Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Omar500
Moderator
Tema Autor/ica
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Semir Štilić (14)

pet avg 02, 2019 2:43 pm

Semir Štilić novi fudbaler Željezničara
Tridesetjednogodišnji veznjak, Semir Štilić, vratio se na Grbavicu i potpisao trogodišnji ugovor sa FK Željezničar.

Semir Štilić je rođen 8. oktobra 1987. godine u Sarajevu. Prošao je sve selekcije Omladinske škole FK Željezničar, a potom je za prvi tim igrao od sezone 2004/2005 do 2007/2008. Odigrao je 60 utakmica i postigao 19 golova. S Grbavice je prešao u Lech Poznan sa kojim je osvojio prvenstvo, kup i super kup Poljske. Potom je igrao za Karpaty, Gaziantepspor, Wisla Krakow, APOEL, te Wislu Plock.

– Dugo sam bio vani, skoro 11 godina. Vagao sam sve, da li se isplati ići vani, pa vraćati se, milion razloga je bilo za povratak jer je ovo moj klub. Rano sam otišao, ostao sam dužan klubu, moj otac radi u ovom klubu, ja sam dijete kluba, ovo je jedini klub gdje mogu igrati u BiH. Zna se koje su ambicije i želim biti na što bolje nivou i pružati što bolje partije. Super je osjećaj vratiti se. Nisam prošetao terenom, nisam ni došao prošetati, nadam se da ću pružiti ono što se očekuje od mene i ono zbog čega navijači dolaze na Grbavicu. Nadam se da ću podići nivo igara ekipe i da ću pomoći ekipi da ostvari što bolje rezultate, kazao je Štilić.

Bivši A reprezentativac potpisao je trogodišnji ugovor s FK Željezničar.
LINKOVIslika slika slika slika slikaslikaslika
STATISTIKA

Ukupno utakmica za Željezničar: 97
Ukupno golova za Željezničar: 35
Debitovao za Željezničar: 9.4.2005. ŽELJEZNIČAR - Rudar UG 0-0

Ukupno utakmica u Premijer Ligi BiH: 80
Ukupno golova u Premijer Ligi BiH: 31
Debitovao u Premijer Ligi BiH: 9.4.2005. ŽELJEZNIČAR - Rudar UG 0-0

edit by JM
GALERIJA
slika
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija