Avatar
Špekac1921
Postovi: 445
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:08 pm
Lokacija: Palata Šen Brun
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pet mar 11, 2016 4:18 pm

Čut ćemo večeras na FACEu šta kažu poštenjaci..
Kad nikog nema znaj da tu sam ja, da ti pjevam i za te da se lemam...
Samo tebe volim ja, tebe volim ja..
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3033
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pet mar 11, 2016 4:19 pm

leet je napisao/la:postoji li negdje na Faceu zvanična najava toga?

https://www.facebook.com/facetv.ba/phot" onclick="window.open(this.href);return false; ... =3&theater
Alea iacta est!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pet mar 11, 2016 4:24 pm

Virtu4L je napisao/la:
avlami97 je napisao/la:Ništa spektakularno se neće saznati, jer su obojica umiješana u skandal i to će im biti prilika da se operu. :cigara:
Zašto je Sloboda umiješana u skandal. Dobili su premije za pobjedu i pobijedili su.
Koga pobijedili? Mladost? Premije su izgleda još kod punca :cigara:
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pet mar 11, 2016 5:25 pm

Izvinjavam se za onaj tekst od jučer ali meni je zvučalo kao da Azmir kaže "sklonimo sa puta", lakše bi bilo dešifrovati da je na ruskom pričao :mrgreen:

Što se tiče novih detalja od danas, premiranje je vjerovatno dozvoljeno ali zašto da FKS premira utakmicu Sloboda-Mladost kada te dvije ekipe nemaju veze sa njihovim položajem na tabeli što dalje implicira da je utakmica u Vitezu završena kupovinom!

S'obzirom da trener Viteza pred tu utakmicu koja im je ujedno i najvažnija za opstanak odjednom ima velikih problema i fali mu čak 9 igrača i da kao mora igrati sa juniorima potvrđuje navode Husića i konstataciju o kupovini utakmice.

UEFA mora reagovati!!!
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
Jurisicduska
Postovi: 89
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pet mar 11, 2016 5:27 pm

Virtu4L je napisao/la:
avlami97 je napisao/la:Ništa spektakularno se neće saznati, jer su obojica umiješana u skandal i to će im biti prilika da se operu. :cigara:
Zašto je Sloboda umiješana u skandal. Dobili su premije za pobjedu i pobijedili su.
Baš tako ako je ovako kako Azmir kaže Sloboda nema nikakvu neregularnih radnji i nema razloga da se pere. Oni premirani pobijedili Mladost, Sarajevo namjestilo s Vitezom i to je to. Pa sad nek ide do kraja s tim. Šta će se on prat i od čeg.

A istina će izbit nadam se na vidjelo. Pa ko god bio odgovoran suspenzija i kluba i rukovodstva i svega i u kantonalnu ligu pa polakice. Ha ja.

A ti goodison svjesno praviš previd da Vitez nije zavisio opet od te utakmice, ondaa je kupljena još jedna u zadnjem kolu jer bi oni ispali. Tako da to nema logike. Al pravite se ludi nema veze.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pet mar 11, 2016 5:49 pm

@duška, daj nemoj zezati. Vitez je zadnje tri zijanio i ostao u ligi. Sa vama igrao predzadnju, a zadnju sa Travnikom koji je već osigurao opstanak. Slušali su rezultat iz Obarske (Mladost - Zvijezda). Da je trebalo uzeli bi Travnik.

Skoro cijeli drugi dio sezone je izrežiran (penali, kartoni, golovi iz ofsajda...) Osam kola do kraja, a vi 4. i onda ste sve redom pobijedili osim nas. Krugovi se zatvarali i vi slavodobitno prošli prvi kroz cilj.

Ne znam ko se u ovoj cijeloj priči pravi lud. :cigara:
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Jurisicduska
Postovi: 89
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pet mar 11, 2016 6:00 pm

Jest 100% je kako Azmir kaže i vi. Nema tu šta da se istražuje, odmah u kantonalnu i rasformirati Sarajevo.

Jesmo i derbi kupili ili je to regularno, regularno je da nas Velež opali hladnokrvno, ako se i s kim moglo namjestiti mogli smo Velež kupit kad hoćeš, pa nas ljudi ispresavijaše u Mostaru, Vitez bi ispao zadnje kolo zavisili su od direktnog konkurenta za opstanak tako da oni ništa nisu mogli namjestiti. Ali dobro nema problema, pravna je država pa nek se ćeraju što bi rekli.

Azmir pošteni Husić vs Fening lopov. Pa ko jači. Vidjet ćemo uostalom. Ovo nije prvi put o namještanju utakmica bilo je i mnogih drugih klubova ali nikad nikom ne dokazaše. Nek mi budemo prvi kojim će dokazati ako će ova liga bit poštena od tog momenta. Ja sam za. Mi u kantonalnu poštenjačine iz Tuzle, Širokog, Mostara i vi nastavite igrati.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pet mar 11, 2016 6:08 pm

Azmir=Dino=Maket
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pet mar 11, 2016 6:08 pm

:rofl1: :rofl1: :rofl1:
slika
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
spidey87
Postovi: 55
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 10:42 pm
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pet mar 11, 2016 6:33 pm

Radimo sta mi hocemo, i vasih osam titula kupujemo. Ko je sad lud?
MERSO JE CRESPO!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pet mar 11, 2016 6:41 pm

spidey87 je napisao/la:Radimo sta mi hocemo, i vasih osam titula kupujemo. Ko je sad lud?
Sta ti Tan kaze to i radis, vise nista ne mozes raditi bez njegove dozvole, zaboravio si da ste se prodali ccc..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
spidey87
Postovi: 55
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 10:42 pm
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pet mar 11, 2016 6:57 pm

On mi je i rekao da ti ovo kazem.
MERSO JE CRESPO!
 
vela46
Postovi: 67
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 10:38 pm
Lokacija: MOSA ŠIP!
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pet mar 11, 2016 7:26 pm

Brkoo je napisao/la:
spidey87 je napisao/la:Radimo sta mi hocemo, i vasih osam titula kupujemo. Ko je sad lud?
Sta ti Tan kaze to i radis, vise nista ne mozes raditi bez njegove dozvole, zaboravio si da ste se prodali ccc..
Isto ko vama Misimovic?

D.o.o Megamix Zeljeznicar.

Husic je posebna prica, veceg seljacinu ovaj univerzum nije vidio. Drago mi je sto ce se pojavit na Kosevu.
Avanti Valentino46!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pet mar 11, 2016 7:49 pm

vela46 je napisao/la:
Brkoo je napisao/la:
spidey87 je napisao/la:Radimo sta mi hocemo, i vasih osam titula kupujemo. Ko je sad lud?
Sta ti Tan kaze to i radis, vise nista ne mozes raditi bez njegove dozvole, zaboravio si da ste se prodali ccc..
Isto ko vama Misimovic?

D.o.o Megamix Zeljeznicar.

Husic je posebna prica, veceg seljacinu ovaj univerzum nije vidio. Drago mi je sto ce se pojavit na Kosevu.
Misimovic nije vlasnik Želje, prema statutu to ne moze ni biti, dok je sa Tanom drugacija situacija i ti to znas i opet pises gluposti za Misimovica jer ti je onda lakse da prihvatis cinjenicu da ste se za male pare prodali. Željo se nije prodao da bi vratio dugove, dugove smo vratili ili cemo uskoro vratiti, klub je na zdravim temeljima, ide lagano i rekonstrukcija stadiona itd, a sto je najbolje, sve to bez prodaje kluba.. :zeljeznicar1:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pet mar 11, 2016 8:06 pm

20 milja, pripreme, Zlatibor, 100 milja, premiranje ekipa koje ti nisu direktni konkurenti je štimanje prvenstva :cigara: Valjda kamiondžija ima dokaze (audio, video...) :rofl1:
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Jurisicduska
Postovi: 89
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pet mar 11, 2016 8:11 pm

avlami97 je napisao/la:20 milja, pripreme, Zlatibor, 100 milja, premiranje ekipa koje ti nisu direktni konkurenti je štimanje prvenstva :cigara: Valjda kamiondžija ima dokaze (audio, video...) :rofl1:
Ima rekao je da ima. Još samo da pokaže.
 
vela46
Postovi: 67
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 10:38 pm
Lokacija: MOSA ŠIP!
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pet mar 11, 2016 8:40 pm

Misimovic vam je spasio klub, cijenite mu donji ekstremitet, zasluzeno.
Avanti Valentino46!
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pet mar 11, 2016 8:46 pm

Jurisicduska je napisao/la:
avlami97 je napisao/la:20 milja, pripreme, Zlatibor, 100 milja, premiranje ekipa koje ti nisu direktni konkurenti je štimanje prvenstva :cigara: Valjda kamiondžija ima dokaze (audio, video...) :rofl1:
Ima rekao je da ima. Još samo da pokaže.
I onda opet po starom. Mora se i ova sezona privesti kraju a vi morate u Evropu..

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5234
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pet mar 11, 2016 8:55 pm

Dino -psovanje majke meni i FK Sarajevu-, odgovara Azmir -nisam psovao FK Sarajevu- :lol:
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pet mar 11, 2016 9:22 pm

Ja dobre emisije :karanje: frajer ga ubi detaljima (kad ko šta gdje). Optužuje ga direktno da je kupovao bodove a ovaj kaže eto nećemo te tužiti ako se izvineš, još mu yebo majku više puta pred kamerama :r Husić govori može izvinjenje kad doneseš 20k :mrgreen:
Da je Dino čist, rekao bi nešto u stilu... Nemamo mi ba šta pričati sve što imaš donesi na sud i vidimo se tamo.

Tražili da im proda zadnju tekmu, pripreme na Zlatiboru...Ibraković ide u hotel Royal da premira Slobodu da pobjedi Mladost, zbog čega molim te? Dino to priznaje kada ga Senad pita da li je 20k za zadnju utakmicu, kaže nije :rofl1:
UEFA ovdje mora pod hitno pokrenuti istragu i dobro prečešljati, ovo je lopovluk neviđenih razmjera i do sada nezapamćeno u PLBiH. Izbaciti ovu bagru koji su štimali u najnižu ligu!!!
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 34 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija