Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon mar 07, 2016 3:50 pm

meni nikako nisu jasni ovi odnosi siroki-zrinjski
nekako mi previse slucajnosti da opet bude prelaz kao prije 2 godine cini mi se kad je siroki vodio 2:0 pa pusiona i cao titula
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5235
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

pon mar 07, 2016 5:09 pm

Tomahawk11 je napisao/la:
avlami97 je napisao/la:
JoseMourinho je napisao/la:Kakve su izjave bile i sta je ti Spaho rekao? Nisam gledo tekmu pa nisam u toku :D
Na poluvremenu Ješićev pomoćnik rekao da je teško igrati protiv ekipa koje igraju DEFANZIVAN fudbal, ali eto nastojaće da ih "probiju"...bla...bla...

A Spaho i svi koji su gledali utakmicu su mogli vidjeti da se Čelik nije došao braniti i tako je igrao. Bolje stajao na terenu, imao izglednije prilike, bio ravnopravan, ako ne i bolji. Sarajevo prvi šut u okvir gola uputilo u sudijskoj nadoknadi prvog poluvrmena (Duljević sa 16 ravno u golmana).

Spaho u prijevodu rekao da pomoćnik "lupa gluposti". Čelik igrao otvoreno.
Celik igrao otvoreno?? :r
Da su bolje stajali u prvom, to je tacno. Ali, igrali su na kontre i branili se cak i u prvom poluvremenu. Pa i ona precka je bila iz kontre.
Tako da ne kontam sta je glupost sto covjek kaze da je tesko igrati protiv ekipe koja igra defanzivan fudbal :shock:
Celik se itekako dosao braniti i cekati priliku iz kontre. Ko kaze drugacije se ili zajebaje ili nema pojma o fudbalu.
Pomoćni trener Sarajeva je dao izjavu nakon PRVOG POLUVREMENA i ista nije imala nikakvog smisla niti je bila istinita.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto mar 08, 2016 3:50 am

cala je napisao/la:
nebitan lik je napisao/la:
cala je napisao/la:Al' kad sam cuo njegovog pomocnika na poluvremenu, meni bilo ofirno zbog njega. :oops1:
Samo nek ti bude ofirno,vazno da Mulalic golemi modni guru sa crvenim cizmicama nije ofiran
Mulalic kaze onako kako je, ne valja gluposti kao vas dvojac. To sto se ne zna izraziti to je drugi par cipela. A nemoj Boga ti zapocinjati nabrajanje o prodavacima magle, bilo ih je kod vas podosta od trenera pa do ljudi na najvisim pozicijama u klubu.
Mulalic ne valja gluposti jahah poslusaj press pred derbi ono je za plakat,gluplja osoba na nasim terenima i na tv-u u nasem fudbalu se nije pojavila,pokusava pametan ispast i kao ne zna koja je nasa boja dresa,kaze trula visnja hah
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto mar 08, 2016 3:51 am

braco je napisao/la:
nebitan lik je napisao/la:
cala je napisao/la:Al' kad sam cuo njegovog pomocnika na poluvremenu, meni bilo ofirno zbog njega. :oops1:
Samo nek ti bude ofirno,vazno da Mulalic golemi modni guru sa crvenim cizmicama nije ofiran
Šta tek reći za Ješića , Ramiz Salkić bi mu pozavidio koliko je ružan
Barem nije glup,uostalom nije ni orangutan da skace po krovovima
 
nebitan lik
Postovi: 116
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto mar 08, 2016 3:54 am

Grbavica je napisao/la:Grbo i Popara prava sarajevska prezimena :rofl: :rofl: :rofl:
Uostalom totalno glupa rasprava.
Bitici i ostala gradska raja iz Buca citija sve sarajevska raja,a ovu dvojicu sto si spomenuo nemam im rodni list al obojica su iz Sarajeva dok za ove vase je pitanje uopste imajul nase pasose haha
 
Avatar
salle86
Postovi: 5135
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto mar 08, 2016 7:26 am

Ja dobre emisije braco draga...
Koliko vam je godina, cetlnaest?

:zeljeznicar1:
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Cezar
Postovi: 28
Pridružen/a: sub mar 05, 2016 3:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto mar 08, 2016 3:08 pm

Pitari koliko vas otprilike dolazi sutra?
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto mar 08, 2016 3:31 pm

Ne zna se. :mrgreen:

Mislim da bi trebalo biti bar 500 ljudi ukupno, sve iznad je preko mojih očekivanja.

Al' prvo idemo u Omegu na treći/četvrti sprat, koji je već kultni :mrgreen: :mrgreen:
 
Avatar
Arabella
Postovi: 176
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:06 am
Lokacija: Tuzla
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto mar 08, 2016 3:51 pm

Šta tebe briga, ti si VIP :kafa:
Četvrti, nauči jednom :mrgreen:
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto mar 08, 2016 4:11 pm

Poredak lige na kraju: 1. Svinjski, 2.Sarajevo, 3. Sloboda 4. Zeljo. Ne bih volio da bude ovako, ali tesko ce biti drugacije.
Pobjednik kupa -Zeljo! ;)
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

uto mar 08, 2016 8:22 pm

phpBB [video]


3:30 :rofl: :rofl: :rofl:
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

sri mar 09, 2016 1:13 pm

Graovac i Duljevic na spisku A reprezentacije.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

sri mar 09, 2016 8:33 pm

Interesantno iz Tuzle snimci svega osim penala sa ove što ih još malo neže zanimati naša liga :DD: :DD: :DD:

:zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

sri mar 09, 2016 9:22 pm

Ima i snimak toga... Jbg, ne može se sve stići odraditi s pumpe. :mrgreen: Prioriteti...
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

sri mar 09, 2016 10:14 pm

Ma nisam ja Vas prozivao, nego jedva uopšte nađoh. Iako ste pitari, realni ste za sada---čestitam :DD: :DD: :DD: :DD:

:zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

sri mar 09, 2016 10:47 pm

Bice zestoko između pitara i tuzlaka u revansu kupa, a jos jednom se srecu u predzadnjem kolu lige. Jos ako ovaj sukob Azmira i Dine dobije neki veci epilog, kad tad ce izaci na vidjelo prica oko 20.000. Ako tu ima necasnih radnji pa ako se umjesa savez i istrazni organi svega ce da bude.

Moje misljnje je da ce Sloboda ubrzo da dozivi blagi pad i da Zrinski da zasjende na prvo mjesto, a tu je opet Siroki koji nije dao zavrsnu rijec, pa i Sarajevo koje realno nema sanse da odbrani titulu ali ima sasne da izbori europu preko lige.

Radnika ce do kraja jos nekome da pomrsi racune ali mislim da na kraju nece izboriti europu. Naravno tu je i Zeljo koji se u ligi sastaje sa Slobodom, Zrinskim, Sarajevom.

Sto se tice kupa moze se reci da su vec Zeljo, Siroki, Radnik prosli dalje - nece tu biti nekih prokreta jos da vidimo Sarjevo/Sloboda.

Žestoka zavrsnica lige kao i kupa. :DD:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Анарки
Acta, non verba
Postovi: 1922
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 12:39 am
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

sri mar 09, 2016 11:00 pm

Veteran je napisao/la:Ma nisam ja Vas prozivao, nego jedva uopšte nađoh. Iako ste pitari, realni ste za sada---čestitam :DD: :DD: :DD: :DD:

:zeljeznicar1:
Ma bilo bi i ranije fakat, nego je nastala prava gungula poslije tekme. :mrgreen: Svakako se ništa ne vidi na snimku, osim na 22'' :mrgreen:

Nismo svi pitari, našli smo balans. :lol: :mrgreen:

Ne razumijem onakvu atmosferu prema svemu što dolazi iz Sarajeva, vjerovatno će sve biti slično i kada vi budete gostovali, a ne želim ni zamisliti šta će se dešavati u 29. kolu. :r
 
Avatar
Jurisicduska
Postovi: 89
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

sri mar 09, 2016 11:34 pm

Elegant je napisao/la:Bice zestoko između pitara i tuzlaka u revansu kupa, a jos jednom se srecu u predzadnjem kolu lige. Jos ako ovaj sukob Azmira i Dine dobije neki veci epilog, kad tad ce izaci na vidjelo prica oko 20.000. Ako tu ima necasnih radnji pa ako se umjesa savez i istrazni organi svega ce da bude.

Moje misljnje je da ce Sloboda ubrzo da dozivi blagi pad i da Zrinski da zasjende na prvo mjesto, a tu je opet Siroki koji nije dao zavrsnu rijec, pa i Sarajevo koje realno nema sanse da odbrani titulu ali ima sasne da izbori europu preko lige.

Radnika ce do kraja jos nekome da pomrsi racune ali mislim da na kraju nece izboriti europu. Naravno tu je i Zeljo koji se u ligi sastaje sa Slobodom, Zrinskim, Sarajevom.

Sto se tice kupa moze se reci da su vec Zeljo, Siroki, Radnik prosli dalje - nece tu biti nekih prokreta jos da vidimo Sarjevo/Sloboda.

Žestoka zavrsnica lige kao i kupa. :DD:
To zabranjeno premirati pa će se uključiti istražni organi. Stvarno nekad se čovjek može načuditi šta se sve piše. Vi nikad niste nikog premirali, ne daj Bože i ovi isto s vrha nisu premirali, premira Real Madrid kad zatreba, kakve istražne radnje.

Jedino što treba uraditi je tužit ovog za klevetu i žaliti se šta radi suspendovana osoba u službenim prostorijama. On ne smije tu bit.

Penal čist ko suza, bio je još jedan penal i trebali su dobit crveni sigurno. Pa nek priča ko šta hoće. Vi niste pogledali utakmicu pola vas. Kakvih pola, niko pogledao nije, a zauzeli ste stranu. Ne mogu da vjerujem da pojedinci i tamo posebno Ajzea staju na stranu ovih idiota iz Tuzle. Vidjet ćemo kako će se prema vama ophoditi. Vidite da nemaju mjere, psuju mrtvu djecu treneru, lik izgubio kćerku, psuju četničke majke, policija udara sve živo sjedio stajao disao svejedno je.

Da Bog da se ugasili, lik im kupio bukvalno i to nelegalno ulazak u PL, nije prezirao nego ilegalno kupio par tekmi i on pošten i on će o 20.000, u martu, što se nije prije toga svezao, što nije pustio da se prenosi tekma, ba udarali nas pri svakom kontaktu lopte, dobro su oni prošli i sa žutim i samo s jednim penalom.
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 10, 2016 12:01 am

Jurisicduska je napisao/la:
Elegant je napisao/la:Bice zestoko između pitara i tuzlaka u revansu kupa, a jos jednom se srecu u predzadnjem kolu lige. Jos ako ovaj sukob Azmira i Dine dobije neki veci epilog, kad tad ce izaci na vidjelo prica oko 20.000. Ako tu ima necasnih radnji pa ako se umjesa savez i istrazni organi svega ce da bude.

Moje misljnje je da ce Sloboda ubrzo da dozivi blagi pad i da Zrinski da zasjende na prvo mjesto, a tu je opet Siroki koji nije dao zavrsnu rijec, pa i Sarajevo koje realno nema sanse da odbrani titulu ali ima sasne da izbori europu preko lige.

Radnika ce do kraja jos nekome da pomrsi racune ali mislim da na kraju nece izboriti europu. Naravno tu je i Zeljo koji se u ligi sastaje sa Slobodom, Zrinskim, Sarajevom.

Sto se tice kupa moze se reci da su vec Zeljo, Siroki, Radnik prosli dalje - nece tu biti nekih prokreta jos da vidimo Sarjevo/Sloboda.

Žestoka zavrsnica lige kao i kupa. :DD:
To zabranjeno premirati pa će se uključiti istražni organi. Stvarno nekad se čovjek može načuditi šta se sve piše. Vi nikad niste nikog premirali, ne daj Bože i ovi isto s vrha nisu premirali, premira Real Madrid kad zatreba, kakve istražne radnje.

Jedino što treba uraditi je tužit ovog za klevetu i žaliti se šta radi suspendovana osoba u službenim prostorijama. On ne smije tu bit.

Penal čist ko suza, bio je još jedan penal i trebali su dobit crveni sigurno. Pa nek priča ko šta hoće. Vi niste pogledali utakmicu pola vas. Kakvih pola, niko pogledao nije, a zauzeli ste stranu. Ne mogu da vjerujem da pojedinci i tamo posebno Ajzea staju na stranu ovih idiota iz Tuzle. Vidjet ćemo kako će se prema vama ophoditi. Vidite da nemaju mjere, psuju mrtvu djecu treneru, lik izgubio kćerku, psuju četničke majke, policija udara sve živo sjedio stajao disao svejedno je.

Da Bog da se ugasili, lik im kupio bukvalno i to nelegalno ulazak u PL, nije prezirao nego ilegalno kupio par tekmi i on pošten i on će o 20.000, u martu, što se nije prije toga svezao, što nije pustio da se prenosi tekma, ba udarali nas pri svakom kontaktu lopte, dobro su oni prošli i sa žutim i samo s jednim penalom.
Pa vi ste se lizali sa njima pred njihovo gostovanje u posljednjem kolu prosle sezone. Mi smo sa njima uvijek bili u losim odnosima. Nije zabranjeno premirati ali treba te pare i dati. Cisto sumnjam da bi se Husic razbacivao sa tim iznosima u javnosti da mu fkt Dino i FKS nisu duzni te pare. Ermin Avdic je prvi opsovao Azmiru Husicu poslije cega je on poceo psovati. Do tada je samo sa Dinom pricao, mozda je imao drugaciji pristup, ali je samo se njemu obracao, pogledajte snimak dobro. I jos jedna stvar kako Jesic ne moze komentarisati penal a moze kartone? Ne kontam.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Avatar
Jurisicduska
Postovi: 89
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: BHT Premijer liga [OPĆENITO]

čet mar 10, 2016 12:12 am

Hahahahaha jesi to ti bio pa znaš kome je ko opsovao. Nikad se mi s njima nismo lizali nego se oni nama ulizivali, dolazio kod Kusturice više puta po savjet, da promijeni statut, za marketing. Za svašta. Šta ćemo se mi lizati sa malenim klubom iz Tuzle. Nema logike. Azmir je psovao i prije i poslije utakmice, dedić je na poluvremenu napao, psovanja je bilo konstantno.

Premije su legalne, fino odneseš, ovjeriš da ako izboriš pozitivan rezultat dobijaš novac i pravno ti ga se mora isplatiti. Što baš u martu spominje to? Imao je priliku na Koševu, imao je priliku od kraja prošle sezone do danas bezbroj puta.

Osvojit će kitu a ne titulu i igrat će europu al u k mom. Penal je čist bio ko suza. A kartona je bilo i manje nego treba. Naravno vi vjerujete navijaču slobode koji kaže da igraju najbolji fudbal u ligi a kad god ima prenos bude demant tog fudbala uživo. Katastrofa. Napad je najbolja odbrana.
Zadnja izmjena: Jurisicduska, dana/u čet mar 10, 2016 12:14 am, ukupno mijenjano 1 put.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija