šta, za razliku od prije tačno godinu dana ovaj put imate bolji igrački kadar, a o atmosferi da ne pričam. Nekako su se obrnule stvari u odnosu na posljednji derbi.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon mar 21, 2016 12:02 am

Sarajevo sad ide Borcu i Vitez oba tima u borbi za opstanak ima da zapnu samo tako, kuci dolazi Rudar gdje ne bi trebali imati problema.

Zeljo kuci Olimpik i Travnik - na Grbavici realno ova dva tima imaju male sanse, gostovanje Drina koja je vec ispala.

Bice derbi zanimljiv. :palacgore:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon mar 21, 2016 12:19 am

slika

Ovo što smo odigrali u drugom poluvremenu je bruka i sramota. :ganja:

@Elegant

Radnik, nije Rudar... Rudar nam je napravio probleme. :ganja: :mrgreen:
 
Avatar
Jurisicduska
Postovi: 89
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon mar 21, 2016 2:07 am

Ma novi stari prvak sa Koševa pa nek priča ko šta hoće.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon mar 21, 2016 10:22 am

Jurisicduska je napisao/la:Ma novi stari prvak sa Koševa pa nek priča ko šta hoće.
Cak ni ti ne vjerujes u to sto si rekao :mrgreen:
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon mar 21, 2016 11:10 am

Jurisicduska je napisao/la:Ma novi stari prvak sa Koševa pa nek priča ko šta hoće.
Duska planuo. :ganja:
Jesi li za ostanak ili ostavke sadašnje garniture ljudi, koji vam vode klub?
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5233
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon mar 21, 2016 12:13 pm

Ma, pametni pitari, su sigurno za ovu garnituru ljudi u upravi. Treba se samo sjetiti, kako su fino "uvezali" zadnju trećinu prvenstva. Istina malo su probili budžet, a i kamiondžiju su izbunarili za 20 milja.

Ako otjeraju ove ljude iz uprave, teško da će doći sebi duže vremena. :mrgreen:
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Jurisicduska
Postovi: 89
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon mar 21, 2016 2:13 pm

Ajzea je napisao/la:
Jurisicduska je napisao/la:Ma novi stari prvak sa Koševa pa nek priča ko šta hoće.
Duska planuo. :ganja:
Jesi li za ostanak ili ostavke sadašnje garniture ljudi, koji vam vode klub?
@tryg E ne možeš to reći, mora se vjerovati, zbog tog i jesmo navijači, kad ste vi vjerovali kad ste kasnili 12 bodova, okrenuli sve na pozitivu i u vašu korist, pa se sad legitimno možete nadati istoj mogu i ja. Slažem se da su nam mali procenti ali vjerujem, dok god postoji matematička mogućnost. Ipak je Sarajevo veći klub i od Zrinjskog i od Slobode gore iznad. To je isto ko kad bi Atletiko i Viljareal bježali Realu 5 bodova i ovi odustanu od titule jer su u rezultatskoj krizi, jer imaju nekih internih problema i malo su grohnuli što se tiče igračkog kadra. Realno do kraja samo ste vi i sloboda kvalitetom iznad nas. Mada mislim da Sloboda i nije ali eto.

@Ajzea 50:50, za neke nisam, za neke jesam. Nije cijela uprava loša, samo pojedinci, tačnije ja sam za 3 čovjeka iz uprave da idu i još 10 koji su njima bliski da prestanu biti oko kluba. Tako nekako.

Ako dobijemo Borac nekim čudom, vjerujem u sve, jer ide kući Radnik, pa Vitez, pa vi, derbi je nepredvidiv, mi smo zadnji derbi bili puno jači pa ste nas uzeli hladnokrvrno. Tako da što da ne, ne pobjeđuje uvijek bolji na papiru, sa boljom formom i tako dalje. Uz 12 bodova mi smo na 2 boda Slobodi i Zrinjskom. Ako ne uzmemo okrenut se Inter Toto kupu hahahaha. Šanse su nam 10% ali postoje.
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon mar 21, 2016 11:28 pm

Pozdrav mojim dragim Tuzlacima :ganja:

Sviđa mi se ona vaša igra, nabij loptu na Ahmetovića pa ako on šta napravi dobro je :palacgore:

Ruku na srce dobri ste bili i malo vam je falilo da uzmete bod ali ako se sjećate taj jedan bod smo vam već dali na Grbavici, još jedan bi vam već bio previše :mrgreen:

:shisha:
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto mar 22, 2016 1:50 pm

Duska@, vazda si bio jedan od upucenijih. Reci nam koliko znas o istrazi za namijestanja?
Željeznicar za život cijeli!
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto mar 22, 2016 3:40 pm

Ne znam za vas, ali čudna su bila sva ova dešavanja u proteklih 10-ak dana. Naime ono što je meni bilo jako čudno je to da Husić šuti cijelo vrijeme (10 mjeseci) oko premiranja i to spomene baš nakon prve utakmice kupa koja je bila dosta oštra i sa mnogo tenzija. Još čudnije je to da on osim FKS (in)direktno prozove i Vitez sa kojim (vidi slučajnosti) Sloboda igra već za vikend. Baš ta reakcija iz Viteza je nešto što dovodi do sumnje, oni to kao sve fol demantuju ali ipak nelogično je da nakon tako teških optužbi na njihov račun Husić ipak sa poklonima i tri boda vrlo zadovoljan odlazi iz Viteza a znamo svi da im baš ta tri boda mogu biti i presudna u borbi za goli život!!!???
Spoiler:
slika
Predsjednik Viteza uručio poklon Azmiru Husiću
12. 03. 2016 - 19:33
Predsjednik tuzlanske Slobode Azmir Husić, imao je topao doček na današnjem gostovanju Slobode u Vitezu.

Predsjednik Viteza Slaven Garić, ugostio je Husića u klupskim prostorijama te predsjedniku tuzlanskog premijerligaša uručio prigodan poklon. Susret čelnika dva kluba protekao je u ugodnoj i prijateljskoj atmosferi, prenosi oficijalna stranica tuzlanskog premijerligaša.

Inače, Sloboda je danas u Vitezu slavila sa 1:3 te se tako učvrstila na prvoj poziciji na tabeli sa 47 osvojenih bodova.
"Ko tebe kamenom ti njega hljebom" :shock:
Da podsjetimo da Vitez u vodstvo dolazi autogolom Kostića (nesretno) ali isto tako domaći u drugom poluvremenu postižu još bizarniji autogol za izjednačenje. Po reakcijama navijača iz Tuzle njihov tim je odigrao jako loše poluvrijeme ali u nastavku "proigraju" i lakše od očekivanog dolaze do punog plijena na uvijek vrućem gostovanju :roll:

Eh sad dolazimo do revanš susreta sa Sarajevom na kojem se Sloboda faktički prošetala do polufinala za razliku od prvog susreta koji je odigran muški i u kost, na ovom susretu je sve već bilo poznato nakon vodećeg gola Slobode i nekih 20-ak minuta utakmice. Znamo već ranije šta se dešavalo kod Senada u emisiji i kako je Dino odjednom izgubio "kočijaški talenat" (prozivanje platite vodu bla bla) a možda se neko sjeća i njegove ljutite reakcije prema novinarima na pres konferenciji prošle godine kada je grmio na sav glas i nije dao pardona nikome? U emisiji "fejs tu fejs" se ponašao kao da je zalutao u emisiju i nije imao nikakve odgovore na konstantna prozivanja Husića oko namještanja titule!

Već prva utakmica koja nema nikakve veze sa timovima optuženim za namještanje je dovela do toga da Sloboda gubi u Tuzli uz ne baš briljantnu partiju gostiju sa Grbavice koji su i pored toga možda i lakše od očekivanog uspjeli da odnesu puni plijen iz Tuzle, što implicira da ekipa iz Tuzle nije nikakva kaznena ekspedicija kako se moglo naslutiti iz njihova 2 prethodna susreta jer se dalo primjetiti da im se igra svodi na konstantno nabijanje lopti na Ahmetovića, i padanja na protivničkoj polovini da bi iz prekida pokušali da naprave nešto više..

Vidjet ćemo dokle je stigla "tužba" prema Husiću i šta će donijeti istraga NSBiH a najbolje za domaći fudbal bi bilo da se uključe i organi Uefe i da jednom zauvijek otklone sve sumnje o aferi "punac" i da se odgovorni klubovi i pojedinci najoštrije sankcionišu!
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
cala
Postovi: 950
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto mar 22, 2016 4:18 pm

UEFA ako se ukljuci i provede full-scale istragu svi smo najebali. Broj cistih titula od rata se moze na prste jedne ruke nabrojat.
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto mar 22, 2016 5:57 pm

Izgleda da će Vojvodić ponovo na klupu Slavije :rofl1:
 
Avatar
Jurisicduska
Postovi: 89
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto mar 22, 2016 8:30 pm

Neandertalac je napisao/la:Duska@, vazda si bio jedan od upucenijih. Reci nam koliko znas o istrazi za namijestanja?
Ma ništa od tog. Od starta se znalo. Ostat će urbana legenda o puncu, 20000KM, motiv da se prepucava, da se sumnja u sve titule. Eto tako, šteta je veća učinjena samim tim. Husić će se skloniti vremenom, Sloboda ne može dobit licencu, duguju 300.000+ KM čovjeku koji je sad kod nas u upravi, ako on kaže da ne oprašta ne prolongira, ako ih tuži, neće u Europu . Mene sramota što se ime mog kluba spominje u tim aferama koje naravno ne negiram sigurno da je bilo nešto, uvijek toga ima, samo za ovo sad čisto sumnjam. Imam osjećaj da seljak iz Klokotnice vuče neke konce negdje iz prikrajka.

Savez pametan, dva saopštenja, jedno o regularnosti, sad će izaći zbog nedostatka dokaza odbačeno, vječno će ostat pitanje je li ili nije.

Iskreno volio bih da osvoji bilo ko osim Slobode, toliko su mi mrski oduvijek, sjećam se tamo kad sam branio komšinice od njihovih ataka, sredina nedojebana totalno.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto mar 22, 2016 9:31 pm

Jurisicduska je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Duska@, vazda si bio jedan od upucenijih. Reci nam koliko znas o istrazi za namijestanja?
Ma ništa od tog. Od starta se znalo. Ostat će urbana legenda o puncu, 20000KM, motiv da se prepucava, da se sumnja u sve titule. Eto tako, šteta je veća učinjena samim tim. Husić će se skloniti vremenom, Sloboda ne može dobit licencu, duguju 300.000+ KM čovjeku koji je sad kod nas u upravi, ako on kaže da ne oprašta ne prolongira, ako ih tuži, neće u Europu . Mene sramota što se ime mog kluba spominje u tim aferama koje naravno ne negiram sigurno da je bilo nešto, uvijek toga ima, samo za ovo sad čisto sumnjam. Imam osjećaj da seljak iz Klokotnice vuče neke konce negdje iz prikrajka.

Savez pametan, dva saopštenja, jedno o regularnosti, sad će izaći zbog nedostatka dokaza odbačeno, vječno će ostat pitanje je li ili nije.

Iskreno volio bih da osvoji bilo ko osim Slobode, toliko su mi mrski oduvijek, sjećam se tamo kad sam branio komšinice od njihovih ataka, sredina nedojebana totalno.
Davud Zahirović je taj o kome govoriš, ispravi me ako griješim.
Također, rok za predaju dokumentacije kojom bi sebi obezbjedili licencu za europska takmičenja je kraj marta, i tu me ispravi ako griješim..
 
Avatar
Jurisicduska
Postovi: 89
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto mar 22, 2016 9:57 pm

Jest Zahirović. A nema veze Ajzea dokumentacija kad će se predati imaju stepenice neke koje moraš do tad ali postoje dvije komisije može se to skupljati postepeno. Čovjek ima sudsku presudu da su mu ovi dužni. Prošlo sve, nema žalbi, nema ničeg, moraju ga isplatiti. Pa se pokušalo izvarijantisati na seljakluk, ali neće moći to, i sad neće u Europu. A kontao im čovjek reprogramirati. Mislim hoće ako ga isplate a imaju još takvih sepet. Našli im još poreza isto ko vama, grad malo ohladio, cirkus će biti s njima. A eno vidim napunjena im je glava da im sarajevsko-mostarski lobi ne da u europu tako da je sebe azmir oprao od izjave "grad nek preuzme porez ja ću sve ostalo", zeznuli su se ima mnogo ostalog.

UEFU ne zanimaju voda struja porez (država) , ovo ako duguješ igračima, dobavljačima, onda je guravo. Sami su sebe zajebali.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto mar 22, 2016 10:17 pm

Ne znam, zabrinuo bih se za licencu da sam na njihovom mjestu. Zašto? Mjesecima unazad, jedna jedina informacija vezana za otplatu dugova nije objavljena.. Eto, prije par dana sam pročitao članak u kojem se jasno navodi da se sutradan potpisuje reprogram. Dan kasnije kao da ništa nije izrečeno..
Griješiš, radi se o sarajevsko-hercegovačkom lobiju. :kafa:
Njihov problem je što ne zaziru tamo gdje bi trebali, već neprijatelja traze tamo gdje ga nema.

Nadam se samo da ćemo mi nastaviti pruzati partije kakve pruzamo, te naposlijetku i osvojiti kup. U slučaju da im se ne izda licenca, a mjesto njih mi odemo na europsko takmičenje, okarakterisali bi nas kao glavne krivce te nekog ko je lobirao da im se onemoguće nastupi u europskim takmičenjima.. Ne samo mi, isti slučaj bi bio i sa vama, mozda čak i glasniji obzirom na sva dešavanja i priče u i oko vaših klubova, a koja se u zadnje vrijeme provlači u medijima.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto mar 22, 2016 10:51 pm

Teško će oni do evrope, što reče Duška čitav red ljudi ima kojim su dužni. A Azmir ih loži na seljačke fore, priča im o stadionima 4. kategorije, svemirskim brodovima a ono ni licencu za evropu ne mogu izganjati.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto mar 22, 2016 10:54 pm

Nakon skandiranja “UPRAVA NAPOLJE” i “DINO ODLAZI” na susretu protiv FK Sloboda a potom i protiv FK Slavije, ponavlja se scenarij iz vremena Nihada Baljka i Senada Merdanovića. Najprije Dino Selimović poziva pojedince i nudi dogovore, a nakon sto se zataškivanje odbija, počinje upućivati “prijetnje” u vidu pitanja o zdravlju članova porodice. Nakon Dininog poziva po već viđenom scenariju počinju pozivi iz raznih stanica policije i pritisci od strane osoba sumnjivog morala, za koje pretpostavljamo da su bliskih upravi.

Pročitajte više na: http://sport1.ba/saopstenje-hordi-zla-uprava-napolje/" onclick="window.open(this.href);return false;

auh :r :roll:
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto mar 22, 2016 10:56 pm

Sad ovo pročitah, strašno ! :shock:

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija