Tomahawk11
Postovi: 97
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 12:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 10, 2016 4:47 pm

cipiripi je napisao/la:
Tomahawk11 je napisao/la:
cipiripi je napisao/la:Zato i dizu kredite Tan zavrno pipu, Turkish Airlines ih je uslovio sa barem jednim peharom inace se povlace kao sponzor, u dubokim su oni finansijskim govnima i sanjaju o nekim milionskim trasnferima Duljevicima. Uvjeren sam da im je bilo koji drugi klub ponudio onu cifru sto smo im mi ponudili zavrsili bi to ispod stola i onda se busali da je otisao za par miliona.
Vidis kako sve znas :palacgore:
Super sto si podijelio s nama.
Sta radis u FKS, jesi li sekretarica ili cistacica?
Druze ovo su cinjenice koje ste vi iznosili javno na bivsem forumu ali ocigledno da imas pamcenje ko riba citave tri sekunde.

Za ovih 20 milja se sada javno zna, a Dino i Uprava samo znaju koliko i kome su jos duzni.

Obilo vam se je o glavu vaso bahato ponasanje i rijeci"prvo platite vodu pa saljite ponude" ili "dani komedije u Pljevlju" cini mi se da ste upravo vi ti koji imaju neizmirenih racuna i kod kojih su dani komedije upravo poceli
Kojem bivsem forumu? ss? Pfff....ja tamo jednom usao, ono kad ste skoro imali masovni egzodus.
Nivo rasprave - obdaniste. Realno. Tako da me ne cudi ta prica, ali ako si imalo ozbiljan sagovornik, onda znas da je to sve samo ne relevantno.
No, necu ti stajati na put ako zelis u sve ovo vjerovati. Ako ce ti biti lakse - jeste, sve je tako. Nemam ja nista od toga da te ubjedjujem. Samo sam prokomentarisao ironicno, slucajno znam neke informacije koje mi daju pravo na to.
 
Tomahawk11
Postovi: 97
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 12:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 10, 2016 4:52 pm

godrina je napisao/la:
Tomahawk11 je napisao/la:Uvala borova....
Husic sa pricom komsijama legao ko saka na oko.
Cuj kupovali utakmice za 20 000 KM.
Jbt, pa u to ne bi povjerovala ni djeca od 5 godina :mrgreen:
Al hajd, nek se nesto desava :sarajevo1:
a nemoj tako, dobar si ti momak pravo
hajd eto ti onako realno objektivno reci, da li bi se predsjednik bilo kojeg kluba, ugledni biznismen tako blamirao i tako prozivao javno nekog drugog direktora predsjednika sta vec
de ba nisu se posvadjali dva siromaha na pijaci oko kile jabuka ovdje nesto ima.. premiranje ili kupovina nesto je bilo dogovarano i to bi neka sluzba trebala rasvlijetlit i zbog nas Zeljovaca, zbog citave fudbalske javnosti ali i neka dino fening sad skine ljagu sa sebe i svog kluba
Ok, hajmo ovako: hipoteticki, Dino (ili neko, recimo Ibrakovic) obecao premije Slobodi...20 000....za utakmicu sa Zeljom, za posljednju utakmicu na Kosevu, nebitno....premije koje nisu nelegalno sredstvo stimulisanja....prosla skoro godina dana od tog....cekao se pravi moment da se shukne s tim. Sad, bitno je da li Dino zaista ne zna o cemu je rijec ili ima prste u tome. Dalje, ako i ima, razjasniti da li je u pitanju kupovina ili premiranje. Ovo su krupne optuzbe, ocekujem i od FKS da razjasni ovu situaciju. Ne moze niko biti iznad imena kluba. To je ono i sto zamjeram Husicu, reci, ljudino, sta i kako, kad si vec otvorio dusu, sad moras ici do kraja. Pa da vidimo ko je kome sta obecao, ko je sta izradio....sve javno i transparentno. Pa ko bude kriv, nek snosi posljedice. Sve po zaslugama.
A ovo natezanje na osnovu raznoraznih pretpostavki....znam da je zajebancija, forum, ali moze nekad i konkretna prica.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 10, 2016 4:58 pm

Tomahawk11 je napisao/la:
godrina je napisao/la:
Tomahawk11 je napisao/la:Uvala borova....
Husic sa pricom komsijama legao ko saka na oko.
Cuj kupovali utakmice za 20 000 KM.
Jbt, pa u to ne bi povjerovala ni djeca od 5 godina :mrgreen:
Al hajd, nek se nesto desava :sarajevo1:
a nemoj tako, dobar si ti momak pravo
hajd eto ti onako realno objektivno reci, da li bi se predsjednik bilo kojeg kluba, ugledni biznismen tako blamirao i tako prozivao javno nekog drugog direktora predsjednika sta vec
de ba nisu se posvadjali dva siromaha na pijaci oko kile jabuka ovdje nesto ima.. premiranje ili kupovina nesto je bilo dogovarano i to bi neka sluzba trebala rasvlijetlit i zbog nas Zeljovaca, zbog citave fudbalske javnosti ali i neka dino fening sad skine ljagu sa sebe i svog kluba
Ok, hajmo ovako: hipoteticki, Dino (ili neko, recimo Ibrakovic) obecao premije Slobodi...20 000....za utakmicu sa Zeljom, za posljednju utakmicu na Kosevu, nebitno....premije koje nisu nelegalno sredstvo stimulisanja....prosla skoro godina dana od tog....cekao se pravi moment da se shukne s tim. Sad, bitno je da li Dino zaista ne zna o cemu je rijec ili ima prste u tome. Dalje, ako i ima, razjasniti da li je u pitanju kupovina ili premiranje. Ovo su krupne optuzbe, ocekujem i od FKS da razjasni ovu situaciju. Ne moze niko biti iznad imena kluba. To je ono i sto zamjeram Husicu, reci, ljudino, sta i kako, kad si vec otvorio dusu, sad moras ici do kraja. Pa da vidimo ko je kome sta obecao, ko je sta izradio....sve javno i transparentno. Pa ko bude kriv, nek snosi posljedice. Sve po zaslugama.
A ovo natezanje na osnovu raznoraznih pretpostavki....znam da je zajebancija, forum, ali moze nekad i konkretna prica.
Čuj za posljednju utakmicu na koševu a igrali sa Slobodom :rofl1: :rofl1: :rofl1: Kako ćeš premirati ekipu protiv koje igraš? To se zove kupovina prijatelju. Ti luđi nego što sam mislio :rofl1: :rofl1: :rofl1:
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 10, 2016 5:19 pm

Azmir - O cemu pricamo!? Lijepo bilo, u Sarajevu si mi rekao da ces mi donijeti 20 hiljada maraka da se sklonim s puta!
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Tomahawk11
Postovi: 97
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 12:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 10, 2016 5:41 pm

@Grbavica, procitaj post, sve fino pise ;)
Ti uzeo pa sklopio sta ti odgovara.
Imas fino dio u kojem se spominje kupovina, pa ako Azmir ima sta, nek izadje fino s tim, a ne laprda bez pokrica.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 10, 2016 6:30 pm

Tomahawk11 je napisao/la:
Ok, hajmo ovako: hipoteticki, Dino (ili neko, recimo Ibrakovic) obecao premije Slobodi...20 000....za utakmicu sa Zeljom, za posljednju utakmicu na Kosevu, nebitno....premije koje nisu nelegalno sredstvo stimulisanja.
Ništa ja nisam uzeo, ovo si ti napisao. Premiranje ekipe protiv koje igraš se zove kupovina utakmice, i to je nelegalno i kažnjivo zakonom.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
jason_bourne
Postovi: 15
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 3:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 10, 2016 6:31 pm

GoodisonPark je napisao/la:Vidi se iz priloženog da je čista ko suza :lol:
Znas sta kazu isto, da je svaka vasa titula kupljena, dok je bio Amar Osim tu. Sigurno vjerujes u to cim ovako uzimas sve zdravo za gotovo
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 10, 2016 6:35 pm

jason_bourne je napisao/la:
GoodisonPark je napisao/la:Vidi se iz priloženog da je čista ko suza :lol:
Znas sta kazu isto, da je svaka vasa titula kupljena, dok je bio Amar Osim tu. Sigurno vjerujes u to cim ovako uzimas sve zdravo za gotovo
Nešto ne vjerujem da je kamiondžija skako za nama i tražio nam neke pare spominjući naše titule. Borci protiv korupcije :rofl:
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 10, 2016 6:54 pm

Tomahawk11 je napisao/la:
godrina je napisao/la:
Tomahawk11 je napisao/la:Uvala borova....
Husic sa pricom komsijama legao ko saka na oko.
Cuj kupovali utakmice za 20 000 KM.
Jbt, pa u to ne bi povjerovala ni djeca od 5 godina :mrgreen:
Al hajd, nek se nesto desava :sarajevo1:
a nemoj tako, dobar si ti momak pravo
hajd eto ti onako realno objektivno reci, da li bi se predsjednik bilo kojeg kluba, ugledni biznismen tako blamirao i tako prozivao javno nekog drugog direktora predsjednika sta vec
de ba nisu se posvadjali dva siromaha na pijaci oko kile jabuka ovdje nesto ima.. premiranje ili kupovina nesto je bilo dogovarano i to bi neka sluzba trebala rasvlijetlit i zbog nas Zeljovaca, zbog citave fudbalske javnosti ali i neka dino fening sad skine ljagu sa sebe i svog kluba
Ok, hajmo ovako: hipoteticki, Dino (ili neko, recimo Ibrakovic) obecao premije Slobodi...20 000....za utakmicu sa Zeljom, za posljednju utakmicu na Kosevu, nebitno....premije koje nisu nelegalno sredstvo stimulisanja....prosla skoro godina dana od tog....cekao se pravi moment da se shukne s tim. Sad, bitno je da li Dino zaista ne zna o cemu je rijec ili ima prste u tome. Dalje, ako i ima, razjasniti da li je u pitanju kupovina ili premiranje. Ovo su krupne optuzbe, ocekujem i od FKS da razjasni ovu situaciju. Ne moze niko biti iznad imena kluba. To je ono i sto zamjeram Husicu, reci, ljudino, sta i kako, kad si vec otvorio dusu, sad moras ici do kraja. Pa da vidimo ko je kome sta obecao, ko je sta izradio....sve javno i transparentno. Pa ko bude kriv, nek snosi posljedice. Sve po zaslugama.
A ovo natezanje na osnovu raznoraznih pretpostavki....znam da je zajebancija, forum, ali moze nekad i konkretna prica.
pa uglavnom to je to, imamo isto misljenje- da se treba ova prica fino razjasnit, ko je kome sta nudio, placao, kad i zasto ?
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
jason_bourne
Postovi: 15
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 3:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 10, 2016 6:57 pm

Grbavica je napisao/la: Nešto ne vjerujem da je kamiondžija skako za nama i tražio nam neke pare spominjući naše titule. Borci protiv korupcije :rofl:
Zato sto ste sve kupili, dali pare ili neki drugi talovi , ugl cisti racuni :rofl1: ovaj traktorista prica nebuloze :sarajevo1:
 
FKZ1921
Postovi: 603
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 10, 2016 7:33 pm

Ne zelim nista insinuirati...
Nikad,od kad se igra Liga BiH,ne samo Premier,nije se desilo ovako nesta. Uvijek,kad bi ta tematika bila na sonu,baratalo se na nacin rekla-kazala. Ovaj put,predsjednik jednog kluba kaze direktoru drugog:dogovorili smo to i to...Nema nikakve dileme da su nesta dogovorili. Sta? Ne znam i ne interesuje me. Ali su dogovorili nesta sto je nezakonito. Ako to sto su dogovorili nije nezakonito,zasto mu ovaj,odnosno njegov klub,nisu ispostavili fakturu,obracunali i platili pripadajuce poreze...
Sve u svemu,potpunu nezrelost i elementarno nevaspitanje pokazuju i jedan i drugi...Ito ne prvi put.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 10, 2016 7:58 pm

jason_bourne je napisao/la:
Grbavica je napisao/la: Nešto ne vjerujem da je kamiondžija skako za nama i tražio nam neke pare spominjući naše titule. Borci protiv korupcije :rofl:
Zato sto ste sve kupili, dali pare ili neki drugi talovi , ugl cisti racuni :rofl1: ovaj traktorista prica nebuloze :sarajevo1:
Platite ljudima, pa da se sudi i vama i njima zbog namještanja.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 10, 2016 8:00 pm

slika
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Tomahawk11
Postovi: 97
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 12:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 10, 2016 8:18 pm

Grbavica je napisao/la:
Tomahawk11 je napisao/la:
Ok, hajmo ovako: hipoteticki, Dino (ili neko, recimo Ibrakovic) obecao premije Slobodi...20 000....za utakmicu sa Zeljom, za posljednju utakmicu na Kosevu, nebitno....premije koje nisu nelegalno sredstvo stimulisanja.
Ništa ja nisam uzeo, ovo si ti napisao. Premiranje ekipe protiv koje igraš se zove kupovina utakmice, i to je nelegalno i kažnjivo zakonom.

Dalje, ako i ima, razjasniti da li je u pitanju kupovina ili premiranje.


I ovo sam napisao, ali ti to, iz nekog razloga, ne vidis.
 
Tomahawk11
Postovi: 97
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 12:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 10, 2016 8:21 pm

Evo, kad smo vec kod ovog, sopcenja FK Sloboda. Potpisuje Srna :skoljka:

Saopćenje FK Sloboda: Želimo pobijediti na zelenom terenu i to pravo niko nam ne smije oduzeti

FK Sloboda u povodu utakmice četvrtfinala Kupa BiH odigrane 9. marta 2016. godine na stadionu Tušanj u Tuzli želi da obavijesti svoje navijače i sve ljubitelje nogometa u BiH o sljedećem, stoji u saopćenju tuzlanskog kluba.

FK Sloboda Tuzla je učinio sve da na najbolji način dočeka osvajača Kupa BiH u 2014. godini i aktualnog prvaka države. Na zelenom terenu se igra utakmica. Utakmica je bila prava takmičarska i još jednom pokazala podizanje kvaliteta nogometa u BiH.

Uprava FK Sloboda je učinila sve kako bi se službeni predstavnici FK Sarajevo osjećali što je moguće bolje. Bili su smještene u VIP ložu na stadionu Tušanj odmah pored VIP lože u kojoj su smješteni predsjednik FK Sloboda i Uprava kluba. Takmičarski duh i određeni trenuci na utakmici su izazivali veliko negodovanje navijača FK Sloboda koji su svoje neslaganje sa pojedinim odlukama sudija (prvenstveno se ovdje misli na selektivno disciplinsko kažnjavanje igrača na terenu, FK Sloboda je dobila 8 žutih kartona, FK Sarajevo 1 žuti karton) u par navrata iskazivali i neumjesnim porukama prema predstavnicima FK Sarajevo.

Gospodin Husić je u više navrata osobno tražio od pojedinih navijača da se okrenu prema zelenom terenu i prate utakmicu i da se prestanu obraćati prema VIP loži gdje su sjedili predstavnici FK Sarajevo u cilju sprječavanja eskalacije mogućih incidenata.

Na poluvremenu utakmice za predstavnike FK Sarajeva je bila organizirana i određena zakuska, osvježavajuća pića i voda te sendviči, a sve u cilju da se FK Sloboda pokaže kao pravi domaćin našim gostima iz Sarajeva.

Nemile scene koje su se desile početkom drugog poluvremena u režiji gostujućih navijača su bacile mrlju na jednu odličnu takmičarsku utakmicu. Srećom, brzom intervencijom pripadnika MUP-a TK i zaštitara agencije Securitas spriječene su nemile scene koje ne želimo vidjeti na stadionu Tušanj niti na jednom stadionu u BiH. I najvatreniji navijači FK Sloboda su ostali dostojanstveni iako su bili cijelo vrijeme provocirani i fizički napadnuti od navijača FK Sarajevo.

Incident nakon utakmice, koji se desio nakon što su službena lica napustila stadion Tušanj izazvao je svojim neprimjerenim i neodgovornim ponašanjem direktor i službeni predstavnik FK Sarajevo. Iako su dočekani kao pravi gosti i sportski prijatelji, direktor FK Sarajevo se u Tuzli ponašao kako jedna od najodgovornijih osoba aktualnog prvaka BIH ne bi smjela, pogotovo na gostujućim terenima.

U dva navrata je provocirao gospodina Husića neodmjerenim i neodgovornim izjava i bez potrebe nastavio da pravi tenziju i vrijeđa domaćine koji su sve učinili da ova utakmica prođe u sportskom i takmičarskom duhu. U jednom trenutku je službeni predstavnik FK Sarajevo i fizički napao gospodina Husića koji je došao da lično čestita stručnom štabu i igračima FK Slobode na izvanrednoj utakmici i pobjedi.

Direktor i službeni predstavnik FK Sarajevo u Tuzli su trebali pokazati ono za što se predstavljaju u javnosti, da rade u interesu sporta i podizanja kvaliteta nogometa u BiH, da dostojanstveno prihvate poraz i čestitaju pobjedniku, da se zahvale na gostoprimstvu i da javno osude ponašanje svojih navijača i izvine se domaćinu utakmice za materijalnu štetu i incident koji su njihovi navijači napravili. Ono što su oni pokazali svojim ponašanjem svakako ne dolikuje aktualnom prvaku države.

FK Sloboda želi na zelenom terenu da osjeti slast pobjednika Kupa BiH i prvaka države te nam to pravo niko neće i ne smije oduzeti.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 10, 2016 8:32 pm

Sloboda ih moze bez problema uzeti na Kosevu ne treba im ovo, realno da jedan tim na jednoj utakmici dobje 8 zutih kartona je smjesno da ne znam ti kako grubo igraju.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Tomahawk11
Postovi: 97
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 12:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 10, 2016 8:39 pm

Cuj to....
Sto je smijesno, ako igras grubo?
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 10, 2016 8:54 pm

avlami97 je napisao/la:Azmir - O cemu pricamo!? Lijepo bilo, u Sarajevu si mi rekao da ces mi donijeti 20 hiljada maraka da se sklonim s puta!
da je neke pravde sipa i mup te neke istrazne agencije i fs bih bi ovo istrazili ali kod nas jok ma gdjeces izbaciti europsku petokraku iz tuzle i fk mijanmar maleziju Boze sacuvaj to samo kod nas moze. :evil: :roll:
 
Avatar
Jurisicduska
Postovi: 89
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 10, 2016 9:02 pm

Da su pare kod punca a ne da se sklonimo s puta. Dino odgovara nemam ja punca.


Kakav put kakvo sklanjanje. Što izvrćete istinu.

Apsolutno lažete i ja ne vjerujem da tako lažete poslušajte snimak fino. Nigdje nije rekao da se sklonimo s puta ili slično. Nego "da su pare kod punca" Dino odgovara dva puta "nemam ja punca", he moje komšije.

Sramota da se tako izvrće istina. Jel vas stid imalo? Izmislili da je neko rekao " da se sklonimo s puta" dokle ide taj mozak. Konto sam da ste normalniji.

Hvala dragom Bogu na snimku još bi ispalo da fakat to kaže. Stidite li se izmišljanja?
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 10, 2016 9:48 pm

@duska je apsolutno u pravu i tačno je da je rekao da su "pare kod punca", iako ne shvatam i njegovu reakciju jer su mozda ljudi zaista čuli, ono što kazu. Vjerujem da nisu sa namjerom izokrenuli nešto što je više no jasno..
Jurišićko, vraćajte čovjeku pare :ganja:

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija