Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 10, 2016 2:50 pm

i ko bi sad trebao pokrenuti neki proces ? uefa, savez ili Zeljo ?
bilo bi onako malo glupo da samo na ovome ostane jer su ocito nesto dogovarali
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
jason_bourne
Postovi: 15
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 3:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 10, 2016 3:05 pm

Za to ocito bi trebao imati neki dokaz, to sto ovaj mlati ne mora nista znaciti, al eto vam suda, daleko do strazbura :lol:
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 10, 2016 3:09 pm

jason_bourne je napisao/la:A jeste se upalili na tu pricu, postenjacine sa grbavice :lol:
To sto ovaj seljak kaze, ne mora biti tacno svakako, u ostalom on spominje premije koliko sam cuo, sto je sasvim normalno i legalno u svijetu.
Cisto sumnjam da smo im ostali duzni bilo sta, ili ako jesmo bas me zanima na kojoj utakmici, odnosi se na proslu sezonu i frajer sad nasao da proziva :lol: Mislim da je oovo samo provokacija pred novinarima
Poslušaj malo bolje :shisha: Provokacija pred novinarima i yebe mu lik od-do 'nako iz čista mira, da sigurno je to :lol:
avlami97 je napisao/la:
godrina je napisao/la:Kad ce se saznat na sta je mislio husic, sta se to namjestalo??
Dino - Ne znam o cemu pricamo?

Azmir - O cemu pricamo!? Lijepo bilo, u Sarajevu si mi rekao da ces mi donijeti 20 hiljada maraka da se sklonim s puta! Od premija sto smo mi...sta ti?

Dino - Ma nemam ja veze ba, nemam ja pojma. Dobro, izvinjavam se(Dino moli ostale da se odmaknu da moze proci i pokusava otici sa lica mjesta)

Azmir - Samo malo! Sta si reko'? Ma pravis se mangup, ***** te u usta, ma pravis se.

Dino - Sta ti je bolan?

Azmir - Pa sta je tebi??

Dino - Sta sujes...

Azmir - Koje? **** te ja. Jesmo fino rekli, ***** mu mater ja.

Azmir nastavlja psovati i govori "sta hocete, dosli ste ovdje", ali vise se to ne odnosi direktno na Dinu, vec Azmir gleda u nekoga ko se nalazio skroz s druge strane, iza njegovih ledja.

phpBB [video]
Ovo boldirano se odnosi na zadnju utakmicu prvenstva i nadležni organi bi se trebali pozabaviti ovim !!!
NSBiH na potezu...
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
jason_bourne
Postovi: 15
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 3:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 10, 2016 3:14 pm

GoodisonPark je napisao/la: Poslušaj malo bolje :shisha: Provokacija pred novinarima i yebe mu lik od-do 'nako iz čista mira, da sigurno je to :lol:
Pa namjerno pred novinarima, ako imaju kakvih nerjesinh racuna to se radi na drugaciji nacin, ocigledno seljak pokusava provocirati
Ja stvarno ne vidim gdje su se oni sklanjali na Kosevu zadnje kolo, pobjeda cista ko suza
 
terabajt
Postovi: 376
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 10, 2016 3:25 pm

Da ti neko psuje u lice i zeli se obračunati fizički, sto se jako dobro vidi treba da bude VELIKI povod. Ovdje se nešto desilo nešto veliko koliko god neki pokušavali da zataškaju i smire situaciju.
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 10, 2016 3:32 pm

Vidi se iz priloženog da je čista ko suza :lol:
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 10, 2016 3:35 pm

ma da je cisto ne bi se ono desilo..ko bi napadao nekoga tako javno.. dvije javne face, poznate i takav skandal to samo kod nas moze proci ovako bezazleno
nesto ima to je sigurno samo neko treba ispitati i dokazati sta
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 10, 2016 3:35 pm

Niko ne spori da su moguće sudijske greške, jer se dešavaju i na najvećim svjetskim i evropskim takmičenjima, od Svjetskog prvenstva do UEFA Lige prvaka. Bilo ih je i ranije, kada se NK Široki Brijeg“ nije oglašavao, jer su bile na štetu protivničkih ekipa.
http://sport1.ba/savez-odgovorio-siroko ... jeg-kluba/" onclick="window.open(this.href);return false;
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 10, 2016 3:48 pm

A Dino ko pičić "nemam ja pojma, nisam odavde vozarim" :rofl1: :rofl1: :rofl1:
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Tomahawk11
Postovi: 97
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 12:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 10, 2016 3:53 pm

Uvala borova....
Husic sa pricom komsijama legao ko saka na oko.
Cuj kupovali utakmice za 20 000 KM.
Jbt, pa u to ne bi povjerovala ni djeca od 5 godina :mrgreen:
Al hajd, nek se nesto desava :sarajevo1:
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 10, 2016 3:54 pm

godrina je napisao/la:ma da je cisto ne bi se ono desilo..ko bi napadao nekoga tako javno.. dvije javne face, poznate i takav skandal to samo kod nas moze proci ovako bezazleno
nesto ima to je sigurno samo neko treba ispitati i dokazati sta
NSBiH, SIPA, UEFA

Ovo je klasična štimaljka bila u zadnjem kolu protiv Želje. Kaže "Da se sklonimo s'puta" pa je skontao da se tu zayebao jer je tu i Sloboda krivac, pa je u kasnijoj izjavi pokušao da se opere i izjavio to je kao premija za tamo neku utakmicu da odigramo. Pa ako si premiran da odigraš jako tamo neku tekmu ne treba da se sklanjaš s'puta :oops1:

A sve i da jeste riječ o premiranoj utakmici (a nije), gosti su svakako došli zadnje kolo po obećane premije i normalno da neće zapinjati i da će sa domaćinom (uz očekivanje šuškica) lagano proslaviti :)
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 10, 2016 3:58 pm

Tomahawk11 je napisao/la:Uvala borova....
Husic sa pricom komsijama legao ko saka na oko.
Cuj kupovali utakmice za 20 000 KM.
Jbt, pa u to ne bi povjerovala ni djeca od 5 godina :mrgreen:
Al hajd, nek se nesto desava :sarajevo1:
Platite ba ljudima 20 milja pa pametujte nešto :rofl1:
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 10, 2016 4:01 pm

Ona naša titula iz četresšeste je Scudeto za ovu prošlogodišnju :zeljeznicar1:

Dino davaj pare vamo ne pravi se blesav :ganja:
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 10, 2016 4:03 pm

Najskuplja titula u historiji PLBiH, dok poplaćaju igrače, premije njima, sudije, premije protivnicima, VODU, struju i ostale režije, niđe ih nema :rofl1: :rofl1: :rofl1:
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Tomahawk11
Postovi: 97
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 12:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 10, 2016 4:12 pm

Kad bi se svakoj šuši davalo sto te za rukav vuce....
Jesmo, kupili smo titulu za 20 000 KM. Koji smo mi giganti :mrgreen:
A i Sloboda kurava, prodala se za sicu :oops: e moj Azmire :karanje:
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3044
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 10, 2016 4:18 pm

Zato i dizu kredite Tan zavrno pipu, Turkish Airlines ih je uslovio sa barem jednim peharom inace se povlace kao sponzor, u dubokim su oni finansijskim govnima i sanjaju o nekim milionskim trasnferima Duljevicima. Uvjeren sam da im je bilo koji drugi klub ponudio onu cifru sto smo im mi ponudili zavrsili bi to ispod stola i onda se busali da je otisao za par miliona.
Alea iacta est!
 
Tomahawk11
Postovi: 97
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 12:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 10, 2016 4:23 pm

cipiripi je napisao/la:Zato i dizu kredite Tan zavrno pipu, Turkish Airlines ih je uslovio sa barem jednim peharom inace se povlace kao sponzor, u dubokim su oni finansijskim govnima i sanjaju o nekim milionskim trasnferima Duljevicima. Uvjeren sam da im je bilo koji drugi klub ponudio onu cifru sto smo im mi ponudili zavrsili bi to ispod stola i onda se busali da je otisao za par miliona.
Vidis kako sve znas :palacgore:
Super sto si podijelio s nama.
Sta radis u FKS, jesi li sekretarica ili cistacica?
 
Avatar
GoodisonPark
Postovi: 1495
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 10, 2016 4:27 pm

Oni prošle godine u zadnjem kolu nisu mogli ni gore ni dole tako da je tih 20 milki za njih bila odlična cijena (da se sklone s'puta) a još pritom da malo napakoste Želji i da se osvete za navodno nogiranje u cvajtu.

Možda su bili pristali na 10 ali kad je Zeba smanjio rezultat Dino je ponudio duplo :mrgreen:

Jooo Dine starog prevaranta, svaka mu čast kako je amera izlevatio :palacgore:
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3044
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 10, 2016 4:41 pm

Tomahawk11 je napisao/la:
cipiripi je napisao/la:Zato i dizu kredite Tan zavrno pipu, Turkish Airlines ih je uslovio sa barem jednim peharom inace se povlace kao sponzor, u dubokim su oni finansijskim govnima i sanjaju o nekim milionskim trasnferima Duljevicima. Uvjeren sam da im je bilo koji drugi klub ponudio onu cifru sto smo im mi ponudili zavrsili bi to ispod stola i onda se busali da je otisao za par miliona.
Vidis kako sve znas :palacgore:
Super sto si podijelio s nama.
Sta radis u FKS, jesi li sekretarica ili cistacica?
Druze ovo su cinjenice koje ste vi iznosili javno na bivsem forumu ali ocigledno da imas pamcenje ko riba citave tri sekunde.

Za ovih 20 milja se sada javno zna, a Dino i Uprava samo znaju koliko i kome su jos duzni.

Obilo vam se je o glavu vaso bahato ponasanje i rijeci"prvo platite vodu pa saljite ponude" ili "dani komedije u Pljevlju" cini mi se da ste upravo vi ti koji imaju neizmirenih racuna i kod kojih su dani komedije upravo poceli
Alea iacta est!
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 10, 2016 4:45 pm

Tomahawk11 je napisao/la:Uvala borova....
Husic sa pricom komsijama legao ko saka na oko.
Cuj kupovali utakmice za 20 000 KM.
Jbt, pa u to ne bi povjerovala ni djeca od 5 godina :mrgreen:
Al hajd, nek se nesto desava :sarajevo1:
a nemoj tako, dobar si ti momak pravo
hajd eto ti onako realno objektivno reci, da li bi se predsjednik bilo kojeg kluba, ugledni biznismen tako blamirao i tako prozivao javno nekog drugog direktora predsjednika sta vec
de ba nisu se posvadjali dva siromaha na pijaci oko kile jabuka ovdje nesto ima.. premiranje ili kupovina nesto je bilo dogovarano i to bi neka sluzba trebala rasvlijetlit i zbog nas Zeljovaca, zbog citave fudbalske javnosti ali i neka dino fening sad skine ljagu sa sebe i svog kluba
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija